Знайти гроші в мережі

1100
 • Переваги
 • Офферы
 • Промо-матеріали та інструменти
 • Умови участі та виплати
 • Як зареєструватися
 • Підіб’ємо підсумок
 • Здрастуйте, шановні читачі блогу . Playattack — це гемблінг-партнерка, яка являє 3 досить молодих, але перспективних міжнародних бренду. Повністю легальні: мають необхідні ліцензії та інші документи, а також діють в країнах, де азартні ігри не заборонені.

  Офферы, які пропонує Playattack, надають вебмайстрам більше можливостей щодо створення довготривалого доходу від постійних гравців.

  Знайти гроші в мережі

  Партнерка стартувала в жовтні 2016 року. Тоді її творці викупили бренди Frank і Drift, а потім, не так давно, вони почали працювати з SlotV. Географія гравців — країни СНД, Європа і скандинавські країни, а також ОАЕ, Таїланд.

  Про те, які перспективи чекають партнерів, і що потрібно рекламувати, розповімо далі.

  Переваги

 • Високі відрахування порівняно з іншими зарубіжними партнерками: до 55% по моделі Revenue Share.
 • Цілодобова підтримка вебмайстрів по скайпу, ICQ, електронною поштою та через тікети.
 • Виплачують зароблене стабільно 2 рази в місяць.
 • Широкий вибір промо і барвисті лендінгем, привабливі пропозиції для гравців, величезний вибір ігрових автоматів (від 800 до 1800, в залежності від того, який бренд ви виберете для реклами). Офферы у партнерці щодо молоді, тому вони активно піарять себе і пропонують гравцям дуже дорогі призи. Так, одного разу під різдво в Drift був розіграний новенький Harley-Davidson і 10 тисяч доларів.
 • Партнерка являє ліцензовані бренди. Вони абсолютно легальна і працюють тільки на території країн, де азартні онлайн-ігри поза заборон. Ігри представлені всесвітньо відомими розробниками, такими як Microgaming, NetEnt та ін.
 • Немає негативного балансу. Партнерка Playattack обнуляє його.
 • Офферы

  На поточний момент Playattack пропонує 3 оффера. Для кожного з них передбачено кілька яскравих лендингов з різними бонусами за реєстрацію. Це відмінна можливість для тестування конверсій.

  Drift. Бренд, який з’явився у 2016 році. Сьогодні учасникам пропонується понад 800 ігрових автоматів. Є мобільна версія. Нові гравці можуть отримати 50 подарункових спінів або плюс 100% до першого депозиту.

  drift Знайти гроші в мережі

  SlotV. Бренд створений в 2017 році і пропонує більше 800 браузерних ігор, адаптованих під мобільні пристрої. Сайт переведений на 8 мов. Гравці отримують +100% за перший депозит, +50% — за другий і 25% — за третій.

  slotvЗнайти гроші в мережі

  Frank . Це найстаріше з представлених у партнерці. Воно запущено в 2014 році. Загалом тут понад 1800 ігор, доступних в мобільній версії. Бонус новим гравцям: від 100 до 200 спінів + 200 євро на рахунок.

  frank Знайти гроші в мережі

  Промо-матеріали та інструменти

  Лендінгем і прямі партнерські посилання для них. Тут їх по 6 штук для кожного оффера. При створенні посилання потрібно задати її ім’я, яке в партнерці називається промо-кодом. По суті, тут промо-коди — це спосіб розділити трафік на потоки, щоб відслідковувати за ним статистику всередині системи і бачити, з яких промо-матеріалів і посадочних сторінок йшов траф і конверсії. Вони задаються не тільки для прямих посилань, ведучих на посадкові сторінки, але і для інших промо.

  Банери. Тут їх всього 3 види: HTML5, анімовані Gif, статичні Jpeg. Щоб отримати код для вставки на сайт, потрібно вибрати лендінгем і один з безлічі розмірів банерів.

  баннерыЗнайти гроші в мережі

  Так виглядає сторінка, де можна вибрати банери для роботи:

  выбор баннераЗнайти гроші в мережі

  Вбудовані демо-ігри. Їх можна вставити на свій сайт і таким чином «ловити» зацікавлених гравців. У партнерці великий вибір барвистих міні-ігор для ПК, так і для мобільних пристроїв.

  встраиваемые демо-игрыЗнайти гроші в мережі

  Спліт-тестування. Ви можете протестувати лендінгем з допомогою спліт-тесту: система сама розділить трафік на них з заданими вами параметрами.

  Умови участі та виплати

  Партнерка пропонує працювати за однією з декількох моделей.

 • 40-55% за Revenue Share за кожен депозит гравця протягом всієї його життя. Чим більше гравців ви наводите, тим вище відсоток відрахувань.
 • 60% за депозити гравця, зроблені за перші 7 днів з моменту реєстрації.
 • CPA: до 250 євро за гравця при роботі з європейським трафіком.
 • Змішана модель: СРА + RevShare.
 • 5% від доходів вебмайстрів, яких ви приведете за своєю реф-посиланню.
 • Мінімалка для виплати — всього 10 доларів. Виводять гроші двічі на місяць, 5 і 20 числа. У кінці звітного періоду (кожні 15 днів) мінусовий баланс обнуляється. Порівняно з іншими партнерками, де цей період затягується на місяць, Playattack дає вебмайстрам велика перевага. Так, якщо за попередні 15 днів ви пішли в мінус, то в наступному періоді вже починаєте з нуля. Більш часте обнулення дає більше можливостей для заробітку.

  Платіжні системи, куди виводять: на Вебмані, Яндекс.Гроші, Skrill, PayPal, Bank wire, ePayments.

  Як зареєструватися

  Процедура реєстрації проста. Не потрібно спілкуватися з менеджерами, відповідати на їхні запитання, щоб вони відкрили доступ. Просто клікаємо «Join Now«, заповнюємо просту форму з 4-х полів, відзначаємо чекбокси «галочками» і тиснемо «Register».

  playattack Знайти гроші в мережі

  Після цього ви опинитеся в своєму партнерському кабінеті. Почати знайомство з ним варто з вивчення промо-матеріалів і посадочних сторінок. Знайти їх і створити коди для вставки на сайт можна, натиснувши в меню зліва на «create tracking link».

  Підіб’ємо підсумок

  Playattack — гідна партнерка зі стабільними виплатами і величезною різноманітністю промо. Вона пропонує рекламувати якісні молоді бренди, які легко набирають нових гравців, приносять неодноразові ребиллы. Єдиний мінус — це кабінет партнера англійською. Втім, якщо ви не прогулювали уроки в школі, то розібратися з функціоналом не складе труднощів: достатньо базових знань мови.

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу