Самообучаемся Joomla

2108

Здрастуйте, шановні читачі блогу . Один з сайтів на Joomla 1.5, які я робив у 2009 році (на замовлення), став ні з того ні з сього видавати цілу простирадло помилок виду Strict Standards: Non-static method JLoader::import () should not be called statically in. Що примітно, прокрутивши кілька екранів можна було і сам сайт виявити, але хто з відвідувачів захоче це робити.

Самообучаемся Joomla

Як я зрозумів, пов’язано це було з тим, що хостер оновив версію PHP до 5.3. Як усунути причину виникнення цих помилок я не став розбиратися (треба було функції, які викликаються, оголосити статичними). В інтернеті знайшов раду внести правку в файл php.ini на сервері, щоб відключити виведення інформації про помилки на екран, бо вони на роботу самого сайту ніякого впливу не надають.

Мені пропонували змінити два параметри у файлі конфігурації php.ini, а саме «error_reporting» і «display_errors» в розділі «Error handling and logging». Тобто спочатку було:

error_reporting = E_ALL | E_STRICT
display_errors = On

А після виправлення повинно стати:

error_reporting = E_ALL & ~E_NOTICE
display_errors = Off

Після цього перезавантажуємо веб-сервер і насолоджуємося відмінною роботою Joomla. Однак проблемний сайт живе на віртуальному хостингу, де зрозуміло яким чином можна дістатися до php.ini.

Універсальне рішення для будь-якого сайту

Тому я використовував файл для віддаленого управління сервером під назвою .htaccess. Живе він в корені вашого сайту (потрібно буде підключитися до нього по ФТП), а якщо його там раптом не виявиться, то просто створіть його в текстовому редакторі і залийте в корінь сайту.

В .htaccess треба буде додати лише дві нові рядки (можна в самому низу):

php_value error_reporting 30711
php_flag display_errors off

Все, після цього повідомлення «Strict Standards: Non-static method JLoader::import () should not be called statically in» перестали турбувати відвідувачів цього сайту на Joomla 1.5. Буду радий, якщо ця інформація стане вам у пригоді.

Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу