Освоюємося з інтернет-грошима

1044
 • Проблема з виведенням Вебмані
 • Які варіанти виводу пропонує Exchanger
 • Як зараз вивести гроші з Вебмані на банківський рахунок
 • NEW! c2c.web.money — поки не підтверджено, але за відгуками гуд
 • Здрастуйте, шановні читачі блогу . З одного боку, виникла (сподіваюся, тимчасово) проблема з виведенням WebMoney на рублеві карти і банківські рахунки не настільки вже й велика, бо всі інші способи виведення як працювали, так і працюють. Але це створює певні незручності, бо багатьом доводиться згортати з второваною доріжки і шукати шляхи обходу.

  Крім додаткових проблем є і другий стимул движухи — відшукати найбільш вигідніший спосіб виведення Вебмані в поточній ситуації. Особисто я раніше виводив вебмані через Агенство гарантій на свій розрахунковий рахунок ІП. Платив за це 0.8 відсотка агентству, ну і потім ще податок (але це вже справа особистого вибору).

  Освоюємося з інтернет-грошима

  Однак, приблизно місяць тому мені звідти зателефонували і сказали, що у мене є два варіанти: або взагалі перестати виводити WebMoney через них, або переоформити ІП в ТОВ і продовжити плідну співпрацю. Оскільки основний дохід я все ж отримую не через Вебмані, то останній варіант здався мені нерентабельним, а тому поки що від співпраці з гарантійним агентством довелося відмовитися і почати вивчати на практиці ті способи виведення, які на даний момент залишилися доступними.

  Забігаючи вперед скажу, що більш-менш прийнятний варіант виводу був знайдений і успішно випробуваний (з втратою приблизно 3-х відсотків). Правда, під час моїх метань було не до того, щоб скріни робити, а тому частина інформації буде що називається «показана на пальцях, бо Вебманей для тестового виведення вже не залишилося (ударно попрацював).

  Проблема з виведенням Вебмані

  Що мене дійсно дивували і досі дивують WebMoney, так це жахливо заплутаним інтерфейсом, де складніше буває щось знайти цілеспрямовано, ніж при пошуку навмання (вимикаєш голову і клацаєш по чому попало). Загалом, навіть на етапі пошуку варіантів виведення можна витратити якусь частину нервів. Хоча, можливо, це я такий нетямущий.

  З гаманцями я працюю через Кіпер Класик, вважаючи його (можливо, помилкове) більш надійним. Загалом, для подорожі по світу Вебманей потрібно цей кіпер відкривати, щоб через нього авторизуватись. Це створює додатковий гимор, але підвищує захищеність (принаймні умоглядну).

  Якщо зайти в розділ виведення на банківські картки, то можна зрозуміти, що з рублями якісь трабли. Можна виводити тільки в доларах, євро та гривнях. Я пробував вивести рублі з WMR рахунку на рублеву карту московського банку (перейшовши за посиланням «поповнення картки будь-якого банку в USD»). Платіж пройшов швидко, але грошей прийшло істотно менше, ніж я відправляв (ледь не десять відсотків «загубилися» по дорозі від суми 4 тис. рублів). Загалом не айс, і ну його на фіг такий висновок. Засмутився…

  У розділі виводу WebMoney банківським переказом мене зустріла очевидна засідка:

  Вывод вебмани банковским переводом в 2018 годуОсвоюємося з інтернет-грошима

  Засмутився…

  Потыркался ще по сайту Вебмані, почитав «що мужики говорять» в інтернеті — як би не дуже радісно виявилося, а головне жах як це все вникати не хотілося, але довелося. На сторінці роботи з прикріпленими c WebMoney банківськими картами з’являлося спливаюче вікно з трьома основними варіантами виведення:

  Три варианта вывода WebMoney в 2018 годуОсвоюємося з інтернет-грошима

  Це вже кілька обнадіяло.

  Останній варіант я вже пробував (описав трохи вище) і не визнав його прийнятним. Середній варіант після аналізу найближчих до мене (та й взагалі будь-яких) пунктів обміну теж видався дуже кусачим, а от варіант з біржею обміну Вебмані Exchanger мене зацікавив, бо вже кілька років саме там міняю потрапляють до мене WMZ на WMR за найбільш вигідним курсом (зручно, швидко, економно, а часто і навіть прибутково).

  Які варіанти виводу WebMoney пропонує Exchanger

  Дана біржа з самого початку була призначена саме для вільного обміну різних валют з обойми Вебмани (WMR, WMZ, WMU) проміж собою. У більшості випадків можна було знайти варіант обміну вигідніше того, що пропонував кіпер. Ризику особливого не було, бо все проходило на «рідний» майданчику WebMoney під повним контролем цієї системи, яка виступала автоматичним гарантом угоди.

  Останнім часом Exchanger сильно розширив асортимент обміну і додалися нові варіанти виводу, які цілком можуть нам підійти для вирішення посталої проблеми.

  Варианты вывода и обмена WebMoney на бирже ExchangerОсвоюємося з інтернет-грошима

  Дивіться скільки тут всього: і на Яндекс гроші Вебмані можна поміняти, і на Пайпалы, і на банківський рахунок вивести, і навіть наликом отримати. Краса, але потрібно буде усвідомити, наскільки такий обмін/висновок виявиться вигідним (незбитковий).

  Отже:

 • wm.exchanger.ru — обмін WMR на WMZ та інші титульні знаки. Штука чудова і мною вже докладно описана тут.
 • sdp.exchanger.ru — обмін (по суті висновок) Вебмані на різні системи миттєвих платежів (типу Contact, Western union). Ніколи цими системами не користувався, а тому цим майданчиком біржі не зацікавився.
 • p2p.exchanger.ru — непоганий варіант повного виведення своїх доходів «у тінь» (чорний нал). В силу того, що такої необхідності у мене немає, дана майданчик біржі Exchanger мною також поки ще залишилася неопробованной. Якщо виводили через неї Вебмані в готівку, то діліться емоціями (не скупіться).
 • wire.exchanger.ru — вах, вах, вах! Поки що це мій вибір по аварійному висновку WebMoney на період «міжвладдя». Виводити останні кілька місяців можна з втратою всього 1.52%, що вважаю цілком прийнятним варіантом. Швидко, надійно і вже перевірено. Є свої нюанси і про них читайте трохи нижче.
 • emoney.exchanger.ru — теж вах, але з невеликою натяжкою. Курс обміну тут чудовий — практично без втрат. Я вивів 7000 WMR на ОТРУТУ і втратив при цьому тільки один відсоток, що є гуд. Самі ж Яндекс гроші зручно просто витрачати, отримавши за двісті рубльов по пошті їх власну мапу Яндекс грошей (Банківські карти Yandex Money, прив’язка і поповнення).

  Проблема в тому, що тут дуже рідко з’являються пропозиції на обмін. Змінюють Яндекс Гроші на Вебмані, по-моєму, тільки українці, які з тієї чи іншої причини отримують оплату за фріланс в Отрутах, які витрачати у «неньці» досить проблематично. Особисто я змінювався саме з жителем України (харків’янином). Мені просто пощастило, що біржа в той день подтупливала і його заявки на обмін не спрацьовували, але зв’язавшись зі мною через кіпер цей товариш заявки пересоздал і обмін пройшов відмінно.

  Процес обміну (виведення) досить простий. Я подав зустрічну заяву (клікнувши за номером тієї заявки, що мені підійшла за курсом обміну і сумі) і у мене списалася з Вебмані зазначена сума (але з кодом протекції, який опонент поки не знає, а значить гроші загробастать не може). Опонент зробив після цього переклад на вказаний мною по зустрічній заявці номер гаманця Яндекс грошей. Я цю справу побачив і натиснув кнопку підтвердження приходу платежу за ОТРУТУ. Після цього опоненту відправляється код протекції і він отримує необхідну суму в свій WebMoney гаманець.

  Само собою, що ви й самі можете скласти свою власну заявку на обмін, але чекати, напевно, доведеться довго. Наприклад, зараз взагалі немає заявок на потрібний мені напрямок обміну, які я міг би прийняти (тільки заявки моїх конкурентів, що бажають вигідно вивести Вебмані в реал допомогою карти Яндекс Грошей):

  Обмен в Exchanger WebMoney на Яндекс деньгиОсвоюємося з інтернет-грошима

  Загалом добре, але мало або навіть взагалі порожньо.

 • paypal.exchanger.ru — обмін різних титульних знаків WebMoney на різні валюти в Пайпале. Все чудово — курс хороший, а так само чудово те, що з Paypal можна вивести гроші на банківський рахунок в Росії без комісії. Однак, потрібно не забувати, що в Пейпале беруть відсоток за одержання переказу, і він не так, щоб був дуже маленький. Загалом, якщо подивитися на те, скільки ви отримаєте в результаті, то, на мій погляд, виходь не айс.
 • Як вивести гроші з Вебмані на банківський рахунок через wire.exchanger.ru

  Цей майданчик на Exchanger мені більше всього «зігріла душу» та роботу з нею я опишу трохи детальніше. Отже, на головній сторінці ви побачите список пропозицій щодо введення вебманей з банківського рахунку, так і по їх висновку (друга колонка — в моєму випадку під назвою «Заявки на купівлю WMR»).

  Предложения об обмене WebMoney на wire.exchanger.ruОсвоюємося з інтернет-грошима

  Як бачите, є ряд «смачних» пропозицій щодо виведення WebMoney на рахунок під 1.52 і з досить таки невеликими сумами. Клікаєте за номером відповідного пропозиції і знайомитеся з заявкою детальніше:

  Пример заявки на вывод WebMoney на банковский счетОсвоюємося з інтернет-грошима

  За висновок 12 тисяч ви заплатите 360 рубликів, що, загалом-то, прийнятно, на мій погляд. Варто звернути увагу на кількість успішних обмінів даними користувачем і на його рейтинг ділової активності в системі (кілька сотень і вище — є гуд). Тут же буде вказана сума (у прикладі — це 241 рублики), яка буде знята в якості страхового внеску з вашого гаманця і повернена в нього при успішному завершенні операції.

  Якщо все ОК, то трохи нижче вводите реквізити банку, номер рахунку (якщо у вас є карта, то номер прив’язаного до неї рахунку варто уточнити, зателефонувавши в банк) і свій ІПН (не знаю навіщо). Після цього тиснете на кнопку «Подати зустрічну заявку». Практично миттєво з вашого Вебмані-гаманця знімуть необхідну для обміну суммму і страховий внесок.

  Все, ви залишилися без грошей у своєму гаманці і змушені з трепетом спостерігати в своєму особистому кабінеті (пункт верхнього меню wire.exchanger.ru) за процесом проходження операції.

  Личный кабинет в бирже вывода WebMoney wire.exchanger.ruОсвоюємося з інтернет-грошима

  Спочатку навпроти вашої зустрічної заявки буде висвітлюватися 50%, але коли опонент сходить в банк і зробить переклад на зазначені вами реквізити, то там з’явиться індикація 75% і вам потрібно буде відстежувати прихід цього платежу на ваш рахунок у банку (якщо є SMS оповіщення, то гуд). У мене всі переклади приходили протягом дня, крім тих, що я зробив у п’ятницю ввечері (прийшли в понеділок вдень).

  Після приходу грошики, клікаєте за номером заявки в особистому кабінеті і жмакаете з розташованої внизу кнопки підтвердження приходу платежу і все. Угода завершена. Ви вивели таки Вебмані на свій рахунок (або карту прив’язану до цього рахунку) з досить прийнятними, на мій погляд, втратами. Через деякий час на ваш гаманець повернеться сума страхового внеску.

  Якщо хочете надалі відстежувати вигідні пропозиції обміну в потрібному вам напрямку, то перейдіть у особистому кабінеті wire.exchanger.ru на вкладку «Повідомлення» і поставте потрібну галочку. Мені здалося, що це зручно.

  C2c.web.money — поки не підтверджено, але за відгуками гуд

  Набирає популярність вже раніше існуючий, але не користується особливим попитом сервіс від WebMoney щодо виведення WMR на банківську карту (і навпаки) — https://c2c.web.money. Що примітно, самою системою він не анонсується (можливо, поки що знаходиться в стадії бета-тестування). У чому краса?

 • Обміняти можна будь-які суми, а не тільки починаючи від десятків тисяч WMR, як в описаній вище біржі
 • За виведення платити доведеться тільки 2% + стандартні 0.8% за переказ між гаманцями самої системи (читайте FAQ)
  Комиссия за вывод WebMoney через c2c.web.moneyОсвоюємося з інтернет-грошима
 • Інші нюанси, які спливли на стадії знайомства з сервісом (поки, щоправда дослідження проходили в суто теоретичному аспекті):

 • Висновок (і введення в загальному обмін) доступний тільки для жителів Росії
 • Поки працює, схоже що в беті, а отже можуть мати місце накладки
 • Ваш атестат у системі Вебмані на даний момент повинен мати статус Персональний, бо з іншими (нижче або вище) c2c.web.money поки не працює
 • Заявка на вывода WebMoney на карту через c2c.web.moneyОсвоюємося з інтернет-грошима

 • Ви формуєте заявку на виведення коштів через сервіс, але вона буде оброблена не моментально, а за принципом p2p (по суті це біржа, т. к. обмін ведеться між людьми, а не між системою і користувачем. Тому час виведення грошей може варіювати від години, так і до декількох днів
 • Сам не перевіряв, але народ запевняє, що ваша заявка може автоматом битися на частини (наприклад, при подачі заявки на выовд 1000 WMR ви можете отримати на карту спочатку 600 рублів (мінус відсоток), а потім (через години або дні) залишилися 400 рублів.
 • Ви використовуєте інший спосіб виводу? Який, якщо не секрет?

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу