Вивчаємо WordPress

979
 • Коди смайликів для їх вставки у ваш блог на WordPress
 • Qip Smiles — додаємо в коментарі Вордпресс смайлики
 • Здрастуйте, шановні читачі блогу . При написанні статті або коментарю в блозі у вас є можливість виражати свої емоції за допомогою смайликів. Для цього в те місце, де повинен розміщуватися картинка, потрібно вставити простий код смайла.

  Вивчаємо WordPress

  Наприклад, всім відомий код усміхненого смайла «:-)» (читайте про те, що означає той чи інший текстовий смайл) буде виглядати на сторінці WordPress так — 🙂 (код треба вводити без лапок, які я використовував лише з тією метою, щоб відобразився код смайлика, а не його картинку). Або яке підморгує«;-)» — ;-).

  Коди смайликів для їх вставки у ваш блог на WordPress

  Але, напевно, не всі знають, що в WordPress можна використовувати досить багато різноманітних смайлів, тому вирішив привести таблицю усіх можливих варіантів, які ви зможете використовувати на своєму блозі (ще раз звертаю вашу увагу, що коди треба вставляти без лапок):

  😀 «:grin:»
  💡 «:idea:»
  😳 «:oops:»
  😛 «:razz:»
  🙄 «:roll:»
  😉 «:wink:»
  😥 «:cry:»
  😮 «:eek:»
  😆 «:lol:»
  😡 «:mad:»
  🙁 «:sad:»
  :mrgreen:Вивчаємо WordPress «:mrgreen:»
  «:arrow:»
  😐 «:neutral:»
  😯 «:shock:»
  🙁 «:(«
  😈 «:twisted:»
  🙂 «:smile:»
  😕 «:???:»
  😎 «:cool:»
  👿 «:evil:»
  😎 «8-)»
  😯 «8-O»
  🙂 «:-)»
  😕 «:-?»
  😀 «:-D»
  😛 «:-P»
  😮 «:-o»
  😡 «:-x»
  😐 «:-|»
  😉 «;-)»
  8) «8)»
  😯 «8O»
  🙁 «:(«
  «:?:»
  «:!:»

  Якщо вас з якихось причин не влаштовує зовнішній вигляд стандартних смайликів в WordPress, то можете замінити їх картинки на свої, які вам більше подобаються. Для цього вам потрібно підключитися по FTP і зайти в папку:

  wp-includes/images/smilies

  Назвіть ваш файл з красивим смайликом точно так само, як називається оригінальний (який ви хочете замінити) і скопіюйте новий зі свого комп’ютера, а на питання про те, що такий файл вже існує і надійшли пропозиції замінити його, дайте відповідь натисканням на кнопку «OK». Аналогічним чином можна вчинити і з усіма іншими графічними файлами смайлів.

  Qip Smiles — додаємо в коментарі Вордпресс смайлики

  Автором плагіна Qip Smiles є шановний Жук. Це розширення можна взяти з його сайту — завантажити. Автор включив в плагін 11 постійно видимих смайликів і 30 додаткових, відкриваються після натискання на посилання «Ще смайли». Смайлики вийшли дуже прикольні, взяті з всіма улюбленого месенджера QIP. Звичайно ж, можна використовувати у повідомленнях позначення смайликів текстовими символами, але так отримує красивіше.

  Вивчаємо WordPressВивчаємо WordPress

  Установка проходить за звичним алгоритмом:

 • розпакуйте архів з qipsmiles.zip, використовуючи ftp-менеджер підключіться до вашого сайту і завантажте папку qipsmiles в директорію з WordPress плагінами wp-content/plugins/ на сервері
 • увійдіть в адмінку і виберіть вкладку «Плагіни»- «Inactive»
 • знайдіть рядок з Qip Smiles і активуйте його
 • Ніяких налаштувань він не має, але для того, щоб смайлики в WordPress з’явилися поруч з полем для написання коментарів, вам потрібно буде відкрити на редагування файл comments.php з теми оформлення Вордпресс (тут описані файли, з яких шаблон складається), яка в даний момент використовується.

  Шлях до цього файлу буде виглядати так: wp-content/themes/название_вашей_темы_оформления/comments.php. Дізнатися назву поточної теми ви можете в адмінці, вибравши в лівій панелі «Дизайн» — «Теми».

  В comments.php шукаєте місце, куди саме потрібно вставити код плагіна Qip Smiles, який буде показувати смайлики в коментарях WordPress. Він повинен бути розташований поруч з кодом виведення форми для написання коментаря — зверху чи знизу, наприклад.

  Тому вам спочатку потрібно знайти в comments.php код виведення цієї форми, він задається за допомогою тегу TEXTAREA.

  У моєму випадку, код форми має вигляд:

  Після того, як знайдете схожий у своєму код comments.php, то вставте відразу після нього або перед ним код виведення смайликів:

  У мене вийшло так:

  Ваш коментар

  У цьому випадку смайлики будуть виводитися над формою написання коментаря.

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу