Як правильно вибрати брючний костюм для жінки

3-7-2020

Одна з речей, необхідних в будь — якому гардеробі-жіночому або чоловічому — це діловий костюм. Костюм може складатися з піджака, жакета, спідниці або брюк. Однак в будь-якій комбінації дуже важливо підбирати саме таку модель костюма, яка максимально підкреслить достоїнства фігури і приховає її недоліки. Хочемо порекомендувати замовити брючний костюм великих розмірів на сайті https://marakesh.net.ua/ по доступній ціні.

Якщо ви збираєтеся на шопінг і вибираєте для себе брючний костюм, рекомендуємо вам дотримуватися наступних правил:

  1. Якщо у вас повні стегна або стегна, рекомендується зупинитися на подовжених варіантах піджаків. Поєднувати такий піджак можна з брюками прямого силуету.

Не рекомендується вибирати в даному випадку штани-голіфе (зверху більш об’ємні, але звужуються донизу), тому що вони зроблять стегна візуально ще більш широкими.

Не рекомендуються короткі жакети-болеро.

  1. Якщо у вас повні груди, широкий корпус або не дуже плоский животик, спробуйте підібрати піджак, який можна застібати до верху. Даний силует допоможе скорегувати недоліки фігури і зробить образ більш оригінальним на відміну від стандартних моделей жакетів.

Не рекомендується в даному випадку використовувати обтягуючі штани-скинни, які тільки підкреслять непропорційність фігури. Спробуйте більш широкі моделі брюк.

  1. Якщо у вас укорочений вузький корпус по відношенню до нижньої частини тіла, спробуйте надати собі обсяг за допомогою вільних по силуету піджаків/жакетів. Не рекомендується в даному випадку вибирати піджаки жорсткої і геометричної конструкції.
  2. Якщо у вас повні ікри або короткі ноги, не рекомендується вибирати штани з блискавками з боків знизу. Це ж стосується і укорочених штанів або брюк з підворіттями, які негайно акцентують увагу на не найвдалішою частини вашої фігури.
  3. Якщо ви хочете візуально зробити більш стрункою талію, спробуйте підібрати приталений піджак з вирізом у вигляді V. бажано підібрати піджак з більш широкими плечима. Також можна використовувати поверх піджака тонкий ремінець, який посилить бажаний ефект.
  4. Якщо ви хочете підібрати костюм з смужками, пам’ятайте про наступне правило, яке багато хто знає, але все одно часто порушують: вертикальні смуги стрункішою фігуру, горизонтальні смуги — роблять її ширше. Причому чим ширша і яскрава обрана смужка, тим більш виразним є цей ефект.