Способи заробітку в мережі

2060
 • Гроші за лайки в ВкТаргет і як підвищити заробіток
 • Сервіси для заробітку в соц мережах (ВК, Однокласники…)
 • Де ще заробляють на лайку та підписки у соцмережах?
 • Висновок про дохід з соціальних мереж
 • Здрастуйте, шановні читачі блогу ! У сьогоднішній статті ми будемо знайомитися з сервісами, що пропонують заробляти в соціальних мережах і на форумах. Заробіток полягає у виконанні простих дій: лайків, комментирований, підписок, додавання в друзі і т. п. Індустрія, як не дивно, досить високооплачувана, тому перспективи тут очевидні.

  Способи заробітку в мережі

  Нижче ми представляємо вашій увазі перелік сервісів, які роблять можливим заробіток у Вконтакте, Инстаграме та інших «людських зборищах». У кожного проекту є свої особливості, але все ж система роботи практично скрізь однакова. Для максимального збільшення доходу настійно рекомендуємо використовувати перераховані проекти одночасно (плюс те, що описано в статті про заробіток вдома у вільний час).

  Гроші за лайки в ВкТаргет і як підвищити заробіток

  Окремий розділ вирішив присвятити онлайн-сервісу VkTarget. Багато хто починає саме з нього, а ті, хто «відчув» тему, на ньому і залишаються. Головна проблема цього сервісу (власне, як і багатьох інших) — отримання малої кількості завдань. Ви готові ставити лайки, репостить і розшарювати пости весь день (чи ніч), але завдання як на зло приходять до образливого рідко.

  В чому справа? Чи є рецепт збільшення числа завдань? Є, і про нього буде сказано (і навіть показано) трохи нижче по тексту. Але поки познайомимося з загальними можливостями заробітку на цьому сервісі, щоб уявляти про що піде мова.

  Vk-Target — як заробити на акаунтах в ВК, Инстаграме та ін. соцмережах

  На мій погляд, Vk-Target – найкращий ресурс для заробітку в соціальних мережах. Причин для цього декілька: велика кількість соц мереж, величезна різноманітність завдань за досить високою ціною.

  Після реєстрації обов’язково потрібно авторизовуватись в соціальних мережах, бажано у всіх відразу, щоб отримувати максимально багато грошей з дій. Після авторизації можна сміливо братися за справу – клікати по завданню, переходити в аккаунт, виконувати вимоги і запитувати перевірку.

  деньги на лайках в Vk-TargetСпособи заробітку в мережі

  Типи завдань в даному випадку вже відповідають назві: саме перспективний напрямок – заробіток Вконтакте, список завдань практично нескінченний. Зазвичай адміністратори перевіряють виконання дуже швидко і оперативно нараховують винагороду.

  Мінімальна сума на зняття – 25 рублів. Враховуючи вартість окремо взятого завдання, можна зробити висновок, що набирається поріг буквально за годину з невеликим, іноді навіть більш оперативно.

  Виведення грошей, зароблених на лайку (і отриманих за прояв іншої активності в Вк та інших соцмережах) можливий на гаманці в Вебмані (є нюанси подальшого виведення Webmoney на банківські картки і рахунку), Яндекс Гроші і Ківі. При бажанні можна вивести гроші на рахунок мобільного телефону. Виплати зазвичай не затримують:

  Вывод денег заработанные на лайках в VkTargetСпособи заробітку в мережі

  Партнерка в ВкТаргет теж досить перспективна: керівництво сміливо виплачує реферерам по 15 відсотків з доходу виконавців і витрати рекламодавців. Є якісні банери, які можна встановлювати на сайтах/блогах або де-небудь ще.

  Заработок в партнерке ВктаргетСпособи заробітку в мережі

  Незважаючи на суворість вимог банять тут не особливо часто, тому працювати можна спокійно, розраховуючи на хороші прибутки (див. розташований трохи вище мій скрін).

  Про нюанси заробляння грошей в Vk-Target на своїх акаунтах в Контакті, ФБ, Ютубі, Twitter та інших соціальних мережах читайте у статті за наведеним посиланням. Ще раз повторюся, по-моєму, ВкТаргет — це кращий варіант для монетизації своїх соціалок, але і іншими сервісами теж нехтувати не варто, бо завдань буде більше, так само як і грошей за них одержуваних.

  Як збільшити кількість завдань у ВкТаргет і почати заробляти більше?

  Трохи вище я вже згадував, що основною проблемою (перешкодою до високого і постійного доходу зі своїх соц мереж) в ВкТаргет є мале число замовлень на лайки, підписки, репости та іншу соціальну активність. Хоча б сотню завдань за день зробити і вже було б добре. Але їх немає. Що робити? Кидати і йти в інший схожий сервіс? Думаю, що там ситуація буде точно такий же.

  Компромісним рішенням може стати реєстрація в декількох подібних проектах — отримаєте більше завдань укупі. Але це не вирішення проблеми, а скоріше відхід від неї. Насправді потрібно просто зрозуміти, чому ж рекламодавці не встають до вас в чергу на простановку лайків, репостов і розшарювання. А могли б, що їм варто. Чим ви гірші за інших? А чим краще?

  От якраз в останньому питанні і криється відповідь. Маючи, наприклад, запис в ВК з парою друзів або групу з трьома учасниками ми (ви) хочемо отримати море замовлень від реклов. А воно їм треба? Судіть самі. Реклу адже важливий не тільки сам факт лайка або репоста (накрутити лічильник можна і ботами) — йому важливо якість вашого облікового запису або групи, яка визначається кількістю друзів або передплатників. В цьому випадку можна очікувати набагато більшої віддачі в плані залучення уваги і в плані просування (як в соцмережах, так і в Яндекс з Гуглом).

  У вас «нульовий» або «околонулевой» акк? Тоді не чекайте чудес. Таких акаунтів в ВкТаргет сотні тисяч — найвища конкуренція. Розкрутіть свої соц мережі і ви побачите приплив замовлень не тільки з Vk-Target, але й інших подібних сервісів. Багато рекламодавці ставлять такі високі планки (за кількістю друзів), що їм доводиться чекати виконання завдань досить довго (сам перевіряв). Це означає, що конкуренції тут немає, а є навпаки дефіцит.

  Інше питання, як розкрутити свій акк у Вконтакте, Инстаграме, Ютубі, Фейсбук або Твіттер? Найбільш очевидний відповідь — використовувати для цього знову ж VkTarget, але це не зовсім наш метод (ми ж хочемо заробити на соціальних мережах, а не витратити гроші на розкрутку). Проте вихід є.

  Це свого роду «лайфхак» (або щось із серії «палю тему». Просто є сервіси для безкоштовної накрутики лайків і передплатників у Вконтакте, Инстаграме, Ютубі. Опис одного з них ви знайдете, перейшовши за наведеним посиланням. Є і ще один, не менш популярний проект з обміну накрутками — BossLike (тут про босслайк можете почитати детальніше). Вибирайте який вам більше подобається або використовуйте обидва.

  Суть я думаю зрозуміла, але все ж поясню. В обох цих сервісах йде обмін лайками і повідомленнями між учасниками процесу. За кожен зроблений лайк або підписку ви отримуєте певну кількість балів, яку потім можна буде витратити на накрутку (розкручування) свого акка у ВК, Инстаграме, Ютубі ін. соц мережах.

  Раскрутка своих аккаунтов в соц сетях через ВкМиксСпособи заробітку в мережі

  Гроші там не фігурують, але натомість ви отримуєте можливість зробити ваші акаунт привабливими для рекламодавців з ВкТаргет (де вже оплачують дії грошима) і отримувати замовлення суцільним потоком.

  Більш докладний опис цього методу може подивитися в цьому відеоролику (там пояснення ведеться на прикладі БоссЛайка):

  Способи заробітку в мережі«alt=»»>

  Прокачайте свої акки і проблем із замовленнями у вас не буде не тільки в ВкТаргете, але і в інших подібних сервісах заробітку в соціальних мережах, про яких мова піде нижче.

  Ще сервіси для заробітку в соц мережах (ВК, Однокласники…)

  Спочатку наведу відносно нові, але популярні сервіси по монетизації соц мереж, а трохи нижче розгляну ряд вже усталених гравців на цьому ринку, якими користуються багато з тих, хто шукає і знаходить джерело додаткового доходу в мережі.

  CashBox — універсальний інструмент для монетизації соціальних мереж

  Як заробляти на соцмережах так, щоб дохід дійсно здавався відчутним? Дуже просто! CashBox – ще один універсальний сервіс, що надає можливість заробляти в 7 соціальних мережах:

 • Однокласники
 • Фейсбук
 • Вконтакте
 • Твіттер
 • Ютуб
 • Instagram
 • Гугл Плюс
 • Завдань дуже багато (якщо їх не бачите, то перейдіть в режим «Виконавець» з верхнього меню), але перед роботою обов’язково потрібно авторизовуватись у всіх соц мережах, які плануєте монетизувати. Якщо ви не авторизовані, показується 4-5 завдань із загального списку і все.

  Авторизация в соц сетях для начала заработка в кэшбоксСпособи заробітку в мережі

  Ціни тут цілком прийнятні. Якщо працювати активно, то можна збирати чималі суми грошей:

  заработок в социальных сетях на CashBoxСпособи заробітку в мережі

  По якійсь дивній причині ціна не залежить від складності виконання, тому вступ в групу може коштувати дешевше, ніж звичайний лайк або додавання в друзі.

  Періодично можуть надходити завдання з категорії «Додатки» — для заробітку на мобільних пристроях. До речі, якщо мобільний заробіток вам особливо цікавий – почитайте наш пост про «Алгоритм мобільного заробітку». А ось у категорії «Опитування» вони поки відсутні, так само як і міні-тести. Для особливо цікавляться саме платними є детальний огляд під назвою «Список онлайн-сервісів платних опитувань».

  Реферальна програма в Кешбокс є: можна заробляти по 10 відсотків з прибутку сайту від роботи виконавця і до 40 відсотків з витрат рекламодавця.

  Мінімального порогу для зняття грошей просто немає! Так що запитуйте навіть самі перші зароблені рублі – вони справно надійдуть вам на Вебмані хвилин за 5-10.

  Smmok — монетизація аккаунта в ФБ і ОК на лайку і підписках

  Вже з назви можна здогадатися, що Smmok-FB пропонує нам заробляти на лайку та інших діях в соціальній мережі Фейсбук. На жаль, замовлень тут не особливо багато, але оплачуються вони не гірше, ніж на інших сервісах, тому додати сайт в загальну «скарбничку», напевно, варто.

  Тим більше, що є ще два варіанти цього ж сервісу, які дозволяють заробляти ще й на ваших облікових записів в Ютубі і Однокласниках: SmmOk-Ok. Чудова зв’язка виходить. Трохи нижче я розповім лише про Smmok-FB, але про все їх ви можете детальніше прочитати у статті «Як заробити на SmmOk-Fb (фейсбук), SmmOk-Ok (однокласники) і SmmOk-Yt (ютуб)».

  При створенні облікового запису адміністрація попросить вказати стать. Аккаунт на Фейсбуці повинен відповідати введеними даними: якщо ви чоловік, то і сторінка повинна бути зроблена на чоловіка. Обов’язкова умова роботи – реальна і унікальна фотографія (унікальність легко перевіряється).

  Після авторизації та додавання ФБ аккаунта ви побачите наступну картинку з переліком можливих дій:

  выполняем задания за деньги в SmmokСпособи заробітку в мережі

  Завдання не розподіляються за групами, та це й не потрібно через їх нечисленності. Для початку виконання клікаєм «Подивитися завдання» і переходимо на сторінку у Фейсбуці. Робимо потрібну дію, повертаємося на сайт і автоматично віконці вибираємо «Я виконав завдання» або «Відмовитися»:

  Smmok – подтверждение выполнения лайка или подпискиСпособи заробітку в мережі

  Зароблені в Smmok-FB і SmmOk-Ok гроші виводяться тільки на Вебмані, в процесі здійснення транзакції стягується комісія в розмірі одного відсотка. Термін переказу – 1-7 робочих днів, зазвичай гроші приходять швидко. Мінімальна сума для зняття – сто рублів – значно менше, ніж на Сарафанке і Likesrock.

  За умовами партнерської програми реферери заробляють по 10 відсотків з доходу виконавця або за 10% з витрат замовника. Залучати замовників, звичайно, набагато вигідніше, бо з виконавців капають копійки.

  В-лайк — заробіток на лайку в ВК і підписок в Ютубі і Инстаграме

  V-Like є одним з найбільш конкурентоспроможних проектів по заробітку в соціальних мережах. Трохи більш досконалим, ніж він, є тільки ВкТаргет, про який ми говорили трохи вище.

  Замовлення тут з’являються постійно, сидіти без роботи просто неможливо, незважаючи навіть на той факт, що співпраця ведеться тільки з трьома соціальними мережами: Вконтакте, Instagram і YouTube. Не судіть знову-таки за назвою, що заробіток Вконтакте – ключовий напрям проекту. Це не так.

  Реєструватися на V-Like не потрібно – можна авторизовуватись через акаунт Вконтакті, з якого плануєте заробляти.

  Вход в В-лайк через ВконтактеСпособи заробітку в мережі

  На головній сторінці нас відразу відкриваються основні категорії дій. При виборі категорії завдання відображаються не списком, а по одному. Їх можна перегортати, але краще негайно виконувати і заробляти:

  заработок Вконтакте на V-LikeСпособи заробітку в мережі

  Ціни різняться від завдання до завдання, категорія на вартість практично ніякого впливу не робить. У групах бажано хоча б зрідка проявляти активність, щоб аккаунт не банился за волевиявленням адміністрації (як я писав вище, його можна прокачати через БоссЛайк для більшої привабливості).

  Найменше можливостей заробити в розділі «Додати в друзі» — відображається тільки 2-5 доступних варіантів, не більше:

  добавление друзей за деньги и лайки через V-LikeСпособи заробітку в мережі

  По реферального програми можна отримувати 5-10 відсотків з доходу реферала – досить перспективно. Якісних промоматеріалів V-Like не надає, є тільки реферальне посилання.

  Керівництво В-лайк знайшло дуже розумний спосіб перевірки сторінок користувачів на якість: вимоги до сторінок прописуються не до початку роботи, а в момент подачі заявки на зняття грошей. Якщо сторінка не відповідає вимогам, виплата блокується.

  В ідеалі ваш аккаунт в ВК, Ютубі або Инстаграме повинен відповідати наступним критеріям:

 • Профіль заповнений на 90% або більше;
 • Більше 30 фотографій у загальному доступі, з них не менше 5 фотографій – унікальні, що підтверджують реальність особистості виконавця;
 • Обов’язкова наявність «звичайних» записів на стіні, а не тільки тих, якими ділився з метою заробити гроші;
 • Наявність друзів, з яких 10 або більше – реальні люди (що підтверджують фотографії, форма записів на сторінці та інші параметри);
 • Відсутність ботів. У разі виявлення вічний бан.
 • Перерахування грошей можна запитувати на Вебмані, Яндекс.Гроші, номер мобільного телефону. Мінімальний поріг дорівнює 15 рублям – смішна сума. Час перекладу досить тривалий – гроші нерідко висять два тижні. Воно й не дивно – адміністрація уважно перевіряє кожен аккаунт по окремо.

  Ряд важливих порад по роботі на цьому ресурсі, а також огляд його інтерфейсу з деякими подробицями представлений у статті «Як заробляють в V-Like гроші на лайку і підписок».

  VKserfing — гроші за лайки, вступу в групи і репости в Контакті

  ВкСерфинг сервіс не універсальний (на відміну від описаних вище) і дозволяє монетизувати ваш аккаунт Вконтакте. Як видно із заголовка — від вас можуть зажадати вступити в ВК-групу, поставити лайк або зробити репост. Все просто.

  Как заработать ВконтактеСпособи заробітку в мережі

  Точно так само як і в В-лайка реєстрація тут не потрібно — досить просто увійти використовуючи свій аккаунт в Контакті (потрібно працювати з ВкСерфинг в тому ж браузері, де ви входите в ВК). Все, далі можна приступати до виконання завдань, що знаходяться на однойменній вкладці з верхнього меню. Завдань не так щоб дуже багато, але якщо ви заробляєте відразу на багатьох подібних сервісах, то досить.

  Після виконання перших двадцяти завдань вам запропонують підтвердити номер свого мобільного (пройти верифікацію). Мінімальна сума до виводу — 50 рублів (не дуже маленька). Заробіток в VKserfing не так щоб дуже великий виходить, але в доповнення до озвучених вище сервісів буде в самий раз. До того ж для цього потрібен всього лише акаунт у ВК, який є точно у всіх. ІМХО.

  ФорумОк заробляємо не тільки в соц мережах, але і на форумах

  Форумок — це сервіс, який крім соціальних мереж (Twitter, ВКонтакте, Facebook, Мій світ, Однокласники, Google і Youtube) дає нам в розпорядження форуми, де кожен бажаючий може проявити свій письменницький талант.

  Помилково буде вважати, що проект працює тільки з форумами: на ньому безліч завдань по заробітку і в соцмережах, тому він і з’явився на сторінках цього огляду. Переконатися в цьому ви можете в окремому пості, який ми присвятили виключно Форумку: «Як почати заробляти гроші на Форумке в соц мережах Вконтакте, Ютубі, Инстаграме та інших?».

  Для виконання будь-якого завдання ми повинні спочатку вибрати в лівому управляючого меню сервіс, з яким плануємо співпрацювати (це по частині соцмереж), або вибрати щось одне між блогами і форумами. Потім натискаємо «Пошук замовлень» і вибираємо на свій смак. Гроші за роботу тут пропонують досить пристойні:

  зарабатываем на сайте ФорумОкСпособи заробітку в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Раніше я описував заробіток в Інтернеті на коментарях – стаття називалася «Що передбачає заробіток на платних відгуках і коментарях?» . Якщо порівнювати постинг на форумах з коментуванням окремих сторінок/товарів – небо і земля, оплата в першому випадку значно вище.

  Комісія сервісу з кожного опублікованого завдання дорівнює 25 відсоткам. Якщо ми запросимо на проект рекламодавця, то з комісії, яку заробить на ньому ФорумОк, будемо отримувати по 60%, якщо зареєструємо виконавця – по 30%. Суми, звичайно, маленькі, але в порівнянні з вищеописаними ресурсами відсотки все ж більш високі, тому просувати реферальні посилання Форумка вигідно.

  Мінімальний поріг для виведення коштів – 200 рублів. Гроші перераховуються виключно на Вебмані, але можна вибирати між WMR-гаманець (рублі), WMZ (долари) або WMU (гривні).
  З урахуванням кількості завдань та їх середньої вартості можна зробити висновок, що заробляти на Форумке дуже перспективно, набір мінімалки складним не здасться.

  Де ще заробляють на лайку і підписок в соц мережах?

  Сервісів подібного штибу досить багато і всі їх важко згадати в одній статті, але я все ж спробую оглянути найцікавіші з них. Тому продовжуємо. У нас на черзі «мастодонти» і довгожителі.

  LikesRock — дозволяє заробляти на акаунтах у восьми соц мережах

  Likesrock працює англійською та російською мовами, оптимізований для жителів як країн СНД, так і Європи та США (що підтверджує міжнародний домен). Тут можна виявити чудове поле для діяльності – ресурс дозволяє отримувати гроші з акаунтів в 8 соціальних мережах (навіть заблокований в Росії Лінкедін можна монетизувати):

  соцсети для заработка в LikesrockСпособи заробітку в мережі

  Після реєстрації ви отримаєте вітальний бонус у розмірі 10 євроцентів і можете миттєво переходити до виконання завдань. Для соцмережі Instagram, приміром, тут не так вже й багато завдань, зате заробити Вконтакте або Facebook можна дуже навіть непогано.

  В меню зліва потрібно вибрати соціальну мережу, потім тип дій, який нас цікавить. Ми в якості прикладу візьмемо «Вконтакте» – «Паблики» — тобто підписки на чиї-небудь оновлення. В день з кожної категорії можна виконати не більше 200 будинків. Враховуючи кількість соцмереж і категорій – справжній рай для Інтернет-працівників.

  заработок на лайках и подписках Вконтакте через ЛайкРокСпособи заробітку в мережі

  За підписку ЛайкРоке платять по 0,0015 євро, тобто приблизно 1 рубль, що непогано. Та й завдань тут побільше, ніж в тому ж ВкТаргет (але ми то з вами знаємо, як це справа виправити).

  Після кліка на завдання для початку виконання ми бачимо діалогове вікно, де одразу висвічується кнопка «Підписатися»:

  заработок на подписках в ВК через LikesrockСпособи заробітку в мережі

  Працювати можна стільки, скільки вашій душі завгодно:

  много задания для заработка на LikesrockСпособи заробітку в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  За вступу в групи в ВК оплата більше в два або три рази, хоча дію потрібно зробити, по суті, аналогічне:

  деньги за вступление в группы ВК через Лайк РокСпособи заробітку в мережі

  Для виконання завдань категорії «Лайки» потрібно встановлювати на комп’ютер спеціальний софт, без якого виконання роботи неможливо. Програма, до речі, добре оптимізує процес та економить час.

  программа для заработка на лайках в Likes RockСпособи заробітку в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  В розділі «Мій баланс» представлена детальна статистика по заробітку. Можна навіть порівнювати різні джерела грошей з допомогою ось такої діаграми:

  диаграмма заработка в LikesrockСпособи заробітку в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Мінімальний поріг на висновок спочатку дорівнює тридцяти доларів, але його можна знизити за рахунок побудови реферального мережі. Якщо під вас зареєструється 10 чоловік і кожен з них поповнить баланс на будь-яку суму (тобто важливі не стільки виконавці, скільки замовники), поріг знизиться до 20 доларів. Якщо зареєструється 20 осіб – мінімалка складе 10 доларів. Висновок здійснюється на міжнародні платіжні системи: PayPal і Payeer.

  Реферальна програма в Лайк Рок трирівнева: з першого рівня ми отримуємо по 5 відсотків заробітку виконавців і по 20 відсотків з витрат рекламодавця. З другого і третього рівня відсотки з доходу виконавців не надходять, але можна отримувати по 5% і 1% відповідно з витрат рекламодавців.

  Ще кілька сервісів монетизація соціальних мереж — списком

 • Vprka — сервіс існує вже досить давно. Крім лайків і репостов, є трохи більш складні завдання (квести).
 • Sarafanka — один з найстаріших сервісів, але нещодавно змінив власника і став лохотроном. Будьте пильні.
 • Висновок про заробіток в соціальних мережах в Інтернеті

  У нашому огляді ми розглянули сім (або трохи більше) проектів, які дозволяють заробляти більш-менш пристойні гроші на лайку, підписках, вступ до співтовариства та інших діях в різних соц мережах. Більша частина розглянутих сервісів містить завдання для вітчизняних соціалок: Вконтакті, Однокласників та ін, але чимало й таких, де переважають міжнародні сервіси: Facebook, Twitter, Instagram…

  Якщо ви хочете заробляти у соцмережах дійсно хороші гроші, реєструйтеся на як можна більшій кількості сайтів, попередньо вибираючи для себе самі що ні на є вчинені з описаних: VkTarget, Smmok і т. п. Намагайтеся проявляти активність хоча б у кількох групах з числа тих, які вступаєте, оновлюйте фотографії та записи в своєму обліковому записі, щоб він здавався живим і природним. Тим самим ви гарантовано захистіть себе від бана, зможете працювати в соціальних мережах стільки, скільки вважаєте за потрібне.

  А взагалі, некваліфіковану працю не особливо високо оплачується, тому варто брати кількістю. Навздогін до соціальних мереж я б порадив вам отримувати гроші з:

 • Криптовалюта набирає популярність і її видобуток стає прибутковою справою. Мало хто знає, що їсть так звані криптовалютные крани, де можна отримати крипто-монетки безкоштовно:
 • Free Bitcoin
 • Free Dogecoin
 • Bonus Bitcoin
 • BitFun
 • Moon Bitcoin
 • Moon Dogecoin
 • Moon Litecoin
 • Moon Dashcoin
 • Moon Cash
 • Daily Free Bits
 • Обміняти зароблені биткоины або іншу криптовалюту на рублі та інші реальні або електронні можна в онлайн-обмінниках, з яких найбільш привабливими на даний момент є:
 • 24PayBank
 • Ramon Cash
 • 60сек
 • Ychanger
 • Platov
 • BaksMan
 • ProstoCash
 • Зі свого стільникового телефону. Ставите одне з наведених додатків і отримуєте гроші за встановлення програм та ігор, авторам яких потрібно набрати перегляди:
 • Адверт Апп
 • Апп Цент
 • Апп Бонус
 • Пей Фор Інстал
 • Whaff Ревордс
 • Можна отримувати гроші за проходження тестів (опитувань) на спеціалізованих сайтах типу:
 • Моя Думка
 • Анкетка (50 рублів дають тільки за реєстрацію)
 • Рубль Клуб
 • Запитальник
 • MR Survey
 • Платний Опитування
 • Є можливість писати відгуки та коментарі за гроші у таких сервісах, як:
 • Я рекомендую
 • Otzovik
 • КьюКоммент
 • Є біржі фріланса, де не потрібно особливих навичок:
 • Ворк-Зилла
 • Кворк
 • Є текстові біржі, де вимагається тільки стерпно писати твори на тему:
 • Етхт
 • Адвего
 • Текст.ру
 • Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу