Вивчаємо WordPress

988

Здрастуйте, шановні читачі блогу . Подібна проблема мене періодично переслідує протягом всього часу, що я працюю над цим блогом. Суть її досить проста. Сиджу я, значить, і пишу статтю в звичайному Html редакторі WordPress (візуальний редактор у мене з самого початку чомусь не з’явився, та й звик я вже без нього обходитися). Написавши один-два абзаци в адмінці, я обов’язково клікаю на кнопку «Переглянути», щоб прочитати написане «в живу». Після внесення правок в орфографію і стилістику пишу ще кілька абзаців і знову дивлюся на результат.

Вивчаємо WordPress

Коли розмір статті наближається до середньостатистичного розміру посту на цьому блозі, то іноді замість звичного відображення вже написаної частині статті я бачу страшне — порожню сторінку. Точніше вона не зовсім порожня, бо присутня заголовок статті і все, що зазвичай йде після тексту поста — блок «Схожі матеріали» і область коментарів.

Вивчаємо WordPressВивчаємо WordPress

Але тексту-то немає. В адмінці WordPress він є, а при попередньому перегляді поста — немає. Біда. Допомагає зазвичай видалення декількох абзаців або ж пошук методом виключення (почерговим вилученням половини тексту і подальшим пошуком причини проблемної половині, знову ж відрізанням від неї частини і перевірки) того місця в тексті, про яке спотикається Вордпресс, намагаючись відобразити текст посту. Загалом, типові танці з бубном, та ще й на тлі простоює роботи над статтею.

Сьогодні мені це набридло і я зайнявся пошуком відповіді для вирішення проблеми «чистої сторінки». Власне, знайшов. Не зрозумів, що саме в тексті складається не так, але рішення проблеми досить просте. Потрібно додати в конфігураційний файл WordPress під назвою wp-config.php (живе в корені вашого сайту) наступні рядки:

ini_set(‘pcre.recursion_limit’,20000000);
ini_set(‘pcre.backtrack_limit’,10000000);

Я їх додав в самий кінець wp-config.php:

Вивчаємо WordPressВивчаємо WordPress

Після збереження змін, пост, який я писав, прекрасно відтворена при натисканні на кнопку «Переглянути». Що і потрібно було довести. Спасибі.

Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу