Знайти гроші в мережі

789
 • Просування сайтів в Gogetlinks і заробіток на посиланнях
 • Реєстрація на біржі і принципи просування в ГГЛ
 • Налаштування кампанії в ГогетЛинкс для просування сайту
 • Як економити на купівлі хороших посилань?
 • Пошук оптимальних майданчиків в GoGetLinks
 • Купівля зворотних посилань з обраних майданчиків
 • Заробіток на біржі вічних посилань
 • Здрастуйте, шановні читачі блогу . Сьогодні я хочу докладно поговорити про дуже популярну серед вебмайстрів і оптимізаторів біржу вічних посилань Gogetlinks.

  Саме поняття «вічні» зводиться до того, що на цій і подібних їй сервісах (ГетГудЛинкс або РотаПост) ви платите за куплений беклінків всього один раз, на відміну від помісячної оплати в біржах подібних Сапі (зараз там, правда, цей процес автоматизували через Wizard.Sape).

  Знайти гроші в мережі

  Існують ще й біржі статей (Міралінкс або ВебАртех), які теж, можна сказати, продають вічні посилання, але у них є певні відмінності, на яких ми ще зупинимося в цій публікації.

  Ну, а Гогетлинкс (скорочено Ггл або Ggl) є лідером на цьому ринку, бо крім величезної кількості вебмайстрів і оптимізаторів має ще й високою репутацією, що і залучає на неї велику кількість рекламодавців.

  Просування сайтів в Gogetlinks і заробіток на посиланнях

  Спочатку я працював з ГГЛ тільки як вебмайстер, розміщуючи огляди на сторінках своїх проектів і отримуючи від цього досить непоганий дохід (дивіться статтю про методи заробітку в інтернеті). Трохи пізніше я вліз також і в шкуру оптимізатора (рекламодавця) і досить активно купую вічні посилання в ГоГетЛинкс (в основному для комерційно обґрунтованих проектів).

  Творці цього сервісу пропонують подивитися короткий відеоролик на тему — що таке Ggl:

  Знайти гроші в мережі«alt=»»>

  Для дотримання концепції, закладеної в блозі я нагадаю вам про трьох основних аспектах просування сайту, які в рівній мірі можуть впливати на його успішність. Причому, ці фактори взаємозалежні, і відсутність або слабкий вплив одного з них зведуть нанівець усю роботу, яку ви вели у двох інших напрямках:

 • Перший (базовий) фактор — це оптимізація розміщеного на сайті унікального контенту під очікування пошукових систем. Насправді правила внутрішньої оптимізації досить-таки нескладні (читайте про це в публікації про те, як розкрутити сайт самому), але складно зрозуміти саме те, що будь-яка дрібниця має вплив і чимось нехтувати не варто. Загалом, справа ця складна і тоскне, але життєво необхідне. Гарною підмогою тут може служити безкоштовний сервіс Яндекс Вордстат.
 • Зворотні посилання (що ведуть на ваш проект з інших ресурсів) як і раніше є основним зовнішнім чинником, що впливає на успішність просування. Про те, як повинен виглядати ваш анкор лист (тексти проставлених беклінків), ви можете почитати в наведеній статті. Самі беклінків можна купувати все в тому ж Gogetlinks або подібним їй сервісах (Міралінкс, РотаПост).

  Але нарощувати посилальну масу потрібно обов’язково планомірно, без фанатизму і різкості. Як можна менше прямих входжень запиту (найчастіше досить буде одного, але з самого потужного і тематичного вашого сайту, який вдасться знайти) і як можна більше розбавлень, безанкоров, посилань у вигляді урла або домену, а також у вигляді повної назви публікації (на сторінці, яку просуваєте). Таким чином ви не вийдете за рамки пристойності» і не будете вважатися спаммером.

 • Ну, і тренд останніх років — це поведінкові характеристики просування. Нехтувати ними зараз вже ніхто не може, бо все може звалитися саме з-за неприродного для вашої тематики поведінки користувачів на вашому сайті і в пошуковій видачі Яндекса і Google.
 • І щоб надмірно не поширюватися про всі переваги роботи саме з ГоГетЛинкс, я пропоную вам подивитися їх же короткий відеоролик про те, як все чудово і добре (гарантії, страховка на рік і т. п.):

  Знайти гроші в мережі«alt=»»>

  Тепер подивимося на цю біржу з точки зору вебмастера, як на один із способів заробітку на своєму сайті.

  Вы хотите зарабатывать на ГГЛ?Знайти гроші в мережі

  Я вже наводив приклад статтю про 17 основних способів заробітку в інтернеті трохи вище. Деякі вебмастера створюють цілий ряд сайтів, розрахованих саме на заробіток з допомогою продажу з них посилань. Причому, такі сітки сайтів монетизуються не тільки в подібних сервісах Сапі, але і в нашому сьогоднішньому герої ГГЛ (і йому подібних — Миралинксе, Ротапосте тощо).

  Деякі вебмастера взагалі заробляють тільки таким чином. Наприклад, це досить відома Бігпікча, та й у мене теж є один проект, який нічим іншим монетизувати не виходить, крім як розміщенням вічних посилань і статей (причому він прекрасно при цьому почувається і добре ранжується).

  Дехто навіть збирає свою сітку шляхом покупки вже готових і частково розкручених ресурсів у інших вебмайстрів. Заробіток на біржі вічних посилань Gogetlinks стає для них основним і переважаючим (100 000 рублів на місяць заробляв п’ять років тому Alex Pro з «бабло перемагає зло», до того як розпродав свою сітку), бо дозволяє це робити не маючи високої відвідуваності, яка необхідна при бажанні заробляти на показі контекстної реклами від Гугл Адсенс або мережі Яндекса).

  Ну, а тіц , від якого залежатиме в якійсь мірі вартість розміщення одного посилання, все ще можна нагнати не дуже витратними способами (для збільшення відвідуваності потрібен буде якісний і реально корисний контент, а також хороші поведінкові фактори, що досить трудомістко в масштабах великої сітки вебсайтів). Правда, останнім часом оптимізатори використовують різні сервіси та програми, що допомагають відокремити зерна від плевел і купувати посилання тільки з «хороших» донорів (це XTool, CheckTrust та ін) .

  Проверка доноров на спамм и траст перед покупкой ссылок в ГогетлинксЗнайти гроші в мережі

  Сам я особисто не вважаю, що потрібно опиратись саме на заробіток з допомогою Gogetlinks і іже з ним. Але поки відвідуваність вашого проекту не буде достатньо високою, то про встановлення контекстної реклами можна буде забути, а от грошики з Miralinks.ru, RotaPost і GetGoodLinks зайвими в цей період вам не здадуться.

  На одному зі своїх побічних проектів я перепробував всі (контекст, тизерну партнерки, Адмитад, Vpodskazke і ще ряд менш відомих способів), і тільки почавши продавати з нього посилання у всіх згаданий сервісах (крім Сапі), я відчув реальну віддачу — заявки посипалися як з рогу достатку, і навіть при поточній сильно завищеною ціною розміщення вони як і раніше не вичерпуються.

  Зароблені в ГГЛ гроші ви зможете при бажанні частково використовувати для набору посилальної маси власного сайту або ж повністю виводити в реал на Вебмані (зараз, щоправда, є проблема з виведенням самих Вебмані на карти) або Ківі (вибираю їх останнім часом через зручного використання карти QIWI Visa Plastic).

  Вывод денег из ГогетлинксЗнайти гроші в мережі

  Якщо висновок ви здійснюєте в перший раз, то доведеться почекати три місяці (холд своєрідний, щоб ви не зняли проставлені посилання і не втекли з грошима раніше часу). А потім висновок буде проходити три рази в тиждень — по вечорах понеділка, середи і п’ятниці, якщо ви завчасно цей самий висновок замовте, як було показано на скріншоті (клікаєте по сумі зароблених грошей у правому верхньому куті, вибираєте «баланс», а потім вибираєте «Вивести кошти»).

  Реєстрація на біржі і принципи просування в ГоГетЛинкс

  Для початку потрібно буде зареєструватися в Gogetlinks, заповнивши кілька обов’язкових полів і підтвердивши реальність своєї поштової скриньки переходом по гіперпосиланню з листа:

  Регистрация в GoGetLinksЗнайти гроші в мережі

  Отже, давайте спочатку розглянемо роботу з GGL в якості рекламодавця (оптимізатора). Наша з вами задача в цьому випадку буде полягати в наступному:

 • Поповнити свій особовий рахунок в Гогетлинкс
 • Створити рекламну кампанію
 • Почати пошук відповідних майданчиків
 • Перевірити виконану роботу веб-майстрами по розміщенню зворотних посилань
 • Для поповнення рахунку в Ггл вам потрібно буде клацнути по напису «поповнити» у верхньому правому кутку:

  Пополнение баланса в ГогетлинксЗнайти гроші в мережі

  І вибрати найбільш підходящий спосіб оплати з однойменного списку:

  Пополнение баланса для покупки вечных ссылокЗнайти гроші в мережі

  Внизу буде наведена hyperlink «Вивести кошти», за якою зможете замовити виплату на ваш електронний гаманець WebMoney (на інші системи електронних платежів чомусь не дозволено виводити) невитрачених коштів або ж тих грошей, що ви заробите в біржі Gogetlinks як вебмастера:

  Вывод денег из GGLЗнайти гроші в мережі

  Виведення коштів здійснюється звичайно через кілька днів після подачі заявки. Все, будемо вважати, що з фінансовими питаннями ми покінчили і пора переходити безпосередньо до опису процесу просування. Потім ще і про заробіток на цій біржі теж поговоримо (якщо вам цікавий тільки цей аспект, то просто перейдіть за цим гіперпосиланням відразу на місце в статті, де про це говориться).

  Але спочатку насмілюся нагадати — для того, щоб витрачені в ГГЛ гроші принесли вам найбільшу віддачу, потрібно буде трохи попрацювати зі статистикою пошукових запитів Яндекса (у мене це «трохи» затягнулося на кілька років) та здійснити підбір ключових слів, використовуючи Вордстат і Кейколлектор.

  В результаті у мене, наприклад, вийшов экселовский файлик з таблицею, де наведено запити, за якими мій блог має які-небудь позиції у видачі Яндекса і Google, а також ті сторінки, які на думку пошукачів мають найбільшу релевантність цим самим пошуковим запитам. Позиції, а також визначення релевантних сторінок я здійснюю за допомогою безкоштовної програми Сайт Аудитор (на якийсь час покійної, але зараз знову повсталої з попелу).

  Тобто головна думка останніх двох абзаців полягає в тому, що беклінків потрібно закуповувати не тільки і не стільки на головну сторінку, але і на всі цільові сторінки, які здатні просунутися у видачі пошукових систем в Топ по більш-менш частотним запитам. Зрозуміло? Не тупо все беклінків з різними анкорами на головну, а саме на конкретні сторінки свого сайту, які на думку пошукових систем найбільш релевантні того запитом, який буде використовуватися в якості анкора. Річ проста, але багатьма до кінця не зрозуміла.

  Ну, і на додачу краще купити через Гогетлинкс 10 посилань з різних майданчиків (донорів), ніж ті ж 10 беклінків, але всього з трьох. Однак, з хорошого донора при наявності вільних коштів буде не зайвим прикупити і кілька беклінків, бо всі вони передадуть динамічний і статичний вага (можливо, що і траст). Але при обмеженому бюджеті буде оптимальною закупівля в Gogetlinks з різних донорів для одного і того ж сайту, який просувається.

  Ну, та вам, напевно, має бути зрозуміло, що купуючи беклинки з тематичних вашого сайту ресурсів, ви сприяєте зростанню тематичного індексу цитування вашого проекту і, що більше важливо, такі беки будуть працювати значно краще, ніж закуплені там же, але нетематичные (при інших рівних умовах — незаспамленность донора, його траст, якість сторінки звідки веде посилання тощо).

  Власне, за велику кількість беків з донорів відмінною від вашої тематики запросто можна потрапити під Пінгвін (фільтр Google) або Мінусинськ Яндекса, і потім доведеться додавати їх в Disavow links (читайте про це детальніше у зазначеній статті) або іншими способами виповзати з-під Пінгвіна або Мінусинська.

  Однак, не для всіх тематик в GGL ви зможете знайти достатню кількість донорів. У цьому випадку можна закупитися з майданчиків тематик ЗМІ, Бізнес і Портали, бо вони в якійсь мірі підійдуть практично всім.

  Налаштування кампанії в ГогетЛинкс для просування сайту

  Давайте вже переходити від теорії до практики. Спочатку вам належить створити і налаштувати свою рекламну кампанію в біржі посилань Gogetlinks. Для цього достатньо перейти на вкладку «Оптимізатор», відкрити вкладку «Мої кампанії» і клацнути по кнопці «Створити нову кампанію»:

  Создание новой компании в GoGetLinksЗнайти гроші в мережі

  Відкриється вікно додавання з безліччю різних полів, чекбоксов і списків, які необхідно заповнити або вибрати. Давайте я спробую пояснити, що саме і як слід там писати або вибирати, ну, а ви вже будете вільні робити все по своєму.

  Настройка компании на бирже вечных ссылокЗнайти гроші в мережі

  Поруч з кожним пунктом стоїть знак питання, підвівши до якого курсор миші ви зможете прочитати про його призначення. А тепер пробіжимося по пунктах:

 • Назва кампанії в Ггл потрібно тільки вам, щоб не сплутати її з якою-небудь інший (ж)
 • Через це біржу ви можете замовити вебмайстру один з трьох типів оглядів зворотного посилання на ваш сайт:
 • Перші два з них по суті схожі, тільки в першому випадку выбмастер вставляє гіперпосилання на вже наявний текст, а в другому — пише додатково кілька пропозицій. Я особливої різниці між ними не бачу і замовляю те, що у цього донора буде дешевше.
 • Зворотні посилання з картинок в Gogetlinks, судячи з усього, не користуються особливим попитом у оптимізаторів, але тим не менш вони можуть бути прийняті пошуковими системами за природні. Ну, і до того ж такі беклінків коштують значно дешевше, та й багато вебмастера все одно проставляють звичайну контекстну посилання (мабуть, не прочитавши уважно завдання), правда вже за ціною значно нижчою, що не може ні радувати оптимізатора.

  Але навіть у разі проставлення бэклинка через біржу саме з картинки, ми отримуємо певні дивіденди. Дану гіперпосилання можна розглядати як безанкорную (природну), а значить, вона буде швидше і з більшою ймовірністю врахована пошуковими системами. Ну, а як анкора для такого беклинка пошуковик може використовувати або вмісту атрибута Alt тега Img, або ключові слова, попередні або наступні відразу за картинкою.

  Тому, при проведенні закупівлі таких посилань через GGL, я обов’язково додаю пояснення для вебмайстрів, де прошу розмістити до і після картинки текст із зазначеними в завданні ключовими словами, а також перевіряю наявність анкора і ключових слів атрибути Alt і Title Html коду даного зображення.

 • Далі у нас йдуть поля, куди ми повинні будемо додати анкор текст гіперпосилання), ключові слова (будуть використані при написанні замітки вебмайстром) і Урл цільової сторінки вашого сайту.

  Природно, що одним бэклинком в рекламній кампанії ми не обійдемося, тому клацаємо по напису «Додати ще анкор» та в новому вікні буде надано інструмент для додавання необмеженої кількості майбутніх беклинков:

  Добавить еще анкоров в биржу ссылок ГГЛЗнайти гроші в мережі

  Кнопка «Додати ще анкор…» викликає появу полів для додавання даних нового беклинка, а кнопка «Готово» дозволяє зберегти їх в базу даних біржі Гогетлинкс. Особисто я завжди встановлюю галочку «Вручну», що дає можливість при виборі майбутнього донора ще й вибрати конкретний анкор вічної посилання, який буде найкраще відповідати тематиці його ресурсу.

  Також для кожного варіанту анкору в полі «План» зазвичай ставлю одиничку, ну або рідше двійку чи трійку. На мій погляд, безліч зворотних посилань з абсолютно однаковим анкором може виглядати підозріло, якщо це, звичайно ж, не Урл (https://) або назву сайту (). Також внизу я переміщаю галочку в положення «Закрити кампанію», щоб цей анкор віддаляється із списку, коли зазначена кількість беклінків буде розміщено.

 • Ну, і ще я зазвичай у налаштуваннях кампанії на Ггл встановлюю галочку, що дозволяє вебмайстрам схиляти слова зазначених мною анкорів. Т. к. в якості них я зазвичай використовую прямі входження пошукового запиту, то таким чином буде здійснюватися деякий розведення анкор листа.
 • GGL — як оптимізатору поменше заплатити і отримати побільше

  Так, йдемо далі і продовжуємо налаштовувати кампанію.

  Выбор тематики в ГогетлинксеЗнайти гроші в мережі

  Про важливість вибору тематики донорів я вже говорив трохи вище. Зверну тут вашу увагу лише на те, що в Gogetlinks не дуже вдало реалізована візуалізація того, що рубрики тематик мають свої підрубрики. Здогадатися про це не просто, бо немає інтуїтивно зрозумілих плюсиков зліва від назви рубрик або чогось подібного.

  Однак, клацнувши за назвою рубрики в Гогетлинкс, ви побачите всі вкладені в неї підрубрики і зможете зробити вибір тематики донорів більш акцентованим. Я зазвичай ставлю галочку тільки навпаки тематики «Інтернет». Мови залишаю обраними обидва. Ну, а майданчики, які торгують бэками в Сапі і їй подібних біржах, відсікаю, бо велика ймовірність неврахування їх пошукові системи при ранжируванні. Йдемо далі.

  Задания для биржи ссылок GoGetLinksЗнайти гроші в мережі

  Кількість зовнішніх посилань я зазвичай обмежую, але в розумних межах. Далі ви можете поставити або зняти галочки в полях області «Характер сторінок». Що вони означають? Перша галочка буде означати, що ви дозволяєте вебмайстрам розміщувати вашу вічну посилання через біржу Gogetlinks тільки в своїх нових статтях, які ще не потрапили в індекс Яндекса. Загалом-то це практично ідеальний варіант (схожий на природний), бо тоді беклінків буде з’являтися одночасно з текстом нової статті.

  Але я все одно ставлю ще й другу галочку, дозволяючи тим самим додавати мої беки і в ті статті, які були опубліковані давно і вже проіндексовані Яндексом. Вони будуть виглядати менш природними, ніж у першому випадку, але зате вебмастер зможе розмістити ваш беклинк у статті максимально відповідної тематики, аж до повного збігу. Однак, їх облік може затягнутися, особливо, якщо сторінки, де їх розмістили, давно не оновлювалися і, відповідно, на них давно не заходив пошуковий робот дзеркала рунета. У гіршому випадку він може не зайти на неї взагалі або ж не врахувати даний беклінків, що сумно.

  Так само вебмайстрам має сенс повідомити про ваших побажаннях, саме для цього і передбачено полі «Опис та коментарі до завдання», де я пишу зазвичай те, що показано на наведеному трохи вище скріншоті

  Далі у налаштуваннях кампанії на GGL нам залишиться тільки встановити бажану вартість посилань з донорів мають різні Seo показники. Т. о. ви говорите вебмайстрам, що працюють у цій біржі, що готові платити саме стільки за беклінків з їх сайтів. І саме на ці ціни будуть орієнтуватися вебмастера, пропонуючи вам свої послуги (адже вони можуть чекати замовлення від оптимізатора, так і самі здійснювати зворотний пошук).

  Задаем желаемые цены на бирже ГГЛЗнайти гроші в мережі

  Багато оптимізаторів в ГоГетЛинкс «не мудрствуя лукаво» ставлять середні ціни. Загалом-то правильно. Ось тільки під час приходу вам заявки від вебмастера слід дивитися їх початкові розцінки за вічні посилання.

  Тобто можливі ситуації, коли кампанії вебмастера встановлена ціна в 100 рублів, а вам він робить пропозицію за ціною 200 рублів, т. к. ви встановили такий ціновий поріг у налаштуваннях своєї кампанії.

  Як перевірити реальну ціну у вебмастера в Ггл? Просто клацніть по кнопці «Далі» (праворуч від його адреси сайту) з прийшли вам пропозицією (заявкою) і подивіться ціну у спливаючому вікні (немає зараз можливості зняти такий скріншот, тому буду вдячний, якщо надішлете свій).

  У зв’язку з цим я взяв за звичку сильно занижувати ціни, за якими готовий купити вічні посилання у вебмайстрів (аж до можливого в системі мінімуму). Роблю це з двох причин. По-перше, т. к. я волію сам здійснювати пошук потрібних мені донорів, то це дозволяє не використовувати в GoGetLinks налаштування «Прихована» (для зворотного пошуку) для своєї кампанії (вкладка «Оптимізатор» — «Мої кампанії»):

  скрыть компанию в GGLЗнайти гроші в мережі

  До речі, для того, щоб на біржі вічних посилань Ggl приховати або відкрити кампанію для зворотного пошуку веб-майстрами, вам достатньо лише клацнути по напису у стовпці «Видимість» і у вікні, вибрати найбільш підходящий варіант:

  Настройка видимости компании в бирже ГогетлинксЗнайти гроші в мережі

  Ну і, по-друге, хоча і зрідка, але це приносить свої плоди в тому плані, що мені іноді надходять пропозиції (заявки — про них ГоГетЛинкс вас буде повідомляти електронною поштою) від вебмайстрів за цінами, які значно нижчі від тих, що вони самі призначили у своїй кампанії вебмастера. Але це вже нюанси, які ви самі для себе налаштуєте роботу.

  Знайти гроші в мережіЗнайти гроші в мережі

  Так, після установки і обкатки цін, надалі зможете поставити галочку в полі «Встановити ці ціни для всіх кампаній» для більш швидкого налаштування інших ваших проектів в ГГЛ. Ваші оптимальні розцінки будуть продубльовані в них.

  Пошук оптимальних майданчиків в GoGetLinks

  Відразу обмовлюся про те, що в цій біржі є чорний і білий списки. По назві, напевно, зрозуміло, що в чорний варто додавати тих донорів, яких ви не хочете бачити в пошуку по майданчиках і які не повинні подавати вам заявки.

  Я купую вічні посилання відразу в декількох місцях — Gogetlinks.net, ГетГудЛинкс, Miralinks і РотаПост.

  А трохи вище я пояснював, що при обмеженому бюджеті буде кращим варіантом закуповуватися бэклинками з різних донорів (без повторень для одного і того ж проекту). Отже, щоб використовувані мною донори в різних біржах посилань не перетиналися, я додаю вже відпрацьованих (проставивших беклінків в якому-небудь з цих чотирьох сервісів) у чорний список тих трьох, що залишилися (читайте про те, як це зробити в Miralinks, GetGoodLinks і RotaPost).

  Для додавання майданчиків в чорний список в GGL потрібно перейти на вкладку «Пошук майданчиків’ і в самому низу списку фільтрів натиснути на посилання ‘Мій чорний список‘:

  Черный список биржи вечных ссылокЗнайти гроші в мережі

  Ви можете додати вже використаних донорів в інших біржах, а також скопіювати наявний НС з GoGetLinks у форматі Excel.

  Черный список в ГГЛЗнайти гроші в мережі

  Думаю, що з цим все зрозуміло. Хоча можна і при виборі майданчиків додавати їх в НС простим натисканням на червоний хрестик у стовпці «чорний список»:

  Добавление площадок в Готетлинкс в черный или белый списокЗнайти гроші в мережі

  Білий список використовують багато оптимізаторів, які просувають через Гогетлинкс послідовно кілька сайтів схожих тематик. Має сенс у цьому випадку хороших донорів додавати в БС і вже для наступних просуваються ресурсів не займатися підбором відповідних майданчиків, а просто поставити галочку в полі «Шукати тільки ті сайти, які є в білому списку» (це я вже трохи забіг вперед, але трохи нижче покажу все на скріншоті). Економить час і підвищує якість посилальної маси.

  Наприклад, блукаючи по просторах рунета мені іноді попадаються на очі ресурси, з яких я хотів би отримати посилання. Можна було б зв’язатися з адміном і купити беклінків безпосередньо, але мені це не дуже імпонує. Тому я додаю таких бажаних донорів в білий список цій біржі, після чого при пошуку майданчиків ставлю галочку все в тому ж полі «Тільки сайти з білого списку» (див. третій за рахунком скріншот вище цього абзацу), а всі інші фільтри пошуку розширюю по максимуму.

  В результаті надалі зможу знайти і купити вічні посилання з цікавих мені доменів з тією умовою, що вони взагалі були додані ГоГетЛинкс.

  Ну, а тепер переходимо безпосередньо до пошуку майданчиків: вкладка «Оптимізатор» — «Пошук майданчиків». Раніше він виглядав трохи інакше, але останнім часом його відновили і зробили більш юзабельним на мій погляд.

  Поиск площадок в GoGetLinksЗнайти гроші в мережі

 • Зверху йдуть профілі раніше створених вами наборів фільтрів, які ви не забули зберегти, щоб використовувати для просування схожих сайтів. Кнопка для збереження пошуку знаходиться в самому низу.
 • Далі ви можете вибрати, які саме типи вічних посилань бажаєте отримати (про них йшлося трохи вище).
 • При пошуку в Ггл майданчиків можна налаштувати фільтр по діапазону показників Тіц донорів. Зазвичай залишаю тут всі за замовчуванням, тому що ці показники для мене не критичні. Хоча можна було і від двадцаточки почати танцювати, якщо по-хорошому.
 • Тут же ви можете відсікти сайти розміщують посилання з автобірж (типу Сапи), а також ті, які розміщують посилання з інших бірж типу Миралинкса, Ротапоста і т. п. Першу галочку я завжди ставлю, а ось другу не ставлю, бо може отсечься багато хорошого.
 • Відносно нещодавнім нововведенням біржі вічних посилань стала можливість відсіювати спаммных і неефективних донорів. Найцікавішою з цього блоку налаштувань є, звичайно ж, GoGetLinks траст, який вираховується за формулою на основі ряду показників.

  Траст в ГогетлинксЗнайти гроші в мережі

  Штука корисна, на мій погляд, так само як і «Ссылочность», що говорить про заспамленности даного сайту.

 • За замовчуванням в системі фільтрів Ggl стоїть галочка в полі «Без сайтів, від яких були відмови». Я її знімаю, бо після трьох-чотирьох спроб (зі зміною анкора або пропозиції безанкорного беклинка) практично всі вебмастера все ж погоджуються на розміщення.
 • У кожного оптимізатора є гранична ціна, вище якої він не готовий платити за посилання. Щоб відразу відсікти зарвалися вебмайстрів з їх чудо-пощадками з шаленим розцінками дуже корисно використовувати цей фільтр. Зазвичай я починаю з невеликої суми і купую спочатку все, що «дешево і сердито». Ну, а потім вже шукаю що-небудь вражаюче з дорогого. Але нагадаю, що для єдиної посилання з прямим входженням потрібно використовувати самого кращого з можливих донорів, якщо хочете отримати від просування максимум ефекту. А разбавку і безанкоры вже дешевше брати, але з тієї ж тематики і з більш-менш хорошими показниками майданчиків.
 • Найчастіше я займаюся закупівлею посилань GoGetLinks тільки з тематичних майданчиків, тому і фильтрую тематику досить акцентовано. Коли вони закінчаться, тоді і буду розширюватися в бік змі, порталів та інших загальнотематичних ресурсів.
 • Трафік є дуже хорошим показником життєздатності донора в плані отримання seo ефекту від розміщеної на ньому посилання. Сайти без трафіку краще відсіювати навіть при інших хороших показниках.
 • Наявність сайту в каталогах Яндекса і Dmoz вважаю дуже вагомим аргументом на користь покупки вічної посилання з такого майданчика (в цих каталогах ресурси проходять ручну модерацію, що вже говорить про їх якість), але ціни в цьому випадку будуть досить високими, а вибір не великий.
 • Доменні зони я не фильтрую, бо не бачу в цьому особливого сенсу.
 • Спадний список у полі «Час додавання» дозволяє відфільтрувати нові додані на біржу. Є шанс, що новачки ще не так заспамлены та посилальну вагу з них передається. Тому починаємо з цього, а потім вже все інше підгортаємо.
 • Про ефективне використання чорних і білих списків я говорив трохи вище — не застосуєте скористатися.
 • Зрештою, помучившись з налаштуванням фільтрів і домігшись непоганого результату, можна буде все це зберегти, щоб потім повторно використовувати.
 • Купівля вічних посилань з обраних майданчиків

  От і все. Тепер тиснете кнопку «Знайти» і починаєте переглядати і вибирати найбільш підходящих вам в цій біржі донорів. Для цього клацаєте за Url адресою майданчики і в новому вікні вивчаєте його сайт на предмет качестваенности. Я звичайно це роблю за допомогою плагіна Rds bar — дуже зручно, інформативно і наочно.

  Підібрали відповідного донора? І ціна за розміщення вічної посилання вас влаштовує? Чудово, пора переходити до процесу її покупки через інтерфейс Gogetlinks.

  Т. к. я в налаштуваннях кампанії в Ггл вибрав ручне завдання анкоров, то мені треба буде з випадаючого списку стовпця «Анкор» вибрати текст найбільш близький за тематикою до донору, поставити галочку в стовпці з потрібним типом огляду, поставити галочку в полі «Застрахувати огляди» (+12 відсотків до ціни — на жаль, гарантія не безкоштовна) і натиснути на кнопку «Замовити»:

  Выбор донора в Гогетлинкс и покупка с него вечной ссылкиЗнайти гроші в мережі

  Аналогічним чином продовжуєте підбір підходящих вам за ціною та Seo показниками донорів і купуєте (замовляєте) на них беклінків з потрібними вам анкорами. Але не забувайте про плавність нарощування посилальної маси (що особливо важливо для молодих проектів, для яких нормою буде покупка по одній посиланням на день і навіть рідше). Далі потрібно буде дочекатися листа від ГоГетЛинкс з повідомленням, що вам потрібно перевірити завдання виконані веб-майстрами.

  Для перевірки розміщення переходите на вкладку «Оптимізатор» — «Огляди» і переглядаєте сторінку сайту донора на предмет виконання всіх ваших вимог (для цього досить клацнути по Url адресою вебмастера виконав завдання).

  Проверка размещения ссылки в ГГЛЗнайти гроші в мережі

  Якщо все в порядку, то вибираєте варіант ‘Схвалити’. Якщо вебмастер щось зробив не так, то ви можете жмакнуть по хрестику ‘На доопрацювання’ і описати помічені вами хиби. Після усунення всього описаного вами, даний огляд знову надійде до вас на перевірку і біржа надішле про це повідомлення на пошту.

  Ну, і в довершенні раджу подивитися відмінну покрокову інструкцію про те, як правильно купувати посилання в ГоГетЛинкс:

  Знайти гроші в мережі«alt=»»>

  Заробіток на біржі вічних посилань ГоГетЛинкс

  Власне, тепер пора переходити до питання заробітку в Ггл для вебмайстрів. Це буде як би погляд на те ж саме, але з іншого боку. Якщо для оптимізатора головне — отримати якісну вічне заслання як можна дешевше, то для вебмайстра головне — продати свою послугу за якомога більшу ціну. Тобто на обличчя конфлікт інтересів, однак цілком розв’язні в рамках даної біржі.

  Для початку потрібно, щоб вашу майданчик взяли в Gogetlinks. Справа в тому, що умови прийому досить-таки жорсткі і всі кандидати обов’язково проходять ручну модерацію, але це як раз і робить дану біржу такою привабливою для рекламодавців (оптимізаторів).

  У будь-якому випадку, вам спочатку потрібно буде зареєструватися, а потім перейти на вкладку «Вебмайстру» — «Мої майданчика» і натиснути на кнопку «Додати сайт»:

  GGL для вебмастера - регистрация и добавление сайтаЗнайти гроші в мережі

  Введіть Урл сайту, після чого буде здійснено його автоматична перевірка на Тіц відмінний від нуля, на вік (більше півроку) і ще деякі критерії, описані тут. Якщо все в порядку, то вам запропонують визначити ціну за розміщення всіх типів оглядів, яку потім будуть бачити оптимізатори при здійсненні пошуку майданчиків.

  За какую цены вы готовы продавать ссылки через ГогетлинксЗнайти гроші в мережі

  При цьому можна орієнтуватися на наведені тут же середні ціни, але можна буде зайти в каталог майданчиків в якості оптимізатора і подивитися, скільки просять тугриків сайти аналогічні вашому.

  Далі вас запитають, чи готові розміщувати беклінків на нових і старих сторінках свого ресурсу. Якщо залишити галочку в першому пункті, то вам доведеться приймати замовлення через GGL, під які потрібно буде написати нову публікацію.

  Где вы готовые размещать вечные ссылкиЗнайти гроші в мережі

  Багатьох це напружує і вони залишають тільки другий пункт, щоб використовувати вже наявні на своєму ресурсі публікації, просто додаючи в них запропоновані оптимізаторами посилання. Вирішувати вам, але при установці обох галочок заробіток буде вище, але й клопоту більше. Все, тиснете на «Готово», після чого побачите рядок з доданою майданчиком та повідомленні про перебування її на модерації.

  Ждем прохождения сайтом модерации в GoGetLinksЗнайти гроші в мережі

  Чекаєте закінчення модерації, після чого вже зможете почати заробляти. У цій біржі є цілий ряд умов, яких необхідно дотримуватися під уникнення накладання санкцій:

  Знайти гроші в мережі«alt=»»>

  Далі, на вкладці «Вебмайстру» — «Мої майданчики», клацнувши по Урлу свого сайту, ви зможете при необхідності змінити деякі налаштування, які зробили при додаванні сайту в біржу. Кликнувши ж в стовпці «Видимість» навпроти потрібного сайту ви зможете вибрати один з трьох варіантів роботи на біржі (в залежності від вашої сором’язливості):

  Настройка видимости сайта в бирже вечных ссылокЗнайти гроші в мережі

  Далі можливі три варіанти заробітку вебмастера в Gogetlinks:

 • Чекати заявок на розміщення від оптимізаторів — в цьому разі ціна розміщення буде обрана такою, якою ви її поставили для свого майданчика.
 • Самому здійснювати зустрічний пошук оптимізаторів на вкладці «Вебмайстру» — «Пошук кампаній»:

  Поиск компаний в ГГЛЗнайти гроші в мережі

  В цьому випадку ціна за розміщення вже буде братися з налаштувань кампанії оптимізатора (рекламодавця).

 • Клікніть по напису «Авторассилка» в списку ваших майданчиків і біржа сама займеться пошуком підходящих вашої майданчику рекламодавців, автоматично надсилаючи їм заявки від вашого імені.

  Включение авторассылки в ГотетлинксЗнайти гроші в мережі

 • Коли вам прийде заявка на розміщення, то ви повинні будете перейти в Гогетлинкс на вкладку «Вебмайстру» — «Завдання та пропозиції» — «Нове» і клацніть по напису «Докладніше» навпроти одного з речень.

  Получение заявки в ГГЛ на размещение ссылкиЗнайти гроші в мережі

  В результаті відкриється вікно з завданням, з яким вам належить уважно ознайомитися (якщо ви не хочете його виконувати, то натисніть на кнопку «Відхилити»).

  Читаем задание на размещениеЗнайти гроші в мережі

  Потім потрібно буде розмістити огляд нової чи старої сторінці свого сайту в індексі або не в індексі Яндекса — в залежності від умови поставленого рекламодавцем і ваших уподобань на поточний момент) і натиснути на кнопку «Виконано» у вікні завдання, а в додатковому вікні ввести Url сторінки, де ви, власне, і розмістили вічне заслання.

  Размещение вечной ссылки через биржу GoGetLinksЗнайти гроші в мережі

  Спочатку сама система GoGetLinks перевірить правильність виконання обов’язкових умов (наявність бэклинка, кількість зовнішніх посилань), а потім вже оптимізатор повинен буде перевірити і схвалити вашу роботу.

  Якщо вічне заслання ви розмістили в новій статті, то гроші на ваш рахунок будуть переведені тільки після індексації цієї нової сторінки Яндексом, а якщо розмістили огляд у старій статті, то відразу на момент схвалення завдання оптимізатором.

  Більш докладно ознайомитися з оптимальною стратегією роботи вебмайстра з біржею Ггл ви можете, подивившись досить докладний ролик:

  Знайти гроші в мережі«alt=»»>

  Що ще хочу сказати? У них є чудова партнерська (реферальная програма (отримати рефссылку і дивитися статистику можна, вибравши відповідний пункт у спадному списку вашого логіна в правому верхньому кутку) — що це таке читайте за посиланням.

  Партнерская программа в ГогетлинксЗнайти гроші в мережі

  Взагалі, партнерка дуже прибуткова і однозначно раджу користуватися тим сайтам, яким вона підійде з тематики (де є цільова для цієї справи аудиторія). Мої успіхи на цьому поприщі на даний момент такі:

  Мой доход от партнерки в ГогетлинксеЗнайти гроші в мережі

  Правда, працюю я з нею вже дуже давно (років шість або сім). Але починати, я думаю, ніколи не пізно…

  Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу