СЕКРЕТИ МАХРОВИХ РУШНИКІВ

4-16-2020

 Полотенца оптом


Така, здавалося б, буденна річ, як махровий рушник, таїть в собі багато секретів, знання яких дозволить підібрати якісний текстиль для ванної, здатний служити вірою і правдою довгі роки. Придбати якісні махрові рушники оптом можна за посиланням на сайті https://koloco.com.ua/ru/towel/ особливо цікава пропозиція для власників невеличких готелів, або для власного бізнесу, пов’язаного з текстилем.

Базові характеристики

Почати варто з базових характеристик махрової тканини. В першу чергу споживач звертає увагу на склад, але також варто врахувати і не менш важливі параметри, такі як висота і щільність петель, спосіб кручення нитки. Якщо говорити про висоту петлі, то вона може становити 3-8 мм.оптимальною вважається висота 5 мм — досить для швидкого вбирання вологи і збереження привабливого свіжого вигляду. Що стосується показника щільності, то цей параметр коливається в діапазоні від 300 до 800 г/кв. м. Рушники з низькою щільністю погано вбирають вологу, а з занадто великою можуть здатися надмірно важкими. Якісний банний рушник може мати щільність близько 550-650 г / кв. м. Пляжний рушник може бути менш щільним.

Нитки в рушниках бувають скрученими або мають нульове кручення. Перший варіант забезпечує міцність і довговічність, другий — м’якість. Ворс рушників може бути стриженим. Тканина таких рушників нагадує велюр.

Склад: бавовна проти бамбука

Найчастіше для виробництва махрових рушників використовується бавовна. Дорожча і якісніша-довговолокниста бавовна (Єгипет, Туреччина, Пакистан). Її вбираючі якості на висоті. З коротковолокнистої бавовни (Туркменія, Узбекистан) виробляють більш бюджетні тканини. Бавовна цінеця своєю гігроскопічністю, м’якістю, невибагливістю у догляді. Особливі технології обробки бавовняної нитки здатні покращити її споживчі якості.

Махрові рушники можуть бути виготовлені і з бамбукового волокна (або бамбук + бавовна), яке вбирає вологу краще, ніж бавовна, відрізняється екологічністю, високою м’якістю, шовковистістю, антибактеріальними властивостями. Всіма цими характеристиками, які зберігаються навіть після численного прання, володіють тільки якісні бамбукові рушники, а наштовхнутися на підробку дуже просто. Тому якщо є сумніви в складі тканини, то краще придбати гарне бавовняне махровий рушник.

Що стосується декоративних властивостей махрових рушників, то вибір тут вельми і вельми великий. Є рушники

однотонні без малюнка (гладкофарбовані),

рушники з малюнком,

жакардові (чергуються ділянки з ворсом і без нього),

з декором (вишивка, мереживо, люрекс, бахрома, аплікації).

Догляд вирішує все

Який би якісний рушник не було придбано, його дуже просто зіпсувати неправильним пранням. У питаннях догляду варто дотримуватися рекомендацій виробників, які часто забороняють прати рушники при високій температурі і наполягають на використанні рідких пральних засобів. Щоб пральний порошок не накопичувався в волокнах, полоскання повинно бути особливо ретельним. Від кондиціонерів при пранні рушників варто відмовитися, замінивши його білим оцтом. Рушники не можна пересушувати і гладити при високій температурі (досить обробити парогенератором).

Дотримання простих рекомендацій забезпечить м’якість рушників на довгий час.