Способи заробітку в мережі

1745
 • Реєстрація та налаштування профілю
 • ТРИ способи заробітку в КолотиБабло
 • Налаштування робочого простору
 • Програма KolotiBabloWoker для ПК
 • Полезняшкі в KolotiBabloWoker
 • Скільки можна заробити і як вивести гроші
 • Поради новачкам і професіоналам KolotiBablo
 • Здрастуйте, шановні читачі блогу . KolotiBablo – з’явився в 2007 році сервіс, який дозволяє заробляти гроші на розгадуванні CAPTCHA і reCAPTCHA, зашифрованих зображень, що дозволяють відрізнити від комп’ютера користувача, що створює видимість активної діяльності в інтернеті.

  Ідея заробітку не нова – в мережі знайдеться чимало конкурентів, які пропонують ті ж умови (наприклад, Рукапча або 2капча), але саме KolotiBablo поставив ідею на потік і з моменту створення сильно змінився (хто не знає, Бий Бабло — це зворотний бік Антикапчи).

  Способи заробітку в мережі

  Сервіс обріс «фабриками» та сучасними методами виплат (підтримується навіть Bitcoin), відкрив нові способи взаємодії з інтерфейсом (мобільний додаток, окремий клієнт для ПК) і поміняв методику нарахування стажей і бонусів.

  Як результат, класичний варіант заробітку в мережі для новачків досі тримається на плаву і залучає нові кадри. І головне – сервіс платить, ніколи не блокує акаунти без причини і завжди йде назустріч, відповідаючи на питання в групах Вконтакте і Facebook.

  Реєстрація в КолотиБабло і налаштування профілю

  Розшифровувати зображення і напрацьовувати стаж сервіс KolotiBablo дозволяє відразу після реєстрації, яка передбачувано доступна на офіційному сайті і складається з п’яти дій:

 • Вибрати потрібну мову інтерфейсу;
  Регистрация в Колоти БаблоСпособи заробітку в мережі
 • Заповнити поля «Логін» та «Пошта» (на вказаний при реєстрації e-mail сервіс надішле листа з інструкціями та посиланням для активації облікового запису).
  Активация учетной записиСпособи заробітку в мережі
 • Погодитися на обробку інформації через кнопку «Реєстрація». А потім – пройти першу перевірку на профпридатність: розгадати капчу і «заробити» доступ до паролю, без якого неможливо завершити авторизацію.
  Завершение регистрации для работы в антикапчеСпособи заробітку в мережі
 • Відкрити лист на пошті від KolotiBablo і знайти пароль. Повернутися на сайт і на вкладці «Логін» ввести отриману інформацію. Натиснути «Вхід» і знову пройти перевірку на «людяність». Процедура повторюється при кожній авторизації і працює за принципом «безкоштовної модерації» — так організатори перевіряють чужі розшифровки і порівнюють отримані результати.
  Письмо с паролемСпособи заробітку в мережі
 • Останній етап – розібратися з настройками облікового запису (розділ відкривається автоматично!). Вказати стать, дату народження і вибрати «розуміються мови». Бажано вказати англійська та російська – так пріоритет отримання зображень набагато вище.
  Настройки профиляСпособи заробітку в мережі
 • Якщо не виникає проблем з розумінням французької, німецької або спрощеного китайського – про це теж варто згадати. Але якщо ж знань недостатньо, то краще не експериментувати – за часті помилки тут карають повної або часткової, тимчасової, блокування аккаунту.

  ТРИ способи заробітку в KolotiBablo

  Офіційно сервіс Колоти Бабло пропонує заробляти трьома способами:

 • На капчі (CAPTCHA). Класичний варіант з автоматизованим тестом Тюрінга (перевірки людяності). Для проходження капчі доведеться ввести цифри, символи або букви з спотвореного зображення, розведеного геометричними фігурами, лініями, подвійними контурами. Капчі з’являються на тих мовах, які обрані в налаштуваннях.

  Ввод капчи в КолотиБаблоСпособи заробітку в мережі

  Оплата стандартна – починається від 40 центів за 1 тис. розшифровок (порівняно з конкурентами усереднений результат, але з-за стабільного курсу долара вигода в середньому вище). Іноді вартість за 1 тис. картинок незначно падає з-за зростаючого попиту, або ж збільшується із-за нестачі активних користувачів.

  Детальніше дізнатися про завантаженість сервісу, розцінки, попиті допоможе розділ зі статистикою (у правій частині інтерфейсу меню «Капчі», пункт – «Статистика»).

  Средняя ставка за капчу в KolotiBabloСпособи заробітку в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  При першому знайомстві з сервісом подібну інформацію необов’язково враховувати. Але надалі варто запам’ятати – вночі або рано вранці чекати нове завдання доводиться менше, а ціна наближається до можливого максимуму (аж до 0.666 за тисячу).

 • На Рекапче (reCAPTCHA). Альтернативний варіант, зосереджений або на розгадуванні пари зображень, або на проходження нестандартного тесту від Google, коли важливо відрізнити вуличні знаки від ліхтарного стовпа чи машини від автобусів.

  РекапчаСпособи заробітку в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  За рекапчу платять більше. Надбавки видаються сервісом KolotiBablo (до 10% від стандартної ставки в 0.42 долара за 1 тис. зображень) та спонсорами, які частенько змінюються в блоці «Новини».

  Оплата за рекапчу в КолотиБаблоСпособи заробітку в мережі

  Другий цікавий бонус reCAPTCHA – розблокування акаунтів. Якщо часто допускати помилки і вводити невірну інформацію в текстові поля під разгадываемыми зображеннями, то допуск до роботи буде обмежений. На перший раз – усним попередженням. На другий – повній блокуванням.

  І якщо за усним попередженням відразу ж пішов «бан», то за 10 тисяч ReCAPTCHA Points (1 бал – 1 вирішене тест від Google або розгадана пара зображень) з’явиться шанс відновити обліковий запис.

  Тут варто розуміти – набрати таку кількість нагород здатні тільки завсідники зі стажем 2-3 тижні, яким невигідно втрачати набрані статуси, репутацію. Новачкам же легше зареєструвати новий аккаунт і почати кар’єру заново.

 • На «Фабриках зайнятості». Експериментальний розділ на KolotiBablo. Нагадує «Яндекс.Толока», де монотонність введення символів, букв, цифр, зображень, організатори розбавили додатковими завданнями різної складності.

  Фабрики занятоски в Колоти БаблоСпособи заробітку в мережі

  З доступних варіантів – переклад текстів, модерація результатів роботи сторонніх учасників, транскрибация номерів (адрес, найменувань), взаємодія з соціальними мережами (лайки, пости, створення видимої активності). З недавніх пір з’явилося позапланове розвиток штучного інтелекту, участь у машинному навчанні.

  Варианты заданий на Koloti BabloСпособи заробітку в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Ставка на «Фабриках» змінюється в режимі реального часу, так як залежить від безлічі параметрів – щедрості спонсора, часу, витраченого на виконання, налаштувань (IP-адреса, вибраний регіон – іноді доведеться користуватися послугами VPN).

  Каталог фабрикСпособи заробітку в мережі

  Ідея з розширенням функціоналу виглядає цікавою, але з-за гострої нестачі доручень, необхідності складати тести і запам’ятовувати купу додаткової інформації (починаючи з того, як проставляються теги, закінчуючи правильним форматуванням з купою нюансів), повна заміна стандартних видів зайнятості в найближчому майбутньому неможлива.

 • З пропонованих сервісом варіантів перші два не обговорюються і не вибираються, третій же відкривається з меню «Фабрики» в інтерфейсі, який розташований з правого боку. Заглядати в новинку варто хоча б раз в день – іноді на шляху до заробітку зустрічаються привабливі пропозиції, здатні збільшити загальний рівень доходу.

  Налаштування робочого простору і параметри інтерфейсу

  Заробляти на KolotiBablo дозволяють без попередньої підготовки – на екрані «Start Page» досить вибрати пункт «Працювати в веб-версії», а потім приступити до методичному вистукуванню відповідних букв, цифр, символів на клавіатурі.

  Заработок на вводе капчСпособи заробітку в мережі

  Ніякого навчання не передбачено, як і підказок, пов’язаних з правильним розумінням символів на картинці. Левову частку часу доведеться тыкаться навмання, напрацьовуючи досвід.

  Спочатку воювати потрібно тільки зі стандартними капчами, але якщо ж з’явилося бажання отримувати надбавки за рішення reCAPTCHA, то доведеться вибрати браузер на движку Chromium (Chrome, Opera, Яндекс) та встановити сертифікат.

  Як підказує практика, возитися з сертифікатами невигідно (так ще рівень захищеності конфіденційної інформації зменшується), краще зосередитися на установці додатка KolotiBabloWoker.

  Установка приложения kolotibablowokerСпособи заробітку в мережі

  З плюсів стороннього клієнта — підвищений на 20% пріоритет на отримання капчі, а, отже, навіть в «бідні» на заробіток годинник без роботи залишитися не вийде. Частенько «бонусом» до пріоритету підвищується ставка. Відповідно, руки будуть зайняті справою безперервно, та ще за вигідним курсом.

  Мінусів, на жаль, теж предостатньо – потрібен стабільний інтернет (3G або GPRS не підійдуть), операційна система Windows 7 або старше, правильно налаштований брандмауер.

  Установка KolotiBabloWoker на комп’ютер

  У більшості випадку плюси переважують недоліки, а тому доведеться:

 • Перейти за посиланням, завантажити дистрибутив.
  Загружаем дистрибутив KolotiBabloWokerСпособи заробітку в мережі
 • Запустити файл *exe з правами адміністратора і, не змінюючи каталог для розпакування, завершити установку.
  Завершаем установку приложения KolotiBabloWokerСпособи заробітку в мережі
 • Після запуску авторизуватися, використовуючи зареєстрований аккаунт, знову вирішити капчу, натиснути на кнопку Start.
 • Клієнт для персональних комп’ютерів, з точки зору інформативності та принципів заробітку, не відрізняється від колеги з браузера, значить, скрізь доведеться враховувати діючі правила сервісу, докладно описані в робочому інтерфейсі.

  На що дивитися при роботі з KolotiBabloWoker

  Наприклад, поле введення побудовано на наступних параметрах:

 • Case (Регістр) – облік заголовних, прописних букв. Якщо значок горить зеленим – вимоги виконані. Червоним – ні. 90% часу параметр не подає ознак життя.
 • 2 Words (2 слова) – відображає необхідність ввести відразу кілька комбінацій літер або символів.
 • Numbers (Цифри) – нагадує про важливість заповнити текстове поле тільки цифрами.
 • Min, Max – своєрідний обмежувач введення. Якщо значок зелений – обраний правильний зазор від 0 до 3 або 6. Покажчики з обмеженнями з’являються ще рідше, ніж підказки про «Регістрі».
 • І хоча інтерфейс завжди обмежений такими параметрами, чекати підказок стоїть вкрай рідко – відповідальність на вводі лежить на плечах користувачів у сяючих обладунках.

  З нижньої інформаційною панеллю справи йдуть цікавіше:

 • Solved (Captcha) – кількість вирішених зображень за останніх 30 днів. Не з моменту недавньої активності, а з 1 числа кожного місяця.
 • Accumulating (Акумульованих баланс) – проміжний результат виконаної роботи, ще не пройшов модерацію, а тому утриманий системою.

  Интерфейс программы KolotiBabloWokerСпособи заробітку в мережі

  Вперше гроші переводяться на рахунок при вирішенні 500 картинок за 48 годин!

 • Balance (Баланс) – «захищений» рахунок. Сума грошей, яку дозволять вивести в будь-який момент часу без обмежень.
 • Loyalty Level (Лояльність, рівень заохочень) – поточний рейтинг, залежить від суми вирішених капч. За 1 тис. розшифровок покладено бонус у %, за 5 тис. — 8% від балансу. Надбавки скидаються в кінці кожного місяця.
 • Priority (Пріоритет) – сукупний і складається з безлічі дрібних деталей рахунок, що відображає, як швидко з’явиться наступне завдання. Детальніше статус кожного працівника описується тут. Бажано триматися в плюсі. Тобто, не допускати помилок, регулярно (щоденно) відвідувати сайт, і зайвий раз не натискати на кнопку «Пропуску».
 • Облік часу – не підписаний, але унікальний параметр, представлений 10-секундним таймером, отсчитывающим, коли капча буде відправлена іншим учасникам спільноти.
 • Поспішати зовсім необов’язково – достатньо натиснути на будь-які кнопки і таймер буде кожен раз повертатися у вихідне положення, знову відраховуючи десять секунд.

  Скільки можна заробити і як вивести гроші

  Сервіс KolotiBablo виплачує зароблену плату в доларах. Вартість 1 тис. розгаданих зображень – від 40 до 50 центів (враховувати рідкісні сплески по 0.666 безглуздо).

  Бонусом виступають вирішені рекапчі вартістю до 1.5 доларів. В середньому, при використанні окремого клієнта (KolotiBabloWoker), за годину виходить набрати від 40 до 80 центів. Підсумок залежить від швидкості набору і «звичності».

  При першому знайомстві з капчами складно розгадати навіть ті зображення, які не ускладнені графічними «спецефектами». Але з появою достатнього досвіду процес піде набагато швидше.

  Топлист работников сервиса КолотибаблоСпособи заробітку в мережі

  Не варто забувати і про рейтинг – щоденна монотонна робота обов’язково принесе користь, головне діяти регулярно і не перериватися частіше, ніж належить.

  Якщо ж називати окремі цифри професіоналів, то в середньому топові працівники набирають від 2 до 5-6 доларів в день, розгадуючи до 3,5 тисяч картинок в день. З подібними показниками за місяць виходить до 200 доларів (з-за бонусів і reCAPTCHA), але бувають і винятки.

  Крім того, важливо пам’ятати – для вирішення 3,5 тисяч зображень за комп’ютером доведеться просидіти 6-8 годин в день.

  Уровень и ежемесячный объем объем доходов участников KolotiBabloСпособи заробітку в мережі

  Зазначений дохід складно назвати перспективним, але для школярів і студентів, ще розшукують сенс життя, варіант непоганий. З’явиться шанс оплатити інтернет, внутрішньоігрові покупки або сучасні блокбастери зі знижкою в Steam.

  Система и время ожиданияСпособи заробітку в мережі

  Гроші KolotiBablo платить, і справно, причому в автоматичному режимі – через бота, пересылающего гроші на вказаний рахунок. Підтримуються наступні варіанти виплат:

 • Yandex.Money. Без затримок, починаючи з 0,5 USD (вигідніше варіанту не відшукати);
 • Bitcoins. Очікування від 2 годин до 2 днів. Мінімалка змінюється в режимі реального часу і починається з 10 доларів.
 • Internal Transfer і AdvCash – методи з довгим очікуванням, але низькими вимогами до балансу.
 • Litecoins і Ethereum – ще дві кріптовалюти, але вже з миттєвим висновком від 0.5 і 1 USD.
 • Поради новачкам і професіоналам KolotiBablo

 • Головне правило – регулярність. Відвідувати KolotiBablo стоїть у відповідний час, але кожен день. І справа тут не в надбавках або бонуси, а в строгому контролі за результатом. 2 долара кожен день набагато краще, ніж 10 – за місяць.
 • Якщо підтримувати активність колись з комп’ютера, не відстати від курсу допоможе мобільний клієнт KolotiBablo Bot для Android (версія для iOS – у розробці). Так, набирати символи, цифри, букви з сенсорної клавіатури не надто зручно, але чому б не ризикнути.
  Bot kolotibabloСпособи заробітку в мережі
 • Вибір часу. Завантажити офіційний клієнт для Windows варто відразу ж. Разом з тим – спробувати засиджуватися за комп’ютером або трохи довше, або трохи раніше, коли наплив бажаючих менше звичайного.
 • «Фабрики» розвиваються нехай і повільно, але впевнено. Варто пройти підготовчі тести в кожному розділі, а потім погодитися на отримання нестандартних доручень. Так з’явиться шанс відволіктися від рутини, а в якийсь момент перекваліфікуватися, розкривши нові таланти.
 • Підтягнути однодумців. Ті, хто намагаються заробляти в інтернеті, зобов’язані триматися разом або ж запам’ятати важливу тонкість – за запрошення нових співробітників покладені додаткові нагороди. І чим наплив вище, тим стабільніше і приємніше пасивний дохід.

  Реферальные ссылкиСпособи заробітку в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Отримати посилання на запрошення рефералів дозволяють тут.

 • Гай Юлій Цезар або як встигати відпочивати і працювати. Комп’ютерний клієнт KolotiBablo для професіоналів відкриває несподівану перспективу – шанс працювати і одночасно дивитися фільми або серіали. Досягається потрібний ефект з допомогою будь-якого медіапрогравача, який займає половину екрану. Решта простір займе робоча платформа.
  Працювати в таких умовах досить легко. Особливо якщо знати про таймері, який легко скидається введенням будь-яких символів в текстовий рядок.
 • Зростання майстерності. І останній принцип – освоїти сліпий метод друку, скориставшись послугами безкоштовних інструментів, на зразок «Соло на клавіатурі».
 • Сервіс КолотиБабло платить тим, хто готовий трудитися не покладаючи рук (або ж закликаючи таких же трударів через запрошення). У більшості випадків, овчинка не варта вичинки – аж надто довго доводиться сидіти за комп’ютером і багато вміти на старті (хоча б друкувати, не дивлячись на клавіатуру).

  Але варто попрактикуватися, навчитися розділяти обов’язки і поєднувати розваги з справою, як результат круто зміниться, і дозволить отримати невелику, але фінансову незалежність. А вже далі з отриманими навичками, хоч у копірайтинг або програмування!

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу