Добуваємо посилання на сайт

1376

Здрастуйте, шановні читачі блогу . Тема, винесена в заголовок цієї статті, актуальна для більшості початківців вебмайстрів — як збільшити відвідуваність сайту? Питання животрепетне для будь-якого молодого проекту, у якого посещалка поки залишає бажати кращого.

Добуваємо посилання на сайт

Багато використовують для збільшення відвідуваності так звані SMO методи, які полягають у залученні відвідувачів з сервісів соціальних мереж і їм подібних ресурсів. Метод безумовно дієвий (дали анонс і відразу ж отримали істотне збільшення відвідуваності), але й одночасно дуже клопіткий, бо вам доведеться постійно давати все нові і нові анонси ваших матеріалів для того, щоб підтримувати відвідуваність на належному рівні.

Як можна збільшити відвідуваність і траст

Рано чи пізно вам це набридне, та й витрачати час на постинг в соціальні закладки та мережі не зовсім раціонально, бо за цей час можна буде написати не одну статтю або ж доопрацювати в плані внутрішньої SEO оптимізації безліч матеріалів на своєму проекті.

До чого я хилю? Та все до того, що найкращим трафіком для будь-якого вебмайстра буде пошуковик. Його не потрібно буде підживлювати постійними анонсами своїх матеріалів і він, зазвичай, становить левову частку від загального трафіку будь-якого сайту.

Потік відвідувачів з пошукових систем це те, на що варто витрачати свій час і сили. Правда, миттєво збільшити відвідуваність не вийде.

Пошуковики досить інерційні і автору молодого проекту, що робить упор на просування по НЧ запитам, доведеться почекати кілька місяців, перш ніж його праця по внутрішній оптимізації принесе свої плоди, що виражаються в істотному збільшенні трафіку. Але воно того варте, бо постійний постинг в соціальні ресурси втомить вас набагато швидше.

Сьогодні я просто наведу кілька прикладів отримання безкоштовних зворотних посилань з трастових ресурсів (їх ще іноді називають жирні), які допоможуть в якійсь мірі збільшити авторитетність вашого проекту. Що таке траст і як його виміряти в XTools, читайте тут.

Зазначу лише, що одним з найвпливовіших на нього факторів, є наявність зворотних посилань з жирних ресурсів. А в цій рубриці я наводжу конкретні приклади отримання таких беклінків. Вони дозволять підвищити траст, що призведе до підвищення його позицій у видачі Яндекса і Гугла по тим чи іншим запитам, що дозволить у свою чергу збільшити відвідуваність.

 • Sostav — я вже писав про нього, але там описувався спосіб отримання бэклинка з власного блогу, який ви могли там завести. Але з деяких пір адміністрація посилила модерацію і ретельно фільтрує спамний блоги, до яких, власне, можна віднести і наші, які створювалися для отримання безкоштовної зворотнього посилання.

  У зв’язку з усім вище сказаним хочу зауважити, що там можна беклінків отримати і з свого профілю. Отже, спочатку потрібно буде зареєструватися на цьому порталі, наприклад, на ваш тимчасову поштову скриньку (на головній натисніть на посилання «реєстрація» у правій частині шапки), після чого можете відразу ж авторизуватися зі своїм логіном та паролем.

  Перейдіть до «Бізнес-блоги» і там клацніть по «Профайл» під вашим логіном в верхній лівій частині вікна. У новоствореній вкладці заповніть поле «Посилання на блог» і, наприклад, поле «Позиція в компанії», де вам потрібно ввести текст навколо посилань.

  Т. до. вона буде безанкорная (не містить текст), то текст навколо посилань допоможе не тільки надати якусь тематичність, але і в якійсь мірі зможе замінити анкор посилання, про який читайте тут.

  Перш, ніж натиснути на кнопку «Застосувати», скопіюйте свій ID верхній частині вкладки настройки облікового запису. Сторінку зі своїм профілем ви зможете знайти, ввівши в адресний рядок браузера даний URL:

  http://www.sostav.ru/blogs/userCard.php?IDUser=33084

  замінивши мій ID наприкінці на свій.

  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт

  Як ви можете бачити з скріншоту, дана посилання відкрита для індексації пошуковими системами (вона виділена світло-коричневим кольором з допомогою плагіна SEObar. Не забудьте прогнати сторінку з профілем IndexGator або GetBot

 • Portal.lgo — спочатку потрібно буде зареєструватися, після чого вам потрібно буде дочекатися листа з кодом підтвердження і ввести його в пропоновану форму. При цьому вас автоматично авторизує і відкриється сторінка з налаштуваннями вашого облікового запису.

  В поле «Сайт» можете ввести адресу своєї ресурсу, але набагато більший інтерес представляє поле «Публікації». Натисніть на піктограмку з олівцем, розташовану навпроти нього, і ви отримаєте можливість ввести за допомогою відкритого візуального редактора список своїх публікацій. Я, наприклад, ввів туди десяток беклінків на найпопулярніші статті свого блогу:

  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт

  Як видно з скріншоту, вони будуть відкриті для індексації пошуковими системами.

  Адреса сторінки з вашим профілем ви можете дізнатися, клацнувши по логіну вгорі вікна редагування, або просто підставивши його в цей URL:

  http://portal.lgo.ru/dosie/user.htm?user=Dima73

 • Як ще безкоштовно отримати зворотні посилання з профілів

 • Webplanet — для початку потрібно буде зареєструватися, натиснувши на «Реєстрація», розташовану в лівій верхній частині вікна. Потім перейдіть по підтвердженню з надісланого вам листа і натисніть на кнопку «Вхід в систему».

  Вас авторизує на порталі, і відкриється вікно з налаштуваннями вашого облікового запису. Перейдіть на вкладку «Особисте» і заповніть поле «Про себе» (це буде околоанкорный текст) і полі «Особистий блог». Після того, як ви натиснете на кнопку «Відправити», вас перекине на сторінку вашого профілю:

  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт

  Проженіть її адресу через зIndexGator або GetBot.

 • Joom.ru> — для початку, потрібно буде зареєструватися. Заповнивши кілька обов’язкових полів, після чого вас перекине на іншу сторінку, де ви зможете ввести беклінків в полі «Мій сайт» і додати текст навколо посилань в полі «Про себе». Так само ви можете додати ще одну зворотну посилання в полі «Сайт компанії». Після натискання на кнопку «Реєстрація» вам ще запропонують завантажити аватар, і тільки після цього на вашу електронну пошту буде відправлено лист.

  Після переходу з нього, ви повинні авторизуватися на порталі. Потім потрібно буде зробити ваш аккаунт публічним. Для цього виберіть з верхнього меню пункту «Моя сторінка» — «Приватність». У вікні, поставте всі галочки в положення «Опубліковано» і збережіть зміни. Тепер він доступний для перегляду всім, включаючи і пошукові системи:

  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт

  До речі, ви можете, при бажанні, змінити адресу своєї сторінки на більш милозвучна. Для цього виберіть з верхнього меню пункту «Моя сторінка» -«Налаштування» і введіть бажаний URL. Для додавання туди ще і вмісту своєї RSS стрічки, вам потрібно буде зайти «Моя сторінка» — «Програми» — «Програми» і натиснути на посилання «Вибір». У вікні, клацніть по кнопці «Додати» навпроти програми «Потоки».

  Тепер знову пройдіть по шляху «Моя сторінка» -«Програми» і в кінці рядка «Потоки» натисніть на значок шестерінки, після чого введіть в відкрилася вкладці адресу вашої RSS стрічки і виберете кількість публікацій з вашого фіда, яке буде відображатися у вашому акаунті.

  Ну, і за традицією не забудьте прогнати її з IndexGator або GetBot>.

 • Linuxrsp — спочатку потрібно зареєструватися, у результаті чого вас автоматично авторизує на форумі. Потім переходьте в налаштування профілю з верхнього меню і відкриваєте вкладку «Налаштування» з лівого меню.

  У вікні заповніть поля «Назва» та «Адреса(URL)». Тут можна вказати URL будь-якої сторінки вашого проекту, яку хочете трохи підняти в пошуковій видачі за рахунок зовнішньої посилання з анкором, що містять ключові слова. Для того, щоб довідатися адресу веб-сторінки профілю, перейдіть по напису «Початок» з верхнього меню форуму і опустіться в самий низ.

  В області «Користувачі Online» ви побачите свій логін, перейшовши за яким потрапите в акаунт:

  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт

 • I2N — реєструєтеся і переходите з отриманого листа. Після авторизації зайдіть в налаштування та виберіть з лівого меню однойменний пункт.

  У вікні заповніть поля «Назва» та «URL», а потім, перейшовши на головну сторінку облікового запису, знайдіть в самому низу лінк на свій профіль, де ви зможете спостерігати отриману вами безкоштовно зворотній посилання:

  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт

  Ну і, при бажанні, раджу прогнати отриманий URL IndexGator або GetBot.

 • Vashamashina — реєструємося, причому, можете відразу заповнити поле «Сайт» і «Інтереси» (тут слід вписати текст навколо посилань), щоб потім вже не заходити в налаштування.

  Після цього авторизуйтеся на форумі, прокрутіть головну вниз до кінця і перейдіть за своїм логіном в області «Хто зараз на форумі». Якщо ви на етапі реєстрації вказали беклінків на свій проект і ввели текст навколо посилань, то у вікні зможете спостерігати:

  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт

 • Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу