Добуваємо посилання на сайт

715

Здрастуйте, шановні читачі блогу . Сьогодні мова піде про те, як можна здійснювати просування сайту самостійно і безкоштовно, про що я писав тут. Напевно, ця тема особливо цікава буде початківцям вебмайстрам, у яких немає зайвих коштів (хоча будь-сильно бажаючий завжди зможе заробити грошей в мережі, описаними тут способами) і необхідних знань для того, щоб купувати пачками зворотні посилання на біржах типу Sape і т. п.

Власне, це зовсім не обов’язково робити. Давайте будемо уподібнюватися скупим буржунетским вебмайстрам, які косо дивляться на покупні посилання і в основному використовують безкоштовне просування сайтів.

Добуваємо посилання на сайт

Насправді нічого складного для розуміння тут немає, окрім того, що при цьому доведеться витратити купу свого часу на внутрішню пошукову оптимізацію контенту і на ручне отримання безкоштовних зворотних посилань з жирних ресурсів. Ну, а як ви хотіли? У будь-якому випадку вам доведеться заплатити, хіба що в другому випадку плата буде стягуватися вашими людино-годинами — безкоштовно, але трудомістке.

Що в себе включає безкоштовне просування

Крім того, що при цьому ви практично не будете розлучатися зі своїми грошовими знаками, ви будете ще й на сто відсотків впевнені в якості виконуваної роботи. Ну, а як же? Сам себе ж не обдуриш і не обжулишь.

Отже, давайте в двох словах пробіжимося по методології безкоштовного просування, а потім на конкретних прикладах зможете подивитися тут, як отримати зворотні посилання з профілів трастових ресурсів.

Основою є внутрішня SEO, описане тут або, іншими словами, оптимізація контенту під запити пошукових систем. Загалом-то, навіть при платному просуванні внутрішня оптимізація необхідна, оскільки вона здатна істотно (в рази) знизити його вартість.

Це пов’язано з тим, що при добре оптимізованих текстах вже не потрібно буде закуповувати величезна кількість посилальної маси. Можна буде істотно на цьому заощадити.

Можна буде довести пошукову оптимізацію тексту статті до досконалості, але за запитом з дуже високою конкуренцією ви все одно не потрапите в топ і навіть поруч з топом навряд чи будете. Тут в обов’язковому порядку треба проводити зовнішню SEO оптимізацію, орієнтовану на цю статтю (купувати зворотні посилання з анкорами, що містять ключові слова, по яких просувається стаття).

Я раджу для просування вічні посилання, типу, ГетГудЛинкса або РотаПоста, описаного у статті про Rotapost. Тимчасові з Сапи не є добре, як мені здається. Можна ще і у бік бірж статей подивитися, наприклад, Міралінкс або WebArtex.

У мене на блозі є така стаття, яка вийшла в основному заточеною під високочастотний пошуковий запит «теми для WordPress». Конкуренція в цій тематиці висока і для її просування потрібно буде закуповувати зовнішні посилання. Але я цього робити, звичайно, не буду, в силу марності сього дії. Адже у мене не продає проект і він повністю не присвячений цієї тематики.

Мені залишається тільки змиритися з ситуацією, що склалася, а вам зробити висновки і просувати свої статті по запитам, які можна буде віднести до низькочастотних (НЧ) або, в крайньому випадку, до середньочастотним (СЧ).

Саме по НЧ просування можливо безкоштовно, оскільки в цьому випадку буде досить просто правильно поворожити над текстами і логічно організувати структуру сайту з його багатою линковкой. Тільки за рахунок цього ви зможете потрапити в топ 10 і навіть в топ 1 по видачі того чи іншого низькочастотного запитом.

Звичайно, це не спрацює в ста відсотках випадків, але маючи на своєму ресурсі достатню кількість оптимізованих під НЧ статей, ви в праві розраховувати на дуже навіть пристойний трафік з Яндекса і Гугла.

У мене, наприклад, він складає від 2000 до 2500 відвідувачів. Так, похвалився відвідуваністю або навіть ні — це я не хвалився, а рекламував безкоштовне просування, як реально існуючий метод, що дає видимі результати.

Але зовсім без зовнішніх посилань обійтися не можна. Все ж це важливий фактор, на який дуже критично дивляться пошукові системи. Тому і пропоную вам отримати досить багато беклінків (у мене за версією Яндекса їх на даний момент вже більше 400, хоча деякі з них я отримав шляхом обміну постовими, але їх не більше 15).

Справа в тому, що навіть за гіперпосиланнями з профілів (і форумів теж, хто б що не говорив) на ваш ресурс передається певну вагу, який при належній лінкування сторінок буде рівномірно розподілятися по всьому ресурсу і благополучно досягне сторінок зі статтями, які ви, власне, і просуваєте в топ.

А що таке статична вага? Та неважливо в рамках цієї статті, що це таке. Головне, що чим вище він буде, тим краще вона буде ранжируватися при інших рівних умовах.

Безкоштовні зовнішні посилання дозволять вам нагнати статвес, а грамотна внутрішня лінковка дозволить йому благополучно розподілитися в необхідних пропорціях.

Але крім статичної ваги ви можете ще й збільшити траст свого сайту. Якщо траст високий, то і стаття вашого проекту можете потрапити в топ відразу, як тільки з’явиться. Але це, звичайно ж, справедливо тільки для супер трастових ресурсів, до яких нам з вами не дорости.

Але тим не менше, чим вище буде траст вашого проекту, тим більш високі позиції він зможе зайняти при інших рівних умовах. Ну, а основним способом збільшення трастовості свого проекту є зовнішні посилання з авторитетних ресурсів. Числового значення трасту в паблике немає, тому ми будемо використовувати непрямий показник — ТИЦ. Це не зовсім коректно, але зате просто і наочно.

Загалом виходить, що жирні потрібні посилання для отримання статичної ваги і для нарощування трасту, який в свою чергу призведе до збільшення відвідуваності. Правда при вдалому збігу обставин вони здатні ще й збільшити ТІЦ, але це ніхто вам не гарантує та не це головне при безкоштовному просуванні, а відвідуваність.

Ну ось, настрочив цей текст дуже швидко, буквально на одному диханні, отримавши при цьому не мало позитивних емоцій. Іноді написання статей здатне приносити приємні моменти, але, на жаль, тепер мені належить саме нецікаве у цій публікації — рутинний розповідь про те, як отримати жирну зворотне посилання. Для вас це, звичайно ж, найбільш важлива частина, яку ви, можливо, відкриваєте, просто промотав вступну.

Ну, да ладно, пора приступати до роботи, адже вам потрібно просувати ваші проекти і бажано спочатку використовувати всі можливі безкоштовні методи, а вже потім, коли все буде зроблено, замислюватися про те, щоб вкласти кошти у платне просування. Загалом, я згоден саме з таким підходом.

Але, правда, розкручувати таким чином можна, напевно, тільки свої і гаряче улюблені проекти, на які не шкода витратити час і сили. А при роботі над чужими проектами найпростіше буде відразу почати з «тупий» закупівлі посилальної маси, без використання описаних тут можливостей, бо це дуже трудомістко, але тим не менш і дуже ефективно.

Хоча думаю, що є оптимізатори, які використовують жирні беклінків для того, щоб просувати власні проекти. Інакше навряд чи б мали місце погрози в коментарях, адресовані мені, як розповсюджувачу ідеї. Вони вважають, що я даремно палю тему, тим самим вбиваючи її.

А от мені зовсім не шкода, незважаючи на те, що основна посилальна маса на мій блог йде саме з цих самих жирних сайтів, про які я пишу в рубриці. Не дуже я вірю в те, що тема швидко загнеться, якщо буду палити її в паблике. У будь-якому разі виходить, що я рублю сук, на якому сиджу.

Може це по дурості, а може свідомо (адже ці статті здорово збільшують кількість передплатників на новини мого блогу), але я все одно вважаю, що роблю правильно, інакше б не робив.

Отримуємо зворотні посилання з трастових ресурсів

 • Plib — реєструєтеся, при цьому можете відразу заповнити поля «Звідки» і «Інтереси». У першому введіть текст з Html кодом гіперпосилання на ваш проект, наприклад, так:

  Веду блог <a href=»https:///»></a> — поради по створенню веб-сайтів, форумів, блогів, інтернет магазинів

  А в полі хобі можете вказати альтернативний текст, який додасть якусь тематичність даній сторінці профілю.

  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт

  Якщо ви читали попередні мої публікації, то, напевно, знаєте, що світло-коричневий фон на скріншоті позначає, що дана зовнішня посилання відкрита для індексації пошуковими системами. Таку зручну опцію нам надає плагін для Опери під назвою СЕоБар.

  Для того, щоб знайти свою сторінку з аккаунтом, зайдіть на форум і дайте відповідь в будь-якій темі. З’явиться перейдіть за гіперпосиланням свого профілю. Для прискорення індексації зворотного посилання проженіть URL веб-сторінки з цим бэклинком за IndexGator або GetBot, описаний тут.

 • Ariru — зареєструватися, при цьому вас відразу ж після цього автоматично авторизує.

  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт

  Перейдіть на вкладку «Редагувати профіль» і в полі «Про себе» введіть текст з HTML тегом гіперпосилання, точно так само, як було описано у попередньому прикладі. Збережіть зроблені зміни, зайдіть на форум і додайте відповідь або повідомлення. Скопіюйте адресу свого аккаунта і проженіть його в IndexGator або GetBot.

 • Worldcrisis — реєструєтеся і після авторизації відразу потрапляєте на сторінку редагування свого облікового запису.

  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт

  Поле «Ваш web-сайт» можете не заповнювати, оскільки вона закрита від індексації Яндексом (укладена в теги Noindex). Вам потрібно просто ввести в поле «Кілька слів про себе» текст із зазначенням гіперпосилання на ваш ресурс у вигляді https:///. Після збереження змін вас перекине на сторінку профілю. Скопіюйте її URL і проженіть по IndexGator або GetBot.

 • Adlife.spb — Реєструєтеся, чекаєте листа з підтвердженням і переходьте за адресою з цього листа. Авторізуетесь.

  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт

  Перейдіть на сторінку зміни інформації про себе «МІЙ ПРОФІЛЬ» і в полі «Домашня сторінка» можете вставити зворотну посилання на свій ресурс, а в полі «Трохи про себе» додати текст навколо посилань. Усі зроблені зміни і відразу потрапляєте на сторінку свого аккаунта, де побачите халявний беклінків. Так, і не забудьте про IndexGator або GetBot .

 • Nneformat — ТИЦ=900. Вона буде безанкорной, але з розташованим поруч тематичним текстом.

  Добуваємо посилання на сайтДобуваємо посилання на сайт

  Реєструємося, при цьому можна одразу вказати свою зворотну посилання в поле «Сайт», так само додати текст навколо посилань у поля «Рід занять» та «Інтереси». Після реєстрації заходите під своїм логіном і паролем, потім прокручуєте сторінку вниз і знаходите свій профіль в області «Останній зареєстрований користувач». Ну, і як завжди, проганяє цей URL по IndexGator або GetBot.

 • Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу