Освоюємося з інтернет-грошима

1528
 • Навіщо нам потрібен Paypal і як ним користуватися
 • Комісії і безпека
 • Реєстрація в Пайпал
 • Як додати карту і верифікувати її
 • Як налаштувати конвертацію валют
 • Як користуватися Пейпал
 • Ліміти платежів та обмеження на виведення
 • Способи виведення грошей з рахунку в Paypal для Росії
 • Ваша сторінка на PayPal.Me для прийому платежів
 • Здрастуйте, шановні читачі блогу . Сьогодні я хочу продовжувати наповнювати матеріалами рубрику Електронні гроші. До цього я писав про Qiwi, Яндекс Гроші і Вебмані, які є найбільш затребуваними платіжними системами в рунеті. Але не рунетом одним… В світі зараз найбільш популярною системою є Пайпал, ось про неї я й хочу поговорити в цій статті.

  Правда, для користувачів з країн колишнього союзу, що утворюють основну частину сьогоднішнього рунета (Україна, Білорусь та інші країни, окрім Росії та країн Прибалтики), Paypal надає не максимальний набір функцій, але, як правило, цього вистачає практично всім. Більш демократичною в цьому плані є міжнародна грошова система Moneybookers (манібукерс). І зовсім вже безпринципним виглядають Payeer або PerfectMoney.

  Освоюємося з інтернет-грошима

  Для Росії ж з 2011 року стало можливим поповнення свого рахунку в Пейпале з прив’язаною банківської картки, а з вересня 2013 з’явилася можливість користуватися при операціях такою валютою, як рублі, а також виводити зароблені або отримані в результаті переказу коштів на свій рахунок в Російському банку (без комісії).

  Те, про що так довго говорили, сталося — PayPal остаточно прийшов у Росію. Тепер потихеньку в асортименті вітчизняних інтернет-магазинів буде з’являтися можливість оплати товару цій електронною валютою, а на інтернет-аукціоні Ебай додасться продавців з Росії, які раніше могли виводити зароблені гроші тільки в банки США в доларах, а тепер отримали можливість оперувати в рублях.

  Навіщо нам потрібен Paypal і як ним користуватися в Росії

  Т. о. виходить, що для ведення онлайн-бізнесу в рунеті Пайпал зараз цілком підходить, і власникам вітчизняних платіжок доведеться серйозно замислитися про підвищення якості, зручності і безпеки роботи, бо у них з’явився потужний конкурент з дуже великим багажем напрацювань в буржунете і з практично необмеженими фінансовими можливостями.

  Ну і, природно, що ця система, як і раніше ідеально підходить для оплати товарів, куплених вами в зарубіжних інтернет-магазинах або на аукціоні eBay. Власне, саме для цих цілей я нею користувався досі, але сподіваюся, що і вітчизняні інтернет-підприємці почнуть активно її підтримувати. Чому?

  Та тому, що у Пейпала є ряд цікавих штучок.

 • По-перше, за відправлення платежу комісія з вас не стягується (її виплачує тільки одержувач, тобто в нашому випадку інтернет-магазин).

  Комиссия за платежи в интернет-магазине через PaypalОсвоюємося з інтернет-грошима

  Правда є нюансик, що це повною мірою стосується лише оплати товарів.

  Комиссия в Пейпеле за переводыОсвоюємося з інтернет-грошима

  При перекладі можлива комісія, якщо ви гроші берете з прив’язаною карти, а не з рахунку (трохи нижче я згадаю, що не витрачені гроші система кладе на депозит (що це таке?), а з картки вони ніяку додаткову прибуток для себе витягнути не можуть).

 • По-друге, система гарантує вам, що придбаний товар буде доставлений, бо тільки після підтвердження цього факту сплачені вами гроші потраплять на рахунок продавця.
 • Ну і, по-третє, вам дається півтора місяця (45 діб), щоб відкрити диспут (що це?) з приводу неналежного виду товару (або його невідповідності заявленому опису), або у разі недоставки вам.
 • При сприятливому збігу обставин все це може завершитися для вас поверненням грошей на рахунок, що практично не реально буде повторити з тими методами оплати, якими користуються інтернет-магазинами в рунеті зараз (Ликпей, Єдина каса, робокасса тощо).

  Є ще один, поки ще не дуже популярний серед рунетовской аудиторії варіант оплати — безпосередньо з пластикової карти (навіть найдешевші з карток дозволяють це робити). Власне, моє знайомство з Paypal почалося з того, що мені потрібно було придбати якийсь гаджет в китайському магазині. У мене було два варіанти оплати: прямо зі своєї картки «Віза електрон» або ж за допомогою палиць (сленгове назва цих віртуальних буржуйських грошей). Коли я ознайомився з плюсами і мінусами обох, то останній варіант мені здався більш надійним. Чому?

  Ну, саме тому, що він більш надійний і безпечний в плані збереження грошей на платіжній картці. За даними, зібраними в Пайпале, ймовірність напоротися на шахрайські дії в інтернеті при здійсненні платежів безпосередньо з картки становить 1.8 %, тобто приблизно кожен п’ятдесятий платіж іде в нікуди. У той же час, при оплаті за допомогою цієї системи ви знижуєте ризик втрати грошей у десять разів (до 0.17 %), що не може не радувати. Думаю, що в рунеті статистика буде приблизно такий же.

  Як я вже згадував, ви, як покупець, зможете зареєструватися і здійснювати платежі PayPal абсолютно безкоштовно. Правда, тут можуть знову ж проявитися кілька підводних каменів. Система з вас дійсно нічого не візьме за переказ грошей, але ви можете втратити на обміні валют (вони ще отримують дохід за рахунок різниці курсів валют), наприклад, якщо у вас на платіжній картці рублі, а інтернет-магазин приймає долари.

  Хоча ви зможете налаштувати конвертацію валют у вашому банку, що емітував вашу картку (це не складно, процес буде показаний трохи нижче), якщо курс обміну там буде більш вигідний, ніж у самому Пейпале. До речі, говорячи про жадібність. Система отримує дохід ще і з зберігання на депозитах тих коштів, що користувачі не встигли витратити. Ну це так, до слова.

  Комісії і безпека роботи з грошима в Пай Пал

  Сир по-любому виходить не безкоштовним, і в цієї самої популярної платіжної системи буржунете беруть комісію, але тільки з одержувача грошей (тобто з інтернет-магазину, в нашому прикладі). Ось тут якраз і криється другий підводний камінь. Магазин може надійти негарно і додати відсоток комісії, знятої з нього в Пайпеле, до ціни товару (звичайно у межах 5%).

  Правда при отриманні особистих платежів від друзів і родичів з вас знову ж комісії не візьмуть, якщо тільки грошики не були вам переведені з прив’язаною до рахунку банківської картки.

  Нулевая комиссия в PaypalОсвоюємося з інтернет-грошима

  Всі варіанти стягуються пейпале комісій можна подивитися тут.

  Все комиссии взимаемые в Пай ПалОсвоюємося з інтернет-грошима

  Але якщо обидва цих підводних каменя вам не зустрінуться, то тоді, дійсно, користуватися системою в якості покупця можна буде абсолютно безкоштовно, отримуючи при цьому більш високу захищеність від шахрайських дій, а у випадку покупки на аукціоні eBay — ще й безкоштовну гарантію на коректність здійснення операції (при вашому зверненні в «Диспут» рахунок продавця заблокують і вам з часом повернуть сплачені гроші, а якщо їх не буде на рахунку продавця, то гроші поверне сам Paypal).

  Чим мені ще сподобався Paypal, наприклад, у порівнянні з WebMoney, так це простотою реєстрації та роботи зі своїм рахунком. Я вже досить докладно писав про вебмані і ті 99 способів, які дозволяють з ними працювати з тій чи іншій ступенем ризику втратити свої гроші (Кіпер Класик, Лайт, Кіпер Міні і Енум), але варто зробити хоча б невелику перерву в роботі з цими електронними грошима, і ти знову озадачиваешься і розумієш наскільки все не юзабельно і надмірно складно закручено.

  Мені дуже хочеться сподіватися, що в системі Пейпел проблем з безпекою в таких масштабах як в Вебманях вже не буде. Хоча, злодійство реєстраційних даних і даних пластикових карт за допомогою підроблених листів, запрошують пройти автентифікацію на підроблені сайти (фішинг), досі дуже актуально. Але тут достатньо буде взяти за правило — ніколи не заходити на ресурс має відношення до грошей за якимись посиланнями з листів або сайтів, тільки з адресного рядка або з закладок браузера.

  Реєстрація в Пайпал і прив’язка пластикової картки

  Для реєстрації перейдіть на головну сторінку Paypal і натисніть кнопку «Зареєструватися«.

  Регистрация в Paypal на русском языкеОсвоюємося з інтернет-грошима

  Вам запропонують вибрати тип облікового запису, який ви хочете зареєструвати в Пейпале. Варіант «Корпоративний» передбачає більш низьку комісію за прийом коштів на свій рахунок, але в рунеті використання цієї платіжної системи для онлайн-бізнесу поки ще не поширене, але можливість завести корпоративний рахунок є, і при необхідності ви можете нею скористатися.

  Ну, а для більшості майбутніх користувачів Пайпала кращим варіантом буде зареєструвати аккаунт для приватних осіб, натиснувши на кнопку «Продовжити». Вам запропонують заповнити форму з особистими даними. Напевно не треба вам казати, що дані повинні бути реальними, бо в «палки» дуже дбають про безпеку і при найменшій підозрі на те, що хтось намагається керувати вашим рахунком, він буде заблокований (наприклад, якщо ви будете частіше звичайного звертатися до нього з різних комп’ютерів або ж з іншої країни).

  А як можна розблокувати рахунок в Paypal? Вам прийде лист, де повідомлять про блокування. Не переходьте, на всяк випадок, прямо по посиланню в листі (можливий фішинг), а увійдіть на їх офіційний сайт з адресного рядка (https://www.paypal.com/ru/) або ж закладок браузера. Якщо ваш рахунок дійсно заблокований, то вам доведеться вислати скан свого закордонного або звичайного паспорта (перша сторінка і сторінка з пропискою), ну, і ще можуть попросити вислати скани будь-яких платіжних документів.

  Якщо ви вказали при реєстрації не реальні особисті дані або помилилися при введенні, то може виникнути проблема з відновленням доступу і можлива втрата заморожених коштів на рахунку в Пейпал:

  Форма для регистрации в PaypalОсвоюємося з інтернет-грошима

  Як я вже говорив, вашим логіном в системі буде служити вказаний e-mail. Напевно не варто цим ящиком потім користуватися безпосередньо для роботи з поштою, бо таким чином ви будете світити свій логін. Хоча, це ваша особиста справа. Також з недавніх пір стало обов’язковим зазначення номера вашого мобільного телефону, інакше пройти реєстрацію не вийде. Він потім може стати в нагоді при відновленні доступу в Пейпал при втраті пароля.

  Вводити реквізити своєї платіжної картки при реєстрації в Пайпале відразу зовсім не обов’язково. Можете просто зняти відповідну галочку і прив’язати її пізніше, коли вона у вас з’явиться. Але якщо відповідна картка (дебетова або кредитна) у вас все ж є і на ній є сума еквівалентна хоча б пару доларів, то введіть повний номер і дату закінчення дії (знаходяться на її титульній стороні), а потім переверніть карту і введіть три цифри коду підтвердження (верифікації) CSC:

  Освоюємося з інтернет-грошимаОсвоюємося з інтернет-грошима

  Підтвердження права володіння вказаними вами поштовою скринькою полягає в тому, щоб перейти по посиланню з отриманого від Пай Упав листи.

  Главная страница официального сайта paypal.com/ruОсвоюємося з інтернет-грошима

  Як прив’язати карту до рахунку в Пейпал і верифікувати її

  Більш складним і не тривіальним є підтвердження на право володіння кредиткою, реквізити якої ви вказали при реєстрації (ну, або яку підключили до свого аккаунту пізніше). Процес цей по-науковому називається верифікацією (що це таке?). Якщо ви цю процедуру не пройдете, то ваш статус в Пейпал буде зазначений як «Неперевірений», а поруч буде розташована посилання «Пройти перевірку».

  В принципі, підключення карти і процес її верифікації зовсім не обов’язковий, але пройшовши її ви, швидше за все, підвищите ліміт на одноразовий платіж, а також знизити ймовірність блокування свого облікового запису з будь-якого мало-мальськи важливого приводу (не доведеться зайвий раз надсилати копії документів). Раджу не полінуватись і пройти цю процедуру. Також без верифікації своєї картки ви не зможете отримувати перекази в доларах та інших валютах, відмінних від рублів.

  Для початку вам потрібно буде увійти на сайт Пайпала під своїм логіном (адресу поштової скриньки вказаного при реєстрації) та паролем, а потім перейти з головної сторінки за посиланням додавання і підтвердження своєї картки (там же буде і посилання на підтвердження поштової скриньки, якщо ви ще цього не зробили — дивіться скріншот вище).

  Добавление карты к счету в ПейпелеОсвоюємося з інтернет-грошима

  Перевірка картки здійснюється наступним чином. Після його завершення ви знову заходьте на цю сторінку, клікаєте миші по потрібній карті і вибираєте варіант «Підтвердити». З вашої картки знімають суму приблизно рівну двом доларам (у мене зняли 60 рублів). Ці гроші вам потім повернуться на рахунок в Paypal.

  Ваше завдання полягає в тому, щоб ознайомитися допомогою інтернет-банкінгу, даних прийшла SMS або ж за допомогою дзвінка в банк (або поїздки) з деталями виробленого платежу. Перші чотири цифри, які будуть стояти в записи типу «PP*XXXX CODE або PayPal*XXXXCODE», є кодом підтвердження (верифікації) вашого володіння даної карти, прив’язаною до вашого рахунку.

  Наприклад, я прикріплював карту видану в Яндекс Гроші і дані цифри знайшов просто в історії операцій:

  Код верификации карты в ПайпалОсвоюємося з інтернет-грошима

  Коли ви отримуєте в своє розпорядження шукані цифирьки по платежу в 60 рублів, які є кодом верифікації, то знову авторізуетесь на Пейпале, клацаєте по посиланню, а потім за потрібною карті і вводите код підтвердження в запропоновану вам форму. Це моя інструкція, а офіційна виглядає більш монстроподібно:

  Инструкция по верификации карты в PaypalОсвоюємося з інтернет-грошима

  Ура, ви підтвердили свою платіжну карту і тим самим розширили допустимі ліміти і отримали можливість приймати платежі у відмінній від рублів валюті. Якщо чогось не виходить або не зрозуміло, сміливо телефонуйте в саппорт Пайпал за безкоштовним телефоном 8-800-333-2676. Я саме так і зробив, коли мені платіж у доларах не змогли відправити — три рази їм дзвонив, поки не отримав статус «перевірений». Техпідтримка адекватна, відповідають оперативно і толково.

  Як налаштувати конвертацію валют не через Paypal, а через банк

  В принципі, процес реєстрації та верифікації вкрай простий. Однак платежі PayPal можна здійснювати не тільки безпосередньо з прикріпленою пластикової картки, але і прикріпленого банківського рахунку, а для країн третьої групи (включаючи Росію) ще й з поточного балансу на вашому акаунті.

  До речі, для того, щоб відправити кому-то переклад, досить лише знати адресу поштової скриньки, який є логіном одержувача у цій платіжній системі. Коли ви будете користуватися платежами і переказами, то, можливо, вас не влаштує той відсоток, який бере ця система за конвертацію валют.

  У цьому випадку ви можете налаштувати конвертацію не через Пейпал, а через банк, що емітував картку. Робиться це встановленням всього однієї галочки. Правда після появи нового інтерфейсу все це досить важко знайти (доводиться перемикатися в старий інтерфейс і там «чаклувати»). Не дарма кажуть — краще ворог хорошого.

 • Перейдіть на веб-сайт paypal.ru увійдіть у свій обліковий запис.
 • Натисніть на іконку з шестірнею (Профіль) вгорі сторінки.
 • На сторінці, що відкриється, перейдіть на вкладку «Платежі» з верхнього меню
  Настройка платежей в ПейпалОсвоюємося з інтернет-грошима
 • На наступній вкладці скористайтесь кнопкою «Управління платежами»
 • Відкриється вікно зі старим інтерфейсом Пэйпала, де потрібно буде клацнути по посиланню «Задайте доступні джерела фінансування»
  Старый официальный сайт ПайпалОсвоюємося з інтернет-грошима
 • В результаті ви потрапите на сторінку зі списком своїх кредиток.
  Варианты конвертацииОсвоюємося з інтернет-грошима
 • Тепер достатньо буде натиснути на посилання «Варіанти конвертації» навпроти потрібної картки і переставити у вікні галочку з верхнього положення (конвертація в Paypal) у нижню.

  Варианты конвертации валют в Пай ПалОсвоюємося з інтернет-грошима

 • Що саме буде більш вигідним варіантом, ви можете дізнатися лише спробувавши і порівнявши. До тим же самим налаштувань можна потрапити і з під свого аккаунта на еБай.

  Як користуватися Пейпал для оплати товарів і переказів

  Якщо ви оплачуєте товар в інтернет-магазині або лот на аукціоні eBay за допомогою натискання на кнопку «Paypal» (при бажанні ви можете собі встановити таку ж і у вашому інтернет-магазині, скориставшись відповідними інструментами на сайті цієї платіжної системи).

  Как платить через PaypalОсвоюємося з інтернет-грошима

  Потім вам запропонують ввести ваші реєстраційні дані системою Пейпал (логін і пароль):

  Вход в свой кошелекОсвоюємося з інтернет-грошима

  Після чого з’явиться зведена інформація про платіжній картці та адресу доставки. Натиснувши кнопку продовження ви здійсните платіж.

  Можлива відправка платежу і безпосередньо з самого офіційного сайту PayPal. Для цього потрібно перейти на вкладку «Відправити кошти»:

  Как пользоваться кошельком и отправить из него платежОсвоюємося з інтернет-грошима

  Потрібно просто ввести e-mail-адресу того, кому ви хочете відправити платіж (причому у цієї людини може і не бути гаманця у цій системі — він створить і грошики тут же капнуть йому на рахунок). Далі вам потрібно буде тільки вказати суму і валюту, в якій здійснюється переклад (ну, і коментар додати за бажанням):

  Платеж пользователю через PaypalОсвоюємося з інтернет-грошима

  В результаті ви потрапите на фінальну сторінку, де можна ще раз перевірити правильність введених даних. Там можна буде змінити суму, ввести код знижкового купона, поміняти спосіб конвертації валюти, заповнити форму електронного повідомлення для одержувача коштів, щоб він міг зрозуміти від кого прийшов переклад (якщо ви не оплачуєте товар по кнопці «paypal» на сайті магазину).

  Далі для здійснення платежу натисніть на кнопку «Відправлення коштів» і обов’язково дочекайтеся оновлення сторінки, яке може дещо затягнутися. Мабуть, що натискати вдруге на кнопку ви і самі не будете, хоча… Отримання коштів ще простіше. До речі, можна буде і самому створити запит на оплату — просто вказуєте Емайл того, хто вам грошей повинен вводити необхідну суму.

  Ліміти платежів та обмеження на виведення в Пейпеле

  Є кілька нюансів, які варто знати і враховувати в роботі з своїм гаманцем. У цій платіжці є таке поняття, як обмеження на одноразовий платіж (є ще й місячний ліміт, але для користувачів рунета найчастіше використовують саме перший варіант). Для жителів країн колишнього союзу (Україна, Білорусія та ін) цей самий ліміт на одноразовий платіж може змінюватись і в мінімумі становити всього 50 доларів (зазвичай все-таки більше). Це дуже мало навіть за покупку в китайському магазині.

  Для Росії зараз все сильно змінилося в кращу сторону (можна тримати на рахунку і виводити в свій банк рублі) — планка піднялася до досить великих сум. Що приємно, за виведення грошей зі свого рахунку в Пайпале в банк комісія не стягується:

  Комиссия за вывод на рублевый счетОсвоюємося з інтернет-грошима

  Переглянути свої поточні обмеження в новому інтерфейсі можна, прокрутіть головну сторінку до самого низу і знайшовши в лівому нижньому куті кнопку «Перевірити ліміти свого рахунку«:

  Проверить лимиты своего счета в ПайпалеОсвоюємося з інтернет-грошима

  Наприклад, у мене (Росія) сума одноразового платежу не може перевищувати 60000 рублів. Мені цього достатньо, але можна зробити заділ на майбутнє і натиснути на кнопку «Збільшити ліміти»:

  Лимиты по счетуОсвоюємося з інтернет-грошима

  Ліміти і можливості вашого рахунку будуть залежати від того, скільки інформації про себе ви підтвердили. В ідеалі потрібно підтвердити не тільки Емайл ящик, але і додати, а потім підтвердити прикріплену до рахунку карту. Ну, а для того, щоб отримати максимум можливостей, потрібно буде ще й свої паспортні дані підтвердити шляхом відсилання сканів паспорта.

  Увеличение лимитов в ПейпелеОсвоюємося з інтернет-грошима

  Paypal виходить в цьому плані далекою від анонімності платіжною системою, але зате це істотно підвищує безпеку роботи. Саме завдяки цьому вона і стала найпопулярнішим способом оплати виграних лотів на eBay, а заодно і в усіх великих інтернет-магазинах буржунете. У Рунеті поки ще Пэйпел не настільки популярний, але швидше за все це тимчасове явище, особливо в світлі того, що тепер свій рахунок можна відкривати в рублях і вони можуть бути без додаткової комісії, у разі необхідності, виведені на ваш рахунок в будь-якому російському банку.

  Способи виведення грошей з рахунку в Paypal для Росії

  Можливість виводу на рахунки в російських банках і зберігання грошових коштів в рублевому еквіваленті з’явилася в Пайпале тільки у вересні 2013 року. Особисто я дізнався про це досить-таки обхідним шляхом. Мені попалася на Серч (це один з найпопулярніших Сео форумів рунету) тема про те, що у WebMoney з’явилася офіційна можливість обміну палиць на їх власній біржі.

  Про обмін Вебмані через біржу Exchanger я вже досить докладно писав і, що примітно, цим способом я користуюся досі, бо він виходить досить-таки вигідним. Але не суть. Інша справа, що у них з’явилася нова секція, де можна було б змінювати Пейпалы на Вебмані і, навпаки. Називається вона Paypal.exchanger.ru.

  Принцип роботи на цій обмінної біржі залишився такий самий, як і тій, де міняються між собою різні валюти вебмани (читайте про це детальніше по наведеній трохи вище лінком). Для того, щоб здійснити обмін, потрібно було прив’язати до акаунта свій обліковий запис в Пейпале (для чого я і зайшов в систему).

  Кілька років тому я був сильно здивований, коли зайшовши і авторизувавшись на офіційному сайті Paypal, замість майже чотирьох сотень доларів, які мені треба було поміняти, я побачив суму в рублях, яку можна спостерігати на наведених у цій статті скріншотах. Даний скріншот був знятий вже давно, коли інтерфейс сервісу мав ще інший вигляд:

  Как вывести деньги с Пай ПалОсвоюємося з інтернет-грошима

  Виявляється, що мої Paypal-долари без мого відома конвертували в рублі і, що приємно, відсотків при цьому не взяли. Після цього я поліз в їх хелп почитати з приводу можливостей виводу цих рублів в реал і дізнався, що можна без проблем перевести на свій розрахунковий рахунок ІП і при цьому знову ж комісія утримуватися не буде. Ну, взагалі все шоколадно.

  Як варіант, ви можете вивести гроші з Пай Впала на рахунок будь-якої банківської карти, яка у вас напевно є. Дізнатися реквізити прив’язаного до карті рахунку (його номер і БИК) можна за телефоном в банку, або через онлайн-банкінг, якщо у вас такий підключений.

  Залишилося тільки перейти на вкладку «Рахунок» і клацнути по кнопці «Вивести кошти» (точно така ж кнопка є і на головній сторінці сервісу під назвою «Огляд»).

  Как выводить деньги с Пай ПалОсвоюємося з інтернет-грошима

  Якщо банківський рахунок ви ще не додавали в свій аккаунт, то саме час це зробити (натиснувши на відповідну кнопку на вкладці «Рахунок» з верхнього меню):

  Как добавить счет на официальном сайте ПейпалОсвоюємося з інтернет-грошима

  Далі вам запропонують перевірити введені реквізити, і після натискання на кнопку «Продовжити» повідомлять, що рахунок у російському банку треба б верифікувати. Процес цього дійства досить простий і описаний на наведеному нижче скріншоті.

  Подтверждение счета в ПэйпалОсвоюємося з інтернет-грошима

  Коли переклади прийдуть, вам залишиться тільки зайти через інтернет-банкінг і подивитися конкретні цифирьки перекладів. Вводити їх потрібно буде на тій же вкладці «Рахунок».

  Как пополнить счет в ПайпалОсвоюємося з інтернет-грошима

  Власне, їх залишиться тільки ввести:

  подтвердить банковский счет на официальном сайтеОсвоюємося з інтернет-грошима

  Ваша офіційна сторінка на сайті PayPal.Me для прийому платежів на рахунок

  Відносно нова можливість отримання платежів на свій рахунок з’явилася в Пэйпале. В цьому випадку не потрібно світити свій Емайл (до якого прив’язаний рахунок) або номер телефону. Гроші ж ви отримаєте на той рахунок, до якого прив’язаний до цієї сторінці PayPal.Me.

  Цікаво? Не дуже? Ось і мені спочатку здалося зайвим, але не так давно при спробі вивести гроші з однієї партнерської програми іншого підходящого способу виведення не було, окрім як за допомогою вказівки адреси виду PayPal.Me/что_там_еще. Довелося таки створити таку сторінку, чого і вам рекомендую завчасно (зайвим не буде).

  Отже, увійдіть в свій аккаунт на Пайпеле, після чого перейдіть на сторінку PayPal.Me:

  Создание свой официальной страницы на сайте PayPal.MeОсвоюємося з інтернет-грошима

  Тут на вибір можете перейти по посиланню з верхнього меню «Моя сторінка PayPal.Me» або натиснути на кнопку «Створити свою сторінку PayPal.Me прямо зараз». На наступній вкладці вам буде запропоновано придумати для неї назву:

  Выбираем название для своей официальной страницы в Пайпал.миОсвоюємося з інтернет-грошима

  Все,тепер посилання типу https://www.paypal.me/ktonanovenkogo ви можете розмістити на своєму сайті або ще десь, щоб приймати платежі від доброзичливців, покупців або клієнтів. Можна буде відразу визначити суму, яка буде затребувана, просто додавши її в кінці посилання. Типу такого:

  https://www.paypal.me/ktonanovenkogo/2000

  При переході по ній користувач побачить таку картину маслом:

  Освоюємося з інтернет-грошима

  Ну ось десь так виходить. А Ви що думаєте з приводу перспектив використання Paypal в Росії? Вони задавлять наших вітчизняних гравців або поїзд пішов і користуватися цими грошима вже ніхто не буде?

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу