Способи заробітку в мережі

1905

Здрастуйте, шановні читачі блогу . Серед російськомовних партнерок гемблінг-сфери знайти хороший, вигідний по заробітку проект не так-то просто. Зазвичай доводиться мати справу з офіційними програмами, які пропонують злив трафіку виключно на одну площадку конкретного ігрового порталу.

Офіційне співробітництво набагато вигідніше. Це зрозуміли розробники партнерки Lucky Partners, надавши можливість монетизувати трафік таких великих брендів, як Вулкан Удачі, Vabank, Lotoru,PokerDom, Gaminator і 7 інших брендів.

Способи заробітку в мережі

Давайте розглянемо партнерку уважно вивчимо всі можливості для веб-майстрів зсередини.

Lucky Partners – реєстрація, загальний огляд умов

Процес реєстрації в проекті не займає багато часу. Після заповнення обов’язкових полів форми і активації профілю через пошту, користувач потрапляє на сторінку основного облікового запису. Все знову зареєстрованих автоматично отримують в подарунок 10 доларів, вивести які можна буде після того, як на рахунку поднакопится понад 20 доларів від доходу залучених гравців.

Розібратися у всіх нюансах інструментарію проблем не складе – назви меню у верхній частині екрана красномовні самі по собі:

внутри аккаунтаСпособи заробітку в мережі
*при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

Lucky Partners пропонує дійсно хороші партнерські умови по чотирьом основним напрямкам:

 • Доходомания

  Це класична модель Revenue Share, яка дозволяє заробляти до 60 % від доходів ігрового проекту з усіх фінансових дій залученого людини. Сітка нарахування відсотків за цим напрямом динамічна, залежить від кількості залучених гравців і їх активності.

  доходоманияСпособи заробітку в мережі

 • CPA
  Ця програма дозволяє одержувати фіксовані виплати за фінансові дії гравців, які виконали умови кваліфікації Lucky Partners. Так, залучений до гри людина, що вклала в депозит від 10 доларів (сумарний депозит), приносить партнеру миттєві гроші (до 200 доларів), відкриваючи можливість заробітку за гібридної моделі.
 • Депозитомания
  Ця програма приносить до 30 % від усіх депозитів, зроблених в тому чи іншому закладі залученими до гри людиною.
 • Реферальна система
  Дає можливість додаткового доходу в 5 % від доходів всіх залучених за неї користувачів.
 • Партнерські програми CPA і Депозитомания вимагає персональної активації через менеджера Lucky Partners.

  Промо-матеріали Lucky Partners

  У відповідному меню вибору промо-матеріалів партнерам проекту пропонується спочатку вибрати зручну для себе програму і активувати її. На другому кроці відбувається підбір формату майбутнього промо – демо-ігри, банера (в GIF, HTML5 і статиці), лендинга, завантажувача, кликандера, брендингу або посилання. Нарешті, після вибору цільової сторінки для демонстрації користувач отримує необхідний код для вставки на свій сайт. При необхідності тут же можна заповнити поля спеціальної форми постбэков.

  Відстежувати і редагувати всі згенеровані промо-матеріали можна через меню «Архів промо». Функціонал розділу «Замовити промо» дозволяє зробити безкоштовний запит на створення спеціального текстового або графічного матеріалу (наприклад, з описом певного заведеиня).

  промоматериалыСпособи заробітку в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Через меню «Трекери» партнери можуть відслідковувати всю статистику по всіх прив’язаним до тієї чи іншої майданчику матеріалами.

  Взагалі в Lucky Partners реалізовано, мабуть, найбільша різноманітність фільтрації промо-матеріалів серед усіх подібних гемблінг-проектів. Відсортувати їх можна не тільки за форматом промо, але і за програмами, лендингам, трекерам, гравцям та subid. Більш того, в партнерці реалізована можливість перегляду запису кожного із залучених людини: можна відслідковувати в які ігри він грав, скільки раундів провів за певним столом або слотом, скільки поставив грошей і т. д.

  В цілому, Lucky Partners дозволяє працювати з трафіком не тільки сайтів і блогів, але і соціальних, тізерних мереж, з контекстної реклами і поштових розсилок, з дорвеїв, букс і YouTube. При цьому правила користування партнеркою забороняють використовувати мотивовану трафік – це карається аж до бана облікового запису.

  Реферальна програма Lucky Partners і виведення коштів

  На реферального програми партнерки можна отримувати 5 % від доходів всіх залучених в проект користувачів. Проаналізувати стабільність заробітку залучених партнерів можна через особистий кабінет: в статистиці вся інформація розбивається по днях, инвайтам або рефералам. Тут же можна отримати і коди спеціалізованих промо-матеріалів для залучення нових партнерів.

  взаиморасчетыСпособи заробітку в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Виведення коштів з Lucky Partners проводиться двічі на місяць протягом 5-ти робочих днів (зазвичай з 1-го по 5-е і з 16-го по 19-е числа). В роботі партнерки задіяні всі основні платіжні системи WebMoney, Яндекс-Гроші, QIWI, Skrill, ePayments, Neteller. Мінімальна сума на виплату складає 20 доларів.

  Скільки можна заробити

  Заробляти хороші гроші на гемблінг-трафіку за допомогою Lucky Partners нескладно насамперед власникам тематичних ресурсів і блогів. В принципі, правилами партнерки не заборонено зливати трафік і з нетематичних майданчиків (наприклад, з адалта, киносайтов, порталів спільної розважальної спрямованості).

  Офіційна статистика самої Lucky Partners говорить про конверсії реєстрації в гравців рівною з тематичних сайтів до 50 %, з нетематичних сайтів – 10 %. І це цілком реальні цифри, які дають топовим партнерам хороші суми на виведення:

  профайл игрокаСпособи заробітку в мережі

  Втім, потрібно розуміти, що для досягнення скільки-небудь значущих дохідних обертів рівень трафіку повинен постійним, зацікавленим у періодичній грі.

  Висновки

  Lucky Partners виділяється серед схожих проектів гемблінг-тематики поруч виграшних переваг:

 • Це партнерка, яка може похвалитися кращим коэффициентным співвідношенням простих гравців до хайроллерам (тобто, до тих, хто грає на високих лімітах, і не просто грає, а виграє). Життєвий шлях деяких гравців, залучених через партнерку, обчислюється роками, – а значить, і пасивний дохід для веб-майстрів досить тривалий.
 • Загальновизнана популярність співпрацюють з проектом брендів. Такі майданчики, як Вулкан, Vabank, Lotoru реклами не потребують, і просувати додатково промо-матеріали з цими іменами навіть не потрібно.
 • Простота і зручність внутрішнього інструментарію, а також багатство, деталізація статистичних даних (аж до інформації за кожним залученим гравцеві) істотно полегшує роботу з партнеркою, роблячи її кращою в своєму роді.
 • Хороші комісійні умови при великому трафіку з тематичних інтернет-ресурсів дає можливість добре заробити без додаткових зусиль і витрат на просування промо-матеріалів Lucky Partners.
 • Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу