Добуваємо посилання на сайт

878

Здрастуйте, шановні читачі блогу . Це вже сьома стаття, присвячена отримання зворотних посилань з різноманітних трастових ресурсів (адже завжди приємно заробляти гроші, як було описано тут, при цьому нічого не витрачаючи, тобто без вкладень).

Добуваємо посилання на сайт

Я вже досить докладно зупинявся на тому, для чого ж потрібні ці халявні беклінків. Повторюватися не буду, але нагадаю, що вони перш за все потрібні для збільшення відвідуваності вашого сайту (за рахунок збільшення трастовості), а не для нарощування тИЦ.

Жирні зворотні посилання з трастових сайтів

Раджу вам для наочного визначення відкритості до індексації пошуковими системами зворотних посилань використовувати плагін SEObar, про який я дуже докладно писав у цій статті, хоча, можливо, що існують аналогічні розширення і для інших браузерів.

Посилання відкриті для індексації пошуковими системами підсвічуються з допомогою цього плагіна світло-коричневим кольором (саме його я використовую на всіх скріншотах для демонстрації відкритості зворотних посилань). Де знаходяться налаштування плагіна SEObar для Opera, що дозволяють підсвітити зовнішні беклінків, читайте в наведеній вище статті.

 • Forum.exler — зареєструватися, при цьому раджу відразу ж, крім обов’язкових полів, заповнити «Адреса вашого вебсайту» і «Ваші інтереси». У полі «Ваші інтереси» раджу вписати назву вашого проекту або ж просто фразу, що містить ключові слова. Ця фраза буде служити околоссылочным текстом, який може бути врахований пошуковими системами замість анкора, про який можете почитати тут.

  По закінченні реєстрації перейдіть з листа і ввійдіть під вашим логіном і паролем. Для того, щоб дізнатися Урл свого профілю, я перейшов по напису «Учасники», розташованої в самому верху праворуч. На сторінці зі списком усіх учасників форуму, вам потрібно буде встановити фільтр розташований під списком в положення, показане на малюнку:

  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт

  У цьому випадку ви побачите свій логін в самому верху, а перейшовши за нього потрапите в свій аккаунт, де ви зможете спостерігати беклінків з трастового форуму:

  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт

  Скопіюйте його урл і проженіть в IndexGator або GetBot.

 • Skillopedia — спочатку реєструємося, а потім переходимо з прийшло листа. Ви потрапите на сторінку редагування вашого профілю, але якщо цього не сталося, то підведіть курсор миші до вашого логіну, який розташований вгорі праворуч. З випадаючого списку вибираємо пункт «Мої налаштування».

  Заповніть поля «Адреса особистого проекту» і «Та його назва (вміст цього поля буде використовуватися в якості анкора), збережіть зміни. В результаті ви потрапите в профіль, де буде проставлена безкоштовно жирна зворотне посилання з потрібним вам анкором:

  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт

  Не забудьте про IndexGator або GetBot

 • Продовжуємо пошук халяви на просторах рунета

 • Station — Зареєструйтесь, після чого у верхньому правому кутку знаходимо свій логін і клацаємо по ньому. З випадаючого списку виберіть пункт «Блог», а на сторінці, що відкрилася, натисніть «Написати в блог», розташованої в лівій колонці.

  Тепер напишіть потрібне повідомлення, використовуючи вбудований візуальний редактор і вставивши в нього зворотне посилання з потрібним вам анкором (текстом). По закінченні натисніть кнопку «Опублікувати», після чого вас перекине в список постів. Клацніть по назві щойно написаного повідомлення переконайтеся, що на сторінці присутній ваш беклінків:
  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт
  Для прискорення індексації скористайтесь безмежними можливостями IndexGator або GetBot .

 • Turometr — спочатку потрібно зареєструватися, перейти з листа та авторизуватися. Потім клацаєте по логіну, розташованому вгорі праворуч, а на сторінці знайдіть «Редагувати» у верхній області.

  Заповніть поля «Назва» (це буде анкор) і «URL», а так само раджу написати пару фраз з ключовими словами в полі «Про себе». Після збереження зроблених змін перейдіть в профіль (клацніть по логіну вгорі праворуч) і переконайтеся в наявності відкритого для індексації пошуковими системами зворотного посилання

  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт

 • Vegetarian — потрібно буде зареєструватися, після чого вас автоматично авторизує. В лівій колонці знайдіть «Зміна профілю» та перейдіть по ній.

  Прокрутіть відкриту сторінку редагування до низу і натисніть там на «Особисті дані». В результаті відкриються додаткові поля, де ви зможете ввести Url в полі «WWW-сторінка». Друге посилання зможете ввести точно таке ж поле, яке з’являється після клацання по «Відомості про роботу». У «Найменування компанії» можна ввести назву свого проекту, або ж просто ключові слова. Інформація з цього поля теж буде виводитися у вашому акаунті і може враховуватися пошуковими при індексації.

  Тепер нам залишиться тільки знайти свій профіль. Я для цього перейшов з «Форум», вибрав там пункт «Список користувачів» і з допомогою табулятора у стовпці «Дата
  реєстрації» налаштував відображення вгорі щойно зареєстрованих користувачів, де без зусиль знайшов свій логін і перейшов з ним на сторінку профілю:

  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт

 • Залишиться тільки прогнати адресу в IndexGator або GetBot.

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу