Тестуємо онлайн-сервіси

868

Здрастуйте, шановні читачі блогу . Вам, напевно, доводилося потрапляти в дуже неприємну ситуацію, коли потрібно встановити електронну пошту на новому обладнанні, а пароль до пошти забутий. Ви перебираєте всі можливі комбінації паролів, але безуспішно.

Ви піднімаєте старі записи. Ви навіть дістаєте з полиці або з гаража старий комп’ютер. Навіть включення старого телефону не допомагає Вам у пошуку паролів в прихованих папках і менеджерів паролів. Пароль до пошти остаточно забутий. Що робити? У вас новий прекрасний ноутбук, а налаштувати пошту Ви не можете.

Тестуємо онлайн-сервіси

Не біда. Ви звертаєтеся в службу технічної підтримки поштового сервісу. Зазвичай там немає живих людей, а є тільки сторінки Технічної підтримки, сторінки Чапи (Часто задаються), Вікі та інше. І це питання, напевно, стоїть на першому місці.

Ось нарешті-то близько рішення проблеми і пароль буде відновлений. Але не тут-то було: рятівний код відправлений службою технічної підтримки на старий телефонний номер, який вже декілька років не використовується. Цей номер вже стертий звідусіль. Здається, і з вашої пам’яті його вирізали назовсім. Це повне фіаско.

Як відновити пароль до пошти без номера телефону

Не варто впадати у відчай. Може на полиці лежить старий комп’ютер або ноутбук, і ви, на щастя, не викинули його. Технічно всі паролі до пошти зберігаються не тільки на сервері, але і на вашому комп’ютері.

Тепер треба розібратися яка програма на старому комп’ютері використовувала потрібний пароль і далі потрібно дістати його з глибоких схронів комп’ютерних даних. Можливо навіть потрібно дешифрувати дивний набір символів і знаків, перетворивши їх в нормальний пароль.

Пароль к почтеТестуємо онлайн-сервіси

Згадайте з допомогою чого ви читали пошту на старому комп’ютері або ноутбуці. Є декілька найбільш ймовірних сценаріїв як Ви читали електронну пошту. Ось найбільш поширені варіанти:

 • Ви використали давній безкоштовний поштовий клієнт Outlook Express (прошу не плутати з програмою Microsoft Outlook, Microsoft Office). Такі випадки мали місце на більшості комп’ютерів з Windows 98/2000/XP. На більш нових версіях Windows ця поштова програма відсутня зовсім.
 • Вами використовувався Microsoft Outlook пакета Microsoft Office. Це з великою ймовірністю було так, якщо це був корпоративний комп’ютер, так як Microsoft Outlook це стандарт де-факто для компаній різного рівня.
 • Вами використовувався банальний браузер: Internet Explorer, Chrome, FireFox або інший. Це вже останні віяння моди і тут є варіанти, так як Internet Explorer став смертельно токсичний для всіх користувачів.
 • Є й інші варіанти, і їх багато, але їх частка дуже мала для старих комп’ютерів.

  Паролі з браузера можна знайти прямо в налаштуваннях самих браузерів або з допомогою якої-небудь безкоштовної утиліти відновлення і управління паролями в браузерах. Програм для цього безліч, наприклад від NirSoft або інші.

  КлючикТестуємо онлайн-сервіси

  Якщо на роботі або в бізнесі використовували Microsoft Outlook, то найбільш просте рішення це Recovery Toolbox for Outlook Password (https://outlookpassword.recoverytoolbox.com/ru/), так як програма працює з усіма версіями Microsoft Outlook від найдавніших до останніх, а крім того зламує паролі від баз даних Microsoft Outlook. Бази даних в Outlook, це файли з розширеннями .pst .ost.

  У цих файлах зберігаються всі листи, контакти, зустрічі, нагадування тощо. Recovery Toolbox for Outlook Password зламує пароль PST файлу за кілька миттєвостей, в залежності від розміру файлу це може зайняти кілька секунд або в крайньому разі хвилин. Крім того, програма, ледь запустившись, відображає паролі до поштових акаунтів, крім Exchange Server.

  Для авторизації Exchange Server використовується аутентифікація користувача через Windows Domain Controller і треба зламувати паролі до домену, а не до поштового сервера.

  Якщо ж Ваш комп’ютер настільки старий, що там стоїть безкоштовний Outlook Express і Windows 2000/XP, то Recovery Toolbox for Outlook Express Password (https://outlook-express-password.recoverytoolbox.com/ru/) зможе вам допомогти. Утиліта для злому паролів для Outlook Express працює просто і зрозуміло.

  Навіть пояснювати нічого не треба: і запустили у правому віконці шукайте всі ваші паролі від акаунтів, раніше встановлених Outlook Express. Видно все і відразу. Тільки запустив і відразу все отримав результат.

  КлючТестуємо онлайн-сервіси

  Але якщо старий комп’ютер не зберігся, то не варто ставити поштові програми або браузери на новий комп’ютер, а потім відновлювати дані з резервної копії. Це точно на 100% не допоможе. Програми відновлення з резервних копій не допоможуть у випадку втрати паролів.

  Є, звичайно, винятки, наприклад Recovery Toolbox for Outlook Password і Recovery Toolbox for Outlook Express Password. Але це тільки завдяки наявності технологій з відновлення та встановлення паролів і знання в суміжних програмах з арсеналу Recovery Toolbox. Це лише виняток із правил.

  Як відновити пароль якщо телефонний номер відновлення більше не використовується

  Що ж потрібно для відновлення старого пароля? Щоб воскресити дуже древній забутий пароль від пошти необхідно «оживити» або дістати з полиці старий комп’ютер. Включити його.

  Запустити поштову програму і браузер, для перевірки наскільки старий пароль придатний для відновлення. Далі скористайтеся одним із наведених вище способів.

  Примітка: зберігайте паролі в безпечному місці, наприклад в сейфі, або у Вашої улюбленої книги на полиці або в іншому іншому затишному місці. Програми менеджери паролів не є безпечним сховищем даних. З цими утилітами так само можуть бути проблеми різного характеру.

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу