Використовуємо контекст

1337

Здрастуйте, шановні читачі блогу ! Щось знаходяться серед вас контекстологи жадні веселості!! Боїтеся зростаючих рекламних бюджетів?

Використовуємо контекст

Від цього захворювання добре допомагає партнерська програма B2B Click. Прикладайте її до кожної кампанії, запущеної в Директ AdWords, і обсяги бюджету обов’язково спадуть. Ще й на профіт вам дістанеться!

У чому підступ?

Його немає! B2B Click (що таке B2B?) повертає кэшбэком до 8% коштів, витрачених тут на ведення кампаній.

Click.ru є офіційним партнером двох найбільш значущих мереж контекстної реклами Рунета: Яндекс.Діректа і Google AdWords. За рахунок економії на транзакції, які виконуються на сервісі автоматично, компанія змогла запустити таку цікаву ПП.

b2b обзорВикористовуємо контекст

Повертається кэшбэк можна розцінювати по-різному: для одних він стане додатковим заробітком, а для інших – можливістю заощадити на рекламі.

Якщо ви контекстолог, що працює на удаленке або в штаті, то B2B Click дозволить збільшити профіт, одержуваний від своєї професійної діяльності, за рахунок запуску рекламних кампаній через партнерську платформу. Якщо просуваєте свій бізнес, то участь в ПП допоможе зменшити рекламний бюджет.

Кэшбэк нараховується в залежності від обсягів коштів, які були витрачені користувачами сервісу, залученими учасником ПП. Такими вважаються всі субаккаунты, прикріплені до партнерського профілю. Тобто, і свої теж, тому нових юзерів залучати необов’язково.

Як формується відсоток:

 • Якщо загальна сума за місяць, витрачена усіма субаккаунтами партнера, становить менше 20 тис. руб., то кешбек складе 1%.
 • Від 20 до 50 тис. рублів – 4%.
 • Більше 50 тис. рублів – 8%.
 • І на відміну від конкурентних майданчиків B2B Click не встановлює мінімальний вхідний поріг для нарахування кешбека.

  На просування можна витрачати будь-суми, і ви все одно отримаєте частина коштів назад. Більш детальну інформацію про умови участі в партнерці можна почерпнути зі змісту договору-оферти.

  Додаткові плюшки

  Зрозуміло, що головне в Click.ru – це її партнерка, яка дозволяє економити і заробляти на рекламі. Але також важливо знати, який функціонал надає платформа для запуску кампаній. Його розглядом і займемося.

  Субаккаунты прив’язані до призначеного для користувача профілю. Сервіс дозволяє працювати через один інтерфейс відразу в двох рекламних мережах.

  система управления аккаунтамиВикористовуємо контекст

  Також до кожного з профілів можна «прикрутити» вже існуючий акаунт Діректа або AdWords. Для цього через спеціальну форму потрібно подати заявку на прив’язку. Вона буде виконана фахівцями Click.ru протягом доби.

  запрос на привязку аккаунтаВикористовуємо контекст
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Але можна піти і більш швидким шляхом, імпортувавши вже існуючі кампанії. Ця операція обійдеться вам всього в декілька хвилин.

  добавление кампанииВикористовуємо контекст
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  При створенні нової кампанії генерація ключових слів відбувається на основі декількох складових:

 • Ядра вказаного сайту.
 • Налаштувань місцеположення.
 • медиапланированиеВикористовуємо контекст

  Також СЯ для контекстного просування можна ввести вручну або «підігнати» автоматично на основі аналізу публікацій свого сайту, конкурентної майданчика або статистичних показань лічильників.

  ручной подбор словВикористовуємо контекст
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Тут же знаходиться медіапланер, який дозволяє підігнати бюджет кампанії і вартість кліків. Причому робить це він набагато точніше, ніж рідний інструментарій рекламних мереж.

  медиапланерВикористовуємо контекст
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Після підбору ключевіков і планування бюджету переходимо до створення оголошень.

  создать объявлениеВикористовуємо контекст

  Цей етап розгортання кампанії в B2B Click також автоматизований. Генератор пропонує користувачеві список можливих варіантів оголошень, текст яких можна легко змінити.

  список возможных объявленийВикористовуємо контекст
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  І скрізь вас переслідують…

  Це жах! У особистому кабінеті B2B Click користувачів переслідують… І правильно роблять. Переслідують, щоб навчити і допомогти.

  На кожній сторінці особистого кабінету «приліплені» діалогове вікно живого чату. Причому служба підтримки Click.ru постійно на зв’язку.

  click управление пользователями Використовуємо контекст
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Також скрізь по адмінці слідують за користувачем навчальний і довідковий розділи, інструкції по роботі з функціоналом.

  обучающий и справочный разделыВикористовуємо контекст
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Щодо рівня навчання варто розповісти окремо. Це безкоштовно, але вчать так грунтовно, що і грошей не шкода було б віддати. Користувачам Click.ru доступні кілька форматів навчальних матеріалів:

 • Блог.
 • Відео.
 • Вебінари.
 • обучение интернет-маркетингуВикористовуємо контекст
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Навіть в офлайні відкрили курси. І всі ці освітні «канали» користуються шаленою популярністю.

  условия обученияВикористовуємо контекст
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Зручно та вигідно

  Ми розглянули не весь функціонал, який вміщує в себе особистий кабінет контекстщика в B2B Click. За кадром залишився генератор UTM-міток, інструмент для автоматичного керування ставками і багато іншого.

  Ще забув уточнити, що всі зароблені в партнерській програмі кошти можна витратити не тільки на розгортання кампаній, але і вивести на гаманці декількох популярних платіжок.

  заявка на вывод средствВикористовуємо контекст
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Так що ж виходить? В Click можна економити, заробляти на рекламі і навчатися правильному поводженню з нею. При цьому надаваний функціонал набагато легше для освоєння, ніж нативні інструменти Діректа і AdWords.

  Так і сплачується кэшбэк в чверть вище, ніж у конкурентів. Не вірите? Тоді пройдіться по аналогічним платформ. Кешбек у 8% на AdWords ви знайдете тільки B2B Click! Хоча навіщо кудись ходити, якщо і так все ясно 🙂 .

  P. S. Для читачів нашого блогу B2B Click надала спеціальний промо-код (ktonanovenkogo). Вказавши його при реєстрації, ви отримаєте 8% ставку кешбека на місяць незалежно від обсягів витрачених коштів. Це ще один вагомий привід стати учасником партнерки. Приєднуйтесь!

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу