Знайти гроші в мережі

1294
 • Переваги партнерки
 • Умови співпраці з ЕssayPartner
 • Промо-матеріали та лендінгем
 • Інструменти для роботи
 • Як зареєструватися в партнерці ЕssayPartner
 • Підіб’ємо підсумок
 • Здрастуйте, шановні читачі блогу . Зараз edu-партнерки знаходяться на піку активності і кидають всі зусилля на пошуки вебмайстрів. Один з представників essay ніші, про який поговоримо в цьому огляді — ЕssayPartner. Компанія існує ще з 2009 року. До речі, таких партнерок з багаторічним стажем чимало. Це говорить про те, що ніша не втрачає актуальності, а навпаки активно розвивається і розширюється.

  Знайти гроші в мережі

  Партнерки буквально б’ються за вебмайстрів, тому пропонують «смачні» умови у вигляді високих відсотків, індивідуальних умов та іншого. Звичайно, нам, партнерам, це тільки на руку. А чим заманює до себе нових вебмайстрів ЕssayPartner? Йдемо розбиратися.

  Переваги партнерки

 • White Label. Немає обмежень по мінімальній кількості замовлень для підключення WL. Навіть якщо ви — новачок у партнерці, можна використовувати лендінгем зі своїм доменом. Як правило, з WL конверт вище, ніж при використанні прямих посилань, тому краще скористатися цією перевагою. Крім цього, після перших замовлень партнерка видасть вам унікальний номер телефону, при 50 замовленнях в місяць ви зможете замовити безкоштовний контент на 3000 слів, а при 150 — замовити дизайн для сайту.
 • Якість обслуговування клієнтів і вебмастерів. Воно означає багато чого. Партнерка хвалиться власним бек-офісом зі 150 співробітниками, якісним відділом продажів, 450 авторами-носіями мови, які пройшли суворий відбір.
 • Конверсія. Для дорвеїв вона становить 1,5%, для PPC — 4-5%, для СЕО (White Label) — 8%.
 • Лендінгем, промо. Під різні види робіт і джерела трафіку є свої банери, посадочні сторінки і ключевики. Є теми для WordPress, GetSimple, HTML.
 • Відрахування. ЕssayPartner виплачує 50-60% прибутку в залежності від кількості лідов за 1-й замовлення. Це стандартна планка для даної ніші. Ребиллы ж оплачують по досить високій ставці порівняно з іншими ПП: 35%. Ваш заробіток може бути ще вище, але для цього потрібно зацікавити партнерку, поспілкуватися з саппортом щодо збільшення прибутку.
 • Немає холда. Гроші відправляються на рахунок вебмайстра відразу після оплати замовлення.
 • Довгий термін життя клієнта. У середньому студенти замовляють 4 роботи протягом 2 років. Однак бувають випадки, коли клієнти «живуть» довше і приносять від 100 замовлень на тисячі доларів. Є і виключно рідкісні замовники, які купують більше 100 робіт.
 • Рефанды за рахунок компанії. Повернення замовлень партнерка відшкодовує за свій рахунок за винятком випадків, коли партнера підозрюють у шахрайстві.
 • Умови співпраці з ЕssayPartner

  Джерела трафіку. Приймаються всі джерела, крім спаму. Дозволено будь-трафік з пошукових систем. Допускається навіть «чорне» SEO, дорвеї, пироги. Ви можете зливати на партнерку і з інших джерел: з форумів, соціальних мереж, контекстної реклами та ін.

  Виплати. У системі є 3 тарифних плани. Чим більше замовлень ви залучаєте за місяць, тим більший відсоток відрахувань йде в наступному звітному періоді. Так виглядає тарифна сітка:

  выплаты в системеЗнайти гроші в мережі

  До речі, для тарифів Experienced і Expert є бонус: 3000 слів унікального контенту в місяць. Погодьтеся: хороші тексти від носіїв мови не можуть коштувати дешево, а тут їх роздають безкоштовно. Також для Expert партнерка пропонує розробку будь-яких унікальних промо-матеріалів, підвищення ставок за запитом вебмайстрів.

  Зароблені гроші партнерка платить за запитом в робочий час після досягнення суми від 100 доларів. Платіжні системи, куди виводять:

 • Payoneer;
 • PayPal;
 • Вебмані;
 • e-Payments;
 • Wire Transfer.
 • запросы выплатыЗнайти гроші в мережі

  Промо-матеріали та лендінгем

  Ключові слова. Тут все ключевики розділені на 3 групи: для WL, дорвеїв, PPC-трафіку. Крім того, вони згруповані за типами робіт (есе, дисертації, домашнє завдання тощо) і типами запитів (комерційні та некомерційні). Незабаром партнери обіцяє додати ключі за тематикою «резюме». Ключевики можна завантажити файли, в кожному з яких їх близько тисячі. Незабаром партнери обіцяє додати ключі за тематикою «резюме».

  ключевые словаЗнайти гроші в мережі

  Теми і банери. В розділі з темами і банерами у особистому кабінеті є фільтр за типами робіт, CMS і лендингам. Тут можна завантажити WL-шаблони для Вордпресс, GetSimple або лендінгем у форматі HTML. У цьому ж розділі можна згенерувати реф-посилання, якщо ви не хочете встановлювати тему на свій домен. Радує, що є поділ лендингов за типами робіт: це відмінно піднімає конверсію, особливо, якщо рекламувати дорогі роботи (наприклад, дисертації).

  темы и баннерыЗнайти гроші в мережі

  Форми замовлення. Тут їх 7 штук, різних за кольором. Для вставки форми потрібно мати власний домен і сервер (виділений або VPS). Партнерка надає керівництво з встановлення форм і автоматичний скрипт, який буде працювати тільки при наявності у вебмастера «чистого» сервера.

  формы заказаЗнайти гроші в мережі

  Лендінгем. Посадочні сторінки виконані дуже креативно, оригінально, і відрізняються від того, що пропонують інші партнерки. При цьому тут є все, що потрібно для гарного конверта: онлайн-чат, опис переваг, форма замовлення та інше.

  Приклади:

  Essayquake.com

  essayquakeЗнайти гроші в мережі

  Getessaytoday.com

  getessaytodayЗнайти гроші в мережі

  Одна з тем White Label:

  тема white labelЗнайти гроші в мережі

  Інструменти для роботи

  Сайти. Ви можете додати свій домен в партнерку і підтвердити його за допомогою ключа верифікації, який вказується в налаштуваннях DNS вашого хостинг-провайдера.

  Ref ID. Це унікальний код, який потрібно підставляти у партнерські посилання для поділу трафіку по потокам.

  ref idЗнайти гроші в мережі

  Аналітика. Тут можна побачити статистику по замовленнях, реєстрацій, уникам, доходу, рефандам, прибутку. Також є історія замовлень. Їх можна відсортувати за ціною, імені сайту та іншим параметрам.

  аналитикаЗнайти гроші в мережі

  лог заказовЗнайти гроші в мережі

  Як зареєструватися в партнерці ЕssayPartner

  Реєстрація в партнерці простіше не буває: потрібно заповнити форму, що складається з двох полів, відзначити чекбокс, що ви згодні з правилами ПП, натиснути на кнопку «Реєстрація«. Потім слід перейти на сайт по посиланню в листі для активації облікового запису. З цього моменту ваш партнерський кабінет вважається активованим, і можна використовувати посилання і промо-матеріали для монетизації трафіку.

  регистрация в essaypartnerЗнайти гроші в мережі

  Підіб’ємо підсумок

  ЕssayPartner — гідний представник essay ніші, який працює без посередників і на тлі конкурентів виділяється яскравими лендингами і підходом до вебмайстрам. Для партнерів передбачені цілком привабливі умови і багатий вибір цікавих промо, реалізований індивідуальний підхід. Навіть для новачків у ЕssayPartner є місце: саппорт підказує будь-які нюанси по SEO та маркетингу.

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу