Шановні читачі, ми раді Вас бачити на сторінках сайту . Курс биткоина – найпопулярнішою кріптовалюти на сьогодні – стабільно зростає, тому величезна кількість людей задається питанням, як заробити биткоины, купити їх чи придбати іншими способами.
У цій статті ми перерахуємо основні способи поповнення биткоин-гаманця, зробивши акцент саме на купівлі кріптовалюти (про один із способів її заробітку ми вже говорили в статті про bitkoin крани, посилання на яку наведено нижче).
Як купити і де можна заробити биткоины в інтернеті
Давайте коротко охарактеризуємо найбільш популярні способи видобутку інформаційних грошей. Про те, що собою являють биткоины та інші кріптовалюти, ми вже писали в статті за наведеною ссыклке, в яку ви можете заглянути, якщо буде цікаво зрозуміти суть речей.
По суті, це повноцінні гроші (правда, нічим не підкріплені). А значить їх можна купити, обміняти, отримати за виконану роботу або здійснити оплату ними, перевести їх або навіть взяти в кредит.
Як заробити Bitcoin — 4 основних способу
Сьогодні виділяється чотири основних способи видобутку кріптовалюти:
Плюси — простота, не вимагає вкладень. Мінуси — малі заробітки.
Плюси — вигідно при дорожчанні биткоине. Мінуси — вимагає чималих вкладень і не зрозуміла перспектива такого роду заробітку.
Плюси — гроші з повітря. Мінуси — складність, потрібні початкові вкладення.
Плюси — не потрібно вкладень. Мінуси — не всі готові не такий спосіб оплати.
Як купити биткоины — 3 основних способи
Якщо заробляти нам ніколи або ми хочемо прикупити криптовалюту з розрахунком її потім продати, але вже дорожче, то постає питання — а як це зробити? Давайте подивимося:
Перевага даного способу — простота покупки. Недолік — не завжди вигідний курс, але дане питання вирішується і про це читайте нижче.
Плюси — можна заощадити на покупці. Мінуси — складно і завжди вигідно.
Плюси — можна знайти продавця кріптовалюти за вигідним вам курсом у вашому місті або населеному пункті. Мінуси — по суті це вже не біржа, у всякому разі, спекулювати на ній не дуже то і зручно.
Ось саме про ці способи покупки і заробітку найпопулярнішою в світі кріптовалюти і піде мова в цій статті. Постараюся описувати процеси максимально детально і загострювати увагу на важливих моментах. Інша справа, що у мене вже є ряд статей з цієї тематики, тому буду і на них робити відсилання, щоб не повторюватися.
Як заробити трохи кріптовалюти в биткоин-кранах
Принцип bitkoin-кранів: Ви щодня (щогодини або навіть кожні п’ять хвилин) заходьте на сайт, вводите капчу і отримуєте кілька десятків сатоши (часток биткоина) на рахунок. Детальніше про це читайте у статті з наведеної вище посиланням.
Більш або менш відчутно заробити в цьому напрямку можна тільки використовуючи цілий ряд подібних биткоин-кранів:
На які з них звернути увагу, як виводити зароблені монети і багато іншого описано за посиланням статті. Але принцип дуже простий. Заходьте на черговий генератор безкоштовних монет і шукайте серед великої кількості реклами кнопку зі словом «Claim …». Тиснете на неї, проходьте капчу (або навіть кілька капч), після чого на ваш поточний рахунок падає кілька дзвінких криптовалютных монеток.
Виводити зароблені таким нехитрим чином биткоины (та інші кріптовалюти) можна буде на свій гаманець безпосередньо або через проміжні мікро-гаманці, з якими співпрацює даний кран. Ще раз нагадаю, що за наведеною трохи вище посиланням ви знайдете повний опис всього цього нехитрого процесу. Головне почати, а потім вже вас не зупиниш.
Щоб ви не витягли у них всі гроші, багато биткоин-крани дають заробити тільки через певні проміжки часу (годину, п’ятнадцять або навіть п’ять хвилин). Деякі надходять по іншому — з кожною хвилиною підвищується кількість монет, які ви зможете отримати натиснувши на кнопку зі словом «Claim …»
Хочу відразу попередити, що биткоин-крани з доходом 1000 і більше сатоши (сатоши — це одна стомиллионная частка биткоина) не варто брати до розгляду. 99.9% відсотків з них обманщики і будуть довго вас мурижити з виплатами, так і не давши в підсумку вивести чесно зароблені сатоши.
Як купити биткоины в обмінниках кріптовалюти
Bitcoin обмінники — який з них вигідніше, можна буде зрозуміти використовуючи сервіси моніторингу курсів. Особисто я найчастіше використовую 60cek, бо у нього близькі до оптимальним курси обміну і багаторазово перевірена надійність.
Обмінники — це не завжди оптимальний спосіб прибутковості, але зате швидкий і простий в реалізації. Хочете повозитися — використовуйте згадані нижче біржі.
Давайте я перерахую ті пункти, де можна купити биткоины за хорошим курсом і без боязні того, що вас обдурять:
Давайте для прикладу візьмемо обмінник — 60cek. Купити або продати криптовалюту (і зокрема биткоины) в ньому і в інших обмінниках досить просто. Вибираєте спочатку напрямку перекладу (що готові віддати і що хочете отримати взамін):
Тиснете на кнопку «Обміняти». На наступному кроці вас можуть попросити вислати фотку вашої карти на тлі монітора з відкритою сторінкою обміну. Навіщо? Ну, щоб не бути причетними до висновку грошей з крадених карток. Нічого страшного тут немає, бо ви вже і так і повідомили номер карти, і ваші ПІБ. Зробити фотку на телефон — нікчемна справа.
Якщо для того, щоб купити биткоины, ви використовуєте платіжні системи, то нічого подібного вам пропонуватися не буде. Відразу запропонують провести платіж шляхом переходу на сайт платіжної системи.
У разі Ощадбанку або будь-якої іншої платіжної картки, на наступному кроці вам запропонують перейти безпосередньо до оплати. Для цього можна перейти в онлайн-банкінг, або провести платіж за вказаними реквізитами (представнику цього обмінника):
При оплаті за реквізитами не забудьте потім на цій сторінці натиснути на кнопку «Я оплатив».
Далі просто чекаєте повідомлення на пошту про те, що вам переведена грошик на вказану адресу биткоин-гаманця.
На те, щоб купити потрібну кількість биткоинов (точніше невеликої частини цієї криптомонеты), пішло близько десяти хвилин. Лепота.
Купівля bitcoin з використанням сервісів моніторингу обмінників
Якщо хочете максимально отримати вигоду від покупки, то раджу скористатися цими трьома сервісами моніторингу курсу обміну кріптовалюти:
В їх базах знаходяться відомості про курси обміну в декількох сотнях обмінних пунктах. Ви точно так само, як і в обміннику, вибираєте те, що хочете віддати хочете купити, після чого вам на вибір пропонуються кілька найбільш вигідних варіантів:
Як правило, перераховані вище обмінники мають дуже хороші курси обміну і будуть перебувати на початку видається списку, але найчастіше їх таки випереджають інші обмінні пункти.
Проте, я дуже обережно ставлюся до цього, бо ніхто не дає гарантії, що це не обманщики. Краще пару копійок втратити при купівлі кріптовалюти в перевіреному обміннику, ніж неповоротно втратити всі гроші. ІМХО.
Як купити биткоины на біржі і заробити на їх спекуляції
Купівля биткоинов на біржі здійснюється цей процес на спеціалізованій біржі і полягає в наступному: ми реєструємося на певній платформі (найкраща для жителя рунета, як нам здається, EXMO, але нижче наведено ще ряд популярних проектів), купуємо там биткоины, коли ціна падає, і продавати, коли вона зростає (все дуже схоже на форекс).
Цього прибуткового виду заробітку буде присвячений розділ розміщений за наведеним посиланням. Хоча, біржу можна використовувати і для простого обміну кріптовалюти на електронні гроші (яндекс гроші, ківі, пейеры та ін) або на звичайні фіатні гроші, наприклад, рублі на вашу картку Ощадбанку.
Основні способи отримання биткоинов ми розглянули, тепер поговоримо про один з них – заробіток кріптовалюти на біржі. Бірж, які виводять на ринок угоди з криптовалютой, досить багато. У наведеній за посиланням статті я наводив 10 надійних проектів із зрозумілим інтерфейсом і гарною репутацією:
Трохи більш складні в освоєнні через відсутність російськомовного інтерфейсу та російськомовною підтримки біржі: Bitstamp, Bitfinex, Kraken, Bittrex, Wex.nz (колишня btc-e). З ними не працював в силу незнання англицкого.
Щоб зареєструватися на будь-якому з наведених сервісів, в більшості випадків необхідно заповнити просту форму, в яку можна вводити абсолютно будь-які дані:
Після реєстрації бажано відкрити демо-рахунок і потренуватися, спробувати свої сили в трейдингу. Правда, не всі біржі дозволяють це зробити. Не завадить і вивчити певні стратегії, щоб не втратити гроші. Якщо угоди на демо-рахунку будуть прибутковими – переходьте до реальної торгівлі.
Давайте оцінимо для прикладу показову ситуацію з биткоином на ринку. Якщо аналізувати ринок у довгостроковому плані, можна помітити різке рух ціни вгору майже до рівня 1200$ в кінці 2013 року, подальший відкат до 200$ і початок висхідного тренда:
Ми побудували висхідний канал, який себе вже кілька разів стабільно відпрацював, більш того, тенденція робила спробу прискорення, зазначену прямокутником. Отже, в даний момент часу биткоин не планує падати в ціні, можна успішно торгувати і заробляти.
Ті, хто знайомий з матеріалом «Стратегії, тренди і технічний аналіз на ринку Форекс, а так само принципи торгівлі на Forex» знають, що відкривати угоди бажано тоді, коли пробивається попередня вершина. Однак, якщо висхідний канал безперебійно працює, можна входити в ринок і на відкатах (це збільшує ризик, тому підходити до кожної операції треба обдумано).
Отже, якщо ви хочете торгувати биткоинами на біржі, то купуйте криптовалюту тоді, коли її курс торкнеться нижньої межі каналу і почне підніматися:
Можна закривати позицію повністю при торканні верхньої межі каналу, можна закрити частину, а решту пустити у вільне плавання, виставивши безубиток. Припинити торгівлю бажано до того моменту, коли ціна торкнеться раніше взятого рівня, оскільки, якщо на ринку не вистачить сил, почнеться могутній розворот вниз.
Ось таким чином ми створили стратегію для довгострокової торгівлі. Аналогічно (якщо будується канал) можна торгувати і на коротких часових проміжках. Середньострокові операції краще не відкривати, чому – читайте нижче.
Заробіток биткоинов на біржі – переваги і недоліки
Давайте коротко охарактеризуємо особливості торгівлі биткоинами на біржі.
Заробіток на майнинге і фрілансі
Тепер давайте трохи докладніше розглянемо два способи заробітку биткоинов в мережі:
Як почати заробляти на майнинге
Майнінг – процес їх видобутку з допомогою виробничих потужностей підключеного до Інтернету пристрою (відеокарти і процесора вашого комп’ютера). Якщо конкретизувати, то йде пошук хешів підходять під заданий шаблон (взагалі, дуже багато в інтернеті базируете на принципі хешу, про який можна почитати по наведеній посиланням).
Більш докладно цю тему ми висвітлимо в окремому пості з наведеної вище посиланням, а так само дивіться у наведеному відеоролику за майнингу для початківців.
«alt=»»>
Для збільшення обсягів обіг в світі кріптовалюти доводиться робити складні розрахунки (читайте про те, що взагалі таке криптовалюта і як її нараховують), тому виникає необхідність об’єднання в одну мережу безлічі відеокарт (саме вони найкраще підходять для таких розрахунків) — так званих ферм.
Треба розуміти, що ймовірність добути чергову одиницю кріптовалюти прямо пропорційна тим ресурсів (потужностей), які ви використовуєте, і обернено пропорційна популярності цього заробітку в світі. Чим більше людей будуть займатися видобутком биткоинов, тим вище повинні бути задіяні вами потужності, щоб мати шанс заробити.
А відеокарти і електрику нині дороги і вся затія може не окупитися. Звичайно ж, одним биткоином справа не обмежується і можна зайнятися майнингом інших криптовалют, але все ж, на мій погляд, це справа не має великої перспективи в силу дорожнечі і високої конкуренції. Хоча вирішувати, звичайно ж, вам.
Перш ніж почати заробляти на майнинге, потрібно буде зробити правильний вибір за декількома пунктами:
Так само багато чого залежить від доступного вам ‘заліза’, і щоб зробити вибір швидше можете скористатися калькулятором майнінгу (тут або тут). Приклади криптовалют для майнінг:
Хоча, багато хто віддає перевагу більш «молоді» кріптовалюти (наприклад, форки биткоина, тобто його клони з’явилися пізніше). Загалом, потрібно дивитися.
Дохідність багато в чому залежить від того, який відсоток пул вимагає за проведення транзакцій через нього. Справа в тому, що майнеры не тільки видобувають монетки, але разом з цим і підтримують своїми ресурсами проходження платежів (транзакцій) в системі.
Потрібно розуміти, що тут немає нічого постійного. Сьогодні цей пул платить, а завтра вже немає. Потрібно вивчати тему, пробувати і порівнювати. Ось приклади пулів, але це зовсім не рекомендація:
Останнім часом дуже багато говорять про хмарному майнинге, але найчастіше під цієї новомодної личиною ховається звичайний HYIP-проект (піраміда типу МММ). Так що будьте уважні, бо в реальних сервісах колективного майнінгу ніяких гарантованих величезних заробітків бути не може.
Фріланс послуги в обмін на биткоины
Виконання завдань фріланса за криптовалюту – новий і поки що не дуже добре освоєний метод. Суть в тому, що ряд сайтів, особливо зарубіжних, готові виплачувати (давати виводити) гроші своїм користувачам не в рублях або доларах, а в биткоинах.
Якщо Ви хочете спробувати себе в цьому напрямку варто пошукати в мережі сайти-опитувальники, готові видавати криптовалюту в обмін на вашу думку. Сайти іншої тематики поки що не особливо поспішають переходити на коін, але краще перевірити основні біржі фріланс наведені в статті, по розміщеної вище посиланням.
Хоча деякі спеціалізуються саме на оплаті в криптовалюте фріланс-сайтів все ж є:
На жаль, російськомовних проектів серед них поки що немає. Але все ще, я думаю, попереду.
Висновок про покупку і заробіток биткоинов
Ми коротко охарактеризували основні способи отримання кріптовалюти і в деталях описали ті, що є найбільш дохідними. Звичайно ж, швидко і просто отримати в своє розпорядження велику кількість биткоинов у вас не вийде (як і з звичайними грошима).
Проте, можливостей щодо інвестування багато і вони мають хороші перспективи. Але не забувайте, що високі потенційні доходи пов’язані з ризиком, і обдумайте свої дії, якщо хочете уникнути проблем.
Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу