Способи заробітку в мережі

1231

Здрастуйте, шановні читачі блогу ! Часом нахлине на тебе туга зелена… Почне давити жаба болотяна… Ось так і мене прихопило, коли побачив вартість складання семантичного ядра у професіоналів! А адже можна і самому зробити СЯ. Та й не тільки собі…

Способи заробітку в мережі

Стільки, бо вручну?

Думаєте, що семантичне ядро сайту відбирається вручну? Тому і ціни такі? Та ні! СЯ збирається «мануально» тільки на першому етапі складання. А потім використовується «програмний» працю… Але про все по порядку!

Мета даного матеріалу – зрозуміти, як відбувається складання ядра, які інструменти використовуються, скільки вони коштують. Загалом, наскільки важко компонується СЯ і що для цього треба (крім часу і старанності).

Уточнення: ми будемо застосовувати мінімальний набір засобів, необхідних для підбору ключових слів. При можливості використовуємо безкоштовний інструментарій. А якщо таких немає, то автору доведеться розщедрюватися 🙂 .

Починаємо!

Щоб отримати набір базових ключів, попрацюємо вручну. При цьому будемо використовувати Яндекс.Вордстат. Вибираємо синоніми ключевіков і нові словоформи з правої колонки.

Начинаем создаватьСпособи заробітку в мережі
*при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

Далі розширюємо набір «зародка СЯ» за допомогою сервісу для аналізу конкурентних майданчиків. Тобто, дізнаємося, за яким джерелам вони просуваються.

Умный подбор-запросовСпособи заробітку в мережі
*при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

Приклад видачі ключевіков на одному з сервісів аналізу сторонніх майданчиків.

Пару слів про вибір правильних словоформ і синонімом. Існує кілька тактик їх сортування: по регіонах, сезонності, частоті… І більш «розумні» стратегії. Причому кожен з семантиков-профі хвалить свою. Але, головне, при відборі правильно налаштувати власну логіку, відштовхуючись від напрямку і тематики сайту, для якого формується СЯ.

Без матів не виходить: програма «Словоеб»

Це не нахабні «підступи» автора – так називається безкоштовно лайтовая версія програми Key Collector. Чого робить програма: аналізує бази даних ключів Вордстата і Google AdWords.

Але Словоеб слабші старшого брата і просіює тільки словники Яндекса. Зате він халявний. Що важливо для «здоров’я» гаманця початківця упорядника СЯ 🙂 .

Викачуємо цю «матірну» прогу і дивимося на її інтерфейс з широко «розкритими очима.

Содаем новый проектСпособи заробітку в мережі
*при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

Потім створюємо проект і зберігаємо його у файловій системі ПК. Після чого переходимо в налаштування програми.

Вводим аккаунты яндексаСпособи заробітку в мережі
*при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

В настройки програми закопуватися немає потреби. В інтернеті повно інструкцій з Словоебу. Тому не буде бруднити простір веб-сторінок переказом, і зосередимося на важливих моментах. Ось і настав перший момент: для подальшої роботи проги потрібні п’ять фейкових користувацьких профілів в Яндексі.

Не здумайте вводити свій справжній! Я знаю, яким чином легко роздобути ці акаунти. Але про це пізніше. Йдемо традиційним шляхом: реєструємо 5 поштових скриньок на Яндексі, запам’ятовуємо їх логіни і паролі.

Запоминаем логины и паролиСпособи заробітку в мережі
*при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

Тепер починається жесть!

Безкоштовний сир і мишоловка.

При складанні семантичного ядра не завжди вдається уникнути витрати. Якщо не підключити сервіс антикапчи, то доведеться довго мучитися. Тому витрачаємо свої кровні кошти.

АнтикапчаСпособи заробітку в мережі

Ще потрібні проксі-сервери, щоб здійснювати множинні автоматичні запити до словників Вордстата. Чому проксі? Тому що пошукові системи вже давно і успішно борються з парсингом.

Якщо не використовувати проксі-сервери, то не тільки вивчите всі типи капч від Яндекса і Google, але і отримаєте бан на IP. А це вже серйозно. Особливо якщо у вас статичний айпішнік.

Щоб приховати IP і безпечно використовувати множинні багатопотокові запити до Вордстату (через кілька акаунтів Яндекса), потрібен проксі…

Є ж безкоштовні – навіщо купувати?

І така думка існує! Тільки Яндекс далеко не дурень», і не хіло палить заюзанные безкоштовні проксі-сервери. Та й вони забезпечують повільну швидкість обміну даними.

Але такий розклад точно не приваблює. Чому? Адже ми збираємося займатися складанням СЯ на професійній основі. На програмі-парсере ще можна заощадити (і то на початку кар’єри семантика). А на проксі-серверах – краще не треба!

Купуючи проксі на певний термін, ви орендуєте безліч IP. Завдяки чому пошуковій системі «здається», що надходять запити від різних користувачів. Ніякого блокування, і ніяких капч… принаймні, якщо використовувати сервери від Proxy-Sale.

Чому цей сервіс:

 • Надає спеціалізовані проксі під семантичні парсери (і не тільки).
 • Поштучний продаж на мінімальний термін – від 1 тижня.
 • Чим більше купуєш, тим менше вартість.

  Прокси для key collectorСпособи заробітку в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Proxy-Sale користуються багато вебмастера.

 • При придбанні проксі надає безкоштовні користувальницькі профілі Яндекса.
 • Що далі?

  Після покупки проксі на Proxy-Sale знову заходимо в налаштування Словоеба (вкладка «Мережа»).

  Вкладка сетьСпособи заробітку в мережі

  Не забуваємо зберігати зміни.

  Активуємо опцію «Використовувати проксі-сервери» і вводимо в поле отримані на вказаний email проксі. Потім задіємо всі придбані сервери (працюючі позначені зеленим кольором).

  Закриваємо вікно налаштувань. Переходимо в основний інтерфейс програми. В меню зверху вибираємо джерело для парсингу (права колонка Вордстат).

  Пакетный сбор словСпособи заробітку в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Після чого вводимо спочатку зібрані базиси і натискаємо кнопку «Почати збір».

  Начать сборСпособи заробітку в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Якщо потрібно, внизу можна задати регіон і доменну зону парсингу.

  Потім фільтруємо видачу ключів по стоп-словами.

  Фильтруем выдачуСпособи заробітку в мережі
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Наостанок визначаємо частотність ключів і видаляємо «порожні».

  Собираем частотностьСпособи заробітку в мережі

  Ось так працюють семантики! При цьому рівень їх професіоналізму більшою мірою залежить від якості використовуваних проксі для Кей Колектора, тому на них не варто економити. У нас були проксі-сервери «бізнес-класу», тому Словоеб літав як Боїнг останньої моделі.

  Висновки

  Огляд процесу складання СЯ вийшов у стилі «галопом по Європах». Безліч налаштувань парсера і всякі тонкощі залишилися за кадром. Але, головне, що ми зрозуміли, як відбувається збір семантичного ядра на практиці. Зрозуміло, що відразу заробляти мільйони на цій справі не вийде. Але зкомпонувати семантику для невеликого сайтику нам під силу!

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу