Добуваємо посилання на сайт

2236
 • Безкоштовна розкрутка не комерційного сайту
 • Покупка посилань безкоштовної розкрутки сайту
 • Безкоштовні жирні посилання для розкрутки сайту
 • Здрастуйте, шановні читачі блогу . Сьогодні чергова стаття про безкоштовної розкрутки сайту шляхом отримання різними хитрими способами зворотних посилань на свій проект. Взагалі, основні витрати йдуть саме на покупку посилань. Розуміти під витратами плату за хостинг, напевно, не варто, бо завжди існує можливість розміщення сайту в хостера на безкоштовному тариф з php і mysql, про який мова йшла у першій частині наведеної за посиланням статті.

  Добуваємо посилання на сайт

  Тому халявна розкрутка передбачає в першу чергу саме пошук способів отримання зворотних посилань за безкоштовно, що не завжди буде тривіальним завданням, особливо, якщо беклинки ви захочете отримувати виключно з трастових ресурсів.

  Безкоштовна розкрутка не комерційного сайту

  Знаєте, на днях я закинув в безкоштовний аналізатор Мегаиндекса близько 600 пошукових запитів, за якими хотів би потрапити в Топ Яндекса і Гугла. Як ви думаєте, яку вартість розкрутки видав Мегаиндекс? Близько 150 тисяч рублів на місяць.

  Я, звичайно, розумію, що все це умовно, але, чорт забирай, 150 тисяч в місяць — це повний абсурд. Тому я обома руками голосую на безкоштовні методи, нехай мені й доведеться заради цього орати цілодобово.

  До речі, сам по собі інструментарій Мегаиндекса може дуже здорово допомогти вам у розкрутці сайту, до того ж аналіз проекту і позицій в Яндексі і Google по потрібним вам пошуковим запитам можна буде провести там абсолютно безкоштовно, а вже будете ви здійснювати подальше просування за рахунок розумної закупівлі посилань через Мегаиндекс — це залежить виключно від вас.

  Самі запити, за якими я хотів дізнатися вартість розкрутки в Мегаиндексе, збирав вручну в статистикою запитів Яндекса. Звичайно ж, це займає багато часу, але зате ви отримаєте дуже гарне уявлення, під які запити можна буде спробувати оптимізувати вже існуючі статті, а так само отримаєте цілий пласт ключових слів, які зможете відобразити в своїх майбутніх статтях.

  Тут ви вбиваєте відразу двох зайців, бо пишіть статтю, яка відповідає на питання, що цікавлять досить велику аудиторію ваших потенційних читачів.

  Це і є один з аспектів безкоштовної розкрутки сайту — оптимально підбирати підходящі для цього пошукові запити. Тут головне помилково не намагатися просунутися по явно безперспективним комерційним запитам.

  Наприклад, якщо я буду намагатися розкрутитися за запитами, що включає слова «просування» або «оптимізація» і не включає слова «безкоштовно» або «самостійна», то мої шанси хоча б наблизитися до Топу будуть рани нуля — там йде безжальна війна бюджетів, в якій таким, як я, немає місця.

  Не комерційний сайт повинен розкручуватися і просуватися не комерційним запитам, де немає високої конкуренції і є шанс вивести свій проект в Топ, ну, або хоча б з мінімально можливими витратами. Відкрию вам маленький секрет — вже не можна назвати проектом, використовують у розкрутці тільки безкоштовні методи. Після аналізу пошукових запитів в Яндекс вордстаті я прийшов до висновку, що без покупки хоча б невеликої кількості вічних посилань розкрутитися за деякими досить частотним запитам у мене не вийде.

  Тому я вже не можу говорити, що блог просувається виключно безкоштовними методами і способами. Беклинки я закупив в GoGetLinks і Rotapost в кількості 50 штук з тематичних і вручну відібраних ресурсів.

  Трохи пізніше так само зважився вивести бонуси з Профіт Партнера і конвертувати їх в долари біржі контенту Адвего для покупки статей. Ну, а ці статті я вже розміщував з потрібними мені посиланнями на різних сайтах через біржу Miralinks.

  Була витрачена на це кругленька сума в 5 000 рублів, але, сподіваюся, що це принесе свій ефект і мені вдасться пробитися в Топ 10 за деякими середньочастотним не комерційним запитам, що дозволить збільшити відвідуваність блогу і, можливо, дозволить заробити грошей, наприклад, з допомогою рекламної мережі Яндекса або її аналога Google Adsense. Зайвий раз нагадаю, що непогано було б легалізувати при цьому свою підприємницьку діяльність.

  Підбір тематичних ресурсів в базі GoGetLinks виявилося досить времязатратным дійством — хотілося відібрати гідних донорів, здатних дати найбільшу віддачу від розміщуваної посилання. Була проблема з пошуком відповідних ресурсів з тематики Joomla і ряду інших, тому, якщо у вас є проект схожий за тематикою з одним з розділів блогу , то я готовий розглянути можливість покупки у вас посилання ([email protected]), якщо не зараз, то в найближчому часі. Заздалегідь спасибі.

  Загалом, на GoGetLinks практично всі підходящі мені ресурси я вже використав, тому буду, напевно, перемикатися на ГетГудЛинкс і РотаПост. Але це вже пізніше, щоб не шокувати пошукові системи швидким нарощування посилальної маси, так, для перестраховки.

  Загалом, почав за здравіє (безкоштовна розкрутка сайту), а продовжив за упокій (купівля посилань). Досить суперечлива стаття виходить. Але тим не менш, купівля посилань на поточний день вже не є головним інструментом у розкрутці сайту.

  Ну, гаразд, якщо крім жартів, то покупка посилань взагалі не є основним інструментом для розкрутки не комерційного проекту і це насправді так. Контент, як і раніше, тут править балом і те, наскільки добре і грамотно ви оптимізуєте статті і проведете внутрішню перелінковку, буде залежати успіх просування.

  Проводячи аналіз пошукових запитів я досить часто додавав нові ключові слова в Title, про важливість якого писав тут, і текст старих статей, а ще ставив інші анкор (про розведення анкор-листа тут читайте і дивіться) при внутрішній перелінковці, в результаті чого сайт здорово поліпшував свої позиції по тим запитам, які містили це нове ключове слово.

  Тут головне вивчити, які саме запити буде можливо розкрутити безкоштовно (або умовно), ну, і трохи посидіти з текстами, убивши на це пару місяців свого життя чистого часу. Або ж забити на розкрутку взагалі.

  Покупка посилань безкоштовної розкрутки сайту

  Купівля беклінків потрібна буде, якщо ви захочете потрапити в Топ 10 по досить частотним запитам з помірною конкуренцією. Для розкрутки та просування по низькочастотних пошуковим запитам можна спробувати обійтися тільки безкоштовними зворотними посиланнями з профілів, що, власне, я до сих пір і робив, в результаті чого майже добрався до планки в 6000 відвідувачів на добу.

  Правда, близько місяця тому подумав, що беклинки в коментарях можна буде спробувати прибрати (Rel nofollow і noindex в Яндексі і Google) і отримав дуже суттєвий провал в трафіку. Беклинки в коментарях блогу я відновив, але відвідуваність все ще не відновилася. Напевно, саме тому я вирішив доповнити безкоштовну розкрутку ще і невеликий закупівлею вічних посилань, щоб повернути колишні позиції.

  Взагалі, беклинки з профілів, про яких йде мова у цій рубриці, служать одній меті — передача трасту вашого сайту. Все інше, що вони можуть дати при безкоштовної розкрутки сайту, другорядне (зростання Тіц, поліпшення ранжирування, якщо ви примудрилися прикрутити до цих гіперпосиланнями з профілів потрібні вам анкор і направили їх не на головну сторінку, а на, так звану, «приземляющую», релевантну анкору).

  Ці беклинки допомагають у піднятті та розкрутці вашого сайту цілком (на мікрони піднімають всі статті в пошуковій видачі). Посилання ж закуповувані, наприклад, на біржах типу GoGetLinks, служать акцентованого поліпшення ранжирування вашого проекту по окремо взятих пошуковим запитам, але зате дуже істотно. Це те, як я сам розумію всю цю кухню платного або безкоштовного просування і розкрутки, але напевно тут криються ще якісь нюанси.

  Так, трохи не забув, я в цій статті не став підпускати води і відразу перейшов до вживання специфічних термінів, які комусь можуть бути не зовсім зрозумілі. Тому раджу ознайомитися з рядом статей, які вносять ясність у ці поняття. Це може бути стаття про самостійне просування і розкручування сайту, або стаття про те, як просунути свій сайт самому (вона складається з трьох частин, в силу свого великого розміру).

  Взагалі статей про розкрутку сайту я написав досить багато, вносячи в них щось нове з того, що мені вдалося за цей час дізнатися і зрозуміти, але в той же час я намагався, щоб починаючому вебмастеру або оптимізатору було все зрозуміло при читанні саме цієї статті, в слідстві чого, багато моментів там перетинаються і в них йдеться найчастіше про одних і тих же речах з деякими доповненнями (як кажуть, ті ж яйця, тільки в профіль), що іноді викликає нарікання у читачів і за що я не втомлююся вибачатися.

  А давайте я ще раз повторюся? Ну, коротенечко. Домовилися? Потерпіть? Я швидко, буквально пару екранів вкладуся. Отже, в чому полягає майже або повністю безкоштовна розкрутка не комерційного сайту:

 • Розібратися з технічною стороною SEO оптимізації роботи вашого двигуна. Вказівки на пояснювальні матеріали наводити не буду, тому що ви їх зможете знайти в наведених вище статтях. Якщо узагальнювати, то це налаштування правильних відповідей сервера, robots.txt, Чпу, 404 сторінки, прискорення завантаження сайту і багато іншого.

  Все це безпосередньо буде впливати на те, наскільки вам вдасться безкоштовна розкрутка, або доведеться все це компенсувати грошовими впливами. Всі подробиці читайте в статті про технічний аудит сайту.

 • Скласти семантичне ядро, якщо не всього майбутнього проекту цілком, то хоча б тієї статті, яку ви плануєте написати. Це істотно заощадить час, бо в іншому випадку ви будете змушені в майбутньому частково переписувати і допрацьовувати свої матеріали. Вибирайте пошукові запити для безкоштовної розкрутки таким чином, щоб вам не довелося з ним конкурувати з комерційними проектами, т. к. вони вас в будь-якому випадку задавлять бюджетами.
 • Виділіть з семантичного ядра майбутньої статті окремі ключові слова (їх скоріше за все буде не багато) і обов’язково гарно використаєте їх Title так, щоб він при цьому не втратив привабливості, бо Title зобов’язаний бути привабливим і поставляти вам відвідувачів з пошукової видачі (якщо не зрозуміло про що йде мова, то знову ж відсилаю вас до наведених вище вказівок на статті з пояснювальними матеріалами — там все розжовано).

  Крім Title кожне з ключових слів слід вжити у статті з частотою від 1 до 2 відсотків від загальної кількості слів у тексті. Звертайте увагу на чисті входження (точне повторення пошукового запиту без разбавочных слів і вимірювання словоформ ключових слів) — їх не повинно бути занадто багато (3 — 5 для середнього розміру тексту), інакше Яндекс може на вас жорстоко образитися. Подробиці про розведенні чистих входжень можна почитати тут — стаття про анкор листи.

 • У статті, при її написанні або редагуванні, робите осмислену перелінковку на інші свої матеріали, використовуючи в якості анкора один з пошукових запитів, за якими ви розкручуєте ту публікацію (з її семантичного ядра). Можна, звичайно ж, налаштувати створення автоматичної внутрішньої перелінковки, але ручками воно завжди більш якісно вийде.
 • Що ще важливо знати і враховувати при розкручуванні сайту? Ах, так. Потрібна зовнішня посилальна маса, яку можна при бажанні отримати і безкоштовно, з тих же профілів трастових ресурсів або форумів, коментарів dofollow блогів, з гостьових книг. Можна додати сайт в каталоги і обмінятися беклинками з проектами вашої тематики, але при цьому не варто здійснювати обмін з більш ніж 20 — 40 ресурсами, інакше є ймовірність недоброго погляду з боку Яндекс і Google, а нам цього зовсім не потрібно.
 • Ну, і в окремих випадках можна поступитися правилом безкоштовної розкрутки і витратити порівняно невеликі суми на покупку вічних посилань (ГоГетЛинкс, ГетГудЛинкс або РотаПост ) або ж розміщення статей (Міралінкс і WebArtex). Покупку посилань на біржах типу Sape або через посилання агрегатори я, напевно, не рекомендував би, особливо для випадку просування по не комерційним запитам.
 • Ну ось, бачите, досить-таки коротенько вийшло, а ви боялися. Намагаюся виправлятися і по можливості приводити лінки на роз’яснювальні матеріали замість того, щоб пережовувати одне і теж в кожній новій статті по темі просування. Так то писати, звичайно ж, для мене простіше, але чомусь весь час здається, що без додаткових роз’яснень я можу виявитися ким-то не зрозумілим.

  Ну, да ладно, давайте переходити до основної частини статті про безкоштовну розкрутку сайтів — зворотним посилання з трастових ресурсів (зауважте, халявним, що не маловажно).

  Безкоштовні жирні посилання для розкрутки сайту

  Давайте я сьогодні не буду докладно розповідати про отримання тих чи інших беклинков, але зате наведу побільше джерел, де їх можна буде отримати. Домовилися? Якщо виникнуть труднощі, то напишіть про це в коментарях і вам хто-небудь підкаже (з вже вирішили цей ребус). Вдалої розкрутки.

  Так, ще раз нагадаю вам, що проставлені вами беклинки з профілів не факт, що будуть швидко проіндексовані пошуковими системами. Тому буде доцільним повідомити Яндексу та Google про появу нової сторінки в інтернеті, яка може допомогти вам у розкрутці сайту за безкоштовно.

 • Jumptags — Тіц=30 (_http://www.jumptags.com). Ресурс буржуйський, тому і Тіц такий низький, але схоже він досить трастовий, у всякому разі для Google (Pr=7).
  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт
 • Forest — Тиц=1500 (_http://forest.ru/forum/index.php).
  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт
 • Autoconsulting — Тиц=1300 (_http://www.autoconsulting.com.ua/autoforum). Повна аналогія з попереднім безкоштовним беклинку.
 • Sql — Тиц=950 (_http://www.sql.ru/forum). Знову теж саме. Не забувайте додавати текст навколо посилань, наприклад, в полі «Інтереси».
 • Pravo — Тиц=1600 (_http://www.pravo.by/forums/default.asp).
  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт
 • Metropolis — Тиц=900 (_http://www.metropolis.ru/forum/index.php).
 • Gentoo — Тиц=160 (_http://www.gentoo.ru).
  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт
 • Henneth-annun — Тиц=120 (_http://www.henneth-annun.ru).
 • Devchat — Тиц=100 (_http://devchat.ru).
 • Goparty — Тиц=70 (_http://goparty.ru).
 • Geometria — Тиц=1100 (_http://msk.geometria.ru).
  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт
 • Utravel — Тиц=650 (_http://utravel.ru/forum/index.php). Безкоштовний беклинк буде з анкором.
  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт
 • Webmastak — Тиц=50 (_http://webmastak.com). Беклинк з профілю (не форума).
 • Identi — Тиц=110 (_http://identi.ca).
 • Ie.contiki — Тиц=10 (_http://ie.contiki.com). Ресурус буржуйський, тому і Тіц такий низький, але Pr=6.
 • Zug — Тіц=30 (_http://www.zug.com/). Ще один буржуйський ресурс з Pr=6.
 • Sledu — Тиц=40 (_http://sledui.ru).
 • Ru.intel — Тиц=275 (_http://ru.intel.com).
  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт
 • Moikompas — Тиц=600 (_http://moikompas.ru). Можна додати багато беклинков з анкорами на свій ресурс. Як це буде виглядати, можна подивитися тут — _http://moikompas.ua/compas/uroki_sozdaniya_saytov
 • Vingrad — Тиц=425 (_http://forum.vingrad.ru).
 • Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу