Вивчаємо WordPress

1548

Здрастуйте, шановні читачі блогу . В наш час досить небезпечно скачувати програми і серверні скрипти з неперевірених джерел. Запросто можна підчепити вірус, вивести який потім буде ох як не просто. Теж саме стосується і тим оформлення для Вордпресс, які можуть містити приховані посилання та інші деструктивні елементи.

Отже, завантажити останню версію WordPress з російською локалізацією можна з офіційного сайту ru.wordpress.org. Там праворуч розташована велика кнопка із зазначенням номера поточного останньої версії.

Має місце бути і пряме посилання, яка дозволить отримати саму останню версію російського дистрибутива Вордпресс просто по кліку по цій кнопці.

Вивчаємо WordPress

Тисніть на кнопку тільки в тому випадку, якщо ви мені довіряєте, в іншому випадку — скачивайте безпосередньо з офіційного сайту.

Якщо ви хочете встановити оригінальну англійську версію даного движка, то можете її завантажити на офіційному сайті wordpress.org/download.

Ще кілька порад по створенню блогу

На моєму блозі ви також зможете прочитати докладний опис процесу встановлення Вордпресс на хостинг або локальний сервер Денвер, і подивитися статтю про те, як можна оновити WP вручну і автоматично.

Ще раджу познайомитися з матеріалами кодексу WordPress російською мовою, який розташований на цьому ж сайті. На жаль, ще не всі матеріали англомовної версії були перекладені, тому у разі необхідності ви можете покопатися в оригінальному Codex.

Матеріали там не прості, тому можете почати вивчення Вордпресс з постів на моєму блозі, які зможете знайти в рубриках: основи WordPress і плагіни для блогу. Тільки починайте читати з кінця (внизу перейдіть на останню сторінку), щоб йти від простого до складного.

Якщо хочете побачити всі основні моменти створення свого блогу в одному місці, то не застосуйте ознайомитися з наведеною за посиланням статтею. Правильний старт багато в чому забезпечить ваш майбутній успіх.

Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу