Використовуємо програми

883
 • Навіщо вебмайстру VPN?
 • Як отримати свободу – огляд надійного VPN
 • Приклад використання
 • VPN потрібен всім
 • Здрастуйте, шановні читачі блогу ! Мережа – дивовижне місце. Тут кожен може знайти для себе щось цікаве, відвідати будь-яку країну, будь-який сайт… Але останнім часом кількість свобод громадян інтернету» постійно урізується. Не дивно, що кількість пошукових запитів по VPN різко збільшилася.

  Використовуємо програми
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Втручання державних структур позначається тільки на зручностях «віртуальної життя» звичайних громадян, а для вебмайстрів дана проблема стає «критичною»! Тому для них використання надійного VPN – єдиний спосіб вести повноцінну діяльність в Мережі.

  Навіщо вебмайстру VPN?

  Специфіка нашого регіону і тут накладає свій відбиток. У вітчизняного вебмастера більше причин використовувати віртуальні приватні мережі, ніж у «заморських» колег. Що дає VPN:

 • Безпека – при створенні з’єднання з допомогою VPN передані дані надійно шифруються і проходять через окремий віртуальний канал (поверх інших). Що дозволяє убезпечити пересилається інформацію від перехоплення ззовні.

  А тепер згадуємо про «поганий» славі вітчизняних хакерів, яку вони заслужили в усьому світі. Але адже свою діяльність вони починали на рідних просторах Рунета і злому сайтів співвітчизників.

  Virtual Private Network захищає паролі і логіни сайту від крадіжки при використанні для виходу в інтернет публічних мереж Wi-Fi (в кафе, на вокзалах і аеропортах). Особливо це важливо, якщо на майданчику застосовується «багатокористувацька система облікових записів на основі ролей.

 • Розширити можливості аналізу – за допомогою VPN досвідченим шляхом вебмастер зможе перевірити локальну пошукову видачу. Побачити, як будуть виглядати на сайті рекламні оголошення, що транслюються аудиторії певних регіонів. А також перевірити, як працює геотаргетинг кампаній з просування, запущених в рекламних мережах.
 • Залишатися анонімним – використання VPN допоможе залишатися анонімним тим, хто працює в «сірих» нішах ринку. І тим вебмайстрам, які не хочуть, щоб файли cookies і їх історія пошуку фіксувалася сторонніми аналітичними сервісами.
 • Відкрити всі замки – багато зарубіжні сайти «відсікають» аудиторію з певних країн через націлювання (за нашими Айпі). При цьому на них може бути опублікована цікава вебмастера інформація. VPN «зриває» ці обмеження.
 • І знову поринаємо в рідну дійсність: віртуальні приватні мережі допоможуть вебмайстру зберегти зв’язки з зарубіжними партнерами, налагоджені через LinkedIn. Нагадаємо, що соціальна мережа для професіоналів була заборонена в Росії.

  налаживание через linkedinВикористовуємо програми
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Як отримати свободу – огляд надійного VPN

  Розглянемо, що собою являє сучасний сервіс VPN і як з ним «управлятися», на прикладі HideMy.name.

  современный сервис vpnВикористовуємо програми
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Сервіс реалізований у вигляді клієнтського додатку. Щоб переконатися в його ефективності, користувачеві надається 1 день для тестування функціоналу:

 • На головній сторінці HideMy.name перейдіть на вкладку «VPN».
  переход на вкладку vpnВикористовуємо програми
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні
 • Натисніть посилання «Спробувати безкоштовно» і введіть свій контактний email. На неї прийде лист з кодом активації тестового запису.
 • Встановіть версію клієнтського додатка сервісу під свою операційну систему.
  установка клиентского приложенияВикористовуємо програми
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні
 • Запустіть програму і введіть отриманий код.
  запустить и ввести кодВикористовуємо програми
 • У списку виберіть потрібний сервер і натисніть кнопку «Підключитися».

  подключение к сервисуВикористовуємо програми

  Щоб мінімізувати втрати в швидкості інтернет-з’єднання, рекомендується використовувати близький до своїй «географії» сервер.

 • Також користувач може вибрати один з декількох IP-адрес. Що також зручно, якщо потрібно «сховатися» в межах одного географічного регіону. Опція активується відразу після підключення до вибраного сервера.
  активирование опцииВикористовуємо програми
 • Приклад використання

  В Буржунете є багато цікавих сайтів. Один з них – Pandora. Це музичний сервіс, що дозволяє американської, австралійської і новозеландської аудиторії безкоштовно прослуховувати збірки пісень за жанром і виконавцям. Зрозуміло, що на даному майданчику колекція синглів набагато більші, ніж на наших. Ось тільки зайти з Рунету сюди не вдасться!

  pandoraВикористовуємо програми

  Але нас просто так не візьмеш. Запускаємо додаток HideMy.name і вибираємо американський сервер.

  американский серверВикористовуємо програми

  Після цього знову переходимо на Pandora і тепер можемо спокійно прослуховувати музичні композиції, доступ до яких «відкритий» тільки користувачам з декількох країн.

  pandora музыкальные композицииВикористовуємо програми
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  отключить доступВикористовуємо програми
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Але це всього лише музика. А скільки ще цінного можна «нарити» з допомогою VPN: різні кейси, дізнатися секрети просування… загалом, тієї інформації, якої в Рунеті немає.

  Якщо ваш сайт спеціалізується на публікації технічних перекладів, тоді VPN допоможе отримати доступ до документації та посібникам, яких немає на сторінках вітчизняних ресурсів.

  До речі, послуги HideMy.name обійдуться всього в 143 руб. щомісяця, якщо оформити річну передплату.

  услуги hidemyВикористовуємо програми
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  VPN потрібен всім

  Чому:

 • Використання віртуальних приватних мереж не протизаконно.
 • Завдяки VPN можна не боятися за свою анонімність в Мережі.
 • Подібні сервіси дозволяють купувати товари по більш низькій вартості – часто інтернет-магазини проводять розпродажі товарів серед мешканців певних регіонів або країн.
 • Отримати доступ до «закритим» закордонним сайтів.
 • Якщо ви перебуваєте за кордоном, то з допомогою VPN зможете відвідувати заборонені в цій країні ресурси – згадайте про заборони, які існують в Китаї.
 • І ще багато чого!
 • Головне – вибрати правильний платний сервіс. Безкоштовні VPN часто торгують даними своїх користувачів (Hola і інший «безкоштовний сир у мишоловці»). Так що перед тим, як зареєструватися на тому чи іншому сервісі, ретельно перевірте його, ознайомтеся з відгуками інших користувачів.

  HideMy.name успішно працює вже протягом 10 років. За цей час VPN не отримав жодного негативного відгуку. Напевно, це один з найпростіших дієвих способів залишатися повністю вільним і захищеним в Мережі, громадянином «всієї віртуальної всесвіту».

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу