Знайти гроші в мережі

2234
 • Автозаработок через програму RuCaptcha Bot X
 • Огляд сайту руКапча і що таке введення капчі за гроші?
 • Що являє собою заробіток на капчі?
 • Кому це потрібно?
 • Перші гроші на Ua-Captcha
 • Як збільшити свій дохід — 5 вогняних фішок
 • Кому це підійде, а кому ні?
 • Здрастуйте, шановні читачі блогу . Сьогодні я розповім про такий вид заробітку, як введення капчі (що це таке?) (трохи раніше я писав про те, як заробляти гроші на опитуваннях). Зроблю я це на прикладі сайту ruCaptcha (або 2капча — для отримання доходу у валюті).

  Сервіс Ру-Капча вважається одним з найкращих в даній сфері. Він стабільно працює вже кілька років, постійно розвивається і справно платить зароблені гроші. А буквально днями у ньому з’явилася можливість автозаработка — мрія ледаря (поставив програму і займайся своїми справами, поки грошики капають).

  Знайти гроші в мережі

  Можливість отримання грошей за введення (розгадування) капчі існує в інтернеті вже давно. Суть його полягає в розгадуванні певного набору букв, слів та цифр. Вартість одного вводу невелика, але при належному досвіді наколотити можна досить багато, особливо якщо знати ті секрети збільшення заробітку, якими я хочу поділитися з вами в цій статті.

  Автозаработок на ReCaptcha через програму RuCaptcha Bot X

  Відразу опишу новинку від РуКапчи, яка була анонсована буквально на днях — це можливість автоматичного заробітку на рекапче (це капча від Гугла «Я не робот») по 50-250 рублів в день. Для цього достатньо буде лише поставити на свій комп’ютер програму RuCaptcha Bot X і ще трохи удачі.

  Справа в тому, що Рекапча стає все більш популярною в інтернеті та багато сервіси нею замінюють класичні варіанти з буквами і цифрами. А значить з’являється попит від замовників на потокове розгадування цих ребусів від Гугла (ох, скільки невтішних відгуків про неї я прочитав модеруючи коментарі до статті про неї — див. посилання вище).

  Отже, умови авто-заробітку досить докладно описані за наведеним посиланням. Якщо говорити коротко, то вам потрібно буде завантажити програму-клієнт RuCaptchaBot-X і встановити її на своєму комп’ютері. Після запуску вас попросять ввести свій API KEY. Узяти його можна на цій сторінці (ви повинні бути авторизовані в Рукапче). Шукайте його під показаним скрінів:

  API KEY для Рукапча БотЗнайти гроші в мережі

  На жаль, в якійсь мірі це лотерея, бо авто-заробіток буде доступний лише тим, у кого програма покаже значення Score 0.9 (це найкращий варіант, бо автодоход буде найвищим) або 0.3 (пасивний заробіток буде нижче, але все одно він буде — від 50 до 150 рублів за 24 години).

  Якщо значення Score буде 0.1 — в цьому випадку ви зможете отримувати дохід з розгадування Рекапчі тільки в ручному режимі (програма не буде працювати за вас). У мене, на жаль, випав саме такий варіант:

  Программа RuCaptcha Bot XЗнайти гроші в мережі

  Але врахуйте, що за Рекапчі платять більше і їх потік практично нескінченний, що теж дозволяє сподіватися на хороші доходи.

  Уровень заработка на ReCaptchaЗнайти гроші в мережі

  Правда, це вже буде не на автоматі, але що поробиш. Можна спробувати зайти з іншого IP (з роботи, з безкоштовного Вай-фай), але високе значення Score не гарантовано:

  От чего зависит Score в Ru-CaptchaЗнайти гроші в мережі

  Не забувайте, що на Гугловський Рекапче світ клином не зійшовся і можна заробляти на вирішенні звичайних ReCaptcha, про яких мова піде нижче.

  Все теж саме стосується і сервісу 2капча, який орієнтований на працівників не з рунету. Там теж пропонують завантажити програму Captcha Bot, вставити у неї API key отриманий за наведеною посиланням і подивитися на видане нею значення Score.

  Якщо пощастить, то ваш пасивний дохід від використання цієї програми буде становити від $0.5-$2 на добу.

  Огляд руКапча (2captcha) і що таке введення капчі за гроші?

  Rucaptcha – це сервіс, що дозволяє вебмайстрам автоматизувати процес розгадування капчі і при цьому дає можливість заробляти звичайним користувачам інтернету на розшифровці цієї самої капчі.

  Сайт рукапчиЗнайти гроші в мережі

  Якщо ви не з рунету, то є повний аналог даного сервісу під назвою 2captcha — принцип роботи та інтерфейс повністю збігаються (крім того, що він англійською), тому окремо про 2капче я розповідати не буду.

  Сайт 2captchaЗнайти гроші в мережі

  Як і скрізь, вам спочатку доведеться зареєструватися на сервісі і підтвердити свій Емайл, перейшовши за посиланням із прийшов листи.

  Сервіс працює з усіма основними платіжними системами.

  Способы вывода заработанногоЗнайти гроші в мережі

  Виплати повністю автоматизовані і надходять на рахунок протягом 1-2 хв. Також можна вивести кошти на номер мобільного телефону. Переклади йдуть в ручному режимі в понеділок, середу і четвер ближче до вечора. Мінімалка на висновок 15 руб.

  Вывод денег из ruCaptchaЗнайти гроші в мережі

  У сайту є офіційна група в контакті, де можна поспілкуватися з такими ж користувачами сервісу як і ви, почитати новини системи, отримати відповіді на свої запитання.

  Що являє собою заробіток на Ру-Капчі?

  Як я вже говорив вище, цей метод вибивання грошей з мережі існує вже давно. Суть його полягає в розгадуванні певного набору букв, слів та цифр. Зовні це виглядає так: ви отримуєте зображення (літери або цифри), вводьте їх у віконце нижче і натисніть відправити.

  Перейдіть на головну сторінку RuCaptcha (наприклад, клікнувши по даному логотипу в лівому верхньому кутку будь-якого вікна сервісу). Якщо вже мали раніше справу з цим сервісом, то тисніть на кнопку «Почати»:

  Деньги на вводе капч - как начать работатьЗнайти гроші в мережі

  Якщо ви новачок, то краще спочатку пройти безкоштовний курс молодого бійця, клікнувши на «Пройти навчання» в розташованому правіше блоці. Якщо без навчання кинутися в бій, то можна запросто отримати бан за халтуру.

  Обучение в РукапчеЗнайти гроші в мережі

  У правому блозі можна буде перейти до установки програми RuCaptcha Bot для початку заробітку на РеКапче Гугла (про це читайте вище), щоб істотно підвищити і розширити свій дохід. Ну, і мобільну версію сайту можете тут же відкрити, щоб зручніше було працювати з телефону.

  Після успішного розгадування сума, зазначена зверху історії під назвою captcha, нараховується на ваш рахунок, а вам пропонується для розгадування наступне завдання. Капчі можуть потрапляти різного виду, але найчастіше доводиться вводити літери, або номери картинок, а так само цифри, показані на скріншоті вище. Останні розгадувати і вводити не в приклад легше.

  Кого хвилює питання — скільки ж реально можна заробити на введення капчі — раджу подивитися це відео:

  Знайти гроші в мережі«alt=»»>

  Кому потрібен введення капчі?

  В основному капчу замовляють вебмастера, які займаються розробкою та просуванням сайтів. Їм по роботі (наприклад, перевірки позицій сайту через КейКоллектор і інші сервіси) доводиться розгадувати велику кількість контрольних зображень від пошукових систем.

  Прагнучи заощадити дорогоцінний час, вони і замовляють подібну послугу на сайтах, подібних Рукапча. Спамери також можуть скористатися результатами ваших праць для розсилки листів в соцмережах. Однак, як показує практика, найбільше капчі приходить саме з пошукових систем, таких як Яндекс і Гугл.

  А для чого пошукових систем і сайтів captcha? — запитаєте ви. А потрібна вона для того, щоб захистити ресурс від навантаження, яке викликають автоматичні програми, що розсилають спам в інтернеті або, наприклад, перевіряючі позиції сайтів по різних пошукових запитах.

  Розшифровувати капчу з високою часткою ймовірності роботи самостійно поки ще не навчилися (точніше виходить у них це гірше, ніж у людини), от і потрібна їм допомога людей, які заробляють на таких сайтах, як rucaptcha (тобто нас з вами).

  Перші гроші на Ua-Captcha

  От і все! Тепер ви повноправний працівник сервісу і можете використовувати всі доступні на сервісі кошти для заробітку:

 • Розгадувати класичні ребуси на 2Капче
 • Розгадувати класичні ребуси на РуКапче
 • Встановити програму RuCaptcha Bot X і:
 • Якщо пощастить, то вона буде працювати за вас сама (що для цього потрібно дивіться вище по тексту).
 • Отримувати гроші за розгадування Ре-капч (від Гугла) в ручному режимі. Це теж дуже вигідно.
 • Інформацію за вашим поточним балансом можна подивитися на головній сторінці:

  Смотрите сколько у меня денег в РукапчеЗнайти гроші в мережі

  Там же ви можете побачити історію ваших платежів, заблоковані капчі (неправильно розшифровані), ваші реквізити (які, до речі, заповнювати не обов’язково), вашу репутацію і новини системи.

  Натиснувши відповідну кнопку, ви можете замовити виведення грошей.

  Як збільшити свій заробіток на Рукапче?

  Отже, ви зареєструвалися на сайті і вже встигли на ньому попрацювати, проте ваш заробіток на капчі набагато менше очікуваного. У чому тут справа? Давайте розглянемо всі ваші можливі помилки.

  Перша фішка. Вибирайте таке час роботи, коли на сайті найменше працівників. Зазвичай це проміжок від нуля до 7 годин ранку. У цей період діє найвища ставка за введення звичайної капчі (оплата рекапчі від часу доби не залежить).

  Когда в rucaptcha самые высокие ставкиЗнайти гроші в мережі

  Як ми бачимо на графіку, свого максимуму ціна досягає в нулі. 1000 правильно введених капч в цей час варто 48руб. Вночі менше працівників, а значить вище конкуренція у вебмайстрів і вище ставки для виконуючих роботу.

  Друга фішка в Ру-капчі. Підвищуйте собі репутацію, проявляючи активність. За кожні 1000 правильно введених капч нараховується 1 бал рейтингу. При досягненні 10 балів у вас з’явиться можливість вибору завдань тільки російською мовою. Вона більш проста в наборі і розібрати її легше. Відповідно, швидкість набору підвищиться і дохід різко зросте.

  Високий рейтинг також відкриває доступ до більш дорогим завдань – від 10 коп. В такий капчі вас попросять ввести місце реєстрації людини – місто, вулицю або населений пункт. Виглядає вона наступним чином:

  Вариант дорогой captchaЗнайти гроші в мережі

  Третя фішка. Не намагайтеся відгадувати всі капчі поспіль. Пропускаючи особливо складні, ви заощадите час і підвищити швидкість набору. Іноді трапляються настільки складні завдання, що їх просто неможливо відгадати.

  А за неправильно введену капчу гроші не платять. Мало того, якщо помилок буде занадто багато, то тоді вам можуть обмежити доступ на сайт на якийсь час і навіть понизити репутацію працівника, що, погодьтеся, буде вже зовсім прикро.

  Четверта фішка. Постійно підвищуйте швидкість введення завдань у captcha. Для цього скачайте одну з повчальних програм по набору слів сліпим методом (наприклад, клавіатурний тренажер VerseQ), яких багато в інтернеті, і тренуйтеся у вільний час. Після того, як ваші пальці запам’ятають розкладку клавіатури, ви будете друкувати, не дивлячись на неї. Швидкість роботи збільшиться в кілька разів і грошовий потік, відповідно, теж підвищиться.

  До речі, для тих хто не в курсі, відправляти капчу можна не тільки за допомогою кнопки «відправити» на сайті, але і натиснувши клавішу Enter на клавіатурі. Цим також можна збільшити швидкість введення капчі. Відпадає необхідність хапатися за мишку.

  Партнерська програма

  П’ята фішка – заробляємо пасивно! Величезна перевага сервісу rucaptcha в тому, що на ньому є партнерська програма. За кожного запрошеного вами людини ви будете отримувати 10% від їх заробітку і 10% від їх покупок в системі.

  Наприклад, якщо ваш реферал (людина, який зареєструвався по вашому посиланню), заробив чи витратив на сайті 100 руб., ви отримаєте 10 руб. Вважайте самі, 100 рефералів – 1000 руб. в день. І це чисто пасивний дохід, який не зажадає від вас практично ніяких зусиль!

  Свою рефссылку ви можете знайти на головній сторінці в розділі «Партнерська програма» (відразу під блоком «Розпізнавання»).

  Пассивный доход в рукапчеЗнайти гроші в мережі

  Запрошуйте своїх друзів в проект, надсилайте посилання в соцмережах (тільки без спаму), діліться інформацією на форумах і ваш дохід різко зросте.

  Заробіток для ледачих і для трудяг

  Треба сказати, що раніше жодних автоботів для автоматичного розгадування кодів на рукапче не було і не передбачалося. Але, проте, така можливість з’явилася і RuCaptcha Bot зараз абсолютно легально автоматизує працю з розгадування цих ребусів. Так, не для всіх, але комусь пощастить однозначно.

  Тим же, хто трудиться вручну, потрібно приготуватися, що на початку роботи швидкість введення буде маленька, а завдання, поки ви не підвищите свій рейтинг, будуть приходити з нижчої цінової колонки. Відповідно, заробіток буде мінімальним. Як варіант може спробувати аналогічні сервіси (наприклад, КолотиБабло) — раптом там доходи будуть вищими.

  Однак користувачі, які давно працюють в цій сфері, отримують непогані гроші. Так що якщо не будете лінуватися, то можете добре заробити на цьому сайті. Тим більше що ніяких особливих навичок і умінь тут не потрібно, була б тільки посидючість і бажання працювати!

  Зареєструватися!

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу