Оцінка активів для кредитування під заставу

3-6-2020


Оцінка різних активів для цілей кредитування в банках під заставу оцінюваного майна є одним з пріоритетних і актуальних напрямків діяльності .

Застава є найбільш поширеною практикою забезпечення позичкової заборгованості при кредитуванні. При такій формі отримання кредиту одним з важливих і відповідальних етапів процесу кредитування є визначення реальної ринкової вартості заставного майна незалежним експертом — оцінювачем. Якщо ви позичальник і Вам необхідна незалежна оцінка для кредитування під заставу — звертайтеся за цим посиланням перейти на money-credit.kiev.ua Ми будемо раді працювати з Вами! Співробітники банку , мають багатий досвід виконання заставних оціночних проектів з подальшим узгодженням отриманих результатів з банком-кредитором.

Компетентний, справедливий і незалежний підхід до оцінки майна є запорукою успіху позитивного кредитного рішення і забезпечує продуктивну взаємодію Кредитора і позичальника на всіх етапах процесу кредитування.

Досвід Оцінювача
Колектив банку відділ оцінки складається з професійних оцінювачів з досвідом роботи в області оціночної діяльності не один рік.

При виконанні оціночних проектів ми використовуємо весь накопичений потенціал і дотримуємося справедливого, неупередженого і зваженого підходу до оцінки.

В рамках Оцінки заставних активів наші фахівці в обов’язковому порядку проводять візуальний огляд об’єктів застави, а також детальну інспекцію їх технічного стану та функціонального використання. Результати даного аналізу знаходять своє відображення в письмовому звіті про оцінку і супроводжуються зображеннями, що дозволяють однозначно ідентифікувати об’єкт оцінки.

Фактором успіху при отриманні позикових коштів шляхом кредитування під заставу майна є взаємодія в цьому процесі трьох сторін: банку, позичальника (власника) і оцінювача.Оцінювач, незалежно і компетентно висловлюючи своє судження про ринкову вартість активів, захищає комерційні інтереси всіх учасників процесу кредитування, а результат його роботи дозволяє зробити схему отримання кредиту більш прозорою.Таким чином, довіряючи нам проведення оцінки активів для застави, ви гарантовано отримуєте:

якісне і незалежне судження про вартість об’єкта застави, а також про інші істотні параметри, пов’язані з вартістю оцінюваного активу;
письмовий звіт про оцінку відповідний обов’язковим стандартам і рекомендаціям;
супровід при узгодженні результатів оцінки з Банком-кредитором.
Відповідно до рекомендацій при проведенні оцінки предмета застави ми, в першу чергу, керується ринковими умовами, основними характеристиками заставного активу і його фактичним станом на дату оцінки.