Знайти гроші в мережі

1711

Здрастуйте, шановні читачі блогу . Незважаючи на нестабільність криптовалютного ринку, періодичні курсові злети-падіння основних монет, потреба в обмінниках у людей як і раніше величезна.

Останнім часом в рунеті з’явилося кілька нових, прогресивних проектів, серед яких особливу увагу на себе звертає мобільний сервіс Totalcoin.

«alt=»»>

Перша версія сайту Totalcoin з’явилася влітку 2018 року на базі софту, розробленого фахівцями Totalcoin Limited, штаб-квартира якої розташовується в Берліні.

Обмінник спочатку просуває серед користувачів програми на платформах iOS і Android. Яка, до речі, розрахована на користувачів з різних країн Європи — в налаштуваннях на сьогодні, крім російської, є англійська, німецька та іспанська мови.

На цьому, втім, Totalcoin зупинятися не збирається — представники сервісу постійно перебувають у пошуку партнерів у різних країнах світу.

МотогонщикЗнайти гроші в мережі
*при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

 • — Підтримувані кріптовалюти — Bitcoin, Ethereum, Tether, Litecoin, Dash, USD Coin
 • — Режим роботи — цілодобовий
 • — Тип — ручний
 • — Рік заснування — 2018
 • Переваги Totalcoin

 • Універсальність.
  Сервіс дозволяє не тільки купувати-продавати, обмінювати кріптовалюти, але і зберігати їх, — тобто, мобільний додаток виступає в якості повноцінного крипто-гаманця.
 • Функціонал прямого продажу (комісії 1%).
  Інструменти Totalcoin дозволяють здійснювати угоди між живими людьми, користувачами програми. Купити биткоин можна в кілька кліків.
 • Відсутність сервісної комісії.
  Totalcoin не стягує з користувачів додаткової комісії, за винятком тієї, яку вимагає консенсус блокчейна за пересилку. Оптимальний розмір комісії встановлюється самою мережею, однак її розмір кожен користувач має право встановлювати самостійно.

  Преимущества TotalcoinЗнайти гроші в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

 • Високий рівень безпеки даних.
  Система програми передбачає вибір доступу до аккаунту через двофакторну аутентифікацію і SMS-аутентифікацію, з пін-кодом, відбитку пальця, а також за допомогою Google 2-Step Verification.
 • Зручний інтерфейс з приємним дизайном.
  Розробники Totalcoin зробили додаток максимально доступним в навігації — розібратися у функціоналі можна без проблем за десять хвилин.
 • Загальний огляд програми і процес обміну

  Зареєструватися в системі сервісу після скачування Totalcoin на смартфон проблем не складає — від нового користувача потрібно вказати країну проживання, ввести номер телефону і встановити пароль. Активація профілю відбувається миттєво, після підтвердження реєстрації через прийшло смс.

  Мобільний додаток дозволяє створювати крипто-гаманці в кілька кліків — для цього досить дотримуватися спливаючим на екрані.

  Создаем кошелекЗнайти гроші в мережі

  В рамках Totalcoin поки що можна створювати гаманці наступних криптовалют — Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash. Розробники планують додати найближчим часом гаманці ZCash, Ripple, Dogecoin та інші.

  Дізнатися публічний адреса гаманця в буквено-цифровому форматі і QR-коді можна при натисканні кнопки «Отримати». Для зручності у функціонал додана можливість миттєвого копіювання номера гаманця для його надсилання смс, в месенджери або будь акаунт соціальних мереж.

  Відправити криптовалюту можна за адресою певного гаманця, за відомим номером телефону іншого користувача або ж скориставшись функцією генерації QR-коду.

  Після виходу в головне меню додатка орієнтуватися в управлінні можна по активних кнопок меню, розташованим в нижній частині екрана. Відповідно, купівля / продаж биткоина (операції з іншими криптовалютами функціоналом поки що не передбачені) відбувається через меню «Купити».

  Після кліка на екрані з’являється кілька способів оплати — за допомогою карти Ощадбанку, Тинькоффа, а також за допомогою систем електронної комерції QIWI, Яндекс-Гроші (в меню продажу доводиться вибирати серед цих варіантів).

  Хочу купитьЗнайти гроші в мережі

  При виборі того чи іншого способу оплати з’являється меню приватних актуальних пропозицій від інших користувачів. При кліці на оголошення можна дізнатися детальну інформацію про продавця, побачити його рейтинг і статистику угод.

  Процес купівлі/продажу будується на технологічних принципах прямої пересилання даних між користувачами (на базі Р2Р), тому сам додаток окремо бере 1%. Але зате виступає гарантом проведення чесної угоди, виступаючи в ролі регулятора при виникненні конфліктних питань. Вирішення спірного питання відбувається у вікні окремого чату після натискання кнопки «Почати суперечку».

  Вся історія угод зберігається у вкладці «Угоди».

  Змінювати дані можна через меню власних налаштувань, яке відкривається при натисканні на кнопку «Ще». Тут настроюються параметри безпеки, мову, активуються валюти розрахунків (список якої досить значний — всього більше 30-ти варіантів). Також через окрему сторінку чату пункту «Техпідтримка» можна почати діалог з саппортом у разі виникнення питань.

  Вводим имяЗнайти гроші в мережі

  Відгуки користувачів

  В інтернеті можна знайти відгуки та коментарі користувачів про Totalcoin — вони в основному позитивні. Тут люди відзначають зручність у використанні сервісу, відзначають якісну роботу як гаманця, так і обмінних інструментів.

  Є, втім, і кілька негативних коментарів від людей, які просто не змогли розібратися у функціоналі програми.

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу