Освоюємося з інтернет-грошима

708
 • Основні переваги Getuniq
 • Реєстрація та підключення рекламних акаунтів
 • Відгуки про Getuniq
 • Здрастуйте, шановні читачі блогу . Getuniq — запущений в 2015 році сервіс поповнення особистого рахунку, підключених до платформи партнерських рекламних мереж.

  Getuniq працює з рекламною мережею myTarget, соціальною мережею VK, з рекламними мережами Google, Яндекс, MarketGid, Gnezdo, DirectAdvert.

  Освоюємося з інтернет-грошима
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Getuniq досить популярний серед веб-майстрів сервіс поповнення балансу, тому давайте детально розберемося в його функціонал, проаналізуємо всі плюси і мінуси для активних користувачів.

  Основні переваги Getuniq

  1. Універсальне і зручне управління аккаунтом.

  Оскільки всі транзакції проводяться з одного кабінету, то за допомогою сервісу зручно контролювати баланс через загальний інтерфейс. Прихід і витрата коштів, залишок на рахунку — все як на долоні.

  До плюсів належить те, що система Getuniq підтримує через кабінет прив’язку двох-трьох акаунтів одного типу (тобто можна поєднати різні акаунти одного типу — VK, myTarget та інших сіток).

  2. Детальна і наочна статистика.

  Сервіс пропонує добре опрацьовану, зрозумілу історію операцій по кожному рекламному сервісу з зазначенням часу і суми поповнення.

  Экономия затратОсвоюємося з інтернет-грошима
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  3. Вигідну зарахування коштів з нарахуванням відсотків.

  Веб-майстри, можуть розраховувати на додавання заохочувальних у розмірі від 5% до 15% від поповнення суми, потім витрачену на рекламу. Ця компенсація зачіпає тільки трафік, що купується на офферы з адмитадовским редиректом.

  Реєстрація та підключення рекламних акаунтів

  Зареєструватися в системі Getuniq можна без всяких проблем: для цього необхідно вказати свій е-мейл у відповідній формі і активувати акаунт, перейшовши за посиланням на пошті. Після встановлення пароля нового користувача автоматично перекидає в кабінет, через яку і відбувається все управління.

  РегистрацияОсвоюємося з інтернет-грошима

  Підключення діючих акаунтів для всіх систем (крім VK), на жаль, неможливо, але система створює нові за са і автоматично переносить кампанії з усіма налаштуваннями. Агентський кабінет мережі Gnezdo активний тільки для розділу «Товарне Гніздо» і не поширюється на розділ «Новинне Гніздо».

  Підключення рахунку з будь партнерської мережі труднощів не викликає, на всяк випадок в розділі «Допомога» розміщена коротка інструкція, що полегшує процес.

  ИнструкцияОсвоюємося з інтернет-грошима
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  Серед варіантів поповнення рахунку виявляються:

 • — Можливість поповнення будь-якими картами Visa/MasterCard.
 • — За допомогою системи Epayments — миттєве зарахування без жодних комісій.
 • — З балансу Admitad — також жодних комісій за переклади і конвертацію (мінімальний поріг для здійснення транзакцій складає 300 рублів).
 • — Для юридичних осіб є можливість поповнення з чинного рахунку (для підключення потрібно звернутися до саппорт через тікет).
 • Дуже зручним варіантом поповнення раніше вважався переклад з гаманця WebMoney, проте з недавніх пір для резидентів Росії, Німеччини та ОАЕ цей спосіб був закритий.

  Getuniq дає користувачам можливість додатково заробити на партнерській програмі — на рахунок зараховується 25% від суми витрачених рефералом коштів на сервісі.

  ПартнерствоОсвоюємося з інтернет-грошима
  *при кліці по картинці вона відкриється в повний розмір у новому вікні

  В рамках сервісу доводиться дотримуватися прописаних нескладних правил, порушення може спричинити штрафні санкції. Зароблені на рефералах кошти виводяться за запитом раз в місяць, 15-го числа, при цьому мінімальна сума на виплату становить 1000 рублів.

  Відгуки про Getuniq

  В інтернеті зустрічаються самі різні відгуки про сервіс. Є відверто позитивні, є нейтральні, а є й негативні.

  Негативні відгуки стосуються відключення можливості поповнювати рахунки рекламних мереж за допомогою WebMoney. Скаржаться також на погано працюючу службу підтримки. Незважаючи на це, ми ставимо високий бал даного сервісу і можемо його рекомендувати.

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу