Освоюємося з інтернет-грошима

1468
 • Системи грошових переказів
 • Банківські картки
 • Інтернет-гроші
 • Здрастуйте, шановні читачі блогу . Як отримати гонорар від клієнта за свою роботу? З кожним роком способів стає все більше і має сенс робити вибір з відкритими очима. Тому вирішив допомогти вам швидко порівняти і вибрати найбільш надійні та перевірені часом варіанти. Це системи грошових переказів, банківські картки та електронні гаманці.

  Освоюємося з інтернет-грошима

  Просто вивчіть наведені нижче подробиці і тарифи, порівняйте умови та швидкість перекладу. Виберіть той спосіб, який найбільш зручний для вас або вашого клієнта! Загалом сподіваюся, що вам буде корисний цей невеличкий опус на тему оплати праці фрілансера.

  Системи грошових переказів

  Зараз існує дуже багато систем, які проводять миттєві грошові перекази. З їх допомогою легко відправляти гроші в будь-яку країну світу. Головна перевага таких сервісів – можливість отримати переклад відразу готівкою в пункті видачі, у місцевій валюті.

  Переклади бувають трьох типів:

 • з карти на карту
 • з карти в пункт видачі готівки
 • з відділення готівкою в пункт видачі готівки
 • Як вибрати систему перекладів?

 • За розміром комісії
 • По близькості пунктів видачі до місця проживання отримувача
 • За кількістю відділень в тій чи іншій країні
 • По швидкості міжнародного перекладу
 • По популярності, репутації та надійності
 • Далі представлю вам короткий огляд + порівняльну таблицю для чотирьох найбільш великих і перевірених часом сервісів.

  №1. WesternUnion

  Мережа-гігант з широкою географією і 140-річною історією, яка охоплює більш ніж 200 країн світу. Зручне і надійне рішення для міжнародних переказів. Конвертація валют здійснюється миттєво за поточним курсом.

  №2. Золота Корона

  Мережу з великою кількістю партнерів: зробити переказ можна в крокової доступності в салонах «Зв’язковий», «Евросеть», «Мтс», «Білайн». Комісія досить низька, часто не перевищує 1.5% навіть при міжнародних перекладах. Комісія за конвертацію валют – 0 рублів.

  №3. Юністрім

  Найбільш вигідна мережа для всіх власників карт MasterCard – з цих карт можна відправляти грошові перекази в будь-яку країну світу за 0 рублів з допомогою онлайн сервісу. Відправляти гроші можна як в пунктах обслуговування і онлайн, так і в численних терміналах: Елекснет, TelePay, QIWI…

  №4. Лідер

  Мережа від Альфа-банку, яку частіше використовують власники карток «Альфа». З зручним онлайн-сервісом для швидких переказів. Можна завести спеціальний гаманець «Лідер» або скористатися електронним платіжним сервісом Leomoney.

  Система переказів Швидкість перекладу Комісія за переказ Кількість пунктів видачі Зручність використання
  Western Union 2-3 хвилини по Росії від 1% у країни СНД та Грузію від 1%, Китай 1000 руб. за будь-переклад від 75 000 руб. в Європу 2-4% в середньому, але не менш ніж $10 або 250 руб. більше 500 000 відділень у 200 країнах світу, з них 20 000 в Росії 6 з 10
  Юністрім миттєво по всьому світу – до 1.5% при перекладах на карти MasterCard в будь-яку країну – 0% понад 280 000 пунктів видачі, понад 400 партнерів 8 з 10
  Золота Корона 3-4 секунди від 0% до 1.5% в залежності від країни призначення більше 49 000 пунктів видачі, понад 550 партнерів – банків і салонів зв’язку 8 з 10
  Лідер миттєво 1-1.5% в залежності від способу перекладу і країни призначення 130 000 пунктів обслуговування в 130 країнах світу, з них 7000 – в Росії 7 з 10

  Банківські картки

  Цей варіант особливо зручний, якщо в одержувача платежу є карта того ж банку, що й у вас. І якщо ви зареєстровані в вашому інтернет-банку.

  Ощадбанк

  Входить в ТОП-50 найбільших банків світу. Найпопулярніший банк в Росії – його послугами користуються понад 110 000 000 клієнтів. Переводити гроші можна в зрозумілому і надійного інтернет-сервісі «Сбербанк-Онлайн».

  Альфа-банк

  Вигідний спосіб переводити гроші, якщо у відправника і одержувача є «Альфа» карти. Комісія в цьому випадку складе 0 рублів навіть за міжнародні перекази. Є інтернет-банк «Альфа-Клік».

  Тінькофф

  Революційний банк: без відділень, без власних банкоматів, з можливістю знімати готівку в будь-якому банкоматі світу! Швидко набирає популярність у Росії, має вже більше 4 мільйонів клієнтів. Переказувати гроші з карти Тінькофф на карту Тінькофф можна без комісії, навіть якщо переклад міжнародний.

  Банківська карта Комісія за переказ Швидкість перекладу Банкомати Зручність використання
  Ощадбанк 0% між картами Ощадбанку в одному місті
  1% між картами Ощадбанку в різних містах
  1.5% на картку іншого банку
  миттєво на карту Ощадбанку 14 493 відділення в Росії 9 з 10
  Альфа-банк 0% між картами Альфа-банку 0.5% при перекладі на Альфа з картки іншого банку 2-3 секунди на карту Ощадбанку і до 3-х днів на картку іншого банку 804 відділення і філії в різних країнах 8 з 10
  Тінькофф 0% між картами Тінькофф 1.5% на картку іншого банку від кількох хвилин до 5 днів будь банкомати світу 10 з 10

  Інтернет-гроші

  Електронні гаманці – швидкий та зручний спосіб отримання грошей. Проте часто виникають проблеми, коли потрібно зняти гроші – перевести їх з онлайну в оффлайн. Фрілансерам доводиться платити комісію, щоб відправити гроші з гаманця на банківську карту.

  WebMoney

  Велика міжнародна система з підвищеною безпекою і захистом гаманця. Поповнити гаманець можна найрізноманітнішими способами: від платіжного терміналу до пошти Росії.

  PayPal

  Зручна «доларова» мережа, частіше використовується для грошових відправлень в США.

  Яндекс Гроші

  Російська система електронних грошей, зрозуміла і проста, добре підходить для використання всередині країни.

  QIWI

  Номер гаманця є номером мобільного телефону. Завести гаманець і користуватися ним дуже легко. У Росії велика кількість фірмових платіжних терміналів QIWI.

  Електронний гаманець Комісія за переказ на гаманець Комісія за виведення грошей з гаманця Швидкість перекладу Зручність використання
  WebMoney з банківської картки онлайн від 0% через платіжний термінал 1% в інтернет-банку 2.5% з рахунку мобільного 5.95-12.5% у касах «Евросеть» і «Зв’язковий» від 2% у відділенні банку 1-7% у пункті WebMoney 0-4%

  P. S. C початку 2016 року спостерігаються проблеми з виведенням Вебмані (можливо тимчасові).

  2%-2.5% на банківську карту від 30 хвилин до 3 діб в залежності від способу 5 з 10
  Яндекс Гроші з банківської картки 1% з рахунку мобільного 7.86% з карти Ощадбанку 0% на карту Яндекс-грошей – 3% від суми + 15 руб. на іншу карту – 3% від суми + 45 руб. (не менше 100 руб.) миттєво 10 з 10
  QIWI з банківської картки – 0% (від 3000 руб.) в банкоматі, через інтернет-банк, в офісах партнерів – 0% в терміналах QIWI – 0% (від 501 руб.)
  в інших терміналах – 0% (при оплаті готівкою) з мобільного – від 0% до 9.9%
  2% миттєво 10 з 10
  PayPal 3.9% у середньому + комісія за конвертацію валют 0% 48 годин 6 з 10

  А в цілому

  Сподіваюся, що стаття була для вас корисною і ви вибрали підходящий спосіб переказу грошей для вас і ваших клієнтів!

  Взагалі рекомендую завести відразу кілька різних карт і електронних гаманців, щоб завжди бути готовим швидко і з мінімальною комісією прийняти гонорар від будь-якого замовника з будь-якої країни.

  Реально дуже складно буває в авральному режимі заводити гаманець і намагатися його налаштувати «на бігу», коли потрібно терміново отримати оплату. У мене таким чином зірвалося кілька пропозицій про співпрацю, поки я не привів всі свої фінансові інструменти в повний порядок і відповідність. Вчіться на моїх помилках…

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу