Знайти гроші в мережі

1398

Здрастуйте, шановні читачі блогу . Тенденція переходу від вітчизняного трафіку на бурж набирає обертів день у день. Все більше і більше майстрів шукають партнерку під бурж трафік, яка не тільки запропонує їм широкий вибір високооплачуваних і высококонвертируемых офферов і стабільні виплати, але і професійну підтримку, що володіє російською мовою.

Знайти гроші в мережі

Отже знайомтесь, BizProfits — партнерська мережа, що поєднала в собі все, що необхідно російській вебмастеру, хто бажає працювати в буржнете.

У чому переваги роботи з БизПрофитс?

BizProfits – швидкозростаюча CPA бурж партнерка з великим вибором міжнародних офферов з високою конвертованістю в різних вертикалях: краса і здоров’я, бінарні опціони, лотерея, банківські позики, мобільні програми та багато іншого.

Пример оффераЗнайти гроші в мережі

Второй пример оффера в BizProfitsЗнайти гроші в мережі

 • Приймають зарубіжний трафік з US, RU, CA, AU, EU, NZ та інших країн. Повний список ви можете отримати у саппорта.
 • Широкий вибір високооплачуваних міжнародних офферов (CPA від $45). При великих обсягах можливі підвищення відрахувань.
 • Cookies на цілий рік
 • Кожному вебмастеру надається особистий аккаунт менеджер, який говорить російською.
 • Своєчасні виплати через paypal, epese, paxum, або webmoney мінімалка $250, банківським переказом — $1000.
 • На додаток до вже наявного широкого вибору офферов, БизПрофитс завжди додає нові, «гарячі» товари, що користуються широким попитом серед користувачів інтернету.

  Наприклад, пару днів тому нами було додано довгоочікувана лінійка ексклюзивних офферов для чоловіків.

  Якісно виконаний дизайн та високотехнологічні програми, що генерують конверсії, вже радують наших майстрів приємними цифрами.

  Список офферов в BizProfitsЗнайти гроші в мережі

  Варто відзначити, що нові вертикалі і офферы додаються майже щоденно ( за оновленнями можна стежити на форумах Searchengines, GoFuckBiz і Armada).

  З кожної нової вертикалі, а іноді і офферу команда БизПрофит намагається складати робочі «кейси», які не раз довели свою ефективність. Все що потрібно майстру — це звернутися до свого АМ і отримати все необхідне.

  А тепер перейдемо до найцікавішого — поговоримо про цифри.

  Почну з того, що на буржнете можна дуже добре заробити.

  Перед вами статистика за кілька останніх днів. Середня виплата за конверсію $40. Тепер порахуйте самі, скільки заробляють хороші майстри.

  Сколько можно заработать в буржунетеЗнайти гроші в мережі

  У висновку скажу, що БизПрофится вигідно відрізняється від інших бурж СРА партнерок не тільки вище за перерахованими перевагами, але і зручною, укороченою сторінкою реєстрації, розробленої спеціально для російськомовних майстрів, постійною розробкою нових, ексклюзивних офферов, можливістю приймати майже всі види трафіку (крім мотивованого) і тим, що завжди підкажуть з чого почати роботу і як збільшити обсяги.

  Тому якщо ви зацікавлені в роботі з бурж, BizProfits – це те, що вам треба.

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу