Способи заробітку в мережі

1754

Здрастуйте, шановні читачі блогу . Матеріал, про який піде мова далі, буде цікавий вебмайстрам і арбитражникам. Якщо вам подобається освоювати нові напрямки партнерок або цікава монетизація спортивного трафіку, рекомендуємо дочитати статтю до кінця.

Раніше спортивні події приносили вебмайстрам хороший дохід. Це відбувалося до тих пір, поки Роскомнадзор не зайнявся блокування сайтів букмекерських контор. В результаті більшість букмекерів пішли в підпілля, і лише одиниці легалізували діяльність через допуск СРО. Це завдало удару по доходах вебмайстрів, які монетизували трафік таким способом.

Способи заробітку в мережі

Однак є й інший вид заробітку на ставках, причому менш ризикований і більш стабільний. В зв’язку з забороною Роскомнадзора багато букмекерські контори закрилися, але з’явилися компанії, які заробляють на прогнозуванні результатів спортивних подій. Щоб знизити ймовірність збиткових ставок, гравці купують у них ці прогнози. Відповідно, вебмайстра отримують відсоток від покупок наведених ними клієнтів. Про одну з таких ПП піде мова далі.

Партнерська програма BetAdvert.com: умови для партнерів

Вебмастера отримують 50% усіх покупок залученого клієнта. Тобто, прибуток капає стільки разів, скільки реферал робить покупки в сервісі.

Механіка роботи BetAdvert наступна: трафік прямує на лендінгем, на якому відвідувачеві пропонують підписатися на e-mail розсилку безкоштовних прогнозів. Потім передплатник починає перевіряти їх достовірність, використовує їх для здійснення ставок.

Після цього йому через листи продають професійні прогнози з високими коефіцієнтами категорії VIP та premium. Тариф «Преміум» можна придбати за 2000 рублів, а ВІП коштує від 5 до 30 тисяч в залежності від терміну підписки.

Засновники сервісу стверджують, що завдяки високої точності прогнозів у середньому ребиллы з одного клієнта трапляються частіше 3-х разів. Виплати роблять на Вебмані, Ківі і Яндекс.Гроші. Платять за запитами, і готові перераховувати гроші на гаманці щодня, якщо того зажадає вебмастер.

Особливість ніші спортивних прогнозів полягає в тому, що результатів наливу трафіку потрібно чекати 1-2 місяці. Тобто, більшість підписок конвертується в покупки далеко не відразу, проте через час приносять дохід. Оцініть скришнот статистики успішного вебмастера в сервісі BetAdvert.com:

группировать, период отображенияСпособи заробітку в мережі
*при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

период отображенияСпособи заробітку в мережі
*при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

Ви можете використовувати ці дані, щоб оцінити ефективність лендингов, порахувати відсоток конверсій, дізнатися, скільки повинен коштувати приблизно один перехід, щоб вийти в плюс.

Промо-матеріали

У партнерці пропонуються на вибір банери всіляких розмірів, статичні і динамічні.

сгенерировать ссылкуСпособи заробітку в мережі

баннеры всевозможных размеровСпособи заробітку в мережі

В особистому кабінеті в розділі «Генерація посилань» можна згенерувати партнерські URL 33 лендингов на вибір.

сгенерировать партнерскую ссылкуСпособи заробітку в мережі

Крім того, доступна установка самого конвертабельного лендинга ПП на хостинги партнерів. Щоб отримати його, потрібно перейти в «Промо-матеріали» в особистому кабінеті і внизу сторінки знайти HTML-код. Потім необхідно створити в блокноті HTML-файл, скопіювати код лендинга і прописати свій partner_id, щоб зараховувалися конверсії. Якщо виникають складності, техпідтримка допомагає з установкою посадкових сторінок на хостинг.

посмотреть лендингСпособи заробітку в мережі

Ще одна можливість – додавання iFrame-віджетів на спортивні сайти. Серед них — віджети з прогнозами і форми підписки. Особливість полягає в тому, що їх адаптують під дизайн майданчика, за рахунок чого вони органічно вписуються, і при цьому дають більш високий конверт, ніж банери. Щоб отримати нативний віджет, необхідно написати на e-mail служби підтримки, вказавши адресу сайту і статистику його відвідуваності. Головна умова отримання віджету – від 200 хостів на добу.

iFrame-виджетСпособи заробітку в мережі

зарегистрироваться в один кликСпособи заробітку в мережі

Звідки брати трафік для партнерської програми BetAdvert.com

Партнерка приймає трафік з Росії, України та інших країн СНД. Краще зливати його з майданчиків спортивної тематики, присвячених новинам у світі спорту та іншим подіям. Відсоток конверсій платників тут найбільш високий. Так, був випадок, коли у вебмастера він досяг 8%. Про інших найбільш ефективних джерелах читайте детальніше в інтерв’ю з керівником маркетингового відділу BetAdvert по посиланню.

Які джерела трафіку приймаються в партнерці:

 • зі статей, банерів, iFrame-віджетів на тематичних майданчиках партнерів;
 • Doorway-трафік;
 • реклама в соцмережах, на Ютуб-каналах;
 • тизерну мережі;
 • мобільний трафік.
 • Якщо ви подивіться на статистику відвідуваності в сервісі Similarweb, то дізнаєтеся, що за вересень сайту betfaq.ru було 360 тисяч відвідувань. Першою в статистиці числиться Росія, очевидно, потім йде Україна, Грузія, Туреччина і Казахстан.

  Незвично те, що найбільше в ПП прямого трафіку – 39,9%. Переходи по посиланнях складають 37,10%, і пошуковий трафік стоїть на третьому місці з 16,40 відсотками відвідувачів.

  трафик, переходы по ссылкамСпособи заробітку в мережі

  Із соціальних мереж, генеруючих відвідувачів на партнерські лендінгем, лідирують Вконтакте, Youtube і Однокласники.

  лендинги социальные сетиСпособи заробітку в мережі

  Важливо знати, що особливість наливу трафіку в спортивних партнерках – її сезонність. Інтерес до прогнозів, і, відповідно, найбільш високі конверсії припадають на час проведення гучних подій у різних спортивних сферах: чемпіонати, олімпіади та ін Так, літо 2016 року було багатим на заходи, хоча в цей час зазвичай спостерігається спад. Підйом інтересу до прогнозів зріс у зв’язку з Чемпіонатом Європи з Футболу та Літніми олімпійськими іграми.

  Що стосується майбутніх подій, то в жовтні чекаємо міжнародні матчі з настільного тенісу. У листопаді пройде Фінал кубка Девіса з тенісу, Чемпіонат світу з бадмінтону серед юніорів. В цілому, подій до кінця року достатньо, щоб привернути увагу азартних гравців до прогнозів на спорт.

  Підіб’ємо підсумок

  BetAdvert.com – вдала партнерка для монетизації спортивного трафіку, яка не залежить від заборон держави на букмекерські контори. Радують відрахування (50% з усіх покупок), асортимент промо-матеріалів і допомогу в їх підготовці, можливість виведення коштів за запитом і саппорт, який складається з практикуючих арбітражніков. Успішні вебмастера тут стабільно заробляють 200-500 тисяч рублів щомісяця.

  Реєструйтеся, пробуйте функціонал, промо, тестуйте і знімайте вершки. Вдалого конверта!

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу