Освоюємося з інтернет-грошима

1071
 • Сильні сторони BITEXBOOK
 • Реєстрація та робота з біржею
 • Верифікація в BITEXBOOK
 • Висновок
 • Здрастуйте, шановні читачі блогу . BITEXBOOK претендує на звання першої легальної біржі криптовалют. Вона входить у групу організацій під назвою StreamCapital Group LTD, яка з’явилася ще в 2013 році.

  Біржа була створена в лютому 2017-го і вийшла на стадію публічного бета-тестування тільки в січні 2018 року.

  Освоюємося з інтернет-грошима

  На даний момент, з причини своєї молодості, вона працює тільки з трьома криптовалютами: BTC, LTC, ETH. Проте в перспективі їх, швидше за все, стане більше. Про унікальність BITEXBOOK її переваги ми поговоримо в даному огляді.

  Сильні сторони BITEXBOOK

  Офіційність. Вона є першою в історії біржею, яка офіційно і легально веде діяльність з торгівлі різними криптовалютами і надає таку можливість трейдерам. BITEXBOOK легальна на території всіх країн ЄАЕС.

  Творці біржі збираються подати документи на право стати резидентами у білоруському Парку високих технологій (ПВТ). Так як Білорусь визнала існування кріптовалюти і включила її в правове поле, то і діяльність біржі буде вважатися абсолютно легальної після схвалення в ПВТ. Воно дасть біржі право офіційно функціонувати в Росії, Білорусі, Казахстані, Киргизії та Вірменії.

  У свою чергу, легальна діяльність — це можливість для користувачів біржі найбільш безпечно зберігати і використовувати свої гроші, так як BITEXBOOK візьме на себе повну відповідальність за збереження коштів клієнтів.

  Безпека. Криптомонеты клієнтів будуть зберігатися на холодних гаманцях, у яких немає доступу до інтернету. Це найбільш надійний спосіб забезпечення їх схоронності. Крім того, BITEXBOOK використовує для захисту від злому акаунтів наступні методи:

 • смс-підтвердження;
 • аутентифікацію по e-mail;
 • Google Authenticator;
 • ведення списку довірених IP і гаманців.
 • Моментальний введення за допомогою VISA/MasterCard, Яндекс.Грошей, WebMoney та інших способів. Купувати Bitcoin, LiteCoin і Etherium буде так само легко і надійно, як в банку. При цьому поповнення балансу криптовалютами буде здійснюватися з нульовою комісією. Для пластикових карт вона становить 4%, для Вебмані — 0,8%, для Яндекс.Грошей — 0,5%. Вже через хвилину після платежу можна здійснювати обмінні операції.

  Гарантія виведення грошей всього за 1 годину. Інші біржі обробляють заявки на виведення протягом доби або навіть більше. BITEXBOOK пропонує перевести гроші на ваші гаманці всього за 60 хвилин. Комісія залежить від способу виведення.

  ввод пополнениеОсвоюємося з інтернет-грошима

  Комісія на торгівлю. Вона становить від 0,1% до 0,25% і залежить від обсягу торгів.

  bitexbook комиссияОсвоюємося з інтернет-грошима

  Швидка верифікація. Для виведення фіатних грошей необхідно верифікувати акаунт за допомогою сканів документів. На щастя, цей процес займає всього 24 години, в той час як в інших біржах процедура триває більше місяця.

  Великі перспективи. Творці BITEXBOOK ставлять собі за мету вийти до обсягів торгів на рівні 2 мільйонів доларів вже до грудня 2018 року. Також вони планують збільшити кількість валютних пар до 50 вже до червня. На момент створення цього огляду їх поки 9. Повний список цілей компанії можна почитати на сторінці Roadmap.

  Реєстрація та робота з біржею

  Для реєстрації зайдіть на сайт https://bitexbook.com/. Тут же можна ознайомитися з графіком зміни BTC/USD, ордерами на купівлю та продаж, гарантіями біржі та іншою інформацією.

  bitexbook гарантииОсвоюємося з інтернет-грошима
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Потім клацніть на кнопку «Реєстрація», і ви опинитеся на сторінці з формою https://bitexbook.com/registration. Тут все просто: потрібно ввести поштову адресу, пароль і погодитися з умовами.

  форма регистрацииОсвоюємося з інтернет-грошима

  Після заповнення і відправки форми потрібно підтвердити e-mail за допомогою кнопки в листі від біржі.

  bitexbook письмоОсвоюємося з інтернет-грошима

  Далі вас перекине на сторінку входу, де потрібно ввести логін/пароль. Ви опинитеся в особистому кабінеті, де будуть представлені курси валют, графік, ордери, історія угод і форма для проведення обмінних операцій.

  кабинет bitexbookОсвоюємося з інтернет-грошима

  До 31 січня введення і виведення коштів недоступний, так як біржа ще знаходиться в режимі бета-тесту. Тестові гроші для торгівлі можна отримати, пройшовши процедуру верифікації. Про неї поговоримо далі.

  Верифікація в BITEXBOOK

  На сторінці https://bitexbook.com/account_settings/profile потрібно перейти у вкладку «Верифікація». Доступно 3 рівня.

 • Анонімний, який дається всім учасникам. З ним c 1 лютого 2018 року можна поповнювати і виводити тільки криптовалюту. При цьому встановлені мінімальні ліміти на разове і місячне поповнення. Неможливо вивести гроші на карту та електронні гроші.
 • Базовий. Тут ліміти збільшуються, стають доступними вводи і виводи на ЕД, карту. Щоб отримати базовий рівень, необхідно ввести прізвище, ім’я та адресу проживання.
 • Верифікований. Стає доступним безлімітне поповнення та зняття коштів з балансу.
 • Щоб отримати останній статус, потрібно:

 • отримати базовий рівень верифікації;
 • завантажити скан документа, який встановлює вашу особу;
 • завантажити скан рахунки за комунальні послуги, щоб підтвердити свою адресу;
 • почекати, поки документи перевірять (не більше доби).
  верификацияОсвоюємося з інтернет-грошима
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні
 • Висновок

  Біржа BITEXBOOK планує повністю легалізувати свою діяльність у квітні 2018 року. З цього моменту вона стане першою офіційно дозволеною біржею криптовалют на території ЄАЕС і далі активно рости.

  Для трейдерів легальність означає, що можна буде спокійно торгувати, не побоюючись зломів і раптового зникнення грошей з балансу, як неодноразово бувало на інших криптовалютных біржах. BITEXBOOK як офіційна організація буде нести відповідальність за кошти своїх клієнтів перед законом.

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу