Способи заробітку в мережі

1127
 • Що з себе являє Линкслот?
 • Трохи практики з початку заробітку
 • Підсумовуючи
 • Здрастуйте, шановні читачі блогу . Періодично озабачиваясь питанням монетизації своїх невеликих проектів, я іноді відкриваю для себе щось нове (ключове слово — «для себе», бо багато хто з цим «новим» давним-давно вже працюють). Цього разу в поле мого зору потрапила біржа під назвою Linkslot. На ринку вона існує не перший рік і є спадкоємцем популярного колись сервісу buy-link. Але не суть…

  Способи заробітку в мережі

  Головне, що Linkslot дозволяє монетизувати проекти, які ще, наприклад, не дотягують за відвідуваністю до додавання в Адсенс або РМЯ, або які розташовані на безкоштовному хостингу (наприклад на Юкоз). Доходи з продажу посилань (основного засобу заробітку для таких проектів) останнім часом йдуть на спад (з-за Мінусинська і Пінгвіна), тому цей варіант монетизації за допомогою сервісу автоматизованого розміщення банерів і текстових оголошень викликає інтерес у багатьох вебмастерів.

  У той же час, початківці рекламодавці (по суті звичайні користувачі), не дуже витончені в нюансах роботи з Адсенс і Діректом, можуть порівняно за невеликі суми проводити в цій біржі свої успішні рекламні кампанії (наприклад, набирати рефералів за відсутності свого сайту відповідної тематики або якщо він не занадто відвідуємо). Головна фішка Linkslot — гранична простота і зрозумілість.

  Що з себе являє Линкслот?

  Як я вже згадував, рекламна мережа Linkslot дозволяє вебмайстрам заробити на розміщенні банерів і текстових блоків. Власнику інтернет-проекту достатньо один раз розмістити код системи на своєму сайті і продажу далі будуть йти в автоматичному режимі. При цьому вебмастера самі встановлюють ціни та здійснюють пост-модерацію розміщених матеріалів.

  У деякому роді (нехай мене поправлять власники біржі, якщо я не правий) цей сервіс мені нагадав одночасно Ротабан, Ноликс і Адсенс (з його банерами і блоками посилань). Досить цікава така комбінація вийшла. До речі, вітрина посилань (так називається на цьому сервісі блок з текстовими оголошеннями) на вашому сайті може виглядати приблизно так (власне, і на головній сторінці Linkslot в правому нижньому кутку ви можете спостерігати вітрину):

  пример витрины ссылок в LinkslotСпособи заробітку в мережі

  Нижня посилання в цій «вітрині» ні що інше, як ваша рефссылка, переходячи по якій користувачі будуть ставати вашими рефералами і почнуть вам приносити відсотки від своїх витрат чи заробітків в цій біржі (що є гуд, бо побивається «відразу два зайці»). Деякі посилання у вітрині підсвічуються іншим кольором, що обходиться рекламі у додаткову копійчину, але приваблює саме до їх оголошенню більше уваги. Посилання у вітрині, природно, неиндексируемые, бо йдуть через редирект (що знову ж дус).

  Обмеження на розмір рекламодавцями банера в Linkslot на даний момент становить 150 кб. Доступні всі популярні розміри банерів, включаючи і самі ходові 468×60, 720×90, 200×300. На викупленому (поки) місце під банер на сайті вебмастера буде відображатися заглушка з запрошенням це місце викупити і можливістю це зробити в один клік.

  Пример баннера в линкслотСпособи заробітку в мережі

  При кліці по цій заглушці (або за посиланням «придбати посилання тут за … карбованців» в текстовій вітрині) потенційний рекламодавець потрапить на сторінку, де будуть описані умови розміщення банера (або текстового оголошення) на цьому місці вашого сайту, а також наведено графік відвідуваності ресурсу:

  Покупка баннера на понравившемся сайтеСпособи заробітку в мережі

  Ну і, природно, також буде мати можливість негайно сплатити (купити) розміщення потрібного реклу банера або текстового посилання. В цьому і є принадність Linkslot — рекламодавці можуть знаходити вас не тільки через каталог біржі, але і просто наткнувшись на ваш сайт (наприклад, перейшовши на нього з пошуку).

  Пошук по каталогу Линкслота дуже ефективний і дозволяє рекламодавцям, наприклад, провести масову купівлю буквально в пару кліків. Є можливість редагування та видалення частини (або всього) розміщеної реклами.

  Покупка рекламы в ЛинкСлотСпособи заробітку в мережі

  Як ви вже, напевно, помітили — розміщення вимірюється тижнями, і саме ціну за тиждень розміщення (банера або текстового посилання в вітрині) ви призначаєте при додаванні рекламних позицій на своєму майданчику. Ціну, правда, доведеться підбирати досвідченим шляхом, бо вона залежить від багатьох показників: відвідуваності сайту, його тематики і місця розташування даного конкретного банера або вітрини посилань.

  Зрозуміло, що чим вище відвідуваність, тим більше ви вправі ломити ціну (тільки не забудьте подбати про те, щоб рекламодавець перейшовши на ваш сайт сам міг би швидко оцінити його відвідуваність — поставте лічильники з віджетами, типу LI або Топ@Майл.рубо багато хто захоче перевірити дані зібрані системою за кількістю показів даної рекламної позиції). Від тематики теж багато що залежить: рулять теми заробітку, партнерок, інвестицій, спортивних ставок і т. п.

  Можна почати з встановлення мінімальної ціни за тиждень розміщення, і якщо рекламні місця по ній будуть розкуповуватися як гарячі пиріжки, то ціну можна поступово підвищувати до тих пір, поки не з’являться періоди простою, що буде свідчити про досягнення максимуму для вашої майданчика (даної рекламної позиції) в цій біржі.

  Комісія системи становить 10%. Частина з цих коштів йде на виплати по партнерській програмі, яка дозволяє вам отримувати 50% від доходу Линкслота з угод всіх запрошених вами користувачів. Партнерська посилання (рефссылка) буде представляти із себе наступну конструкцію:

  http://linkslot.ru/?ref=dmitriyknn

  Тобто реферальное (унікальне) закінчення — це ваш логін в Линкслоте, який ви вказали при реєстрації.

  Виведення коштів з системи здійснюється протягом трьох днів (на практиці ж зазвичай на наступний день після замовлення виплати), мінімальна сума становить 100 рублів. Висновок можливий за вибором: на Вебмані, Яндекс Гроші або Паер.

  Трохи практики з початку заробітку в Linkslot

  Як театр починається з вішалки, так і робота з онлайн-сервісом починається з реєстрації. Будь-яких пояснень цей процес не вимагає. Єдине, що вам запропонують заздалегідь визначитися з орієнтацією — ви виконавець або замовник. Впливає це тільки на те, якою інтерфейс біржі вам буде відкриватися за замовчуванням:

  регистрация и линкслотСпособи заробітку в мережі

  Якщо ви таки виконавець, то на головній сторінці вам буде запропоновано без зайвих зволікань додати рекламне місце, де ви будете готові розміщувати рекламний контент замовників.

  Добавление нового рекламного местаСпособи заробітку в мережі

  Давайте додамо місце під банер на свій сайт:

  Добавление баннерного места в LinkslotСпособи заробітку в мережі

  Назва потрібно для вас, щоб потім легко орієнтуватися в списку доданих банерних і текстових блоків. Опис ж потрібно для того, щоб залучити рекламодавців до вашого сайту (при пошуку по каталогу видається список Урлов сайтів, але при підведенні до рядку курсора миші спливе як раз залишене в цьому полі опис).

  Тематику сайту обираєте виходячи з реалій, а також вказуєте розмір місця під майбутній банер і кількість банерів від різних реклов, які будуть показуватися в ротації (змінюючи один одного) на цій рекламній позиції (це теж буде впливати на ціну). Ціна ж, як я вже говорив, вказується за тиждень розміщення і залежить від описаних вище факторів.

  Наприклад, якщо у вас сайт на Юкоз з сотнею відвідувачів, то резонно буде сюди вбити цифирьку 10 (рублів). Якщо з такої ж відвідуваністю є сайт на платному хостингу і це типу СДЛ, то цінник можна підняти вдвічі. Ну, а при посещалке у тисячу і більше уніків можна буде до цього ціннику домалювати ще один або два нулики. Хоча, все це суто індивідуально і загальний алгоритм дій при виборі ціни за розміщення я описав трохи вище.

  Для блоку посилань процес додавання аналогічний, хіба що тільки у вас з’являється можливість встановити додаткову плату, яку візьмуть з рекламодавця, якщо він побажає виділити свою посилання іншим кольором (до речі, колір виділення ви теж зможете задати, наприклад, виходячи з дизайну свого сайту).

  Добавление блока ссылок в ЛинкслотеСпособи заробітку в мережі

  Ну, і також ви зможете задати загальне число посилань від рекламодавців, яке буде відображатися в даній конкретній вітрині (блоці) і задати максимальне число символів в кожній з цих посилань (в залежності, думаю, від ширини того місця, де блок посилань буде розташований на вашому сайті).

  І так повторюєте потрібну кількість разів. Коли всі потенційні рекламні позиції будуть створені, то прийде час встановлення їх коду на сайт. Для цього перейдіть на вкладку «веб-майстер» з правого меню і клацаєте по кнопці отримання коду в рядок з потрібною рекламної позицією:

  Установка кода на сайтСпособи заробітку в мережі

  Скопіювавши код, далі робите так само, наприклад, як при установці лічильників відвідуваності. Особисто я завжди код ставлю безпосередньо в шаблон сайту, але ви можете використовувати модулі, плагіни або віджети (WordPress), якщо не дуже добре орієнтуєтеся в Html коді.

  У мене більшість сайтів на WordPress і там теми оформлення влаштовані досить просто, так що вставити потрібний блок в потрібне місце зазвичай не складає труднощів. Ну, а якщо чогось перекосило, то запросто все полагодите, трохи повороживши CSS стиль теми. Ну, і в техпідтримку Линкслота, напевно, ніхто вам не заборонить звернутися за допомогою.

  З особистого досвіду можу дати пораду — не обважувати сторінки банерами і блоками посилань як новорічну ялинку гірляндами. Можливо, що це і принесе вам короткочасний сплеск доходів, але занапастить можливість заробітку на цьому сайті в довгостроковій перспективі, бо пошуковики помітять сильне охолодження у відносинах відвідувачів до вашого сайту.

  До інших життєво важливих інструментів ви зможете отримати доступ з панелі в правій колонці особистого кабінету:

  Правое меню в linkslotСпособи заробітку в мережі

  У своєму профілі ви можете відразу задати гаманці в Вебмані, Отрути або Пайере, куди ви плануєте виводити зароблені в Линкслоте кошти. Ну, а самі виплати вже можна буде замовити на відповідній вкладці. Тут же і за рефералами можна буде стежити в міру їх появи, а також отримати рекламні матеріали — рефссылку або банер типу такого:

  Способи заробітку в мережіСпособи заробітку в мережі

  Процес покупки банерних місць або місць під розміщення посилань особливо описувати немає сенсу (трохи вище я наводив скріншот пошуку по каталогу біржі), бо там все зовсім просто. Ще раз просто нагадаю, що для рекламодавців доступна масова купівля буквально в кілька кліків, а також є можливість редагування та видалення розміщеної реклами.

  Підсумовуючи

  Незважаючи на те, що моє «відкриття» цієї біржі на кілька років запізнився по відношенню до її появи на ринку, все ж краще пізно, ніж ніколи. Сама по собі модель «доступною для усіх» автоматизованої продажу і купівлі реклами на сайтах, думаю, зацікавить багатьох (особливо тих, у кого дуже багато сайтів з низькою відвідуваністю, які завдяки Linkslot разом можуть давати пристойний дохід при відносно малих тимчасових витратах на установку і налаштування коду описану вище).

  Так само Линкслот дозволяє виступити в ролі рекламодавців тих, хто себе в цій ролі ніколи не уявляв. Наприклад тих, хто вирішив набрати рефералів в якусь партнерку і не має при цьому ні свого розкрученого сайту за потрібною тематикою, ні досвіду роботи з контекстною рекламою. Тут же все просто до неподобства. Прибуток від вкладень буде, якщо будете правильно складати рекламний текст і вибирати більш-менш гідні майданчики для розміщення.

  До речі, не можу не згадати, що у Linkslot на даний момент є досить багато клонів, але ця біржа (як першоджерело) серед них виділяється найбільш розвиненим сервісом як в плані функціоналу, так і щодо охоплення аудиторії, бо постійно розвиває і вдосконалюється, а клони за ними не встигав або не дуже цього хочуть задовольняючись малим.

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу