Використовуємо соцмережі

1002

Здрастуйте, шановні читачі блогу . Таргетована реклама — must have для будь-якого бізнесу. Звичайно, хочеться робити її швидко, якісно і оптимально за витратами.

Запрошуємо вас у новий модуль системи Promopult. Тут все влаштовано так, щоб рекламодавець не витрачав багато часу на ведення кампаній і при цьому отримував адекватні результати.

Використовуємо соцмережі

Основні переваги модуля таргетованої реклами Promopult

Об’єднання різних соцмереж в одній системі — немає потреби переключатися з одного рекламного кабінету в інший. Зараз у модулі доступна реклама в Однокласниках, ВКонтакте (частина форматів), мережі Мій Світ, а також в проектах Mail.ru (пошук, пошта тощо). Повний набір форматів ВКонтакте, Facebook і Instagram незабаром будуть додані.

Автоматизація рутинних робіт. Система в цілому «заточена» на те, щоб ви могли вести багато проектів, не витрачаючи час на одноманітні роботи. В цьому модулі автоматизоване створення креативів і підбір таргетингов, працює автоматичний розрахунок ставок, всі кроки забезпечені підказками і рекомендаціями.

ПодсказкиВикористовуємо соцмережі
*при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

Створення креативів — фірмова «фішка» Promopult. Ми зробили це для модуля контекстної реклами і тепер пропонуємо для таргетованої реклами. Ви отримуєте готові оголошення — текст та ілюстрації, які можна просто перевірити і відправити на модерацію. Звичайно, можна їх відредагувати або ж взагалі завантажити власні креативи.

Робота з аудиторіями для реклами. Ви можете завантажити модуль свої готові аудиторії. Якщо їх потрібно зібрати з нуля або доповнити, в системі є професійні інструменти — парсери спільнот і користувачів Вконтакті, для користувачів системи вони безкоштовні.

Зручне управління бюджетами. Бюджети для старту кампанії мінімальні — від 150 руб. в день або 4500 руб. в місяць. Система запропонує оптимальний розподіл бюджету, ви можете прийняти його або налаштувати витрата коштів інакше.

Витрата коштів в рамках кампанії управляється за допомогою лімітів загального кампанію, на добу або місяць. Кошти на ведення реклами вносяться на ваш аккаунт в системі, так що ви можете перерозподіляти їх на різні кампанії, змінюючи ліміти буквально «на льоту».

Модуль працює без переплат і комісій, ви витрачаєте кошти тільки на створення і ведення рекламних кампаній.

Спробувати новий модуль

Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу