Вивчаємо WordPress

2284

Здрастуйте, шановні читачі блогу . Така ситуація у мене виникала лише один раз і лише на одному блозі, хоча оновлювати WordPress автоматично з адмінки доводилося вже разів сто, напевно. З-за чого пропадає ліве меню — мені не зрозуміло, але от як це поправити справу — дізнався після кількох днів мук (намагався користуватися верхнім меню, але його функціонал обмежений).

Вивчаємо WordPress

Рішення зниклого лівого меню в адмінці полягає в тому, що вам потрібно буде завантажити останню версію WordPress з офіційного сайту (російськомовну, звичайно ж), розпакувати отриманий архів і зайти в папку wp-content, де ви знайдете потрібну нам папку languages.

Рішення проблеми в адмінці, що виникла після оновлення Вордпресс

Ну ось, тепер підключаєтеся по ФТП до свого блогу і відкриваєте в правому вікні свого ФТП менеджера (я користуюся файлзилой) папку wp-content (ту, яка знаходиться на сервері).

А в лівому вікні знаходите розпакований дистрибутив WordPress, який тільки що завантажили, відкриваєте все ту ж папку wp-content і клікаєте правою кнопкою по що знаходиться в ній директорії languages:

Вивчаємо WordPressВивчаємо WordPress

Вибираєте варіант «Завантажити на сервер», а на питання про те, що такий файл на сервері вже існує, відповідаєте «Замінити все». Потім заходите в адмінку і невимовно радієте такої звичайної речі, як ліва колонка з таким зручним і чудовим меню. Багато речей по-справжньому починаєш цінувати тільки тоді, коли їх позбудешся.

Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу