Способи заробітку в мережі

893

Здрастуйте, шановні читачі блогу . Заробіток на гемблінг-партнерках має свою специфіку. Так, тут дуже широка цільова аудиторія, яку можна знайти на сайтах різних тематик. Якщо ви періодично дивіться в онлайні фільми, то напевно помічали настирливу рекламу на сайтах тематики «Кіно». Її прикріплюють до фону сайту, вбудовують закадровий голос у відео і йдуть на інші хитрощі, щоб отримувати профіт.

Способи заробітку в мережі

Основна аудиторія — це чоловіки у віці 25 — 45 років, тому рекламу актуально розміщувати на будь-яких сайтах з чоловічим трафіком або в проектах, присвячених саме заробітку в гемблінг ніші. Також підійдуть соціальні мережі і канали на Youtube.

C якою партнеркою працювати? Одна з найбільш розкручених в рунеті — це, мабуть, CPA-партнерка Vulkan. Вулкан — розкручений бренд, про який багато хто чув, тому до нього є довіра. Взагалі люди з острахом ставляться до маловідомих і бояться вкладати туди свої гроші. Vulkan за рахунок популярності обіцяє вебмайстрам і арбитражникам високий конверт. Про нього й поговоримо далі в огляді.

Що таке VLK Partners

Vulcan — це величезна мережа віртуальних ігрових автоматів, популярна у всьому світі. VLK Partners — це окрема партнерська програма, яка приваблює вебмайстрів для реклами відомого бренду. Вона рекламує дві популярні платформи для азартних ігор: «Вулкан Platinum» і «Вулкан Росія». Їх клієнти отримують можливість грати на більш 200 ігрових автоматах.

Можна вибрати один з двох варіантів винагороди за залучення гравців:

 • Revenue Share — 40 — 50% від доходу оффера з наведеного користувача;
 • CPA — одноразова виплата від 200 до 3000 рублів за дії гравця (реєстрація, перший депозит, активний гравець та інше).
 • Приймається трафік — всі країни СНД, крім України.

  Переваги та умови роботи з партнеркою

  Найвагоміший плюс роботи з ПП — це, звичайно, високі відрахування, за рахунок яких вебмастера отримують чималі прибутки.

  высокие отчисленияСпособи заробітку в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Ще переваги:

 • Професійно зроблені лендінгем на вибір вебмастера. Конверт з реєстрацій на депозит в середньому становить 50%.
 • Робота по моделі Revenue Share не обмежується: скільки часу «живе» клієнт, стільки часу партнер має можливість на ньому заробляти.
 • В середньому за весь час ігор активний клієнт вкладає близько 500 доларів;
 • Гравець отримує дуже привабливі бонуси при реєстрації (до 200% до депозиту), що також підвищує конверсії.
 • Топові вебмастера можуть підвищувати свої відрахування. Для цього потрібно зв’язатися з саппортом і домовитися про індивідуальних умовах.
 • Обнулення від’ємного балансу. Якщо у наведених гравців більше виграшів, ніж програшів, то партнер і саме йдуть в мінус. Однак за умови якісного трафіку вебмайстру обнуляють негативний баланс. Це ризик не лише для гравців, але і для самої компанії, тому деякі партнерки перестраховуються і заганяють партнера в мінус, якщо хтось з гравців заробив великий виграш. У Вулкані такого немає, і це дуже вагома гідність партнерки.
 • Виплати в VLK Partners

  Партнерам виплачують зароблене щотижня за попередній тиждень. Мінімалки для виводу не існує. Платіжні системи, з якими працює партнерка: Webmoney, Payoneer, PayPal, Bank/Wire transfer, Paxum. Якщо ви хочете виводити гроші іншим способом, це питання можна обговорити з техпідтримкою. До речі, хлопці дуже чуйні і відповідають моментально. Можна звертатися з будь-яких питань.

  Реєстрація та огляд особистого кабінету

  Для реєстрації потрібно вказати своє ім’я та контактні дані, джерела трафіку і обсяги, які ви можете наливати. Протягом деякого часу саппорт зв’яжеться з вами через месенджер і відкриє доступ до особистого кабінету. Швидше буде, якщо ви самі напишете в підтримку: контакти знаходяться на сайті VLK Partners.

  У особистому кабінеті вгорі відображається загальна статистика по лидам: підтверджені, чекають підтвердження, відхилені замовлення та баланс партнера.

  общая статистика по лидамСпособи заробітку в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  В розділі «Promotional tools» можна налаштувати постбеки, щоб відслідковувати статистику в сторонніх сервісах

  promotional toolsСпособи заробітку в мережі

  Необхідно клікнути по кнопці «Add», вибрати програму і цільове дію, налаштувати посилання і вставити у відповідне поле. Підказки по параметрам є в «Postback Description».

  настройка ссылкиСпособи заробітку в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Після того, як ви додасте постбек, його перевірять модератори і він стане робочим.

  В розділі «Promotional tools — Programs» представлені програми, з якими можна працювати. При натисканні на одну з них відкриється сторінка з розширеним описом і посиланнями на лендінгем. Можна вибрати лендінгем і відразу ж подивитися превью одним кліком по кнопці. Зручно. Є мобільні і десктопні посадочні сторінки.

  Для генерації посилань і поділу трафіку можна задати додаткові параметри URL: affiliate id, subaffiliate id, project id та інші. Чи потрібно їх заповнювати, ви вирішуєте на свій розсуд.
  Знизу буде згенерована ваша реф-посилання з заданими параметрами.

  реф-ссылкаСпособи заробітку в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  В розділі «Payout History» ви зможете подивитися історію виплат за партнерці, а в «Quick Report» — докладну статистику по кліках і лидам. Їх можна фільтрувати за Affiliate Id Sub Affiliate Id, які ми ставили при генерації посилання.

  quick reportСпособи заробітку в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Висновки

 • VLK Partners — партнерка з гідними відрахуваннями, великим вибором лендингов і достатнім інструментарієм для відстеження трафіку.
 • Звичайно, у ніші гемблінг-партнерок не можна скидати з рахунків, що залучені вами клієнти можуть отримати виграш, і тоді прибуток буде відмінусована. Варто розуміти, що і в будь-яких інших нішах партнерки можуть відмовлятися від викупу деяких ваших лідов через відхилення заявки клієнтом, низької якості ліда і інших причин. Якщо в VLK Partners вам попадається лід з дуже великим виграшем, який неминуче зажене вас в мінус, то баланс просто обнулиться і не буде необхідності відпрацьовувати борг, щоб розрахуватися з партнеркою.
 • Зазначу також, що шанс нарватися на професійного гравця або просто везунчика досить малий. В цій ніші більше імпульсивних клієнтів, які розраховують на моментальний виграш і не звикли думати головою. Багато залишають тут великі суми грошей, так як не в змозі вгамувати спрагу наживи.
 • Можна залучати трафік з соцмереж, власних сайтів, е-мейл розсилок, банерній та тизерної реклами та інших джерел. Головне — пам’ятати, що гемблінг — це «сіра» ніша, і держава її не любить. Ризики — блокування доменів або сторінок в соцмережах.
 • Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу