Способи заробітку в мережі

1353
 • Навіщо пошуковику стільки працівників
 • Хто зможе заробляти в Toloka
 • Як почати працювати на Яндекс
 • Реєстрація в Толоці
 • Вхід в особистий кабінет і знайомство
 • Які завдання пропонують користувачам
 • Скільки можна заробити в Толоці
 • Висновок зароблених коштів
 • Відгуки про Яндекс.Толока
 • Здрастуйте, шановні читачі блогу . Яндекс Толока являє собою сервіс для швидкого заробітку. Суть полягає в тому, що будь-який користувач може виконувати нескладні завдання і отримувати за це реальні гроші.

  Для роботи на майданчику не потрібна спеціальна освіта, досвід – усі завдання, поставлені розробниками Толоки, зможе вирішити навіть новачок.

  Способи заробітку в мережі

  Навіщо Яндексу стільки працівників?

  Платформа від Яндекса – стандартний варіант «для всіх», але вам не потрібно підписуватися на різні розсилки і робити репости. Основною перевагою є те, що сайт розроблений командою самого відомого сервісу в рунеті, а значить, довіра до нього в рази вище.

  Робота, яку виконують тимчасові «співробітники Яндекса» (тобто ви, якщо почнете з ними співпрацювати), націлена на поліпшення пошукової системи. Завдання на Yandex Toloka включають в себе виправлення помилок алгоритмів пошуку, а також вирішення проблем з аналізом текстового та графічного контенту. Незважаючи на те, що назва роботи звучить надто незрозуміло для новачка, все досить легко.

  Система не може працювати ідеально, адже щодня користувачі роблять більше двохсот мільйонів пошукових запитів. В ході різних програмних збоїв і невеликих помилок розробників, інформація може видаватися невірно. Наприклад, при запиті «рецепти смачних млинців» на екрані з’являються картинки зі спагеті.

  Позаштатні співробітники Яндекс Толока займаються саме такими проблемами. В тому числі всі помилки в словах при пошуку замінюються з їх допомогою. Помилки в пошуковій видачі не завжди смішні. Наприклад, коли дитина вводить «мультфільм», а на екрані з’являються зображення дорослого змісту.

  Роботи не завжди справляються з подібними проблемами, тому компанія шукає користувачів, готових допомогти з «ремонтом» алгоритмів за невелику суму. Роблячи внесок у поліпшення пошукової системи, позаштатні співробітники виконують нескладні завдання.

  Наприклад, оцінити якість медіафайлу, перевірити запит на відповідність видачі і так далі. Відгуки про Яндекс Толока (скільки можна заробити) здебільшого позитивні.

  Способи заробітку в мережі«alt=»»>

  Хто може працювати в Toloka

  Робота на Yandex Toloka доступна всім: із завданнями впораються навіть школярі або пенсіонери. Не потрібно якогось освіти, навичок або популярних профілів у соцмережах. Саме тому будь-хто може почати заробляти на майданчику прямо зараз.

  Вимоги до позаштатним співробітникам у Яндекса наступні:

 • повнолітній вік (не перевіряється);
 • наявність аккаунта Yandex;
 • наявність інтернету і пристрої, з якого можна ввійти в неї;
 • ви не є громадянином Швейцарії (дивний пункт, але компанія забороняє працювати людям, так чи інакше пов’язаних зі Швейцарською Конфедерацією).
 • Звичайно, важливо бути відповідальним і пунктуальним співробітником. Всі завдання потрібно переглядати уважно, щоб швидко виявляти різні помилки алгоритму. Якщо ви посидющий і акуратний – Yandex Toloka вам підходить.

  Реєстрація, вхід і початок роботи на Яндекс

  Перед тим як приступити до безпосередньої реєстрації, потрібно отримати особистий аккаунт в Яндексі (якщо він у вас є — просто чудово). Щоб його завести, відкриваємо сторінку реєстраціїі і вказуємо достовірні відомості.

  Відразу після того, як запис буде вдало зареєстрований новий користувач системи отримає безкоштовний поштовий ящик (про це краще тут почитати), а також особовий рахунок (гаманець) в системі Яндекс.Гроші (ОТРУТА) (про неї читайте тут). На цей гаманець потім можна буде вивести зароблені у Толоці грошики (є й інші варіанти виведення, наприклад, Пайпал).

  Взагалі, з гаманця ОТРУТА можна буде швидко оплатити якісь послуги або зовсім прив’язати рахунок до банківської картці (їх фірмової). Яндекс.Карта дуже зручна штука. Всі платежі в магазинах і мережі без комісії. Крім цього, можна буде зняти в будь-якому банкоматі 10 тисяч рублів на місяць знову ж таки без комісії. Плюс Епл Пий (для тих, хто в темі).

  Реєстрація в Толоці

  Входимо в свій аккаунт Yandex і переходимо за посиланням – toloka.yandex.ru

  Тепер потрібно заповнити невелику анкету. Після завершення процедури вона буде виглядати приблизно так:

  Регистрация в яндекс толокеСпособи заробітку в мережі

  Не забуваємо погодитися з «угодою». Ставимо галочку і натискаємо кнопку «Далі».

  Принимаем пользовательское соглашениеСпособи заробітку в мережі

  Залишати мітки навпроти «дублювати повідомлення» та «надіслати повідомлення» необов’язково, хоча це допоможе оперативно реагувати на запропоновані завдання.

  Тепер нам потрібно буде тільки зробити вхід у ваш особистий кабінет на сайті Толоки, і можна користуватися майданчиком для заробітку грошей.

  Вхід в особистий кабінет і знайомство з Yandex Toloka

  Здійснивши вхід, ми бачимо досить простий і зрозумілий інтерфейс. Зверху розташовано меню, яке можна використовувати для переміщення по сайту.

  Вход в Яндекс ТолокаСпособи заробітку в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  У правому верхньому куті – кількість зароблених коштів і кнопка для переходу на аккаунт. Права колонка відображає замовників та замовлення. У центрі – доступні і актуальні замовлення для виконання.

  ИнтерфейсСпособи заробітку в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  В розділі «Мій профіль» є всі необхідні відомості про виконавця: в тому числі, його рейтинг, кількість виконаних завдань та зароблених коштів.

  Які завдання пропонує нам виконувати Яндекс

  Завдання, пропоновані розробниками Яндекса, досить різноманітні. Кожен виконавець зможе підібрати відповідні саме йому варіанти. Наприклад, серед найпопулярніших завдань відзначимо:

 • перевірку відповідності назв;
 • пошук схожості в зображеннях;
 • модерацію оголошень;
 • оцінку якості фотографій;
 • пошук водяних знаків і логотипів на картинках;
 • перевірка заголовків на мат і кликбейты;
 • розподіл фото і статей за категоріями;
 • перевірка якості ілюстрацій в оголошеннях.
 • Заголовок завдань дає чітку інформацію про те, що саме доведеться зробити. Відразу після нього на картці вказується вартість і категорія. У більшості завдань перед початком роботи потрібно пройти невелике навчання.

  Проходим небольшое обучение в ТолокеСпособи заробітку в мережі

  Ознайомившись з описом дії, ви швидко розберетеся в нюансах при роботі. Наприклад, в окремих завданнях оплата і рівень може збільшуватися з часом – це зазначається у описі.

  ИнструкцияСпособи заробітку в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Існують також обмеження за рейтингом або за наявності девайса. Деякі завдання можна виконати тільки зі смартфона, тобто – в мобільному додатку.

  Выполнение задачСпособи заробітку в мережі

  Тут є і «прогулянкові» завдання – наприклад, вам потрібно вийти на вулицю і зробити знімок або записати певну споруду, квартал, об’єкт на відео.

  Способи заробітку в мережі«alt=»»>

  Єдиний мінус цього варіанта – трудомісткість і низька оплата. Словом, краще спробувати «домашні» завдання.

  Скільки можна заробити в Толоці

  Відгуки на форумах про те, скільки можна заробити на Яндекс.Толоці неоднозначні. Є юзери, які стверджують, що спокійно заробляють 1000-2000 рублів в день, витрачаючи на саму роботу не більше трьох-чотирьох годин. Інші кажуть, що максимальний дохід – близько долара на добу.

  В цілому, новачок зможе спокійно отримувати 100-300 рублів в день, не витрачаючи на це великої кількості часу.

  Висновок зароблених коштів

  Щоб вивести свою першу зарплату, ви повинні набрати на рахунку не менше 0,2 долара. Це досить низький поріг, тому мінімалку тут можна заробити приблизно за півгодини. Для виведення заробленого потрібно зайти в «Мої гроші».

  Вывод средствСпособи заробітку в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  На жаль, майданчик пропонує мало систем для виводу. Наприклад, ви не зможете відправити гроші на Qiwi або WebMoney, що було б зручно. Хоча є можливість виведення на Пайпал (читайте про Paypal тут ) або Скрілл (детальніше тут), так що не все втрачено.

  Щоб прив’язати гаманець Яндекса (або будь-який інший з показаного на скріншоті списку), натисніть на кнопку «додати» і введіть його номер, після чого натисніть кнопку «вивести гроші» і введіть необхідну суму.

  Выводим нужную суммуСпособи заробітку в мережі

  Вывод на яндекс деньгиСпособи заробітку в мережі

  Середній час виведення – близько години-двох, але не більше доби. Не лякайтеся написи «заявка може оброблятися до 30 днів». Комісія за виведення на Яндекс.Гаманець – 0,1%.

  Відгуки про Яндекс Толоці ( плюси і мінуси)

  Чому все більше і більше людей починають співпрацю з Яндексом через Толоку? Серед переваг цього методу заробітку варто відзначити:

 • великий вибір різноманітних завдань, які можна виконувати на вулиці або ж удома;
 • не вимагається початкових вкладень;
 • робота незвичайна, затягує;
 • валюти конвертуються автоматично, виплати проходять швидко;
 • з підвищенням ваших навичок зростає ваша зарплата;
 • найпростіша реєстрація;
 • приємний зовнішній вигляд майданчика (типовий для цього сервісу мінімалізм в оформленні);
 • кількість завдань підвищується із зростанням рейтингу.
 • Але не обійшлося і без недоліків. Їх небагато, але вони істотні:

 • можна отримати блокування на завданнях, якщо виконувати їх невірно;
 • слабке додаток для смартфонів;
 • навчання за завданням може бути нудним або затягнутим;
 • навички і рейтинг стають нижчими, якщо ви рідко відвідуєте майданчик.
 • нелогічні рішення алгоритмів або непорозуміння з системою;
 • вивести гроші можна на обмежену кількість рахунків/гаманців.
 • Більшість відгуків про Yandex Toloka суто позитивні. Не обійшлося і без коментарів про те, що на серфінгу і кліках багато не заробиш. Але тут кожен вирішує сам для себе – адже тільки від вашої посидючості і навичок залежить те, яка у вас буде зарплата, прямо як на роботі в офісі.

  Словом, Toloka – відмінне рішення для учнів та пенсіонерів, які хочуть заробити на дрібні витрати. Для того щоб почати отримають завдання на майданчику, не потрібно вчитися і робити вкладення – а значить, працювати «на Яндекс» може кожен.

  Так, і як звучить. Вас запитають — чим займаєшся? А ви — виконую доручення Яндекса, щоб зробити пошук краще. Це ж крутіше звучить, ніж «капчу розгадую» або «мобільні додатки установлюю».

  Ну а якщо без пафосу, то ця робота трохи краще і прибутковіше того, про що я вже не раз писав:

 • Заробіток на введення капчі (детальніше тут):
 • Заробіток в соцмережах (детальніше тут):
 • Заробіток на відгуках (детальніше тут):
 • Мобільні додатки (детальніше про заробіток на телефоні тут):
 • Текстові біржі (їх порівняння тут):
 • Фріланс-біржі (детальніше тут):
 • Биткоин крани (детальніше тут):

  Хоча зайвим не буде. Набридне одне — займетеся іншим. Зміна роду занять — вже є відпочинок.

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу