Способи заробітку в мережі

1611
 • Що таке Яндекс XML і навіщо потрібні ліміти
 • Де подивитися відпущені сайту ліміти і як їх передати
 • XMLstock і XMLproxy — купівля та продаж Яндекс-лімітів
 • Здрастуйте, шановні читачі блогу . Сьогодні хочу поговорити про відносно новий спосіб заробітку на сайті. Відразу обмовлюся, що, швидше за все, суми доходу не будуть захмарними, але вони будуть регулярними і, що дуже важливо, абсолютно ніяк не позначаться на якості вашого інтернет ресурсу.

  Це не продаж посилань, яка у разі неправильного підходу може призвести до погіршення відношення пошукових систем, і не розміщення реклами, яка буде погіршувати поведінкові характеристики сайту. Це щось із зовсім іншої області, хоча впритул має відношення до вашого проекту.

  Способи заробітку в мережі

  Скажу більше. Чим більш якісним здасться ваш ресурс, тим більше Яндекс виділить для нього XML лімітів і тим більше ви зможете за них щомісяця отримувати на XMLstock або XMLproxy при вдалій продажу (читайте, що таке Яндекс). Трохи нижче я коротко поясню що це за такі ліміти, де можна подивитися їх кількість для кожного з ваших сайтів і як їх можна вигідно обміняти на тугрики (ну, рублі, в сенсі).

  Що таке Яндекс XML і навіщо потрібні ліміти

  Насправді все просто. Сервіс Яндекс XML дозволяє використовувати їх пошуковий движок всім бажаючим. Наприклад, пошукова система Нигма агрегує в собі відразу багато пошукових систем і, в тому числі, використовує дані, отримані з цього сервісу. Але це не головне.

  Видачу в форматі XML від Яндекса використовують оптимізатори, щоб легальним шляхом перевіряти позиції сайтів, які вони просувають або яким-то способом досліджують серп на предмет пошуку закономірностей, які можна використовувати в роботі. При роботі через XML не буде вилазити капча не відбуватиметься спотворення даних перевіряється за ключовими словами Вордстаті, а так само не буде бана від Яндекса за надмірну активність.

  Роблять вони це не вручну, а за допомогою скриптів або спеціальних програм (прикладом може служити скрипт для автоматичної перевірки позицій SE Ranking, описаний мною недавно), які здатні в сумі створювати величезну навантаження на сервера Яндекса. Тому в свій час були введені ліміти, що обмежують власника аккаунта в Яндекс.Вебмастере однією тисячею перевірок на добу.

  Правда, для отримання 1000 потрібно було підтвердити свій номер телефону. Тому Сео контори стали скуповувати оптом сімки для отримання потрібних їм обсягів парсингу XML видачі.

  Навантаження на сервера Яндекса знову зросла непомірно і вони пішли на введення нових правил, які діють зараз і, швидше за все, будуть діяти ще досить тривалий час. У всякому разі, саме так нас запевнив Олександр Садовський на своєму недавньому виступі на одній з конференцій (дивіться ролик в кінці статті).

  Отже, барабанний дріб. Останні півроку ліміти виділяються індивідуально для кожного сайту доданого в Яндекс.Вебмастер. Судячи з усього, враховується кількість запитів, за якими даний ресурс має «видимість у видачі», ну, а так само ще ряд показників, які можна узагальнено назвати — якість.

  Але не суть важливо. Подивитися виділені вам ліміти (кількість запитів на добу, які ви можете ввести через Яндекс XML) можна буде на спеціальній сторінці. Відкривати цю посилання потрібно в тому ж браузер, в якому ви зареєстровані в Яндекс.Вебмастере, де у вас додані вас цікавлять сайти.

  У мене, наприклад, різні ресурси розкидані по різних аккаунтів, тому доводилося перелогиниваться. Якщо ви свої вебсайти в Вебмастер ще не додавали, то ніхто не заважає вам це зробити, скориставшись наведеною трохи вище посиланням на докладний мануал по цій нелегкій справі.

  Яндекс XMLСпособи заробітку в мережі

  Поставте галочку про згоду з умовами та натисніть кнопку «Сохранить», після чого перейдіть на вкладку «Ліміти»:

  Лимиты для ваших сайтов в Яндекс XMLСпособи заробітку в мережі

  На вкладці «Ліміти» ви побачите свої проекти і те число запитів, що вам дозволено перевіряти через Яндекс XML.

  Де подивитися відпущені сайту ліміти і як їх передати

  В інтернеті можна знайти таблиці, де з цього числа беруться судити про якість проекту:

  Как соотносятся качество сайтов и количество лимитов в Яндекс XMLСпособи заробітку в мережі

  Звичайно ж, все це умовно (вилами по воді писано). Наприклад, у мене є сайт, для якого XML ліміти дорівнюють 0, але у нього відвідуваність в кілька сотень людей і сторінок в індексі Яндекса кілька сотень (не під АГС). Ще пара ресурсів отримали по 200 і 400 щодобових перевірок, відповідно.

  У зв’язку з усім вищесказаним виникає резонне питання, а як на цьому можна заробити? Знову ж таки досить просто. Яндекс зробив так, що виділені ліміти ви можете передавати на будь-який інший аккаунт, а чи будете ви це робити задарма або за плату ніде не обмовляється. Саме на цьому грунті й постала згадана біржа XMLstock.

  Ще раз наголошую, що процес передачі XML лімітів цілком легальний і в цьому можна буде переконатися, прослухавши доповідь Олександра Садовського (керівника відділу пошук в Яндексі), де він кілька разів торкався цієї теми і пояснював, що саме для цього і був придуманий даний механізм, який ось вже через півроку з моменту запуску цілком себе виправдовує.

  Способи заробітку в мережі«alt=»»>

  Продати належне вашому сайту кількість запитів до XML версії пошуку можна буде не тільки в XMLstock, але і безпосередньо.

  Я, наприклад, взагалі здійснив обмін в Топвизоре своїх лімітів на 400 щоденних безкоштовних перевірок позицій за цікавим мені запитам (читайте детальніше про цей сервіс у статті «Топвизор — перевірка позицій сайту і аналіз трафіку»).

  Использование лимитов в ТопвизореСпособи заробітку в мережі

  У будь-якому випадку, передавати ліміти ви будете самі на цій сторінці за допомогою відповідної кнопки. Достатньо лише ввести ім’я облікового запису, куди ви їх передає.

  Кому передать лимитыСпособи заробітку в мережі

  Однак є один нюанс. Передати у тимчасове користування можна все кількість доступних вам запитів, або нічого. Частинами це зробити не вийде.

  Как передать лимиты своего сайта в Яндекс XMLСпособи заробітку в мережі

  Є відео від Топвизора з делегування лімітів:

  Способи заробітку в мережі«alt=»»>

  Якщо захочете потім повернути все назад, то достатньо перейти на вкладку «Не враховуються при обчисленні» і натиснути на кнопку «Скасувати»:

  Отзыв лимитовСпособи заробітку в мережі

  Так, до речі, у мене виникла така ситуація, що я не міг передати наявні у сайту XML ліміти, бо той самий ресурс я додав в інший свій аккаунт Яндекса і підтвердив права на його управління.

  Для виходу з цієї ситуації мені довелося в одному з акаунтів Вебмастера заходити на вкладку «Права на управління» і тиснути на кнопку «Скинути права» навпроти другого користувача (на наведеному нижче скріншоті користувач залишився тільки один і тиснути на показану кнопку не треба):

  Права доступа в Яндекс ВебмастереСпособи заробітку в мережі

  Крім цього ще потрібно видалити той хитро названий файлик, який додавався в корінь сайту, щоб підтвердити права на його управління.

  Якщо безкоштовна перевірка позицій в Топвизоре вас не цікавить, то ніхто не заважає вам продати наявне у вас щоденна кількість запитів Яндекс XML комусь, кому це потрібно.

  Він вам заплатить за місяць використання відпущеного вам ресурсу (наприклад, при купівлі 1000 запитів він зможете за цей місяць перевірити 30 000 запитів, але не більше, ніж по 1000 в день) і, можливо, що і далі продовжить справно платити за оренду.

  XMLstock і XMLproxy — купівля та продаж лімітів в Яндекс

  Коли є попит і є пропозиція, то обов’язково виникає сервіс, який дозволяє звести обидві ці сторони, природно, отримавши свою частку прибутку від усього пирога. Особисто мені відомі поки що лише дві біржі подібного роду — XMLstock і XMLproxy.

  XMLstockСпособи заробітку в мережі

  Я розповім про роботу з біржею XMLstock, а вже з XMLproxy ви розберетеся за аналогією.

  Не маючи поки досвіду роботи на XMLstock, можу описати це дійство лише умоглядно. Хоча, спираючись на їх гілку на Серч, можна сказати, що особливих нарікань по роботі з даною біржею у користувачів з обох сторін немає, а побажання клієнтів поступово втілюються в життя. Загалом, основним її завданням є зведення разом продавця і покупця, а так само контроль за чесністю проведених угод.

  Комісія у XMLstock становить 10%, що цілком легкотравно. У зв’язку з тим, що XML ліміти не можна продати по частинах, вводиться поняття «ціна пакета», яка розраховується виходячи їх вартості 1000 запитів.

  Цена за лимиты в XMLstockСпособи заробітку в мережі

  Баригувати лімітами (перепродувати на біржі не вийде, бо допустимі тільки дві операції — їх передача і повернення. Мене по початку відлякала прохання вказати не тільки логін свого аккаунта в Yandex, але і його пароль (але там же живе і моя пошта, де можуть бути всякі страшно важливі паролі і логіни).

  Цього б я робити не став і вам не раджу, але виявилося, що це дійство зовсім не обов’язково.

  продать Яндекс-лимитыСпособи заробітку в мережі

  Якщо ви плануєте виступати на XMLstock в якості покупця, то слід розуміти, що куплені та перекладені вам ліміти будуть вам доступні тільки через добу і це не примха біржі, а принципи роботи xml.yandex.ru. Власне, і гроші у вас будуть списуватися теж через добу, так що все по-чесному:

  Как заработать в XMLstockСпособи заробітку в мережі

  Також варто розуміти, що купити багато лімітів, але на добу (для прогону по позиціях) у вас не вийде — тільки на термін не менше місяця. Ще покупцям ресурсу рекомендують під уникнення плутанини зі своїми особистими ресурсами заводити в Яндексі новий аккаунт без доданої в Вебмастере купи своїх сайтів.

  Як я вже згадував, продавцям з одним-двома сайтами мільйони заробити навряд чи вдасться, але на оплату хостингу цілком може вистачити. Фактично це гроші з повітря і не скористатися ними було б дивно. Ціни на біржі, як я зрозумів, серйозно коливаються (мало не в два рази), що, мабуть, обумовлено превалюванням те продавців, покупців.

  Якщо хтось вже працював з XMLstock і XMLproxy, то не застосуйте чиркануть пару рядків у коментарях, щоб можна було скласти думку про цю біржі. Спасибі.

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу