Способи заробітку в мережі

1975

Здрастуйте, шановні читачі блогу . Якщо ви пам’ятаєте, то в своїй статті про біржу WebArtex я згадував, що вартість розміщення статті задається автоматично (без вашої участі), виходячи з показників вашої майданчики. Дану цифирьку (рейтинг) можна було тоді підвищити, наприклад, дозволивши Вебартексу доступ до вашої статистики в Яндекс Метриці або Гугл Аналитиксе.

Способи заробітку в мережі

Зараз вони пішли ще трохи далі — якщо ви встановите на свій сайт їх власний лічильник або скрипт соціальних кнопок від UpToLike, то ваш рейтинг протягом доби буде підвищено ще на п’ять пунктів. В залежності від поточного рейтингу вашої майданчики, це можуть бути десятки або навіть сотні рублів, які будуть вам виплачуватися додатково при розміщенні статті. Подробиці читайте нижче по тексту.

Як підвищити свій рейтинг в WebArtex

Дане нововведення буде вигідно не тільки вебмастеру, але і рекламодавцеві, бо він отримає можливість фільтрувати майданчика по поведінковим та соціальним чинникам (подібну статистику обіцяють надати до кінця лютого, коли накопичиться інформація зібрана з встановлених лічильників UpToLike).

Що важливо, ті майданчики, що проігнорують запропоновану можливість збільшення доходу, можуть виявитися набагато більш суттєве програші, бо система автоматичного просування Сеопульт буде працювати переважно з «прочипованными» майданчиками (PromoPult є основним постачальником рекламодавців для Вебартекса).

У мене зараз в WebArtex додані дві активні майданчики, які одночасно працюють і з Миралинксом. Що примітно, після нового року замовлень з ВебАртекса на них прийшло більше і це при тому, що ціни за розміщення вийшли приблизно однакові.

Крім цього, як я писав зовсім нещодавно, WebArtex пішов «на зустріч побажанням трудящих» (рекламодавців) і допрацював інтерфейс своєї біржі, щоб у нас з вами з’явилася можливість додавати свої власні тексти. Власне, це стало відправною точкою, після якої я став працювати з цією біржею в якості рекламодавця.

Не можу я наосліп замовляти текст — мені треба його бачити перед розміщенням на майданчику і при необхідності вносити в нього свої корективи. Чи це звичка, то натура така.

До речі, тепер я користуюся біржею контенту ContentMonster, хоча про це й не думав раніше. Вміють же ось заманювати. Вони прислали мені недавно повідомлення, де запропонували тисячу рублів на рахунок для тест-драйву. Я погодився, бо халява. П’яти хвилин вистачило на освоєння, ну, а тепер усі свої бонуси з Профіту я виводжу у цю біржу, а не в Адвего, як було раніше.

Це я чогось відволікся. У нас то про що йшла мова? Про нові можливості підвищити ціну за розміщення статті на вашій майданчики. А для цього потрібно виконати ряд необхідних умов. Власне, якщо після моєї статті про UpToLike ви ці кнопочки до себе встановили, то вам нічого особливо робити не доведеться.

Просто заходьте на вкладку «веб-майстер» в інтерфейсі біржі WebArtex і клікаєте по цифрі 5+ після слова «Рейтинг».

Способи заробітку в мережіСпособи заробітку в мережі

Я насмілився припустити, що соціальні кнопки від UpToLike у вас вже стоять. Якщо це насправді так, то вам залишиться тільки натиснути на посилання «Перевірити» у вікні (якщо метрику або аналітікс ще не підключали, то зробіть це заразом, тоді отримаєте не п’ять, а п’ятнадцять додаткових балів до поточного рейтингу).

Способи заробітку в мережіСпособи заробітку в мережі

У відповідь ви побачите повідомлення, що вам врахувалися ваші заслуги і вони протягом доби позначаться на вартості розміщення статей на ваших майданчиках в позитивну сторону.

Способи заробітку в мережіСпособи заробітку в мережі

Якщо ж кнопки соціальних мереж від UpToLike у вас не були встановлені (і таке буває), то вам потрібно буде натиснути на кнопку «Підключити», показану на попередньому скріншоті. Не варто побоюватися того, що потрібно обов’язково встановлювати скрипт кнопок. Зовсім ні.

Як додати лічильник або кнопки соцмереж UpToLike на сайт

Якщо кнопочки соцмереж не потрібні, то на сторінці потрібно авторизуватися (або зареєструватися — не перевіряв, чи підійдуть логін і пароль від WebArtex для входу в UpToLike), після чого в області «Основні налаштування» у лівій колонці вам потрібно буде обрати з першого випадаючого списку варіант «Лічильник WebArtex»:

Способи заробітку в мережіСпособи заробітку в мережі

От і все, ніяких додаткових налаштувань в цьому випадку не буде потрібно і можна буде натискати на кнопку «Отримати код». Виглядати він буде зовсім не страшно:

Це код невидимого лічильника від Вебартекс, який буде збирати інформацію про соціальної активності і поведінці користувачів на вашому сайті. Дані з нього будуть акумулюватися і рекламодавці (в тому числі і агрегатор Сеопульт) зможуть їх використовувати для своїх цілей.

Замість нього ви можете встановити скрипт соціальних кнопок (варіант Share у випадаючому списку) — у цьому випадку відразу убъете двох зайців одним кодом. Якщо вибрали кнопки, то їх код потрібно встановлювати в тому місці шаблону вашого сайту, де вони повинні будуть відображатися за вашою задумкою. Як це зробити описано в статті про кнопки UpToLike.

Код невидимого лічильника WebArtex потрібно розташувати так, щоб він підвантажуються з будь-якої сторінки вашого сайту. Зазвичай його розміщують між службовими тегами Head, або в футері перед закриваючим тегом Body. Де ці теги ховаються серед різноманіття файлів використовуваного вами движка — це велике питання, особливо для початківців користувачів.

Відповідати на нього в черговий раз не буду, а просто відішлю вас до матеріалів мого блогу. Про пошук тегів Head можна почитати в статті про те, як встановити Іконки на сайт. А про пошук закриваючого тега Body у статті про те, як встановити лічильник Метрики на свій сайт, блог або форум.

Коли поставите лічильник, то не забудьте скинути кеш у використовуваному вами движку, після чого зайдіть в показаний вище розділ «Вебмастер» біржі ВебАртекс і активуйте перевірку встановленого вами лічильника. Через добу рейтинг вашої майданчики підвищиться на п’ять пунктів, а також зросте вартість розміщення статей.

Способи заробітку в мережіСпособи заробітку в мережі

Якщо ви працюєте в цій біржі так і в якості рекламодавця, то найближчим часом для вас з’явиться можливість відбирати майданчики більш кращої якості в очах пошукових систем. В результаті це дозволить вам добитися в цілому:

 • Формування ще більш природного посилального профілю сайту
 • Отримання додаткового непошукового трафіку — за розміщеними посиланнями в статтях будуть переходити реальні користувачі
 • Ще більш швидке зростання позицій сайту у видачі
 • Ще більша безпека статейного просування
 • Поки цього немає, але з’явиться в найближчому майбутньому. Як кажуть, «будемо подивитися».

  Ще пару слів про кнопки UpToLike. Я про них написав захоплений пост, вони в мене стояли, а зараз я їх замінив знову на Поділитися від Яндекса. Чому? Вся трабла в Фейсбуці.

  Якось так співпало, що расшаріваніє в цю соціальну мережу початок лагают безпосередньо перед установкою UpToLike. Нові, тільки що опубліковані статті, не виходило розшарити в Фейсбук — у форму додавання не подгружалась ні зображення, ні текст анонсу, ні Урл сторінки (навіть на сторінці самої соцмережі після введення Url видавало помилку).

  Відразу обмовлюся, що даний скрипт кнопок тут виявився ні причому. Виправити це виходило тільки після прогону цієї нової сторінки через Debugger Фейсбуку. Написав розробникам UpToLike — вони були дуже здивовані ситуації і висловили своє здивування (такого вони не бачили до цього). Написав підтримку Фейсбуку, але там не відповіли.

  Загалом, повернувся до «Поділитися від Яндекса», але проблема не зникла — кожну нову публікацію проганяю через згаданий Debugger. Поки збираю статистику за новим кнопок Яндекса, а потім так само зберу статус і UpToLike. Разом залишу те, що краще працює на моєму блозі.

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу