Знайти гроші в мережі

1270

Здрастуйте, шановні читачі блогу . Де ви зберігаєте свою заначку на чорний день»? Очевидно, що гроші, які не працюють і лежать під матрацом, користі не приносять, а лише знецінюються. Якщо у вас вже є деяка кількість заощаджень, непогано б вкладати їх, щоб капали відсотки, але як і куди?

Знайти гроші в мережі

Завісу таємниці привідкриває GQ блог (IQmonitor.ru). Автор подає читачам найсвіжіші та актуальні новини про інвестиції, інформацію про вклади в хайпи і криптовалюту. Тут же ви знайдете корисний сервіс, який дозволяє стежити за криптопортфелем і вчасно реагувати на зміни в ньому.

Огляд блогу GQ Blog Monitor

Мабуть, почнемо з цифр. Домен iqmonitor.ru існує близько 2,5 років, ТІЦ 70. В індексі Яндекса налічується 1203 сторінки — солідний результат для відносно молодого проекту. На блозі посилається більше 25 000 сторінок з 446 унікальних доменів (за даними Megaindex).

Судячи з того, що автор викладає тут власні результати інвестування, дає поради на базі свого досвіду, блог має особливу цінність для вкладників.

Автор публікує матеріали під нікнеймом Ganesa. Досвідчений інвестор з бездоганним аналітичним чуттям ділиться з усіма охочими своїми знаннями і портфелями, в які особисто робить внески. Можна стати рефералом Ganesa, щоб отримувати рефбеки і зворотний зв’язок з потрібних питань.

Пройдемося по розділам GQ блогу.

На головній сторінці з’являються пости, так чи інакше пов’язані з темою інвестування: огляди криптовалют, звіти про вклади від автора, новини та аналітика, огляди хайп-проектів, гаманців для зберігання криптомонет і багато іншого.

Криптовалюта — розділ, присвячений трендовому напрямом інвестицій. Тут можна почитати огляди блокчейн-проектів, віртуальних гаманців, криптобирж.

Проекти. Тут можна дізнатися про хайпи, у які інвестує автор блогу. В даному розділі публікуються, зокрема, проекти з позначкою «Під захистом». Це означає, що всім рефералам, які зробили внесок, автор компенсує втрати в разі Лаві. Таким чином, інвестори отримують страховку від втрат тіла депозиту і для підтвердження публікують інформацію про транзакції:

информацию о транзакцияхЗнайти гроші в мережі
*при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

Хмарний майнінг. В цій рубриці опублікований рейтинг сервісів хмарного майнінгу із зазначенням їх прибутковості і опису.

облачный майнингЗнайти гроші в мережі
*при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

Інвестиції. Тут зосереджена маса корисних матеріалів про інвестування в онлайні і офлайні: вклади в акції, золото, стартапи, довірче управління та інше.

Обмінники. Тут ви знайдете поради щодо вибору пунктів для обміну криптовалют, електронних грошей.

Крім цього, автор ділиться інформацією про бінарних опціонах, вклади в Памм та про торгівлю на Форексі. В розділі «Інтереси, думки» ви дізнаєтеся про саморозвиток, досягнення цілей і в чому іншому.

Для натхнення можна також прочитати історії успіху читачів блогу. Серед них проводився конкурс з грошовими призами. Історії переможців були опубліковані в розділі «Історії успіху«.

Ще один цікавий розділ блогу створений спеціально для інвесторів. Тут можна викладати свої портфелі криптовалют і хайп-проектів, щоб стежити за доходами і іншою важливою інформацією в одному вікні.

Інвестиції в криптопортфель — як на цьому заробити?

Зараз модно купувати кріптовалюти. У кожної з них своя динаміка курсів. Якщо купити на всі гроші тільки биткоины, можна запросто прогоріти: курс вкрай нестабільний.

Ще в січні «биток» коштував більше $14000, а через місяць курс опустився до $8500. Вкладати гроші тільки в биткоин і чекати прибутку — те ж саме, що грати в рулетку.

биткоин курсЗнайти гроші в мережі
*при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

Однак максимальна диверсифікація криптопортфеля дає відчуття твердого грунту під ногами і приносить плоди.

Зменшити ризики і заробити можна, розподіляючи капітал:

 • перспективним криптовалютам;
 • криптобиржам.
 • Закупівля криптомонет — це лише відправна точка. Потрібно постійно стежити за динамікою курсів на біржах і розумно розподіляти частки в портфелі. Для цієї мети рекомендуємо сервіс, який дозволяє моніторити ситуацію на різних біржах з різними валютами в одному вікні.

  Огляд криптопортфеля GQ Blog Monitor

  Будь-який інвестор може створити свій портфель безкоштовно. Потрібно лише зареєструватися на https://www.iqmonitor.ru/cryptoportfel.html. Для цього клацніть «Створити криптопортфель»:

  создать криптопортфельЗнайти гроші в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Потім заповніть невелику форму і авторизуйтеся з логіном та паролем, який ви придумали.

  авторизацияЗнайти гроші в мережі

  «За лаштунками» блогу знаходиться особистий кабінет з портфелями криптовалют і HYIP-проектів.

  кабинет с портфелями криптовалютЗнайти гроші в мережі

  Кабінет складається з 4 вкладок.

  Криптопортфель. Тут ви можете додавати угоди, відстежувати за ним прибутки і втрати. Графік прибутковості наочно показує, як змінюється ситуація на обраній біржі з конкретної криптовалютой. Його можна скачувати в різних форматах або роздруковувати.

  криптопортфельЗнайти гроші в мережі

  Нижче розташовується таблиця зі стовпцями «криптовалюта», «біржа», «загальна вартість», «прибуток/втрати», «зміни». Після реєстрації вона порожня. Щоб додати угоду, натисніть на відповідну кнопку.

  добавить сделку в таблицуЗнайти гроші в мережі

  Відкриється форма, в якій треба вказати, в яку біржу ви вклалися (на даний момент в сервісі їх 7), тип і кількість куплених криптомонет, ціну покупки, валюту фіатних грошей і дату покупки.

  добавление сделки в портфельЗнайти гроші в мережі

  Натисніть «Додати угоду» — і в таблиці з’явиться новий запис. Дані про курси оновлюються кожні 5 хвилин.

  Рейтинг криптопортфелей. У цій вкладці знаходяться портфелі інвесторів. Ви теж можете опублікувати свій портфель, якщо виберіть у спадному меню під таблицею наступне:

  рейтинг криптопортфелейЗнайти гроші в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  На поточний момент в рейтингу тільки один учасник. Ось його результати:

  криптопортфельЗнайти гроші в мережі

  Вкладки «HYIP портфель» і «Рейтинг HYIP портфелів». Тут можна моніторити прибутковість своїх і чужих хайпи.

  Таким чином, безкоштовний інструмент «Криптопортфель» від GQ Blog допомагає інвесторам стежити за змінами в прибутковості, щоб вчасно реагувати та приймати рішення про купівлю або продаж кріптовалюти.

  Чому ми рекомендуємо GQ блозі

  Тут ви зможете:

 • скласти криптопортфель і портфель хайп-проектів, щоб відслідковувати ефективність вкладів;
 • дізнаватися новини про інвестування і читати огляди криптовалют;
 • отримувати кэшбэки в хайп-проектах та компенсацію за страховку в разі їх лаві;
 • заряджатися позитивом від історій успіху і покращувати своє життя з допомогою порад про саморозвиток.
 • Якщо ви — початківець інвестор, то тут ви знайдете відповіді на багато питань для вдалого старту.

  Для тих, хто хоче бути постійно на пульсі є телеграм-канал — https://telegram.me/gqblogmonitor

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу