Вивчаємо WordPress

1260
 • Як зайти в адмінку Вордпресс?
 • Як поміняти логін і пароль для входу в адмінку WordPress?
 • Здрастуйте, шановні читачі блогу . Дане питання очевидна для того, хто вже освоївся з цим блоговым движком (читайте тут про різні движки сайтів і блогів, які популярні серед користувачів інтернету і голосуйте за свого улюбленця, якщо такий вже намітився), але він досить часто постає у тих, хто з WordPress тільки починає знайомитися (у всякому разі, у мене так було).

  Вивчаємо WordPress

  Взагалі, цей движок дуже простий в освоєнні. Після того, як ви завантажили Вордпресс з офіційного сайту можна відразу починати писати пости. Але все ж є низка питань, які виникають у всіх новачків і на які я постараюся коротко, але докладно відповідати на сторінках цієї рубрики.

  Як зайти в адмінку Вордпресс?

  Для входу в адмінку WordPress можете набрати в адресному рядку браузера

  http://sait.ru/wp-admin/

  Замість sait.ru підставте доменне ім’я вашого сайту (блогу). У вікні вводимо видані вам при установці Вордпресс логін і пароль.

  Вивчаємо WordPressВивчаємо WordPress

  В результаті потрапляєте в адмінку WordPress.

  Вивчаємо WordPressВивчаємо WordPress

  В ній ви зможете настроювати свій блог, писати замітки, працювати з плагінами і робити ще багато іншого. Вітаю з закінченням установки WP і початком славного шляху вебмастера в рунеті.

  Як поміняти логін і пароль для входу в адмінку WordPress?

  Раджу поміняти пароль виданий вам Вордпрессом під уникнення можливих проблем. Для цього потрібно вибрати в лівому меню пункт «Користувачі», потім клацнути по користувача «admin»:

  Вивчаємо WordPressВивчаємо WordPress

  Внизу сторінки в області «Новий пароль» потрібно два рази ввести бажаний пароль для входу в адмінку, після чого не забудьте натиснути на кнопку «Оновити профіль», щоб внесені зміни були застосовані.

  Вивчаємо WordPressВивчаємо WordPress

  Паролі знаєте де потрібно зберігати? Правильно, в надійному місці. А що може бути надійніше Кипаса, база даних якого зберігається в хмарі на Дропбоксе. Мені здається, що це оптимальний варіант.

  До речі, раджу ім’я користувача «admin» змінити на інше, щоб зловмисникам було складніше підібрати комбінацію для входу у вашу адмінку. Не кажіть мені, що у вас нема чого красти — ламають потоковими методами, щоб заражати сайти вірусами і робити з них своїх маріонеток (дорвеї).

  Безпосередньо змінити логін адміністратора у вас не вийде (специфіка движка). Але можна зробити хитріше. Досить створити ще одного користувача з правами адміна, а старого потім просто-напросто можна буде видалити.

  Отже, спочатку в адмінці з лівого меню вибираєте «Користувачі» — «Додати», а потім заповнюєте відкриту форму, де потрібно буде вказати новий логін, поштову скриньку і новий пароль. Обов’язково виберіть в останньому пункті «Роль» варіант «Адміністратор».

  Вивчаємо WordPressВивчаємо WordPress

  Після цього вам потрібно буде вийти з адмінки WordPress. Робиться це у правому верхньому куті вікна адміністративної панелі — клікаєте по своїм логіном і вибираєте варіант «Вийти».

  Вивчаємо WordPressВивчаємо WordPress

  Потім входите в адмінку, але вже з логіном та паролем нового, тільки що створеного вами адміністратора. Переходьте з лівого меню «Користувачі» — «Всі користувачі» і видаляєте там аккаунт «admin». Як бачите, все просто. А ви боялися…

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу