Як використовувати YouTube

1793
 • Де можна купити живі переглядів на YouTube?
 • Як накрутити, щоб відео не заблокували?
 • Як набрати багато переглядів на YouTube з утриманням і без?
 • Накрутка переглядів в YouTube в режимі онлайн
 • Скільки платить YouTube?
 • Як зробити правильний вибір і не попастися на обман?
 • Здрастуйте, шановні читачі блогу . Кожен день на такому величезному всесвітньо відомому відеохостингу, як YouTube, створюється тисячі нових каналів (і це тільки в Росії). І велика частина їх власників замислюється над тим, щоб зробити свої ролики більш популярними, ніж у інших.

  А що є визначальним показником популярності відео в YouTube? Звичайно ж – це перегляди! Безумовно, Ваш ролик не просунеться в Топ, якщо у Вас не буде передплатників, лайків (це особливо актуально при накрутці Вконтакте, наприклад, через VkMix або накрутці инстаграма в BossLike) і коментарів, але тим не менш перегляди – перше, на що звертають свою увагу користувачі при пошуку того чи іншого відео на сервісі.

  Як використовувати YouTube

  В результаті постає питання: «Як швидко набрати ці самі перегляди під своїм відео?» Існує безліч варіантів і способів, що вирішують цю проблему. Так, наприклад, якщо у Вас невеликий канал і перегляди Вам потрібні тільки для того, щоб вже зовсім нудно не було, то можна пройтися по різних безкоштовним сервісів накрутки, які працюють у форматі обміну ресурсами між користувачами. Ви даєте своє завдання, а натомість повинні на когось підписатися, переглянути ролик або поставити лайк.

  Де можна купити живі переглядів на YouTube?

  Для тих же, у кого канал виходить на більш серйозний рівень, така накрутка не підійде, оскільки в цьому випадку Ви ризикуєте залишитися зовсім без каналу. В такому випадку, Вам просто необхідно знати, де можна купити живі переглядів на YouTube.

  Для того, щоб Ви не кидалися у пошуках гідного сервісу на просторах інтернету (хоча, це ваша справа), можна відразу запропонувати запропонувати працюючий варіант – сайт prtut.ru. Тут Ви знайдете те, що Вам потрібно. Даний сайт призначений як для любителів (читай «школярів»), так і для професійної роботи на вищому рівні. Саме до такої роботи відноситься покупка оптових переглядів на YouTube.

  Хочеться виділити три основні чинники, що позитивно впливають на просування відео при замовленні даної послуги:

 • Час додавання переглядів. Після того, як Ви залишили своє замовлення на сайті, він ставиться в роботу вже протягом першої години. Сам процес накрутки триває поступово, але не більше 2 діб з моменту постановки замовлення.
 • Якість. Всі ті перегляди, які Ви замовите, нічим не будуть відрізнятися від стандартного перегляду будь-якого користувача YouTube. Тим самим це буде враховуватися, як лічильником YouTube, так і аналітиком сервісу
 • Гарантії. Ви можете бути впевнені, що при подібній накрутці отримані перегляди не спишуть, а Ваш канал не буде заблокований (звичайно ж, якщо здійснювати покупку переглядів грамотно, про що ми розповімо далі)
 • Окремого розгляду вимагає цінова політика сайту, оскільки може виникнути враження, що вартість переглядів досить низька (від 99 до 150 руб. за 1000 переглядів, а відповідно, якість матеріалу також може залишати бажати кращого. Але сайт абсолютно не женеться за наживою, використовуючи недобросовісні методи або шахрайство, а намагається залучити якомога більш надійні джерела і бази.

  Як накрутити переглядів на YouTube щоб відео не заблокували?

  Однак, жоден сайт не зможе вберегти Ваш канал від бана, якщо накрутка буде проводитися неграмотно. Щоб домогтися високих результатів у просуванні, необхідно провести самостійно ряд організаційних та оптимізаційних заходів. На жаль, навіть з платної накруткою Вам навряд чи вдасться розігнати нульовий канал без будь-якого елементарного оформлення та структуризації.

  У зв’язку з цим, для початку необхідно підготувати канал до накрутці і додаткового залучення трафіку на нього. Серйозно підійдіть до оформлення. Якщо Ви хочете, щоб куплені перегляди не тільки висіли мертвим вантажем під Вашими роликами, але і приводили інших користувачів на канал, необхідно залучити їх цікавим вмістом. Обов’язково завантажте логотип і шапку каналу, особливо це стосується тих, хто бажає просувати бізнес за допомогою YouTube. Таким чином, Ви з першого погляду дасте зрозуміти користувачеві, що його чекає при перегляді даного каналу.

  Накрутка просмотров в ютуб без банаЯк використовувати YouTube

  Якщо Ви завантажили вже достатня кількість відео, має сенс надати їм охайний вигляд, розбивши по плейлістам. Так користувачам буде набагато зручніше знайти необхідну інформацію. При відповіді на питання: «Як накрутити переглядів на YouTube, щоб відео не заблокували?», постарайтеся самостійно добитися мінімального просування і активності на каналі. Розміщуйте нові відео ролики на всіх соціальних майданчиках, до яких у Вас є доступ. Головне, щоб була можливість вмонтувати безпосередньо сам плеєр YouTube.

  У такому разі всі перегляди з інших соціальних мереж також будуть враховуватися Ютубом. Потрібно пам’ятати, що до новачків на відеохостингу ставляться з великою підозрою, тому всі Ваші неприродні дії, можливо, пресекутся на корені, шляхом блокування, як окремих роликів, так і каналу в цілому. Хоча, звичайно, Вам може і пощастити, але ризикувати все ж краще не варто.

  І тільки після того, як Ваш канал буде готовий до накрутці і прийому нового трафіку, можна приступати до штучного просування Ваших відео. Як ми вже згадували раніше, не всі ролики можуть для цього підійти. Не допускаються до накрутці ті відео, які суперечать законодавству або правилам YouTube. Так, наприклад, Ви можете додати до перегляди відео з порушенням авторських прав, але в підсумку Ваші зусилля виявляться марними, оскільки ролик буде видалено Ютубом. Також не варто накручувати десятки тисяч переглядів відео з нульовою активністю, тобто, якщо під ним немає коментарів та лайків.

  Користувачі YouTube досить товариські і навряд чи який-небудь новий ролик залишиться без уваги, але навіть якщо це так, просто попросіть знайомих залишити якісь коментарі і поставити лайк. В іншому випадку, знову ж таки, система Ютуба вважатиме це неприродними діями. Взагалі, будь-яка накрутка вимагає поступового і повільного її виконання, у зв’язку з цим краще замовляти по тисячі переглядів кожні два дні, ніж поставити відразу сто тисяч. Це позбавить Вас від зайвих переживань, і якість просування буде значно краще.

  Як набрати багато переглядів на YouTube з утриманням і без?

  Ще одним важливим показником при накрутці переглядів на відео в YouTube є формат перегляду: буде він з утриманням або без. Постараємося пояснити, що це таке. Справа в тому, що Ютубом враховуються абсолютно всі перегляди, що добре з одного боку, але не всі перегляди годяться для виведення відео ролика в топ пошуку.

  Так, якщо користувач відкрив ваше відео і тут же пішов з сайту або вимкнув його, цей перегляд буде вважатися без утримання, тобто людина переглянув ролик менше, ніж до половини, що не надто позитивно позначається на його просування. YouTube аналізує не тільки статистичні дані, виражені в цифрах (докладніше читайте в статті про заробіток на лайку у ВК, Ютубі та інших соц мережах), але і ступінь зацікавленості користувачів в контенті.

  Набрать просмотры в ютубе с удержанием и безЯк використовувати YouTube

  Сформуємо деякий визначення поняттю переглядів з утриманням і без. Поняття «перегляди з утриманням» означає, що один перегляд ролика буде становити 60-80% від загальної тривалості відео, тоді як «перегляди без утримання» тривають від 3 до 12 сек.

  З цього визначення випливає висновок, що при вирішенні проблеми, як набрати багато переглядів на YouTube з утриманням і без, більш якісним матеріалом виступають перегляди з утриманням. Проте не завжди покупка таких переглядів буде найбільш вдалою і вигідною.

  Так, наприклад, якщо Ваш ролик триває всього лише хвилину, кращим варіантом для Вас буде замовлення переглядів без утримання. Можете переглянути варіанти накрутки переглядів на YouTube c утриманням і без. У зв’язку з тим, що YouTube враховує тривалість перегляду від часу самого ролика, то в цьому випадку перегляди без утримання також будуть прийматися в увагу аналітиком YouTube.

  Ймовірно, деяких цікавить, навіщо взагалі потрібні різні формати переглядів. Це необхідно для тих користувачів, які бажають не просто вести якісний цікавий канал, але й отримувати прибуток з цього заняття. У результаті, виходить, що, чим більш захоплено публіка буде переглядати Ваші ролики, тим швидше вони будуть підніматися в топі і, відповідно, більше будуть оцінюватися при їх монетизації.

  Накрутка переглядів в YouTube в режимі онлайн

  Багатьох користувачів, які читають цю статтю із самого початку, може засмутити той факт, що обіцяне час накрутки становить такий великий проміжок – хочеться відразу ж отримати результат за сплачені гроші. Але така тривалість накрутки потрібна не тільки для якісного і поступового її виконання. Справа в тому, що велика кількість переглядів не відразу зараховується Ютубом. До його поновлення повинно пройти не менше 48 годин.

  Накрутка просмотров в ютюбе онлайнЯк використовувати YouTube

  Якщо ж Ви хочете бачити свої переглядів на YouTube в режимі реального часу, то Вам можуть підійти інші способи. Тому ми постараємося розповісти про альтернативних варіантах накрутки переглядів в YouTube в режимі онлайн.

 • Ви можете використовувати різні обмінники. Вони можуть бути, як безкоштовні, так і з варіантом покупки внутрішньої валюти. Суть обмінників полягає в тому, що Ви розміщуєте на якомусь сервісі своє замовлення і чекаєте його виконання. Кожен перегляд Ви можете побачити онлайн. Замість цього Вам необхідно буде виконувати деякі завдання. Наприклад, поставити лайк під відео або підписатися на канал. У підсумку виходить, що такі ж користувачі виконують Ваше замовлення. Плюс цього варіанту полягає в тому, що Ви дійсно бачите, як виконується завдання. Але і мінуси, звичайно ж, тут також присутні. Наприклад, час виконання замовлення може розтягуватися в залежності від завантаженості обмінника. Також, враховуючи, що замовлення виконують прості користувачі, які теж хочуть щось отримати, навряд чи Ви досягнете бажаного утримання переглядів. Ну і звичайно ж можна просто напросто нарватися на чергових шахраїв.
 • Наступним варіантом накрутки переглядів YouTube виступає самостійна розкрутка. Виконується вона, як вручну, так і з використанням різних програм. Суть даного способу полягає в тому, що Ви самостійно переглядаєте ролик багато разів. YouTube враховує також перегляди, вчинені з однієї ip-адреси. Щоб простіше виконати дані дії і не обтяжувати себе переглядом одного ролика сотні разів, можна скористатися спеціальними розширеннями для браузерів, які дозволяють автоматично оновлювати сторінку через певний проміжок часу. Таким чином, Ви можете добитися повного перегляду ролика від початку до кінця з відповідним утриманням. Однак YouTube дозволяє переглянути відео тільки до 300 разів. Якщо Ви спробуєте збільшити цю кількість, відео виявиться заблокованим.
 • Ось найбільш популярні варіанти для накрутки переглядів в YouTube. Але неважко здогадатися, що далеко не кожному такі варіанти можуть підійти. Дана накрутка призначена для аматорського використання, коли потрібно накрутити не більше 200-300 переглядів відео. Але коли мова йде про серйозне просування в соціальній мережі, ці способи здаються смішними, хоча і доступні в режимі онлайн.

  Скільки платить YouTube?

  Ну і звичайно ж не можна упустити з виду найбільш привабливу причину накрутки переглядів на YouTube для більшості користувачів – можливість заробітку. Вже давно не секрет, що на роликах в YouTube можна заробити. Тільки як це зробити, які варіанти заробітку є на Ютуб і скільки ж можуть прибутку принести перегляди, знає далеко не кожен. Ми постараємося відповісти на ці питання. І почнемо, мабуть, з першого.

  Для того, щоб почати заробляти на YouTube, недостатньо просто мати канал і завантажувати на нього все, що знято на телефон. В першу чергу, Ваш заробіток буде складатися з декількох чинників: наскільки популярну тематичну нішу займає канал, його рейтинг і зацікавленість користувачів у контенті. Звідси випливає висновок, що заробити хоч що-то можна тільки в тому випадку, якщо Ви знімаєте і викладаєте дійсно якісне відео, яке буде цікаво користувачам.

  Сколько платит Ютуб за просмотрыЯк використовувати YouTube

  З технічної сторони, Вам потрібно включити монетизацію у творчій студії каналу. Однак для цього необхідно буде виконати деякі умови YouTube, які полягають у наборі певної кількості передплатників і переглядів на каналі. Після виконання цих умов, Ви зможете вибрати варіант заробітку на каналі.

  Отже, ми переходимо до другого питання. Одним із способів монетизації каналу є той, який пропонує сам YouTube – реклама Ваших роликах. І тут варто уточнити, за що саме платять гроші. Багато людей помилково вважають, що зможуть заробляти тільки на переглядах свого ролика. Але це зовсім не так. Звичайно ж перегляди для заробітку просто необхідні, але сервіс платить не за них, а за рекламу, яка розміщується у Ваших відео. Тому питання «Скільки Ютуб платить за 1000 переглядів?» дещо невірний. Набагато інформативніше він звучить так: «Скільки платять за 1000 переглядів реклами на YouTube?». Тепер давайте спробуємо відповісти на це питання.

  Насправді Ви ніде не знайдете точні цифри, оскільки дохід навіть на двох якісних каналах з однаковою тематикою може бути абсолютно різним. Залежить це і від кількості переглядів, і від ступеня зацікавленості користувачів, і від самих рекламодавців, реклама яких буде розміщуватися на каналі. Але приблизні цифри вже відомі. Так, в Росії ютуберам платять за 1000 переглядів від 0,25$ до 2$. І це, звичайно ж, не найкращі світові показники. Наприклад, якщо Ви створюєте канал для норвежців чи американців, Ви можете заробляти вже не менше 10$. У зв’язку з цим раціонально створювати канал, спрямований і на зарубіжну аудиторію.

  Також Ви можете використовувати і інші варіанти заробітку, точніше підібрати інші рекламні сервіси, які більш щедрі на оплату. Але умови підключення до їх програмі досить заковыристы.

  Як при купівлі переглядів на YouTube не попастися на обман?

  Але повернемося тепер до купівлі переглядів. Якщо Ви все ж зважилися на платну штучну накрутку за допомогою сервісів, що пропонують подібні послуги, необхідно уважно поставитися до вибору даної організації. На даний момент інтернет просто кишить недобросовісними «шарашками», які бажають нажитися за Ваш рахунок. Внаслідок чого постає питання: як при купівлі переглядів зробити правильний вибір і не попастися на обман?

  Безопасная покупка просмотров на ютюбеЯк використовувати YouTube

  Давайте виділимо основні пункти вибору необхідного сервісу:

 • В першу чергу переглянути всю інформацію про роботу даного сервісу. Тобто вивчіть відгуки, які залишають користувачі на різних форумах, благо такої інформації в інтернеті достатньо. Звичайно ж краще запитати думку тих людей, які вже замовляли послуги на даному сайті, особисто (наприклад, якщо у Вас є такі знайомі в соціальних мережах), оскільки відгуки пишуть не завжди реальні люди.
 • Зараз вельми корисну інформацію надають платіжні системи, з якими працюють сервіси накрутки. Наприклад, якщо на сайті підключені каси PayPal або Webmoney, це означає, що власники сайту надали даними системам всю необхідну документацію щодо законності такої діяльності.
 • Пошукайте гарантії, які надає той чи інший сервіс у разі неякісно виконаної послуги. Це ж питання Ви можете задати і тих підтримці. У цьому випадку, Ви ще і перевірити оперативність сервісу і бажання співробітників допомогти Вам розібратися в якомусь питанні.
 • Ну і після всієї отриманої інформації, яка Вас дійсно влаштовує, Ви можете зробити попереднє замовлення на мінімальну суму, щоб перевірити роботу сервісу в справі.
 • Тільки після всіх виконаних дій Ви можете з упевненістю робити великі замовлення на даному сервісі. А всі зібрані поради Ви можете перевірити на сайті prtut.ru і зробити дійсно вигідну і безпечну накрутку не тільки переглядів на YouTube, але і будь-яких інших ресурсів у різних соціальних мережах

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу