Як розкрутити сайт самому

1170
 • Можливості Ротапоста
 • Реєстрація та додавання сайту
 • Пошук рекламодавців і заробіток
 • Купівля Seo посилань в Rotapost
 • Підбір майданчиків в Ротапосте
 • Перевірка якості донорів через RDS
 • Складання завдання для вебмайстра
 • Здрастуйте, шановні читачі блогу . Сьогодні я продовжую огляд сервісів, які допомагають у продажу і купівлі посилань. На черзі у нас біржа Ротапост, що оперує так званими вічними бэклинками, які апріорі будуть краще працювати, ніж орендовані (Сап тощо).

  Так і вебмастера зможуть абсолютно без побоювання заробляти (читайте про методи отримання доходу з інтернету) і продавати посилання через цю біржу (або ж через ГоГетЛинкс, ГетГудЛинкс або >Міралінкс з Вебартексом) зі своїх сайтів, особливо якщо цим не зловживати і максимально інтегрувати їх в текст статті.

  Як розкрутити сайт самому

  Раніше ми вже встигли детально розглянути процеси купівлі та продажу посилань на біржах посилань Gogetlinks і статей Miralinks (а також про нову біржі WebArtex). Ну, а зараз, власне, можна переходити безпосередньо до детального опису роботи в біржі Rotapost, яку, до речі, організував і запустив досить відомий в рунеті блогер Димок (Дмитро Голополосов).

  Також, наскільки я розумію, Ротапост зараз співпрацює з ще одним гравцем на ринку вічних посилань — Pr.Sape. З неї так само надходять замовлення на розміщення, що серйозно збільшує їх загальне число в даній біржі. Потік заявок на розміщення для моїх майданчиків в Rotapost в даний момент навіть перевищує те, що мені дає Гогетлинкс і Гетгудлинкс разом узяті.

  Можливості біржі Ротапост

  Майданчики, які зараз є в цій біржі (їх близько десяти тисяч) якоюсь мірою представлені і в згаданих трохи вище аналоги, але тут є і досить унікальні пропозиції.

  Наприклад, ви можете купити посилання з блогів на безкоштовних блогових платфорамах — ливинтернет, blogspot.com, wordpress.com та ін.

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  А також в Ротапосте можна купити твіти і ретвіти з Twitter, які можуть допомогти у прискоренні індексації ваших нових статей, посилення посилань, ну і самі по собі соціальні сигнали з якісних акаунтів в соціальних мережах враховуються пошуковими системами.

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  До речі, про ефективність покупки твітів досі не склав для себе однозначної думки. Взагалі, я пробував купувати посилання з Твіттера через Ротапост ще два-три роки тому і відразу ж помітив зростання позиції мого блогу в рейтингу Яндекс.Блоги.

  Але при цьому я вибирав тільки ті твіттер акаунти, які самі мали високий рейтинг в Яндекс.Блогах. Посилання ці коштували від 5 до 10 рублів за штуку, що, загалом-то, дорогувато, хоча б у порівнянні з біржею Prospero, де я в середньому витрачав на купівлю твіту трохи більше рубля за штуку.

  Хоча є приклади, коли сайти практично без посилальної маси, але з величезною кількістю твітів (вірусна активність) потрапляли в Топ по висококонкурентних пошукових запитах в Google. Можливо, що є приклади аналогічного просування для тих, хто воліє орієнтуватися і на Яндекс.

  Покупка посилань через Ротапост у блогах безкоштовних блогохостингах не завжди буде однаково корисна. Наприклад, не так давно на всіх безкоштовних блогах в livejournal гіперпосилання стали закриватися через rel nofollow і їх вже не враховують пошукові системи при ранжируванні. Те ж саме можна сказати і про купівлю беклінків у блогах blog.ru — марна трата грошей і часу.

  Якщо порівнювати Rotapost з іншими біржами вічних посилань або статей (Гогетлинксом або Миралинксом), то можна сказати, що загальна маса донорів в ній буде дещо гірше, але тим не менш, витративши зовсім не багато часу (в ротапосте є дуже зручний і інтуїтивно зрозумілий модуль фільтрації — без перебільшення, можна буде знайти гідні майданчики для покупки беків і часто навіть дешевше, ніж у конкурентів.

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  Через цю біржу можна купувати або продавати посилання трьох видів (не рахуючи Твіттера): статті (ви пишіть цілий пост на замовлену рекламодавцем тему, тобто виступаєте в ролі копірайтера), прес-релізи (ви розміщуєте статтю рекламодавця) і постові (вставляєте гіперпосилання в свої статті, додаючи в них абзац тексту для додання бэклинку нальоту тематичності).

  Особисто я в Ротапосте завжди віддаю перевагу вартовим, коли виступаю в ролі рекламодавця, але при цьому додаю наступне опис до завдання:

  Доброго дня!
  * будь ласка, по можливості вставити посилання в нову статтю
  * хотілося б, щоб посилання не в кінці посту
  * текст посту бажано, щоб був тематичен сторінки, на яку веде посилання
  Спасибі!

  Але в ролі вебмастера, звичайно ж, волію прес-релізи, бо немає ніяких зайвих клопотів (просто скопіював в буфер обміну текст, вставив його через адмінку на сайт і вказав посилання, де здійснив розміщення).

  Реєстрація в Ротапосте і додавання сайтів

  Давайте спочатку почнемо з заробітку за допомогою Rotapost або, іншими словами, з роботи в якості вебмастера. Для початку потрібно буде зареєструватися, перейшовши на головній сторінці RotaPost.ru з розташованої в правому верхньому куті посиланню «Реєстрація».

  Після входу під своїм логіном і паролем можна буде відразу ж приступати до додавання своїх майданчиків — вкладка «Вебмайстрам» — «Додати сайт».

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  В принципі, в Ротапосте немає такого суворого обмеження на що додаються майданчики, як, скажімо, в тому ж Gogetlinks. Вам не потрібно чекати поки вашому ресурсу виповниться рік або мати значення Тіц вище нуля.

  Цим, власне, і підкуповує він тих, хто бажає заробити на продажі посилань з молодого проекту. Достатньо лише мати 50 сторінок в індексі Яндекса і Гугла, а також не мати згенерованого контенту або копіпаста.

  Форма додавання нового сайту досить проста — вводите спочатку його Url-адресу, потім Rotapost перевірить його показники (Тиц і Google PR, кількість сторінок в індексі пошукових систем) і якщо їх більше 50 (автоматична модерація), то вам нададуть можливість заповнити форму з інформацією про вашому ресурсі:

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  Вам потрібно заповнити поля з назвою і опис вашого сайту і обов’язково вказати ключові слова, бо саме з ним ваші потенційні рекламодавці зможуть знайти вашу майданчик допомогою модуля фільтрації в Ротапосте.

  Ціни на постові, огляди і прес-релізи ви можете вказати, орієнтуючись на ціни аналогічних вашої майданчиків (з верхнього меню виберіть «Купити» — «Сайти» і подивіться розцінки у вашій тематиці і з вашими пузомеркамі). А можете орієнтуватися на зазначені поруч середні розцінки.

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  Також зверніть увагу на галочку «Можливий торг», бо вона може призвести до зниження зазначеної вами спочатку ціни на третину.

  Рекламодавці при пошуку майданчиків будуть бачити, наскільки ваша ставка вище або нижче середньої по ринку, що може вплинути на кількість проданих вам заявок на розміщення. Загалом потрібно дивитися за обставинами — якщо заявок багато, то підвищуйте ціну, а якщо їх вже тривалий час немає, то знижуйте.

  Після цього ваш ресурс буде надіслано на модерацію адмінам Rotapost. Через кілька днів ви дізнаєтеся про результати. У мене одна з майданчиків не пройшла ручну модерацію, але після спілкування з техпідтримкою її все ж додали і заявки на неї посипалися просто-таки валом. Це я до того, що модератор біржі теж людина, якій властиво помилятися.

  Після схвалення майданчики ви можете або пасивно чекати замовлення від рекламодавців (якщо вони помітять вас при пошуку відповідних їм майданчиків) або ж самі спробувати подати заявку.

  У будь-якому випадку ви отримаєте від рекламодавця завдання, в якому, крім тексту і Урла, можуть бути присутніми вимоги (прохання):

 • Розміщувати беклинк тільки в нових статтях
 • Тільки в текстах тематичный
 • Тільки один постовий в одній статті
 • Тільки в статтях з унікальним контентом
 • Щось інше, на розсуд рекламодавця
 • Вимоги ці бажано виконувати (або хоча б обговорювати з рекламодавцем при неможливості виконання), інакше вам можуть не заплатити за роботу.

  Пошук рекламодавців і виконання завдання

  Для ведення активного пошуку рекламодавців в Ротапост ви можете вибрати з верхнього меню «Продати», і в результаті побачите всі пропозиції по тим цінам, які укладаються в зазначений вами при додаванні сайту діапазон.

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  Зараз в Rotapost з’явилася можливість масової подачі заявок (як і в ГГЛ), що істотно спрощує процес і позбавляє вас від рутини. При натисканні на кнопку «Продати» з верхнього меню, вам як раз і буде зроблено відповідну пропозицію:

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  Якщо масовий спосіб Вас не влаштовує, то для більш детального розгляду кожної пропозиції рекламодавця вам потрібно буде клацнути по її заголовку. Якщо вас все влаштовує, то тисніть на кнопку «Подати заявку»:

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  Рекламодавець розгляне вашу пропозицію, оплатить його в разі згоди, але гроші на ваш рахунок в Rotapost капнуть тільки після виконання вами завдання і його остаточного схвалення замовником.

  Вся ваша зведена інформація щодо проданих посилань буде доступна в розділі «Вебмайстрам» — «Панель управління».

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  Про всіх нових надійшли заявки на розміщення на ваших майданчиках, ви будете отримувати повідомлення по електронній пошті, а в цій панелі дані заявки будуть перебувати на вкладці «Очікують схвалення».

  Переглядаєте їх, читаєте детальну інформацію, клікнувши на посилання, і якщо все в порядку, то тисніть на кнопку «Прийняти», розташовану під завданням, а якщо щось не влаштовує, то жмакайте на кнопку «Відхилити».

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  На виконання завдання вам відведено обмежену кількість часу, який можна буде переглянути на вкладці «Очікують виконання». Якщо потрібно більше часу, то пишіть про це рекламодавцеві за допомогою посилання «Як продовжити».

  Коли розмістите посилання (нової або старої статті), то вставте Url адресу сторінки вашого сайту, де знаходиться посилання, в показану на скріншоті форму та натисніть кнопку «Виконано». Залишиться тільки дочекатися схвалення завдання рекламодавцем, після чого на ваш рахунок в Ротапосте буде переведена обумовлена в завданні сума.

  Купівля Seo посилань і створення кампанії в Rotapost

  Тепер давайте подивимося, як можна просувати свій сайт за рахунок покупки посилань в цій біржі. Будемо вважати, що в Ротапосте ви вже зареєструвалися. Далі вам потрібно буде для початку створити кампанію, хоча, звичайно ж, можна працювати і без неї, але це вже ви самі вирішуйте.

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  Для її створення достатньо буде вибрати з верхнього меню пункти «Рекламодавцям» — «Додати кампанію». Вам запропонують дати їй назву та встановити максимальну суму, яку ви готові витратити на покупку посилань в рамках саме цієї кампанії.

  Потім вам потрібно буде визначитися з тими типами беклінків, які ви плануєте купувати. Я, як вже згадував раніше, купую тільки постові (ну і твіти пробував), тому мій варіант буде виглядати так:

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  Внизу можете вибрати один з варіантів додавання гіперпосилань і анкорів в компанію на біржі Rotapost:

 • Один адреса, багато анкорів — зручно використовувати для просування однієї сторінки по одному або декільком висококонкурентних запитах, коли потрібно закупити для просування в Топ досить велика кількість беклінків саме на одну цю сторінку.

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  Ви можете вибрати шаблони умов для вебмайстрів або ж придумати їх самі. Так само ви можете вибрати, скільки посилань з однаковими анкорами ви маєте намір купити через Ротапост в рамках цієї кампанії. Детальніше про анкор гіперпосилань тут читайте.

 • Багато адрес, багато анкорів — зручно використовувати для просування великої кількості сторінок сайту. Причому на кожну з них ви можете вибрати кілька анкоров, розділяючи їх символом «|»:

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  Ще раз нагадаю, що при купівлі беків потрібно розуміти, що вони не повинні всі вести на головну сторінку. Гіперпосилання та її анкор повинні вести на ту сторінку, яка за ключовими словами з анкора має шанс потрапити у Топ-10 видачі Яндекса або Гугла.

  А для цього вона повинна бути вами попередньо оптимізована під ці ключі з потрібного вам пошукового запиту Яндекс або Гугла. Ну, а про підбір ключових слів ви можете прочитати у згаданій статті.

 • На наступному кроці настоянки кампанії в Rotapost вам запропонують обмежити бюджет даної пропозиції, вибрати типи майданчиків (клацнути по однойменній написи і поставити галочки напроти потрібних вам типів майданчиків — я віддаю перевагу використовувати тільки автономні блоги), ну і вибрати діапазон цін для покупки беклінків, а також визначити ще купу інших параметрів, за якими будуть відсіюватися не підходящі вам майданчика.

  Розкривши список по посиланню «Категорія сайту», ви зможете вибрати тематику майданчиків, які зможуть надсилати вам пропозиції. Далі тиснете кнопку «Завершити» і можна вважати, що компанія створена.

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  Знайти і редагувати створену компанію ви зможете, вибравши в головному меню пункти «Рекламодавцям» — «Мої компанії».

  Тепер можна переходити безпосередньо до купівлі посилань в цій біржі. Робити це можна двома способами: самому шукати потрібні вам майданчика або чекати пропозицій від вебмайстрів. Особисто я віддаю перевагу вибирати донорів самостійно.

  Підбір майданчиків в Ротапосте і розміщення посилань

  Для цього я вибираю з верхнього меню пункти «Купити» — «Сайти». На що відкрилася сторінці ви зможете, використовуючи правий модуль з безліччю фільтрів, відібрати тільки ті майданчики, які повністю відповідають вашим запитам:

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  Я зазвичай купую тільки постові, тому і відфільтрував результати саме з ним. Так само дуже зручно можна розташувати майданчики в Ротапост по мірі зростання ціни за постовий, скориставшись табулятором останньої колонки «Ціна».

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  Вміст двох попередніх колонок можна буде вибрати з випадаючих списків. За даними показниками теж можна буде відсортувати результати роботи створеного вами фільтра (до речі, його можна зберегти і при необхідності знову використовувати з допомогою показаних на скріншоті іконок дискетки і папки).

  Я найчастіше використовую в цих колонка Яндекс.Авторитет і Відвідуваність. Значення ПейдРанка головної сторінки і загальна кількість цих самих сторінок в індексі Яндекса наводиться під назвою кожної площадки з цього списку.

  Має сенс почати розгляд з дешевих майданчиків, бо якщо серед них знайдуться гідні для покупки кандидати, то ви зможете на цьому істотно заощадити. Правда, купувати доведеться неабияк тому, що в дешевому сегменті дуже рідко трапляються «перлини».

  Перевірка майданчиків з Ротапоста з допомогою плагіна Rds bar

  Що саме при оцінці кандидатів потрібно враховувати — вирішувати вам. Не раджу довіряти статистиці Rotapost і обов’язково перевіряти поточні показники майданчиків з допомогою плагіна Rds bar.

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

 • Співвідношення вхідних і вихідних посилань з даного домену за версією Соломона. Якщо червоні цифирьки сильно більше зелених, то тут треба вже дивитися на сам сайт, бо це може бути заспамленность продажними посиланнями, а може бути тематика ресурсу передбачає таке велике число вихідних (наприклад, як у мене — багато оглядів сторонніх сервісів з посиланнями на них).
 • Дивлюся якість посилальний маси, переходячи по посиланню в рядку MJ (перша цифра — це кількість зворотних посилань саме на цю сторінку, відкриту в браузері, а друга — на весь сайт цілком). Чим вище цифирьки будуть на наведеному там графіку, тим привабливіше даний донор.
  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому
 • Якщо ПейджРанк головної сторінки донора дорівнює нулю, то висока ймовірність того, що даний сайт потрапив під фільтр Гугл (Пінгвін) (читайте мануал по виходу з під фільтра Google Пінгвін) і з ним краще справи не мати. Зверніть увагу, що якщо ви переглядаєте показники не головної сторінки, а внутрішньої, то ПР для головної буде показаний в дужках.
  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому
 • Також слід звертати увагу на кількість сторінок сайту-донора відфільтрованого в Rotapost, яке знаходиться в індексі Яндекса. Правда зазвичай воно закрито капчі, але доведеться пройти за посиланням, щоб переконатися, що в індексі більше ніж кілька десятків сторінок. Якщо їх менше, а в індексі Гугла їх сотні або тисячі, то велика ймовірність потрапляння даної площадки під АГС і від покупки варто утриматися.
 • Чим більше доларів показується в рядку «Пошуковий трафік», тим краще. Також, якщо така інформація є, слід орієнтувати і на відвідуваність проекту. Вона не повинна бути нульовою. Якщо на сайті є «Статистика сайтів від LiveInternet.ru».

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  Тоді ви зможете оцінити глибину перегляду сайту відвідувачами (поділити число переглядів за добу число відвідувачів за цей же час), що теж зможе вам багато чого сказати про якість майданчика.

 • Наявність сайту в каталогах вітається, бо там має місце бути ручна модерація, що вже побічно може говорити про якість сайту.
 • При візуальному огляді звертайте увагу на наявність коментарів та число передплатників на RSS стрічку (якщо це блог), а також на дати останніх повідомлень та їх регулярність.
 • Я не визнаю сайти зроблені спеціально для Ротапоста і подібних йому бірж вічних посилань, в яких пости на кілька абзаців публікуються щодня або навіть ще частіше, і в кожному з яких є продажна посилання. Толку від цих ГС не буде або ж він буде нетривалим. Краще шукати СДЛ — їх мало, вони дорогі, але, як правило, при несильним заспамленности дуже ефективні.
 • Додавання майданчиків в кошик і покупка посилань в Rotapost

  З допомогою лівого модуля з фільтрами в Ротапосте ви можете вибрати майданчики, наприклад, по введеному вами ключовому слову, або ж задати бажаний діапазон для вакансій, що вас параметрів майданчиків. Загалом, досить зручно і оригінально — можна врахувати будь-які побажання.

  Для того, щоб додати вподобану вам майданчик у кошик, можна буде натиснути на відповідний значок, що стоїть відразу після ціни у рядку з потрібним вам ресурсом. Або можете клацнути на назві майданчики і натиснути на кнопку «У кошик»:

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  У цьому ж вікні можна буде перейти на сайт-донор і оцінити його показники з допомогою Rds bar, а також подивитися на його якість, частоту оновлення, коментарі і т. п. Подібним чином ви набираєте потрібний вам кількість донорів для покупки беків в Rotapost і переходите у кошик за однойменним пункту з верхнього меню.

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  Тут вам потрібно буде за допомогою кнопки «Додати» відкрити вікно додавання нового завдання для кожної вибраної площадки:

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  У вас є два варіанти — використовувати дані створеної заздалегідь компанії (говорили про це трохи вище за текстом) або задати потрібні Урл і анкор посилання вручну (особисто я завжди так і роблю). Для останнього дійства потрібно буде клацнути по значку «зеленого плюса» і тоді відповідні поля (Урл, анкор і опис) стануть активними.

  Вводите в них потрібні дані, а якщо цей майданчик підтримує режим торгу, то можете спробувати знизити вартість розміщення (не більше, ніж на третину). Хоча в цьому випадку ймовірність прийняття вашої заявки вебмайстром дещо знижується (йому це стає не так цікаво і заманливо).

  Додаєте завдання подібним чином для всіх майданчиків в кошику Ротапоста, а потім ставите галочки в останньому стовпці тих рядків з майданчиками, для яких завдання ви вже додали.

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  Потім прокручуєте сторінку вниз і клацаєте по «Купити виділені». На вашому рахунку в Ротапосте буде заблоковано певну кількість коштів, необхідну для купівлі цих беклінків, а вебмастера отримають ваші завдання.

  По мірі виконання завдань вам на пошту будуть приходити повідомлення від Rotapost. Треба буде у верхньому меню біржі вибрати пункти «Рекламодавцям» — «Панель управління» і клацніть по напису «На перевірку». В результаті побачите ті завдання, які вебмастера вже виконали.

  Як розкрутити сайт самомуЯк розкрутити сайт самому

  Для перегляду сторінки з купленої вами посиланням досить клацнути по напису «Перевірити завдання». Якщо вас все влаштовує, то тисніть на «Схвалити».

  Там же поруч будуть розташовані кнопки додавання в аддурілкі (Add url) Яндекса і Гугла для прискорення індексації купленої вами гіперпосилання. А якщо у вас є зауваження по виконаному завданню, то тиснете на напис «Відхилити», пишіть суть претензії, а потім натискаєте кнопку «Повернути на доопрацювання».

  Якщо ви в налаштуваннях вашої рекламної кампанії дозволили вебмайстрам надсилати заявки, то все в тій же панелі рекламодавців («Рекламодавцям» — «Панель управління) ви зможете переглянути всі прийшли заявки, клацнувши по напису «Очікують схвалення». Природно, що поява нової заявки буде супроводжуватися повідомленням на вашу електронну пошту.

  Загалом-то, налаштувань в Rotapost дуже багато, але описати все в рамках однієї статті не вийде. Але думаю, що ви і так все зрозумієте, бо інтерфейс біржі можна назвати дружнім і процес продажу або купівлі посилань на свій сайт не повинен викликати у вас особливих проблем і нарікань.

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу