Знайти гроші в мережі

1361
 • Як і навіщо його відкривати ІП
 • Як відкрити розрахунковий рахунок для ІП
 • WebMoney на рахунок індивідуального підприємця
 • Виведення доходів з Google Adsense і РМЯ
 • Здрастуйте, шановні читачі блогу . Як-то мене просили розповісти про легалізацію доходів з сайту (як можна заробити гроші в мережі вже розповідав), і саме сьогодні я вирішив присвятити цьому окрему статтю.

  Ось вже близько року є індивідуальним підприємцем (скорочено — ІП) і з тих пір стаття кримінального кодексу за незаконну підприємницьку діяльність наді мною більше не висить.

  Відразу після відкриття ІП я налаштував висновок на його розрахунковий рахунок доходів з контекстної реклами Яндекса, з якою працюю через Цоп Профіт Партнер, а буквально днями, нарешті, завершився процес повної легалізації — мені вдалося налаштувати вивід WebMoney зі сплатою всіх належних податків.

  Знайти гроші в мережі

  Напевно я надто законослухняний, але тим не менш випробував сильне полегшення, коли вже треба мною нічого не висіло. Ясна річ, що на незаконну підприємницьку діяльність в інтернеті у податковій поки ще дивляться крізь пальці, але не хотілося б бути тим першим, кого покарає сувора рука закону. Не треба. По мені, так краще чесно віддати 6% з доходів за спрощеною системою (спрощена схема оподаткування) і спати спокійно.

  Індивідуальний підприємець — як і навіщо його відкривати

  Звичайно ж, вся ця метушня з відкриттям ІП, розрахункового рахунку індивідуального підприємця в банку, поїздками в податкову і в пенсійку мені дуже не подобалася і продовжує не подобатися. Надто вже багато бюрократії і незрозумілих термінів, але я все одно переконаний, що проходив всі ці кола бюрократичного раю не марно. Мета досягнута і тепер я повністю легалізував всі свої інтернет доходи.

  Давайте я спочатку спробую тезисно визначити той порядок, в якому здійснював легалізацію, ну а потім спробую розповісти про це трохи детальніше, але, на жаль, у всіх деталях це зробити не вийде, бо багато з того що я робив так і залишилося мною не зрозумілим. Тут потрібен досвід бухгалтера або діловода, а не інженера-електронщика.

 • По-любому, спочатку потрібно буде відкрити і оформити належним порядком ІП на своє ім’я. Робиться це в спеціалізованому відділенні податкової (дізнайтесь за телефоном у районному відділенні). Після здачі документів, протягом п’яти робочих днів отримуємо довгоочікуване свідоцтво про реєстрацію індивідуального підприємця
 • Потім потрібно буде відкрити в будь-якому вподобаному вам банку розрахунковий рахунок для ІП, на який будуть надходити всі ваші зароблені в інтернеті гроші і з якого ви будете виплачувати податок по спрощеній системі (шість відсотків з суми доходу), а також робити відрахування в пенсійний фонд (зараз це близько сорока тисяч на рік)
 • Далі, у п’ятиденний термін ви зобов’язані стати на облік в податкову інспекцію та в пенсійний фонд за місцем вашого проживання, а також повідомити про відкриття розрахункового рахунку (РС) ВП до податкової інспекції. Для пенсійного фонду потрібно буде зібрати ще ряд папірців, але про це вам обов’язково розкажуть. Після цього вже можна починати перекладати на РС зароблені на своєму сайті гроші, а також здійснювати з нього виплати відрахувань в податкову і пенсійку.
 • Для виведення зароблених в інтернеті коштів вам буде потрібно попередньо укласти договір з Цоп мережі Яндекса Профіт Партнером і кожен раз друкувати, підписувати, сканувати, а потім ще і відправляти поштою в офіс Профіту рахунки і акти, за якими здійснюється переказ грошей на ваш розрахунковий рахунок індивідуального підприємця. Те ж саме стосується і інтернет-магазину, коли ви, наприклад, підключаєте до нього Ківі гаманець для прийому платежів на сайті. Бюрократія, але без неї нікуди.
 • Те ж саме потрібно зробити і для виводу WebMoney. Робиться це шляхом укладення договору з Гарантійним агентством, яке виступає покупцем ваших грошей WebMoney.
 • Зараз, по-моєму, це вже не обов’язково, але я веду книгу доходів і витрат, яку записую всі надходження на мій розрахунковий рахунок. Також регулярно навесні їжджу для звіту в податкову і знову ж таки в пенсійку (друге ніби як зараз навіть не обов’язково).
 • Так, а тепер найскладніше — спробую все це деталізувати. Давайте почнемо з питання: чому ми відкриваємо саме індивідуального підприємця, а не ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю). Тут все досить просто. Всілякі виплати для ІП будуть значно меншими, ніж для ТОВ. Більш докладно, чим відрізняються ІП від ТОВ читайте про наведеної посиланням.

  Щоправда, є і один мінус у відкритті саме індивідуального підприємця — якщо карта не ляже, то ви буде відповідати за все своїм особистим майном, у той час як з ТОВ крім статутного фонду нічого не візьмеш.

  Але цей мінус практично повністю нівелюється для ПІДПРИЄМЕЦЬ заробляє в інтернеті і при цьому фактично не має ніяких накладних витрат (одні доходи). Загроза розлучитися зі своїм особистим майном нависає швидше над тими індивідуальними підприємцями, які беруть кредити під закупівлю товару та інші необхідні витрати. Вебмайстру ж брати кредит навряд чи прийде в голову.

  Для індивідуального підприємця можливі дві спрощені схеми оподаткування (якщо нічого не плутаю). По-перше, це та сама спрощенка в шість відсотків від суми доходу. Напевно, для вебмайстра або фрілансера (читайте про те, хто це такий і чим він займається), не має практично ніяких витрат, це буде оптимальним варіантом. Я вибрав саме її при відкритті ІП.

  Для володіють ж інтернет-магазином, наприклад, може виявитися кращим друга схема спрощеного оподаткування. У цьому випадку податок буде сплачуватися не з суми отриманого доходу, а з різниці між доходами та витратами. Відсоток спрощенки в цьому випадку буде вище (15%), але зате це буде вигідніше, ніж 6% сплачених тільки з доходу.

  Припустимо, що ви продали товар за 10 000 рублів, а купили його до цього за 7 000 рублів. Якщо сплачувати податок за першим варіантом спрощенки, то він складе 6% від 10 000 або 600 рублів. А в разі сплати податку за другою схемою, то для індивідуального підприємця сума буде розраховуватись як 15% від різниці доходів і витрат (3 000 рублів). А це складе 450 рублів. Вигода, як кажуть, на обличчя.

  Але якщо витрат немає, то зрозуміло, що спрощенка в 6% буде оптимальним рішенням. До речі, якщо задуматися, то це не така вже й велика сума, особливо з урахуванням того, що ви тепер, як новоспечений ПІДПРИЄМЕЦЬ, не будете підпадати під закон про незаконну підприємницьку діяльність.

  Якщо порівнювати це з відсотком, який платять багато вебмастера при виведенні WebMoney через сервіси переказів і обмінники (практично анонімний спосіб виводу), то виявиться, що бути чесним не так вже і дорого (буквально один-два відсотки від величини виведених сум). Навіть BestChange не сильно дозволить вигадати, а інші й поготів.

  Ні, звичайно ж, можна здійснювати висновок Вебманей і через банківську карту, але тут теж є нюанси. По-перше, ви засвечиваетесь, бо при оформленні картки зобов’язані будете вказати свої реальні дані. По-друге, за законом ви зобов’язані будете сплатити 13% податку з суми, що виводиться.

  Зрозуміло, що цього ніхто не робить, але це просто тому, що державна машина не звертає на вас ніякої уваги. А ось якщо зверне, то мало, я думаю, нікому не здасться. Та якщо ви все ж захочете сплатити податок при виведенні WebMoney, то до вас можуть виникнути питання про походження цих коштів, і все знову повернеться в русло незаконної підприємницької діяльності та відповідальність за неї (кримінальної, що особливо напружує).

  Загалом, мені особисто всі ці хитрі ходи, які дозволять заощадити пару відсотків, не потрібні, хоча б по причині що виникає при цьому нестабільності положення та незрозумілості своєї подальшої долі. Краще трохи придавити свою лінь і оформити ІП, тим більше, що зробити це не так вже й складно. Можу навести для прикладу порядок своїх дій щодо оформлення індивідуального підприємця.

  Я подзвонив в податкову за місцем проживання, отримав адреса відділення де можна відкрити ІП, взяв паспорт і поїхав.

  Там до мене підійшов місцевий гід в особі жінки середніх років, яка за суму рівну одній тисячі рублів допомогла мені все оформити: У неї вже були роздруковані бланки з сайту податкової (як виявилося, в самому відділенні ці бланки більше не видавалися), які вона, під моїм чуйним керівництвом, правильно заповнила, сходила зі мною до нотаріуса завірити необхідні документи, а потім в ощадбанк сплатити держмито і далі підвела за ручку до того віконця, де все це потрібно було здати.

  Через тиждень я приїхав за вже готовими документами, які належить мати новоспеченому індивідуальному підприємцю. Все — відкриття ІП відбулося.

  Обмовлюся, що при заповненні заяви вам потрібно буде, по-перше, вказати бажаний тип оподаткування (в моєму випадку це була спрощенка 6%). По-друге, в заяві потрібно вказати коди підприємницької діяльності, якою ви будете займатися як ІП. Коди я взяв з одного толкового сайту, де говорилося, що вони підійдуть для будь-якого виду діяльності в інтернеті:

  Знайти гроші в мережіЗнайти гроші в мережі

  Як відкрити розрахунковий рахунок для ІП — вибір банку і обналічка

  Для роботи індивідуального підприємця в сучасних умовах зовсім не обов’язково обзаводитися касовим апаратом. Його функції з успіхом може виконувати розрахунковий рахунок у будь-якому комерційному банку. Головне, щоб всі зароблені вами гроші проходили через нього, і саме з цього грошового обороту ви будете потім виплачувати 6% по спрощеній системі. Для розрахунку і оформлення виплати податку потрібно завантажити програму «Платник податків» з сайту податкової інспекції.

  Особисто я не обізнаний у казуїстиці бухгалтерії і діловодства, тому волів не розбиратися в цьому самому, а попросити допомоги у знаючої людини. У моїх знайомих, які володіють інтернет-магазином, на неповній ставці працює дівчина-бухгалтер, люб’язно погодилася допомагати і навчати мене премудростям сплати податків і відрахувань у пенсійний фонд.

  Загалом-то, це дуже навіть здорово (і недорого), бо у мене тепер не болить голова про те, а чи все я правильно і вчасно зробив (до того ж у них по кілька разів у році змінюються правила гри, а повідомляти про це вам ніхто не буде). Можна було б, звичайно ж, і що-небудь на зразок інтернет-бухгалтерії «Моя справа» використовувати (або Контур Ельба, теж хвалять), але поки перемагає консерватизм і лінь (розбиратися не хочеться).

  Так, це все добре, але для початку вам все ж доведеться вирішити досить непросте завдання — вибрати оптимальний банк для відкриття рахунку індивідуального підприємця, в якому ви відкриєте розрахунковий рахунок для індивідуального підприємця. Проблем у тому, щоб знайти банк з можливістю відкриття РС немає (все той же всюдисущий ощадбанк), але є проблема знайти оптимальний для себе варіант.

  За обслуговування рахунку ІП банк буде брати певну суму, і вона буде різною для різних установ. До того ж, у сучасному світі грошей обійтися без інтернет-клієнта вам навряд чи вийде. З допомогою цієї функції ви зможете розпоряджатися своїми коштами не відходячи від комп’ютера. За надання послуги інтернет-банкінгу різні банки з вас можуть брати зовсім різні суми.

  Крім цього дуже важливо ставлення банку до власників розрахункового рахунку. Іноді в інтернеті зустрічаються досить-таки жахливі коментарі з приводу того, наскільки деякі установи не поважають індивідуальних підприємців. Тому підійти до питання вибору банку треба з усією відповідальністю, щоб не переплачувати і не потрапити в безодню «сервісу по-російськи».

  Особисто я багато читав з приводу вибору підходящого установи за відкриття рахунку та найбільше позитивних моментів і менше всього бруду прочитав про абсолютно невідомий мені раніше Межтопэнергобанк. Там було, по-моєму, мало не все безкоштовно або за досить малу оплату, а негативу з приводу обслуговування індивідуальних підприємців практично не було. Однак, в 2017 він втратив ліцензію і я перейшов в Альфа-банк (подробиці читайте за посиланням на три абзацу вище).

  Знайти гроші в мережіЗнайти гроші в мережі

  Загалом, як на етапі оформлення РС, так і на етапі роботи з цим банком у мене ніяких претензій не з’явилося. Інтернет-клієнт досить-таки зручний, персонал банку ввічливий. Правда банкоматів у них по столиці обмаль розставлено, але поруч зі мною один є. До того ж він входить в мережу ОРС (об’єднана розрахункова система), а значить знімати гроші можна буде з будь-яких банкоматів, на яких буде красуватися їх синя наклейка і комісії з вас не візьмуть.

  Знайти гроші в мережіЗнайти гроші в мережі

  Коротше, гріх скаржитися всім, хто відкриває індивідуального підприємця в білокам’яній, настійно рекомендую заводити розрахунковий рахунок саме в Межтопэнергобанке (шкода у них партнерської програми немає, а то б озолотився). Дизайн сайту у них, звичайно ж, з минулого тисячоліття, але це не головне.

  Так, ще в нашому законодавстві в зв’язку з загостренням боротьби з відмиванням брудних грошей (в тому числі і з допомогою ІП) є якісь дурні обмеження з цього приводу. Загалом, просто так взяти і зняти гроші з РС індивідуального підприємця буде не можна. Але з будь-якої ситуації є вихід. В даному випадку, вам потрібно буде здійснити наступні додаткові рухи.

  У тому ж самому банку, де ви відкриваєте розрахунковий рахунок ІП, вам потрібно буде відкрити звичайний рахунок на фізичну особу, тобто на самого себе. Для зручності подальшого отримання грошей через найближчий до вас банкомат, краще буде ще отримати пластикову карту під це діло. Ось, а тепер через інтернет-клієнт передплачуєте платіжку на потрібну вам суму, де в якості адресата вказуєте ваш рахунок фізичної особи, а в полі призначення переказу вписуєте щось виду «Переказ грошових коштів на пластикову картку без ПДВ».

  Зазвичай за цей переклад всередині одного банку не знімається якихось додаткових відсотків. У всякому разі в Межтопэнергобанке не знімають. Я плачУ, правда, двадцять п’ять рублів за платіжку, але це дрібниці. Ось так от, на перший погляд хитро здійснюється виведення коштів з рахунку індивідуального підприємця на звичайний рахунок фізичної особи та їх подальша переведення в готівку через банкомат.

  Так, ще з це ж РС ІП ви здійснюватиме виплату податку за спрощеною системою, а також щоквартальні виплати в пенсійний фонд (реквізити дадуть в пенсионке). Робиться це знову ж за допомогою інтернет-клієнта.

  Висновок WebMoney на рахунок індивідуального підприємця

  Якщо розглядати джерела отримання доходу з блогу , то їх можна розділити на дві частини. По-перше, це заробіток на показі оголошень контекстної реклами Яндекса. Т. к. працюю я не безпосередньо з ними, а через Профіт Партнер, то і висновок зароблених грошей йде саме звідти. Для цього я уклав з Профітом договір і вони переводять щомісяця всі зароблені мною гроші на мій розрахунковий рахунок індивідуального підприємця.

  По-друге, на моєму блозі розміщуються банери (читайте про заробіток на банерній рекламі), оплату за які я приймаю на свій гаманець в WebMoney. Ось саме проблема виведення грошей з Вебмані і стояла переді мною до останнього часу. Використовувати стандартні канали без сплати податку мені не хотілося і тому всі отримані гроші я просто тримав в гаманці, періодично оплачуючи з них інтернет, хостинг, стільниковий і т. п. речі аж до квитків у кіно.

  Близько року назад суму, що накопичилася у мене, обнулили хакери (читайте про мій сумний досвід злому вебмані), після чого я став розумнішим і обережніше, бо підключив до свого гаманцю авторизацію через систему Enum. Але проблема виведення залишалася і, нарешті, ці літа я дозрів на подвиг — налаштувати все це за правилами.

  Для початку я вирішив поцікавитися процесом у техпідтримки WebMoney. Власне, вони мене і відіслали на сайт Гарантійного агентства, де коротко були описані умови, які необхідно виконати для здійснення виведення вебмані на розрахунковий рахунок ІП. Спочатку там рекомендували зареєструватися Вебманях, що вже було зроблено, і отримати формальний атестат, для чого достатньо буде вказати свої паспортні дані.

  Другим пунктом йшло отримання Персонального атестата WebMoney. Зробити це не так вже й складно. Достатньо буде просто вибрати на цій сторінці найбільш підходящого вам за ціною або за місцем розташування реєстратора.

  Для видачі Персонального атестата вам потрібно спочатку оплатити послуги реєстратора, а потім або особисто приїхати на перевірку вказаних вами паспортних даних, або вислати поштою завірені нотаріусом копії. Який саме спосіб звірки використовує даний конкретний реєстратор, можна дізнатися доступний за посиланням «Детальніше».

  Про те, як отримати формальний і персональний атестат Вебмані ви можете в подробицях дізнатися з цього відео:

  Знайти гроші в мережі«alt=»»>

  Далі вже потрібно буде подати заявку на отримання форми договору про виведення коштів з WebMoney на розрахунковий рахунок індивідуального підприємця. Цю саму заявку можна подати на цій сторінці, поставивши галочку в полі «Юридичної особи на висновок» і натиснувши на кнопці «Вперед»:

  Знайти гроші в мережіЗнайти гроші в мережі

  Потім вам запропонують авторизуватися на сайті Гарантійного агентства зручним вам способом. Ну, а тепер потрібно буде дістати з папки всі ваші документи ІП і приготуватися переписувати з них різні циферки, а також зробити скани наступних документів:

 • ІПН
 • ОГРНИП (як його дізнатися)
 • Паспорт (сторінки з фоткою і пропискою)
 • Раджу форму заповнювати в Google Chrome. Чому?

  Так, тому що таймаут, який вам дається на заповнення форми, дуже маленький, після чого вам доведеться повторно авторизовуватись. Ну так от, а Chrome вміє запам’ятовувати введені вами значення, після чого буде достатньо клацнути двічі мишею по відповідному полю і вам дадуть можливість вставити вже введені раніше дані.

  Тобто перший раз заповнюємо форму на виведення WebMoney повільно, з толком і розстановкою, а вже після повторної авторизації просто клацаємо по її полів для вставки набраних раніше значень. Ось такі тонкощі в оформленні через гарантійне агентство.

  Після заповнення і відправки даних мені прийшов лист з питанням про те, навіщо я підключаюся до Вебмані. Я їм відповів: Виведення зароблених грошей на розрахунковий рахунок ІП.

  Вони знову поцікавилися: А за що ви збираєтеся приймати WebMoney. Я сказав, що вебмані буду приймати за розміщення банерів на своєму сайті, після чого мені вже була вислана «риба» договору з Гарантійним агентство з наступним переліком вимог:

  Знайти гроші в мережіЗнайти гроші в мережі

  Чесно скажу, що спочатку взагалі мало чого зрозумів з цього переліку, але після консультації зі своїм бухгалтером і листів з безглуздими питаннями в супорт гарантійного агентства (що примітно, відповідали досить докладно і ввічливо) все трохи прояснилося. Збір потрібних документів зайняв пару тижнів, після чого я заповнив бланк договору на висновок Вебманей через гарантійне агентство і попросив супорт перевірити правильність його заповнення.

  Оскільки я живу в столиці, то у мене було два варіанти: відправити договір поштою, або ж приїхати до них в офіс. Загалом, лінь перемогла і договір був відправлений по пошті. Через кілька днів мені написали, що він був отриманий, а ще через кілька днів мене обрадували тим, що я тепер, нарешті, можу почати виведення залежавших в гаманці WebMoney денего на свій рахунок індивідуального підприємця. Ура.

  У листі було посилання, перейшовши по якій я побачив форму на виведення коштів з уже заповненими даними мого банку та ІП. Залишалося тільки вписати потрібну суму і тим самим здійснити виписку рахунка. Потім я зайшов у свій WebMoney Keeper Classic і оплатив його. На наступний день гроші, виведені з вебмані, вже лежали в моїй кишені. Уф, а головне, як все було «просто, логічно і швидко». Я вражений, але тим не менш дуже задоволений. Однією проблемою менше.

  Тепер гарантійне агентство буде щомісяця висилати вам акт на ті кошти, що ви вивели через нього за цей проміжок часу. Висилатися акт буде по звичайній (не електронною) пошті, а після його підписання і постановки друку (у мене друку немає, тому я пишу замість цього «без друку») його доведеться відправити назад гарантійного агентству протягом двох тижнів з моменту отримання. Тому вам доведеться ходити на пошту щомісяця, однак.

  На жаль, з весни 2016 виведення Вебмані на банківський рахунок і карти став доступний тільки для фізосіб, тобто для виводу через Гарантійне агенство ІП потрібно тепер переводити в ТОВ, що створює додаткові проблеми.

  Також, напевно, потрібно буде хоча б раз на місяць здійснювати вивід WebMoney через індивідуального підприємця, у уникнення прикриття цієї лавочки (якщо я не помиляюся). Ну, по сто рублів адже завжди можна буде виводити і при нульових надходженнях.

  Виведення доходів з Google Adsense і РМЯ

  Виведення доходів з показу на своєму сайті контекстної реклами Гугл Адсенс на рахунок індивідуального підприємця можна здійснюватися за допомогою WebMoney. Тобто спочатку кошти через Рапіду переводяться з Google Adsense на ваш гаманець Вебмані, а вже звідти можна буде виводити кошти на РС ІП згідно з розглянутим трохи вище алгоритмом.

  В принципі, таку ж хитру схему з використанням WebMoney в якості проміжної ланки можна використовувати і при виведення доходів з РМЯ. Цоп Профіт Партнер підтримує виведення зароблених коштів і гаманець Вебмані. Але таким способом ми все ж таки дещо ускладнюємо і втрачаємо близько одного відсотка від суми доходу (комісія гарантійного агентства).

  Тому простіше всього буде укласти безпосередньо з Профіт Партнером договір на висновок по безналу. Як це робиться докладно описано в їх хелпе. Якщо щось не зрозуміло, то катуєте службу техпідтримки (у правому верхньому кутку кнопка «Онлайн-консультація»).

  Якщо коротко, то вам потрібно буде додати новий гаманець для виведення коштів під назвою «Безготівковий розрахунок»:

  Знайти гроші в мережіЗнайти гроші в мережі

  Там ви вказуєте реквізити свого банку і розрахункового рахунки, а також реквізити індивідуального підприємця. Потім зв’язуєтеся з техпідтримкою Профіту і просіть вислати вам паперову версію договору на підпис.

  Коли договір на безготівковий виведення коштів ви отримаєте по звичайній пошті, то вам потрібно буде його підписати та поставити печатку (я замість печатки пишу «без друку»), а потім відправити по пошті один примірник на вказану адресу. Все, далі вже піде рутина обміну папірцями допомогою замовних листів через пошту Росії. У чому вона полягає?

  На початку кожного місяця вам на електронну пошту прийде лист: Повідомлення про створення заявки на виведення коштів за період 20xx-xx на гаманець такий-то, сума 2.500.000 рублів (зазвичай більше, але в цьому місяці карта не лягла). Після цього вам потрібно буде зайти в адмінку Профіт Партнера і вибрати з верхнього меню «Мій Профіт» — «Платежі».

  Прокручуєте вікно до самого низу і в списку «Мої виплати» у верхньому рядку бачите сходинку зі своєю заявкою на висновок. Тепер вам потрібно буде відкрити на окремій сторінці браузера бланки рахунку та акту (попередньо введіть поточний номер акта) з розташованої трохи нижче форми.

  Роздруковуєте ці два бланка (якщо хочете, щоб у вас теж були їх копії, то робите все у двох примірниках) на принтері, потім їх підписуєте і ставите друк (можна написати «без друку»). Після цього їх, але вже з підписом і печаткою, вам потрібно буде відсканувати і завантажити скани у спеціально відведених для цього місцях форми в адмінці Профіту.

  У рядку з вашою заявкою на виплату ви побачите у відповідних стовпцях напис «Скан». Значить, ви все зробили правильно. Тепер через кілька днів вам на електронну пошту прийде лист: Повідомляємо, що виплати за 20xx-xx зроблені, гроші за б/н розрахунку надійдуть вам протягом 1-2 робочих днів.

  На наступний день можете перевірити прихід виплати на свій рахунок індивідуального підприємця через інтернет-клієнт. Якщо виплата пройшла, то берете в руки конверт формату A4 для відправлення рекомендованих листів (закупіть їх побільше на пошті), кладете в нього підписані вами раніше документи (в одному або в двох примірниках), пишіть адресу Профіт Партнера і відправляєте його рекомендованим листом.

  Не затягуйте з відправкою документів, бо якщо їх Профіт не отримає від вас до терміну наступної виплати, то вона вам буде затримана. Про прихід документів вас сповістять листом по електронній пошті: Повідомляємо, що від вас отриманий оригінал акта за період 20xx-xx. Ваш оригінал буде відправлений назад протягом 3 робочих днів. У другому реченні йдеться про дублікатах оригіналів, якщо ви їх висилали.

  Ось так ось заморочено йде справа з виведенням коштів для індивідуального підприємця. Ще не передумали у все це занурюватися? Ну, і правильно, що не передумали. Воно того варте, бо таким чином ви будете абсолютно чисті перед законом (ніякої незаконної підприємницької діяльності) і перед своєю совістю чесного платника податків.

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу