Комп’ютерне бачення

5-27-2020

Сьогодні програміст є однією з найбільш високооплачуваних професій. Розробники навіть побаловані ринком праці і можуть практично завжди підібрати пропозиції про роботу. Не дивно, що все більше і більше людей замислюються про вибір цієї кар’єри. З цього приводу хотілося порекомендувати Вам достатньо цікавий блог в сфері ІТ технологій — звертайтеся на сайт за посиланням https://reg.ru/blog/stehnfordskij-kurs-lekciya-3-funkciya-poter-i-optimizaciya/ Використання знань та допомоги інших є частиною роботи успішного програміста. Особливо цікавим є питання — Комп’ютерне бачення. що описує процес, коли комп’ютер, який використовує алгоритми штучного інтелекту, може ідентифікувати та обробляти зображення (фотографії, відео тощо). А потім створювати відповідні результати аналізу, оскільки комп’ютер дійсно може «розуміти» контент. Зокрема, комп’ютерне бачення може класифікувати, ідентифікувати, перевіряти та виявляти об’єкти. Розвитку комп’ютерного зору в останні роки сприяли технології машинного навчання, зокрема, ітеративний процес навчання нейронних мереж, і значні скачки в обчислювальній потужності, зберіганні даних і високоякісних, але недорогих пристроях введення.

Ви не можете знати все в програмуванні. Незалежно від трудового стажу в житті кожного програміста настає такий момент, що він стикається з проблемою, яку не може вирішити. Мало того світ інформаційних технологій розвивається дуже швидко , а хороший фахівець завжди повинен тримати руку на пульсі.

Впевнені, REG.RU  блог в сфері ІТ технологій, котрому вже більше 14-ти років точно не оставить у вас розчарування. Один цей факт заслуговує вашої уваги для того, щоб зайти і подивитися що ж там цікавого. Автори блогу пов’язані з програмним забезпеченням . Статті в основному стосуються таких областей, як Електронна комерція, CRM, ERP, Інтернет і мобільні додатки, технологічні тренди і дизайн інтерфейсу. Блог написаний російською мовою. Вміщені в ньому матеріали призначені не тільки для технічних фахівців, автори часто розглядають проблеми також з точки зору бізнесу. Насправді основна увага приділяється бізнесу .

Великою перевагою блогу є його «навчальний» підхід до технічних проблем: в кожному тексті автори-співробітники вирішують часто виникаючі проблеми, додають відповідні скріншоти і крок за кроком розповідають про свої дії з усіма подробицями. У блозі представлений конкретний курс — лекції Стэнфордский курс: на тему — «Згорткові нейронні мережі для візуального розпізнавання» з якого Ви зможете дізнатися Що таке комп’ютерне зір і дивовижні способи його використання в бізнесі, яким чином глибоке навчання застосовується в комп’ютерному зорі, а також навчитеся створювати і налаштовувати власні нейромережі.